قالب وردپرس درنا توس
خانه / دعا / طلسم و دعای قوی برای ثروتمند شدن و افزایش مال و ثروت و رزق و روزی

طلسم و دعای قوی برای ثروتمند شدن و افزایش مال و ثروت و رزق و روزی

در این پست از سایت 2agoo.com طلسم و دعای قوی برای ثروتمند شدن و افزایش مال و ثروت و رزق و روزی را برای شما عزیزان قرار دادیم . برای به دست آوردن پول و ثروت و مال زیاد و همچنین افزایش یافتن رزق و روزی در کار و زندگی و کسب و کار و همچنین پولدار شدن و ثروتمتد شدن سریع و فروان و عظیم طلسم و ذکر و دعاهای بسیار قوی و مجرب وجود دارد که با استفاده از این طلسمات و ختومات و اذکار و ادعیه ها به پول و ثروت فراوان و زیاد خواهید رسید . در ادامه مطلب دعا و طلسمات خیلی قوی برای پولدار شدن و ثروتمند شدن سریع و آسان و فوری و افزایش رزق و روزی و به دست آوردن مال و ثروت فراوان را مشاهده خواهید کرد ./

طلسم و دعای قوی برای ثروتمند شدن و افزایش مال و ثروت و رزق و روزی
طلسم و دعای قوی برای ثروتمند شدن و افزایش مال و ثروت و رزق و روزی

طلسم و دعای قوی برای ثروتمند شدن و افزایش مال و ثروت و رزق و روزی,طلسم خیلی قوی برای ثروتمند شدن,دعا و طلسم مجرب برای پولدار شدن سریع,ذکر و دعاهای نایاب برای به دست آوردن پول و ثروت,طلسم و دعای قوی برای افزایش رزق و روزی در کسب و کار,طلسمات قدیم و قوی برای ثروتمند شدن و پولدار شدن فراوان,بهترین دعا و طلسمات مخصوص کسب مال و ثروت حلال

دعای ثروتمند شدن از مرحوم واعظ
دعای ثروتمند شدن

طلسم و دعای قوی برای ثروتمند شدن و افزایش مال و ثروت و رزق و روزی

دعای قوی برای گشایش رزق و روزی و دعای قوی برای ثروتمند شدن

اگر کسی را معاش زندگی کم بود و خواست در زندگی خود رونق ایجاد کند و صاحب ثروت و روزی فراوان گردد ، به خواندن دعای زیر بعد از نماز صبح به تعداد هفت بار مداومت نماید ، تا خداوند از در غیب به او عطا نماید .

دعای پولدار شدن سریع
دعا جهت ثروتمند شدن سريع

بسم الله الرحمن الرحيم
اللهم انت الله انت الرحمن انت الرحيم الملك القدوس السلام المؤمن المهيمن العزيز
الجبار المتكبر الأول والأخر الظاهر والباطن الحميدالمجيد المبدىء المعيد الودود الشهيد
القديم العلى العظيم العليم الصادق الرؤوف الرحيم الشكور الغفور العزيز الحكيم ذو القوة
المتين الرقيب الحفيظ ذو الجلال والاكرام العظيم العليم الغنى الولى الفتاح المرتاح القابض
الباسط العدل الوفى الولى الحق المبين الخلاق الرزاق الوهاب التواب الرب الوكيل اللطيف
الخبير السميع البصير الديان المتعالى القريب المجيب الباعث الوارث الواسع الباقىالحى
الدائم الذى لا يموت القيوم النور الغفار الواحد القهار الأحد الصمد لم يلد ولم يولد ولم يكن له
كفوا احد ذو الطول المقتدر علام الغيوب البدىء البديع القابض الباسط الداعي الظاهر المقيت
المغيث الدافع الظار النافع المعز المذل المطعم المنعم المهيمن المكرم المحسن المجمل
الجنان المفضل المحيي المميت الفعال لما يريد مالك الملك تؤتى الملك من تشاء وتنزع
الملك ممن تشاء وتعز من تشاء بيدك الخير انك على كل شى قدير تولج الليل فى النهار
وتولج النهارفى الليل وتخرج الحى من الميت وتخرج الميت من الحي وترزق من تشاء بغير
حساب يا فالق الأصباح وفالق الحب النوى يسبح له مافى السموات والأرض وهو العزيز
الحكيماللهم ماقلت من قول او حلفت من حلف او نذرت من نذر فى يومى هذا وليلتى هذه
فمشيئتك بين يدي ذلك كله ما شئت فيه كان وما لم تشأ منه لم يكن فادفع عتي بحولك
وقوتك فانه لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم اللهم بحق هذه الاسماء عندك صلى على
محمد وال محمد واغفر لى وارحمنى وتب على وتقبل مني واصلح لى شأنى ويسر أموري
ووسع علي فى رزقي وأغنني بكرم وجهك عن جميع خلقك وصن وجهي ويدى ولساني عن
مسألة غيرك واجعل لىمن أمري فرجا ومخرجا فانك تعلم ولا اعلم وتقدر ولا اقدر وانت على كل
شى قدير برحمتك يا ارحم الراحمين

راه هایی برای به دست آوردن شانس و ثروت

اولین گام :
در دستیابی به شانس و ثروت این است که از دارائی‌های خود آگاه بوده و از آنها بهره بگیریم. باید این مطلب را بفهمیم که همه دارایی‌ها و سرمایه‌ها‏ نعمت خداست که می‌توان از آنها استفاده کرد. نعمتهایی در وجود هر شخص نهاده شده است که هر شخصی می‌تواند به اندازه درک و فهم خود از این نیروی خدادادی که در وجود وی نهاده شده است‏ استفاده کند و زندگی را به میل خود در راحتی و خوشی بگذراند. بنابراین باید هر شخصی صفات خدایی را در خود جستجو کند.

انسان باید بداند که به دنیا آمده است تا با بهره گیری از توان،گنجایش باطنی و روحی،استعداد و ذهنی پر از ایده‌های تازه بتواند شغل و درآمد خوبی داشته باشد و هم شانس و هم ثروت را متوجه خود سازد. اما زمانی شخص احساس توانگری خواهد کرد که با خدا یکرنگ شود و با او دوست باشد‏، آنوقت است که با توجه به تقوایی که دارد خودش را خوشبخت یا بدبخت می داند. در حقیقت باید گفت که پولدار شدن و رشد کردن در زندگی ربطی به کار و حرفه ندارد، بلکه ثروت ارتباط مستقیم با ذهن و باور انسان دارد و اینکه انسان چگونه خود را با محیط سازگار می کند و از گنجینه باطنی‌اش استفاده می‌کند. انسان نباید به خود اجازه دهد تا افکار منفی در او رخنه کند بلکه باید همواره به خود بگوید که: “من گنجی در نهان دارم و تا جایی که بتوانم از آن برمی دارم.”

پس زمانی انسان می‌تواند به شانس و ثروت دست یابد که ذهن و فکر او بر دنیایش حکومت کند؛ یعنی زمانی که انسان به این واقعیت برسد که همانطور که نفس کشیدن در دست اوست، بدست آوردن ثروت نیز در اختیار او نهاده شده است و او می تواند هر چقدر که ثروت می‌خواهد بدست آورد بنابراین کافی است که انسان به اقیانوس فکر و ذهن خود مراجعه کند و در آن دست دراز کند تا به آرزوهای خود برسد.

گام دوم :
این است که انسان باید حق خود را از زندگی بیابد‎؛ یعنی انسان باید مقام خود را در جهان هستی پیدا کرده و قدرت و استعداد خود را به دیگران نشان دهد و مفید باشد و در این صورت است که انسان می تواند حق خود را از زندگی، آرامش‏، آسودگی، رفاه، آزادی و بهره‌مندی از نعمتهای بی دریغ پروردگار درک کند. انسان باید به این قاعده اعتقاد داشته باشد که “هر طور فکر کنی همانطور می‌شود.”‎؛ یعنی به اصل علت و معلول باید توجه داشته باشد که اگر به فراوانی و آسایش و نعمت و یک زندگی با نشاط و مملو از موفقیت اعتقاد داشته باشد و به آن فکر کند و از موهبت و دارایی‌های وجودی‌اش بهره بگیرد بی شک به این طریق هر چه را که می‌خواهد کسب خواهد کرد.

انسان باید افکار خود را با موج مثبت پر کند و به این اصل اعتقاد داشته باشد که پروردگار در هر لحظه برای کمک به او آماده است و حمایت کننده اوست و در هر وضعیتی به کمک او می‌آید و او را از بدبختی و بیچارگی رها خواهد کرد و این در صورتی میسر خواهد بود که انسان با توجه به تقوایی که دارد و ارتباطی که با پروردگار خود برقرار می‌کند، خدا را حامی و پشتیبان خود ببیند. بنابراین انسان اگر با خدا باشد خدا نیز همواره نیازهای او را برطرف خواهد کرد.

گام سوم :
این است که انسان بخاطر نعمتهایی که خدا به او ارزانی داشته است سپاس پروردگار را به جا آورد و به این نتیجه برسد که هر آنچه که پروردگار به او عطا کرده، خود گنجی نهان است که در صورت بهره‌گیری درست می‌تواند انسان را به آرامش و خوشبختی برساند. پس انسان در هر شرایطی باید شاکر و سپاسگزار پرودگار باشد. انسان باید بداند که قانون ثروت همانطور که برای بقیه وجود دارد برای او نیز برقرار است پس انسان باید ثروت و نعمت را در یک قدمی خود ببیند و برای رسیدن به آن از نیروی باطنی‌اش بهره بگیرد. اما نکته دیگر این است که انسان خود تفکر تهیدستی و فقر را در ذهن خود تداعی می‌کند و به خود می قبولاند که تهیدست و فقیر است چرا که اشخاص دیگری نیز وجود دارند که در شرایط آنها زندگی می‌کنند، حرفه و کاری شبیه کار آنها انجام می‌دهند اما در عین حال زندگی خوش و شادی را می‌گذارنند و چهره‌ای بشاش دارند. پس انسان باید تفکر تهیدستی را نوعی بیماری روحی بداند و اجازه نفوذ این تفکر را به خود ندهد و در عوض این تفکر را در خود بپروراند که “ثروت خدا در زندگی من می‌باشد و همیشه بر آن افزوده می شود.”

تفکر دیگری که انسان باید همیشه در ذهن خود داشته باشد این است که “ثروت مال من است و به آن می‌رسم”. اگر انسان به این تفکر اعتقاد داشته باشد برای بدست آوردن آن سعی خواهد کرد تا از فکر و ایده‌های تازه استفاده کند و به مهارت جدید دست یابد و راه پیشرفت را در پیش بگیرد.

گام چهارم :
نیز در دستیابی به شانس و ثروت این است که اولاَ انسان باید بداند که حسادت و بدخواهی مانع توانگری و دستیابی به ثروت است؛ یعنی در اینجا انسان تفکر خلاقانه ندارد و مایل است که خود به سعادت و پیروزی برسد اما دیگران از این موهبت بی بهره باشند. در اینجا انسان فکر منفی را در خود تداعی می‌کند و چنان که قبلاَ نیز گفتیم دیگر نمی‌تواند با این تفکر منفی به آنچه که می‌خواهد دست یابد. ثانیاّ انسان باید شکست را پل پیروزی بداند و با اولین شکست خود را نبازد چرا که انسان زمانی شیرینی و خوشی پیروزی حقیقی را خواهد چشید که شکستی را تجربه کرده باشد.

سخن پایانی :
از آنچه که گفتیم چنین بر می آید که سرمایه اصلی انسان در شناختن خویش و شناختن منبع بی حد نیروها و انرژی‌هایی است که در درون او نهاده شده است. که اگر انسان به این شناخت دست یابد آن زمان است که می‌تواند هر چقدر که بخواهد ثروت بدست آورد و تنها کافی خواهد بود که دست دراز کند و کامیاب گردد. پس اولین اصل توانگری و دستیابی به شانس و ثروت این است که از این مسئله شناخت داشته باشیم که فکر تنها مخزن نهانی انسان است که قادر است او را به اصل و سرچشمه منابع مادی و آشکار زندگی راهنمایی کند و به عبارتی دیگر از منبع و مخزن بی حساب باطن، ثروتی را که می‌خواهد در دستان او بگذارد. نکته دیگر این است که اگر ذهن انسان آماده باشد یعنی تفکرات مثبت را در خود بپروراند آنگاه همه چیز آماده خواهد بود.

پایان سخن نیز یک توصیه حکیمانه است که انسان باید با پول و ثروت ارتباط دوستانه‌ای داشته باشد؛ یعنی آن را در راه خیر و برکت به راه بیاندازد و همواره سپاسگزار پروردگار یکتا باشد.

برای بدست آوردن ثروت بی‌حد و حصر

مرحوم آیت‌الله نیستانکی نائینی در صفحه ۷۱ جلد دوم کتاب گوهر شب چراغ و مرحوم حضرت علامه آیت‌الله العظمی سید عباس حسینی کاشانی (ره) در صفحه ۳۱۲ جلد اول کتاب المخازن دستور نمازی را قرار داده‌اند که برای ثروت کاربرد دارد.

علمای مذکور فرموده‌اند که در بعضی از تفاسیر آمده، برای ثروتمند شدن به گونه‌ای که از حساب آن عاجز باشید در سه جمعه پشت سر هم دو رکعت نماز به شکل زیر بخوانید.

در هر رکعت ۱۰ مرتبه سوره حمد و ۱۱ مرتبه توحید بخوانید و پس از خاتمه نماز، ۱۰۰ صلوات بفرستید.

دعای وسعت رزق، افزايش مال و ثروت
1)ملا محمد صادقى عراقى در نهايت سختى و پريشانى و بدحالى بود. به هيچوجه براى او گشايش نمى شد تا آن شبى در عالم خواب خدمت حضرت حجة عليه السلام رسيد وعرض حال خود بگفت . حضرت حجة عليه السلام فرمود: به نزد سيد محمد سلطان آبادى برو وبه دستورالعمل آن عمل كن .
اول : آن كه بعد از فجر صبح دست بر سينه گذارد وهفتاد مرتبه بگويد: (يا فتاح )
دوم :آن كه مواظبت كن به خواندن :لا حول و لا قوه الاباللّه توكلت على الحى الذى لا يموت و الحمدللّه الذى لم يتخذ صاحبه و لا ولدا و لميكن له شريك فى الملك و لم يكن له ولى من الذل و كبره تكبيرا.
سوم :آن كه بعد از هر نماز صبح بخواند اين جملات را:بسما للّه صلى اللّه على محمد و آل محمد و افوض امرى الى اللّه ان اللّه بصير بالعباد قوقاه اللّه سيات ما مكروا الا اله الا انت سبحانك انى كنت من الظالمين فاستجبنا لهو نجيناه من الغم و كذلك ننجى المومنين حسبنا اللّه و نعم الوكيل و انقلبوا بنعمهمن اللّه و فضل لم يمسسهم سوء ماشاء اللّه لا ماشاء لا حول و لا قوه الا باللّهماشاء لا حول و لا قوه الا باللّه ماشاء اللّه لا ماشاء الناس ماشاء اللّه ا يرهالناس حسبى الرب من المربوبين حسبى الخالق من المخلوقين حسبى الرازق من المرزوقينحسبى اللّه رب العالمين حسبى من هو حسبى حسبى من لم يزل حسبى حسبى من كان منذ كنتحسبى حسبى اللّه لا اله الا هو عليه توكلت و هو رب العرش العظيم و الحمدللّه ربالعالمين .

 

2)دعای ثروتمند شدن  از آیت الله العظمی سید “صادق روحانی” در مورد دعایی برای ثروتمند شدن و افزایش رزق سوال شد ، و ایشان پاسخ جالبی دادند. متن پرسش و پاسخ بدین شرح است: پرسش: با نظر به تجارب حضرتعالی  یا تجارب اساتیدتان، از نظر شما، بهترین دعایی که موجب افزایش رزق و روزی می شود کدام است؟پاسخ: بسمه جلت اسمائه؛ از موارد تجربه شده و مفید ختم «اذا وقعه» است که از امام سجاد علیه‌السلام روایت شده و علامه مجلسی (ره) آن را نقل نموده اند. این ختم به صورت زیر می‌‌باشد:اگر اول ماه (قمری) روز دوشنبه بود، از روز اول تا چهاردهم، سوره واقعه خوانده شود، و مقدار خواندن هر روز به تعداد شماره روزهاست، به این شکل که در روز اول ـ مثلا ـ یک مرتبه، و در روز چهاردهم چهارده مرتبه خوانده می‌شود.بعد از اتمام خواندن سوره مبارکه واقعه در هر روز،اين دعا نيز خوانده شود: «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ کانَ فِی الْاَرْضِ فَأخْرِجْهُ وَ اِنْ کانَ بَعیداً فَقَرِّبْهُ وَ اِنْ کانَ قَریباً فَیَسِّرْهُ وُ اِنْ کانَ قَلیلاً فَکَثِّرْهُ وَ اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک. وَ اِنْ لَمْ یَکُنْ فَکَوِّنْهُ بکِیْنُونِیَّتِکَ وَ وَحْدانِیَّتِکَ، اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَیََّ حَیْثُ اَکُونُ وَ لا تَنْقُلْنی اِلَیْهِ یَکُونُ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَِیْءٍ قَدیرٌ. یا حَیُّ یا قَیُّومُ، یا واحِدُ یا مَجیدُ، یا بَرُّ یا رَحیمُ یا غَنیُّ ، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ تَمِّمْ عَلَیْنا نِعْمَتَکَ، وَ هَنِّئْنا کَرامَتَکَ، وَ اَلْبسْنا عافیَتَکَ.»و در هر پنجشنبه‌ای که در این میان ـ اول تا چهاردهم ـ قرار دارد این دعا خوانده شود: «یا ماجِدُ، یا واحِدُ، یا جَوادُ، یا حلیمُ، یا حَنّانُ، یا مَنّانُ، یا کَریمُ اَسْألُک تُحْفَةً مِنْ تحَفِکَ تَلُمُّ بها شَعْثی وَ تَقْضی بها دَیْنی وَ تُصْلِحُ بها شَأنی برَحْمْتِکَ یا سَیِّدی».

3)هر كه در ميان نماز مغرب و عشاء 1060 مرتبه بگويد يا غني صاحب ثروت خواهد شد.

4)جهت تنگي روزي و رفع فقر 40 روز روزي يكمرتبه سوره مباركه مزمل را بخواند.

5)سوره يوسف را بنويسد و شب هنگام از خانه خارج گشته و در شكاف ديواري پنهان كند و موقع برگشتن به پشت سر خود نگاه نكند بعد از سه روز او را براي شغلي دعوت كنند و مشغول گردد.” ولي ميبايست چند مورد حتماٌ رعايت شود. اول : در نوشتن آيات طهارت و وضو داشتن رعايت گردد , قلم و كاغذ غصبي و نجس نباشد .ديواري كه كاغذ در آن پنهان ميشود غصبي و ناپاك نباشد . موقع برگشتن به هيچ وجه نبايد به پشت سر نگاه كرد.

6)رفع فقر: از حضرت امام صادق(ع) منقولست هركس سوره كهف را بنويسد و در شيشه سر تنگ نهد و آنرا در منزل خود نگه دارد از درويشي و وام خلاص شود و او و اهل و عيالش محتاج نشوند و هيچ كس نتواند به او بدي برسان

7)براي مال وثروت :روز 5 شنبه دو ركعت نماز بخواند وبعد از نماز سوره ي يس را بخواند واين عمل را تا سه روز انجام دهد كه مجرب است

8)مداومت بر اسم “اَلصَمَد” اثر عجيبي در رفع گرسنگي دارد

9)داومت بر اين اذكار جهت وسعت رزق و اداي دين و قرض بسيار مفيد است انشاء الله گفتن ۲۷۰ مرتبه ذكر يا كريم در هر روز .

10)خواندن اين دعا در سجده نماز به خصوص سجده آخر : يا خَيرَ المَسئولينَ و يا خيرَ المُعطين اُرزُقني وارزُق عَيالي مِن فَضْلكَ فإنَّك ذوالفَضل العظيم

11)مداومت بر اين ذكر جهت اداي دين بسيار موثر است . چنانچه اميرالمومنين علي عليه السلام خدمت رسول اعظم صلي الله عليه و آله و سلم رسيدند و از اداي دين خود شكايت كردند. حضرت فرمودند اين دعا را بخوان اگر قرض تو به اندازه كوه صبير (يكي از بلندترين كوهها) باشد دينت ادا مي شود .     اللهم اَغْنِني بِحلالك عن حَرامِكَ و بِفَضْلِكَ عمَّن سواك

12)حضرت خاتم الانبياء صلى اللّه عليه و آله به اصحاب صفه در وقتى كه از تنگدستى خود شكايت كردنداين دعا را تعليمشان فرمود كه دائم بخوانند، غنى خواهند شد.اللهم رب السموات السبع و رب العرش العظيم اقض عنا الدين و اغننا من الفقر

13)امام جواد عليه السلام.جهت وسعت رزق مكرر گفته شود: يا من يكفى من كل شى ء و لا يكفى منه شىء اكفنى ما اهمنى .

14)توسل به جواد الائمه عليه السلام جهت زياد شدن روزى اين دعا را روزى چهارده مرتبه تا 9 روزبخواند:اللهم انى اسئلك بحق وليك محمد بن على عليه السلام الا جدت به على من فضلك و تفضلت به على من وسعك و وسعت على رزقك و اعنيتنىعمن سواك و جعلت حاجتى اليك و قضاها عليك انك لما تشاء قدير.

15)هر روز هزار و يك بار اين آيه خوانده شودبسيار فايده دارد:اللّه لطيف بعباده يرزق من يشاء و هوالقوى العزيز.

16)گويند جهت توانگرى چهل شب هر شباين دعا را بخواند موثر خواهد بود.بسم اللّه الرحمن الرحيم اللهم يا غنى يا حميد يا رحيم يا ودود يا مبدء يا معيد اغننى بحلالك عنحرامك و بفضلك عمن سواك يا ارحم الراحمين .

17)براى رفع فقر و جلب وسعت و باز شدن در بهشت هر روز صد مرتبه بگويد:لا اله الا اللّه الملك الحق المبين .

18)حضرت خاتم الانبياء صلى اللّه عليه و آلهبه اصحاب صفه در زمانى كه از تنگدستى خويش شكايت كردند اين دعا را تعليم ايشانفرمود كه دائم بخوانند، غنى خواهند شد:اللهم رب السموات السبع و رب العرش العظيم اقض عنا الدين و اغننا من الفقر.

19)ابوبصير گويد: به حضرت صادق ع عرض كردم: من رسيدن روزيم را كند مي شمارم و روزي من به كندي مي رسد و به نظر خودم بيش از آن هم نخواهد رسيد؟ آن حضرت در خشم شد سپس به من فرمود: بگو «اللهم انك تكفلت برزقي و رزق كل دابه، يا خير مدعو و يا خير من اعطي و يا خير من سئل و يا افضل مرتجي افعل بي كذا و كذا» ( به جاي كذا و كذا حاجت خود را در مقدار زياد شدن روزي بگويد).

20)ختم سوره واقعه جهت وسعت رزق :جهت وسعت رزق ومعيشت از شب شنبه ، هر شب سه بار سوره مباركه واقعه را بخواند وشب جمعه 8مرتبه بخواند واين عمل را پنج هفته بجاي آورد وقبل از هر بار خواندن سوره اين دعا را بخواند.اَللَّهُمَّ ارْزُقنا رِزْقاً حَلاَلاً طَيِّباً مِنْ غَيْرِ كَدٍّ اِسْتَجِب ْ دَعْوَتَنَا مِنْ غَيْرِ رَدٍّ وَ اَعُوذُ مِنَ الْفَضِيحَتِين الفَقرا وَالدِّينِ وَاِدْفَعْ عَنِّي هَذَيْنِ بِحَقِّ الامَامِيْن الحسن وِالحُسَين بِرَحْمَتِكَ ياارحم الراحمين . فرموده اند اين ختم تاثير عجيبي دارد .

21)پيامبر اكرم(ص) فرمود: من آيه اى را در قرآن مى شناسم كه اگر تمام انسانها دست به دامن آن شوند براى حل مشكلات آنها كافى است و آن آيات سوّم و چهارم سوره طلاق است «وَ مَنْ يَتَّقِ اللهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْث لا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِكُلِّ شَيْىء قَدْراً» طريقه ختم آيه به جهت وسعت روزى: آيه مذكور را از روز دوشنبه شروع كند، تا چهل روز، روزى 153 مرتبه بخواند و روز چهلم 178 مرتبه بخواند به جهت وسعت رزق و بركت مال و رسيدن به دولت و ثروت بسيار مجرب است.

22)توانگري و دوام ملك و بزرگي و تسلط و خَدَم و حَشَم و مالك شدن املاك و غيره مداومت نمايد بر اسم «يا مالك» و اگر كسي روز جمعه پيش از طلوع آفتاب 1000 مرتبه اين اسم را بخواند تمام حوائج دنيا و آخرت او برآورده شود. عدد كبير اين اسم 90 مي‌باشد.

23)هر كسي هر روز 9 نوبت اين اسم مقدس « يا مالك» را تكرار كند از خلق بي‌نياز گردد و دولت دنيا و آخرت بيابد.

24)هر كسي كه بر گرسنگي وجوع طاقت نبود به ذكر اين اسم مبارك « يا صمد» مداومت كند به عدد 1000 بار در روز تا حق سبحان درهاي رزقهاي ظاهري و باطني را بر روي او بكشايد.

25)براي اداي دين و قرض و جلوگيري از فقر 110 مرتبه «يا عليّ » خوانده شود.

26)براي غني شدن از نظر مادي براي هميشه اسم «علي» روي نگين انگشتري حك شود و همراه داشته باشد.

27)براي نجات فوري از قرض سنگين 1002 مرتبه خوانده شود: سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِه ِسُبحانَ الله العَظيمُ

28)براي وسعت رزق و روزي، 100 مرتبه گفته شود: سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظيمُ

29)به جهت زياد شدن محصول در خاصيت اسم مبارك «يا حليم» گفته‌اند كه در وقت آب دادن درخت و كشت، اين اسم را بر كاغذى نويسند و با آب بشويند. آن آب بر هر زمينى كه رسد محصول آن زياد شود و از آفت سالم ماند.

30)براي جلوگيري از فقر و بهبودي وضعيت مالي در هر روز 100 مرتبه ذكر «يا غني» خوانده شود.

31)براي رفع شديد و ضيق معيشت و همچنين غناي معنوي 10 جمعه متوالي هر بار 1060 مرتبه ذكر «يا غني» گفته شود.

32)براي نجات پيدا كردن از فقر و زياد شدن روزي در هر روز 110 مرتبه اين دعا خوانده شود: اللّهُمَّ اغننِي بِحَلالِكَ عَن حَرامِكَ وَ بِفَضلِكَ عَمَّن سِواكَ.اين دعا را حضرت رضا (ع) در عالم خواب به مرحوم ملا زين العابدين گلپايگاني، استاد ميرزاي شيرازي، سفارش فرمودند.

33)براي وسعت رزق در هر روز 137 مرتبه ذكر «يا واسع» خوانده شود.

34)جهت جلوگيري از فقر، بخل، مرض و براي غني شدن از نظر مادي در هر روز بين الطلوعين (بعد از طلوع فجر تا قبل از طلوع آفتاب) 10 مرتبه اسم مبارك «يا باسط» خوانده شود.

35)هر كه تا سه شب، يك در ميان يعني از شش شب سه شب خوانده شود در ثلث آخر شب با حضور قلب دست بردارد و هر شبي 1424 مرتبه بگويد (يا باسط) حاجتش روا مي شود. خصوصاٌ به جهت معيشت گويند بسيار مجرب است.

36)اگر كسي در سحرگاه با طهارت (غسل كردن و وضو گرفتن) باشد دست بر آسمان بردارد و ده بار بگويد:«يا باسِطْ» و بر روي خود بمالد هرگز محتاج خلق نگردد و از غم فقر و نيازمندي خلاصي يابد و از جايي كه گمان نداشته باشد نعمت يابد و روزي بر وي فراخ گردد.

37)براي وسعت رزق و معيشت بعد از نماز صبح 526 مرتبه در يك مجلس ذكر مقدس «الشكور» گفته شود.

38)هر كه معيشت تنگ شده باشد و روزگار به دشواري گذارند بايد كه به ذكر اين اسم مداومت كند تا معيشت بر روي گشاده گردد.

39)به جهت استفاده از بخششهاي مادي خدا و غناي مادي، در ثلث آخر هر شب، در سجده 14 مرتبه ذكر «يا وهاب» خوانده شود.

40)براي برخوردار شدن از بخششهاي خاص خدا و ريشه كن شدن كلي فقر در هر شبانه روز، 100 مرتبه ذكر «يا وهاب» خوانده شود.

41)براي برخوردار شدن از عطايا و عنايات خاصه خداوند در هر زمان كه حال خوشي پيدا شود خدا را اين گونه خطاب نمايد: يا واهِبَ العَطايا أعطِني

42)هر كه بعد از نماز پيشين سر به سجده نهد و 70 نوبت بگويد اين اسم مبارك «يا وهاب» را از خلق مستغني گردد و اين اسمي است كه به غايت پر خاصيت و سريع الاجابه.

43)اگر كسي اين را ورد سازد و هر روز 1035 بار بخواند «يا وهّاب يا ذلطّول» روزي بر وري فراخ گردد. و اگر مداومت كند از جائي كه گمان ندارد روزي او برسد.

44)به جهت وسعت رزق در شبانه روز 55 مرتبه ذكر «المقيت» خوانده شود (مداومت بر اين اسم مبارك براي توسعه رزق لازم است.)

45)براي بركت پيدا كردن مال، كار و كسب، وقت و …، روزي 37 مرتبه ذكر «يا اول» خوانده شود. (تعداد وسيط اين اسم 10 مرتبه و صغير آن 1 مرتبه مي‌باشد.)

46)بعد از نماز صبح به جهت زيادي نعمت، بايد به عدد حروف ابجد آن جمله را بگويد. يعني كلمه «يا منعم» را 211 مرتبه بگويد.

47)اگر كسي طالب دولت وعزت زياد وشهرت باشد وبخواهد نعمت بر او فراخ گردد وابواب خير بر او مفتوح گردد ، بايد هر روز روزي سه بار با وضوع رو به قبله ودر مكاني خلوت وبدون صحبت متصل به هم اين سوره را بخواند .

48)شيخ صدوق از حضرت امام صادق (ع) نقل كرده است كه فرموده : هر كس سوره مباركه ذاريات را روز يا شبش بخئاند خدا معيشت اورا اصلاح فرمايدواورا رزق وسيعي عنايت نمايد . مرحوم سيد محمد خامنه اي تبريزي فرموده است كه قرائت سوره مباركه ذاريات در هر روز موجب ثروت فراوان مي گردد همين طور كهكه قرائت اين سوره همراه طلاق ،مزمل ،والم نشرح در هر روز براي توسعه امر معاش مجرب است بطوري كه من حيث لا يحتسب مي رسد وموجب حيرت عقول مي گردد . ودر اهميت اين ختم فرموده كه اگر در روز اين ختم از شما فوت شد آن را در شب بجاي آريد .

49)ختم سوره مباركه طه :سوره مباركه طه را هر روز بعد از اذان صبح وقبل از طلوع آفتاب بخواند رزق او فراخ شودواز جايي كه گمان نداشته باشد خدا براي او روزي برساند ،واگر در هنگام طلئع آفتاب بخواند روزي تازه به او رسد واگر كسي اين سوره مباركه را بنويسد وهمراه خود داشته باشد در پي پي هر حاجتي برود موفق گردد ، واگر براي اصلاح بين دونفر بخواهد برود قبل از رفتن اين سوره را بخواند .

50)هر پنج شنبه 40مرتبه سوره نصر خوانده شود تا مالي بيابي كه در خاطرت نگنجد.

51)روایت شده است هر کس در وقت صبح قبل از تکلم سه بار بخشی از آیه ۱۴۴ سوره مائده را بخواند روزی او از جایی برسد که گمان نداشته باشد.بسم الله الرحمن الرحیم رَبَّنا أَنْزِلْ عَلَيْنا ماءِدَةً مِنَ السَّماءِ تكُونُ لَنا عيدًا لِأَوَّلِنا وَ آخِرِنا وَ آيَةً مِنْكَ وَ ارْزُقْنا وَ أَنْتَ خَيْرُ الرّازِقينَ.

52)برکت پول روز جمعه در ميان دو نماز به يک خط بنويس ( يعني خط دوم نرود ) دعا را و در کيف پولت قرار بده تا هميشه غني باشي. بسم الله الرحمن الرحيم و لقد مَكّنّا كم فى الارض و جعلنا لكم فيها معايش قليلا ما تشكرون.

53)جهت توانگری و دوام ملک و بزرگی و تسلط و خَدَم و حَشَم و مالک شدن املاک و غیره مداومت نماید بر اسم «یا مالک» و اگر کسی روز جمعه پیش از طلوع آفتاب 1000 مرتبه این اسم را بخواند تمام حوائج دنیا و آخرت او برآورده شود. عدد کبیر این اسم 90 می‌باشد.

54)هر کسی هر روز 9 نوبت این اسم مقدس « یا مالک» را تکرار کند از خلق بی‌نیاز گردد و دولت دنیا و آخرت بیابد.

55)برای ادای دین و قرض و جلوگیری از فقر 110 مرتبه «یا علیّ » خوانده شود.

56)برای غنی شدن از نظر مادی برای همیشه اسم «علی» روی نگین انگشتری حک شود و همراه داشته باشد.

57)برای وسعت رزق و روزی، 100 مرتبه گفته شود: سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ.

58)ازدیاد رزق و برکت خانه و مغازه آیه به جهت زیادی رزق به تجربه رسیده است آن که در هر روز آیه مبارکه: و من یتق الله تا آخر آیه ی 3 سوره ی طلاق را سه مرتبه بعد از نمازهای واجب با سه مرتبه صلوات در اول آن و سه مرتبه صلوات در آخر آن بخواند موجب وسعت رزق خواهد بود .

59)جهت وسعت رزق هر روز صبح بعد از نماز دستها را به طرف آسمان بلند کرده به قصد دعا این آیه را هر روز بخواند . رَبَّنَا أَنزِلْ عَلَيْنَا مَآئِدَةً مِّنَ السَّمَاء تَكُونُ لَنَا عِيداً لِّأَوَّلِنَا وَآخِرِنَا وَآيَةً مِّنكَ وَارْزُقْنَا وَأَنتَ خَيْرُ الرَّازِقِينَآیه .

60)برای پول و ثروت : برای دعوت پول که تا عمر داری از مشکلات راحت میشوی به شرط مشروع باید یک هفته ترک حیوانی کند یعنی از غذاهایی مثل شیرو پنیر و … و کلا غذاهایی که در آن حیوانی هست استفاده نکند و میتواند از سبزیجات و میوه جات استفاده کند .سپس از روز اول که روز چهارشنبه باشد شروع کند و در جای خلوت اسم ( اسرافیل ) را بر کاغذ نوشته و در سر خود ببندد و نگاه بالا نگهدارد باید که سر خود را در پس افکنده و نگاه به بالا کند و در خواندن این اسماء مکرم مشغول گردد .انشاالله .چون روز چهارشنبه ی دیگر در آید مقصود حاصل آید :اسماء اینست : عَشقَد طَقطوش مُطِز هَواطِل و عَواطِل اَجیبوا عَنهُ مِن الدَّراهِمِ و الدّینارِ بِحق اسرافیل و اوفونی و قَوِّ عَلی اعطاء

61)هر كس روزي 110 مرتبه سوره والعاديات را بخواند روزي فراوان و حلال نصيبش مي شود .

62)اگر كسي سوره والعاديات را بنويسد و همراه داشته باشد در امان الهي باشد و اسباب رزق براي او فراهم مي شود.

63)شش روز روزي 330 مرتبه : يا الله لطيف بعباده يرزق من يشا ء و هو القوي العزيز. روزي فراوان و حلال نصيبش مي شود .

64)سوره ي حشر 41 روز روزي يك بار روزي فراوان و حلال نصيبش مي شود .

65)خواندن سوره ي قدر و مداومت به آن در حل مشكلات مالي موثر است. روزي فراوان و حلال نصيبش مي شود .

66)براي وسعت رزق بعد از نماز صبح 10 مرتبه ( سبحان الله العظيم و بحمده استغفرالله و اتوب اليه و اسئله من فضله)

67)از امام صادق (ع) روايت است كه هر كه اين دعا را دو ماه متوالي روزي 100 بار بخواند خداوند گنجي از مال يا گنجي از علم به او عطا كند:( استغفرالله الذي لااله الا هوالحي القيوم بديع السموات و الارض من جميع ظلمي و اسرافي علي نفسي و اتوب اليه)

68)بعد از نماز صبح پيش از سخن گفتن با كسي آيه 10 سوره كهف را:( فسيكفيكهم الله و هو السميع العليم) 7 مرتبه بخوانيد. روزي فراوان و حلال نصيبش مي شود .

69)جهت توسعه ي رزق با وضو و روبه قبله 3 بار سوره ي طلاق را بدون اينكه در وسطش با كسي صحبت كنيد بخوانيد.بسيار موثر است.

70)از امام صادق روايت است كه هر كس بعد از نماز عشاء بر سوره ي واقعه مداومت كن هرگز محتاج نمي شود. روزي فراوان و حلال نصيبش مي شود .

71)هر روز دعاي هفتم صحيفه سجاديه را بخوانيد. روزي فراوان و حلال نصيبش مي شود .

72)مداومت بر( سوره ق )باعث ازدياد ثروت مي شود. روزي فراوان و حلال نصيبش مي شود .

73)برای رفع ضیق معیشت و همچنین غنای معنوی 10 جمعه متوالی هر بار 1060 مرتبه ذکر «یا غنی» گفته شود.

74)برای نجات پیدا کردن از فقر و زیاد شدن روزی در هر روز 110 مرتبه این دعا خوانده شود: اللّهُمَّ اغننِی بِحَلالِکَ عَن حَرامِکَ وَ بِفَضلِکَ عَمَّن سِواکَاین .دعا را حضرت رضا (ع) در عالم خواب به مرحوم ملا زین العابدین گلپایگانی، استاد میرزای شیرازی، سفارش فرمودند.

75)برای وسعت رزق در هر روز 137 مرتبه ذکر «یا واسع» خوانده شود.

76)جهت جلوگیری از فقر، بخل، مرض و برای غنی شدن از نظر مادی در هر روز بین الطلوعین (بعد از طلوع فجر تا قبل از طلوع آفتاب) 10 مرتبه اسم مبارک «یا باسط» خوانده شود.

77)هر که تا سه شب، یک در میان یعنی از شش شب سه شب خوانده شود در ثلث آخر شب با حضور قلب دست بردارد و هر شبی 1424 مرتبه بگوید (یا باسط) حاجتش روا می شود. خصوصاٌ به جهت معیشت گویند بسیار مجرب است.

78)اگر کسی در سحرگاه با طهارت (غسل کردن و وضو گرفتن) باشد دست بر آسمان بردارد و ده بار بگوید:«یا باسِطْ» و بر روی خود بمالد هرگز محتاج خلق نگردد و از غم فقر و نیازمندی خلاصی یابد و از جایی که گمان نداشته باشد نعمت یابد و روزی بر وی فراخ گردد.
79)برای وسعت رزق و معیشت بعد از نماز صبح 526 مرتبه در یک مجلس ذکر مقدس «الشکور» گفته شود.

80)هر که معیشت تنگ شده باشد و روزگار به دشواری گذارند باید که به ذکر این اسم مداومت کند تا معیشت بر روی گشاده گردد.

81)به جهت استفاده از بخششهای مادی خدا و غنای مادی، در ثلث آخر هر شب، در سجده 14 مرتبه ذکر «یا وهاب» خوانده شود.

82)هرگاه در ساعت اول روز 308 مرتبه بگويد يا رزّاق روزي او وسيع مي گردد.هر که در ميان نماز مغرب و عشاء 1060 مرتبه بگويد يا غني صاحب ثروت خواهد شد.

83)دعا جهت زیاد شدن روزی این دعا را روزی چهارده مرتبه تا ۹ روز بخواند: اَللّهُمَّ اِنّی اَسْئَلُکَ بَحَقَّ وَلِیَّکَ مُحَمَدِّ بن عَلیًّ عَلَیهِ السَّلامُ اِلاّ جُدْتَ بِهِ عَلَیَّ مِنْ فَضْلِکَ وَ تَفَضَّلْتَ بِهِ عَلَیَّ مِنْ وُسْعِکَ وَ وَسَّعَتَ عَلَیَّ رِزْقَکَ وَ اَغْنَیْتَنی عَمَّنْ سِواکَ وَ جَعَلْتَ حاجَتی اَلَیْکَ وَ قَضاها عَلَیْکَ اِنَّکَ لِما تَشاءُ قَدیر.

84)براي توسعه رزق برای غنی شدن  هر که این کلمات را صد نوبت بخواند غنی گردد و مجرب است.بسم الله الرحمن الرحیم یا کَثیرَ الخَیر  یاذالمَعرُوف یا قَدیمَ الاِحسان  اَحسِن اِلِینا  بِاحسانِکَ القَدیم برحمتک یا ارحم الراحمین.

85)سوره قدر 10 بار بعد از نماز صبح خوانده شود.

86)دستور العمل مجرب برای پولدار شدن جمعه شب ، سه لقمه با پیاز بخورند و صبح شنبه ناشتا ، ابتدا یک شیرینی که می تواند خرما یا عسل یا حتی شکر و قند باشد میل کند  بعد 3 بار بگوید  ( اللهم العن یهود الخیبری)  هر هفته جمعه شبها انجام دهد و ترک نکند ، به این ترتیب مدام به او پول و دارایی میرسد.  منبع این دستور العمل ،  کتاب سیاحت شرق نوشته حاج اقا نجفی قوچانی.  نویسنده کتابهای سیاحت غرب .

87)امام صادق فرمودند : هرکس سوره یوسف را نوشته و با آب بشوید و از آن بنوشد خداوند به آسانی به او رزق و روزی عنایت می کند و برای او از طرف خداوند رزق و بهره ای مقرر می شود.

88)امام صادق (ع) فرمودند : اگر رزق و روزی کسی تنگ شود هفت بار سوره مریم را بخواند درهای روزی بر روی او باز می شود .

89)امام صادق (ع)فرمودند : اگر کسی سوره فتح را در شب اول ماه مبا رک رمضان به هنگام رویت هلال سه مرتبه بخواند خداوند متعال درهای رزق و روزی را به روی آنها می گشاید .

90)سوره ق هم براي ثروت است و ختمش هم در روز 3 بار  براي توسعه رزق.

91)در امر معاش و غني و توانگري در سحرگاه يعني در نزديكي صبح دو ركعت نماز بجاي آورد در ركعت اول بعد از حمد 17 مرتبه سوره كافرون و در ركعت دوم بعد از حمد 17 مرتبه سوره توحيد و در ركوع هر يك از اين دو ركعت 17 مرتبه ذكر سبحان ربي العظيم و بحمده و در هر يك از سجدتين دو ركعت 17 مرتبه سبحان ربي الاعلي و بحمده بگويد و بعد از فراغ از نماز 17 مرتبه آيت الكرسي بخواند كه مجرب است و گفته اند اين عمل از گنج هاي مخفي پروردگار است كه بدست نااهل نبايد داد .

92)خواندن سوره طه نزد طلوع فجر كمترين اثر او اين است كه روزي تازه به خواننده ميرسد و نرمي دلها براي او حاصل مي شود .

93)دعا برای انفجار رزق دستورات زیر برای ازدیاد رزق و روزی  را به دقت انجام دهید :1- 308  مرتبه ذکر یا رزاق  هر روز اول صبح (ترجیحا بعد از نماز صبح )2- مداومت در ذکر یا واسع بدون عدد ( به هر تعداد که می توانید )3- آیه 2و3  سوره طلاق هر روز بعد از هر نماز  سه مرتبه4- در یک چله روزی 27 مرتبه سوره  ذاریات آیه85  5- روزی 2358  مرتبه “یا غنی یا فتاح  یا رزاق”6- مداومت در صلوات و استغفاردستورات 4و5و6.

94)به جهت ازدیاد یا بعبارتی انفجار رزق است حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله نقل فرمودند : قسم به آن خدایی را که من را مبعوث فرموده هرکسی این دعا را همراه خود داشته باشد یا در دکان و یا در منزل خود گذارد فقر او به ثروت و وسعتِ رزق و روزی مبدل شود. ان شاء الله. یا اللهُ یا رَبِّ یا حَیُّ یا قَیّوم یا ذَالجَلالِ وَالاکرام اَسئَلُکَ بِاسمِکَ اَلعَظیم اَلاَعظَم اَن تَرزُقََنی رَزقاً حَلالاً طَیِّباً بِرَحمَتِکَ الواسِعَه  یا اَرحَمَ الرّاحِمِین .

95)در دستور دیگر برای توسعه رزق گفته شده بعد از این دعا حمد و توحید و قدر و آیة الکرسی را بخواند و بعد برخیزد و رو به قبله حاجت بخواهددعاي تنگي روزيدعاي تنگي روزي ( و نيز درخواست حوائج در سفر طولاني )  که هنگام طلوع افتاب دراب اندازد : بسم الله الرحمن الرحيم الملک الحق المبين من العبد الذليل الي الملک المولي الجليل سلام الله علي محمد و علي فاطمه والحسن والحسين و علي محمد و جعفر و موسي و علي و محمد و علي و الحسن و الحجة القائم المنتظر المهدي مولينا و سيدنا صلوات الله و سلامه عليهم اجمعين رب اني مسني الضر والخوف فاکشف ضري و امن خوفي بحق محمد و اله اسئلک بحق کل نبي و وصي و صديق و شهيد ان تصلي علي محمد و علي ال محمد يا الله يا رحمن الراحمين اشفعوا لي يا ساداتي و موالي بالشان الذي لکم عندالله فان لکم عنده شانا من الشان فقد مسني الضر و الخوف يا ساداتي والله يا ارحم الراحمين وافعل بي ما انت اهله يا رب کذا و کذابه جاي کذا و کذا حاجت خود را بنويسدهر کس سوره فیل را 21 بار بعد از نماز ظهر بخواند روزی او از غیب گشوده شودسوره واقعه برای ازدیاد  روزی  مفید استبراي وسعت رزقهر روز بعد از نماز صبح اين ايه را 110 مرتبه بخوانيد(اِن الله هو الرزاق ذوالقوة المتين).

96)از براي مال و ثروت دو رکعت نماز بخوانيد و بعد از نماز سوره مبارکه “يس” را بخوانيد و اين عمل را تا 3 مرتبه انجام دهيد.

97)هر که بعد از نماز پیشین سر به سجده نهد و 70 نوبت بگوید این اسم مبارک «یا وهّاب» را از خلق مستغنی گردد و این اسمی است که به غایت پر خاصیت و سریع الاجابه.

98)برای برخوردار شدن از بخششهای خاص خدا و ریشه کن شدن کلی فقر در هر شبانه روز، 100 مرتبه ذکر «یا وهّاب» خوانده شود.

99)برای برخوردار شدن از عطایا و عنایات خاصه خداوند در هر زمان که حال خوشی پیدا شود خدا را این گونه خطاب نماید: یا واهِبَ العَطایا أعطِنی.

100)اگر کسی این را ورد سازد و هر روز 1035 بار بخواند «یا وهّاب یا ذاالطّول» روزی بر وری فراخ گردد. اگر مداومت کند از جائی که گمان ندارد روزی او برسد.

101)به جهت وسعت رزق در شبانه روز 55 مرتبه ذکر «المقیت» خوانده شود (مداومت بر این اسم مبارک برای توسعه رزق لازم است.)

102)برای برکت پیدا کردن مال، کار و کسب، وقت و …، روزی 37 مرتبه ذکر «یا اوّل» خوانده شود. (تعداد وسیط این اسم 10 مرتبه و صغیر آن 1 مرتبه می‌باشد.)

103)هر که هیچ نداشته باشد از اسباب معیشت و درویش حال بود یا دور افتاده باشد از دیار و دوستان یا غایبی دارد و یا دختری بخت بسته باشد یا بیماری که از علاج عاجز باشد یا مرادی دارد که تدبیر آن دشوار است یا مهمی که کفایت نمی‌شود این جمله که گفته شد و می‌خواهد که ساخته گردد تدبیر آن است که غسل کند یا وضوی کامل بسازد و دو رکعت نماز با خشوع و خضوع کند چون سلام باز دهد همچنان بر روی سجاده با قلب سلیم متوجه قبله 100 نوبت بگوید «یا لطیف» به آن نیت حاجات و مرادات حاصل گردد. که تصور آن را نمی‌شود کرد.

104)هر که چهار طرف خانه خود در هر رکنی 100 بار بگوید این اسم را «یا رزّاق» فقر و درویشی را راه در آن خانه نباشد.

105)هر که 40 روز هر روز چهار عدد تکسیر نام مقدس «یا رزٌاق» را بخواند خداوند تعالی او را چندان دنیایی کرامت کند که صفت نتواند کردن.

106)برای کسب مال و ثروت اين دعا را بنويسيد و در موم بگذاريد و با خود داشته باشيد به سه هفته نرسيده خداوند متعال شما را ثروتمند کرده درحالي که خود ندانيد که برکت و ثروت اموال از کجاست بسم الله الرحمن الرحيم يا الله الرقيب الروف الرحمن الرحيم يا اله الحي القيوم يا مسبب الاسباب يا مفتح الابواب افتح علي صاحب کتابي هذا العبد الضعيف ابواب فضلک و ابواب رحمتک و ابواب رزقک و ابواب خيرک و ابواب کرامتک و ابواب نعمتک و ابواب سعادتک و ابواب سلامتک و ابواب عظمتک و ابواب رفعتک و ابواب برکاتک و ابواب منک و ابواب احسانک و ابواب  مرضاتک و ابواب عنايتک و ابواب الغني و ابواب الجنة اللهم تکفلت برزقي و رزق کل دابة انت آخذ بناصيتها ان ربي علي صراط مستقيم و انت افضل من اعطي و احسن ما ارعي  اللهم اني اسئلک بمحمد و آله تفضل بي و بجميع المومنين و المومنات و المسلمين و مسلمات برحمتک يا ارحم الراحمين .منبع : کليات مجمع الدعوات

107)روزی  یک مرتبه دعای زیر را بخوانید بسم الله الرحمن الرحیم یا الله یا الله یا الله یا رب ّ یا ربّ یا ربّ یا حی ّ یا قیّوم یا ذالجلال والاکرام یا حَیّ و یا قَیّوم یا ذالجلال والاکرام یا حَیّ و یا قَیّوم یا ذالجلال والاکرام اسَئَلُکَ باسمِکَ الاعظَم اَن تَرزُقنی رِزقا” حلالا” طَیّبا” برَحمَتِکَ یا ارحم الراحمین.

108)مردی به امام صادق علیه السلام از تنگی روزی شکایت برد و خواست حضرت به او دعایی تعلیم دهند ، امام فرمود بعد از نماز شب در حالت سجده بگو :  یَا خَیْرَ مَدْعُوٍّ وَ یَا خَیْرَ مَسْئُولٍ وَ یَا أَوْسَعَ مَنْ أَعْطَى وَ یَا خَیْرَ مُرْتَجًى ارْزُقْنِی وَ أَوْسِعْ عَلَیَّ مِنْ رِزْقِکَ وَ سَبِّبْ لِی رِزْقاً مِنْ قِبَلِکَ إِنَّکَ عَلى‏ کُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدِیرٌ.

109)امام باقر (ع)فرمودند:هر کس سوره نحل را در هر ماه یکبار بخوانداز زیان مالی در دنیا ایمن باشد.

110)جهت زیاد شدن رزق و روزیتان این دعا را هر روز 100 مرتبه بخوانید : اللَّهُ لَطِیفٌ بِعِبَادِهِ یَرْزُقُ مَن یَشَاء وَهُوَ الْقَوِیُّ العَزِیزُ .

111)به جهت دولت عظیمه و قضاء حوائج و اداء دین  گویند خواندن این دعا به جهت دولت عظیمه و قضا حوائج و اداء دین مفید است چنانچه حضرت رسول خدا ص ان را تعلیم یک اعرابی فرمودند و میراث بسیاری باو رسید و هفت خم زر پیدا کرد از برکت آن: بسم الله الرحمن الرحیم       اللهمَ اِنّی اَسئَلُکَ یا فارِِجُ الهُمُومَ و یا کاشِفُ الغُمُوم و یا حَیُّ یا قَیُوم  یا رَحمَنَ الدُنیا و رَحیمِهُما یا اَحَدُ یا صَمَدُ یا فَردَ یا وِترَ یا ذالجلالِ و الاِکرام یا اللهُ یا رَبُّ یا مالِکُ یا  مَن لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ وَلَمْ يَكُن لَّهُ كُفُوًا أَحَدٌ یا رَبُّ الاَربابَ وَ یا مالِکَ الرِقابَ و یا مَنشِیَ السَحابَ  الثِقالِ یا مُسَبَبَّ الاَسبابَ و یا مُفتَحُ الَابوَابَ  صَلِّ علی مُحَمَّد والِه اِفتَحَ لِیّ اَبوَابَ کَرامِتِکَ وَ  اَبوُابِ رَحمَتِکَ و  اَبوُابِ فَضلِکَ وَ  اَبوُابِ نِعمَتِکَ واَبوُابِ خَیرِکَ و اَبوُابِ شُکرَک و اَبوُابِ عِنایَتِکَ وَ اَبوُابِ عافِیَتِکَ و اَبوُابِ اِحسانِکَ و اَبوُابِ اَمنِکَ یا رَئوفَ یا رَحیمُ یا سَمیعَ الدُعاء یا لَطیفَاً لِعِباِد صَلِّ  علی مُحَمَّد والِه اِسمَع کَلامِی وَاستَجِبُ دُعائی اللهُمَّ اِنِّی اَعُوذَ بِکَ مِن شَرِالجِنَ والاِنس  وَ اَعوذُ بِکَ مِن البَخلُ وَالجَبنِ وَ اَعوذُ مِن غَلَبَهُ الدَینِ وَ قَمَرَالرَجال بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمَ الرَاحِمین  وَ صَلِّ علی مُحَمَّد والِه.

112)توانگری زاید الوصف از روز جمعه هر روز 41 بار تا 41 روز بخواند بدون فاصله انداختن  و اگر فاصله شود باید از سر گیرد و هر روز بعد از ختم این دعا را 13 بار بخواند: یا مُفَتِّح فَتِّح  یا مُفَرِّج فَرِّج  یا مُسَبِّب سَبِّب  یا مُیَسِّر یَسِّر  یا مُسَهِّل سَهِّل یا مُتَمِّم تَمِّم و حَسبُنا الله ُ و نِعمَ الوَکیل.هر کسی این را با خلوص  و تقوی و حضور قلب  به جا آورد از توانگری به جایی رسد که بیان نتوان کرد .

احادیث درباره مال و ثروت:کسب حلال و حرام

1)حضرت محمد (ص) : هرکه خسته از طلب مال حلال شب را بگذراند شب را به روز آورده در حالیکه آمرزیده شده است.  امالی صدوق مجلس ۴۸ حدیث ۹

2)حضرت محمد (ص) : عبادت هفتاد جزء است ، بهترین جزء آن طلب ( روزی از راه ) حلال است.  سفینة البحار جلد ۱ صفحه ۱۲۰

3)حضرت محمد (ص) : حلال من تا روز قیامت حلال است و حرام من تا روز قیامت حرام است.  سفینة البحار جلد ۱ صفحه ۲۹۹

4)حضرت محمد (ص) : هرکه چهل روز حلال بخورد خداوند قلبش را نورانی کند.  سفینة البحار جلد ۱ صفحه ۲۹۹

5)حضرت محمد (ص) : عبادت ده جزء است نه قِسم آن در طلب مال حلال است.  جامع الاخبار صفحه ۱۶۲

6)حضرت محمد (ص) : هرکه مال حلال از دسترنج خود بخورد درهای بهشت برای او گشوده شود که از هر کدام بخواهد داخل میشود.  جامع الاخبار صفحه ۱۶۲

7)حضرت محمد (ص) : زمانی بر مردم می آید که مرد باک ندارد آنچه از مال برادرش گرفته حلال بوده یا حرام.  مجموعه ورام جلد ۲ صفحه ۱۵۰

8)حضرت محمد (ص) :  روح الامین جبرئیل از جانب پروردگارم به من خبر داد که هرگز کسی نمی میمیرد تا تمام روزی خود را دریابد پس از خدا بترسید و در طلب روزی با جمال بپردازید و بدانید که روزی دو تا است ، یکی آنکه شما طلب می کنید و یک روزی هم هست که آن شما را طلب میکند پس روزی خود را از حلال جوئید که اگر آنرا از راه حلال جوئید حلال می خورید و اگر از راه حلال نجوئید حرام میخورید و همان روزی شما گردد و از خوردن آن ناچارید.  امالی صدوق مجلس ۴۹ حدیث ۱

9)حضرت محمد (ص) :  هرکه از دسترنج خود ( روزی حلال ) بخورد خداوند به او با نظر رحمت نگاه کند و هرگز عذابش نکند.   جامع الاخبار صفحه ۶۳

10)حضرت محمد (ص) :  در ساختمان از بکار بردن ( مصالح ) حرام بترسید زیرا که آن موجب ویرانی است.   اثنی عشریه صفحه ۱۴

احادیث درباره مال و ثروت:آثار حلال خوری

1)حضرت محمد (ص) : کسی که روزی حلال بخورد ، فرشته ای بالای سرش قرار میگیرد و برای او طلب آمرزش میکند تا وقتی که از خوردن آن فارق شود.  میزان الحکمة جلد ۳ صفحه ۲۷۰۱ حدیث ۱۷۶۴۸

2)حضرت محمد (ص) : کسی که چهل روز مال حلال بخورد ، خداوند قلب او را نورانی میکند.  بحارالانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۱۶ حدیث ۷۱

3)امام صادق (ع) : یکی از سخت ترین واجبات بر بندگان خدا یاد کردن زیاد خدا است ، سپس فرمود : مقصودم ذکر (( سبحان الله و الحمدلله و لا اله الا الله و الله اکبر )) نیست ، گرچه آن هم یاد خداست ، ولی منظورم این است که در برخورد با آنچه که خدا حلال یا حرام کرده خدا را یاد کند ، اگر اطاعت خدا بود به آن عمل کند و اگر معصیت الهی بود آن را رها کند. اصول کافی جلد ۲ صفحه ۸۰ حدیث ۴ ( شرح : در وقت برخود با گناه ، خود را حفظ کنیم که این کار، بهترین ذکر و یاد خداست )

4)حضرت محمد (ص) : هنگامی که لقمه حرام در شکم انسانی قرار گیرد هر فرشته ای که در آسمانها و زمین است او را لعنت میکند ، و تا وقتی که آن لقمه در شکم اوست خدا به او نگاه نمیکند  ، و هر کسی که لقمه حرام بخورد بسوی خشم خدا رفته است ، پس اگر توبه کند خدا میپذیرد ، و اگر قبل از توبه بمیرد ، آتش به او سزاوارتر است.  جامع الاحادیث صفحه ۲۸۹

5)امام صادق (ع) در ضمن حدیث معراج فرمود که پیامبر اکرم (ص) فرمود : گروهی را دیدم که سفره هایی از گوشتهای پاک و پاکیزه و گوشتهای آلوده جلویشان گسترده بود ولی آنان از گوشتهای آلوده و کثیف میخوردند و غذاهای پاکیزه را وا میگذاشتند ، از جبرئیل پرسیدم : اینها چه کسانی هستند ؟ جبرئیل گفت : اینها کسانی هستند که مال حلال را رها کرده ، و مال حرام میخورند ، و آنان گروهی از امت تو هستند ای محمد !  بحارالانوار جلد ۷۵ صفحه ۱۷۲ حدیث ۹

6)امام صادق (ع) میفرمود : امیرمومنان (ع) بارها میفرمود : کسی که مال مومنی را به حرام بخورد ، او از دوستان ما نیست.    بحارالانوار جلد ۱۰۴ صفحه ۲۹۶ حدیث ۱۷

7)حضرت محمد (ص) : پیکری که از حرام تغذیه شده باشد وارد بهشت نمیشود. جامع الاحادیث صفحه ۲۸۹

احادیث درباره مال و ثروت:مال حرام

1)حضرت محمد (ص) : کسی که مالی را از راه غیر حلال به دست آورد ، آن مال توشه و مرکب او به طرف آتش جهنم خواهد بود.  بحارالانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۱۰ حدیث ۴۵

2)حضرت محمد (ص) : خداوند متعال فرمود : کسی که برایش مهم نباشد که دینار و درهم ( پول ) را از چه راهی به دست می آورد ، برای من هم مهم نخواهد بود که او را از کدام در جهنم وارد آتش دوزخ بکنم. بحارالانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۵ حدیث ۱۷

3)حضرت محمد (ص) : کسی که مالی از راه غیر حلال به دست آورد ، خداوند او را تنگدست میکند. بحارالانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۵ حدیث ۱۷

4)حضرت محمد (ص) : انسان در قیامت قدم از قدم بر نمی دارد تا اینکه از چهارچیز سوال شود؟ سوال1:از بدن خود که در چه راهی آن را به کار گرفت. سوال2:و از عمرش که در کجا و چه راهی سپری کرد .سوال3:و از مالش که از کجا به دست آورد و در کجا مصرف کرد .سوال4:و از محب ما خاندان ( ائمه اطهار (ع) )         بحار الانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۱۱ حدیث ۴۷

5)روایت شده که : خدمت امام باقر (ع) از مردی یاد شد امام (ع) فرمود : وقتی کسی مالی از راه حرام به دست آورد خداوند حج و عمره و صله رحم را از او قبول نمی کند ، بلکه ازدواج با آن مال هم باطل خواهد بود.  بحارالانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۱۱ حدیث ۴۷

6)امام باقر (ع) : خداوند برای هر انسان رزق حلالی را مشخص و حتمی کرده است که به طور کامل به او خواهد رسید ، و از طرفی رزق حرامی از طریق دیگر به او عرضه میشود ، پس اگر از آن حرام مقداری برداشت به همان اندازه از مال حلال او کم میشود و پیش خدا علاوه بر آن دو مال ، زیادی و افزونی است که خداوند در قرآن فرماید : از فضل و زیادی که پیش خدا است از او درخواست کنید. (سوره نساء آیه ۳۲) بحارالانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۱۱ حدیث ۴۹

7)امیرالمؤ منین علیه السلام مولا علی (ع) : بزرگترین حسرت روز قیامت حسرت خوردن کسی است که مالی را از راه غیر حلال به دست آورد و برای فرد دیگر به ارث گذارد ، و او آنرا در راه اطاعت و بندگی خدا صرف کرده و به واسطه آن وارد بهشت گردد و اولی بواسطه آن مال حرام ( نخورده ) وارد جهنم گردد. بحارالانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۱۲ حدیث ۵۷

8)حضرت محمد (ص) : کسی که مال مومنی را به ناحق از او بگیرد و به او ندهد ، خداوند پیوسته از او اعتراض کرده و کارهای نیک او را نکوهیده میدارد و آنها را در نامه اعمال نیک او نمی نویسد تا توبه کند و مالی را که از آن مومن گرفته به او برگرداند.  بحارالانوار جلد ۱۰۴ صفحه ۲۹۴ حدیث ۸

9)امیرالمؤ منین علیه السلام مولا علی (ع) : بزرگترین خطا و گناه ، به ناحق گرفتن مال مسلمان است.  بحارالانوار جلد ۱۰۴ صفحه ۲۹۵ حدیث ۹       ببری مال مسلمان و چو مالت ببرند                       داد و فریاد بر آری که مسلمانی نیست

10)حضرت محمد (ص) : وای برای تاجران امت من از گفتن لا و الله و بلی  والله ( قسم خوردن در داد و ستد ) و وای برای صنعتگران امت من از امروز و فردا کردن.  میزان الحکمة جلد ۳ صفحه ۲۷۰۱ حدیث ۱۷۶۴۸

احادیث درباره مال و ثروت:کسب مال حلال

1)حضرت محمد (ص) : عبادت هفتاد بخش است و بهترین بخش آن بدست آوردن مال حلال. ثواب الاعمال و عقاب صفحه ۳۸۵ حدیث ۱

2)حضرت محمد (ص) : کار کردن برای کسب مال حلال ، بر هر مرد و زن مسلمان واجب است. جامع الاخبار صفحه ۳۸۹ حدیث ۱۰۷۹

3)امام صادق (ع) : هیچ خیری نیست در کسی که دوست ندارد مال حلال جمع کند تا آبروی خود را با آن حفظ کند و قرض خود را با آن ادا کند . ( چنین کسی انسان بی خیر است  ) بحارالانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۷ حدیث ۳۰

4)امام کاظم (ع) : کسی که در پی روزی حلال برای خود و خانواده اش باشد ، همانند کسی است که در راه خدا جهاد کند.  بحارالانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۳ حدیث ۷

5)امیرالمؤ منین علیه السلام مولا علی (ع) : آفرین به کسی که پیش خود فروتن و کسب او پاکیزه ( و حلال ) باشد.  بحارالانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۲ حدیث ۳

6)محمد بن هارون گوید : به امام هادی (ع) عرض کردم : از پدران شما برای ما نقل شده که زمانی بر مردم می آید که هیچ چیز کمیاب تر از برادری مونس و همدم یا کسب درهمی از راه حلال نباشد.امام (ع) در جوابم فرمود : انسان کمیاب موجود است ولی تو در زمانی هستی که هیچ چیز سخت تر از به دست آوردن مال حلال و برادر دینی نیست.  بحارالانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۱۰ حدیث ۴۳

7)حضرت محمد (ص) : کسی که بعد از تلاش در طلب مال حلال بیتوته و استراحت کند ، او آمرزیده شب را به صبح می اورد.  بحارالانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۲ حدیث ۱

8)امام صادق (ع) : تلاش در بدست آوردن روزی حلال را رها نساز ، زیرا که آن کمک به دین داری توست و همیشه مرکب خود را ببند و به خدا توکل کن. ( با توکل زانوی اشتر ببند) بحار الانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۵ حدیث ۱۸

9)حضرت محمد (ص) : هرگاه به مردی نگاهش می افتاد و از او خوشش می آمد ، میفرمود : آیا او شغل و حرفه ای دارد ؟ پس اگر می گفتند : نه میفرمود : او از چشم من افتاد . گفته میشد : چرا یا رسول الله ؟ ایشان پاسخ می داد : چون مومن اگر شغلی نداشته باشد ، با ( خرج کردن) دینش زندگی کند و از دینش مایه میگذارد. بحار الانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۵ حدیث ۱۸

10)امام صادق (ع) : سه خصلت است که در هر که باشد وارد بهشت میشود و خداوند از حوریان بهشتی نصیب او میکند ، هر طور و هر قدر که او بخواهد : ۱٫ فرو بردن خشم ۲٫ صبر و مقاومت بر شمشیرها به خاطر خدای متعال ۳٫ وقتی کسی به مال حرام میرسد ، آن را بخاطر خدا ترک کند.  بحارالانوار جلد ۷۵ صفحه ۱۷۱ حدیث ۵

11)امام رضا (ع) : راوی گوید : به امام هشتم (ع) گفتم : فدایت شوم ! دعا کن خدا به من روزی حلال عطا کند.فرمود : می دانی حلال چیست ؟ گفتم : پیش ما حلال همان کسب پاک و پاکیزه است. امام (ع) فرمود : امام زین العابدین (ع) میفرمود : حلال ، غذای برگزیدگان است. سپس فرمود : این چنین بگو : خدایا از تو روزی فراخ می خواهم. ( شاید منظور این است که روزی خدا آن قدر گسترده و زیاد است که نیازی نیست انسان پی حرام برود ) کافی جلد ۵ صفحه ۸۹

12)حضرت محمد (ص) : رها کردن لقمه ای حرام ، پیش خدا محبوبتر است از دو هزار رکعت نماز مستحبی.  تفسیر المعین صفحه ۲۶

13)حضرت محمد (ص) : رد کردن یک دانگ از حرام ( یک ششم دینار یا درهم ) پیش خدا معادل هفتادهزار حج قبول شده است. جامع الاخبار صفحه ۴۴۲

احادیث درباره مال و ثروت

1)حضرت محمد (ص) : هر امتی گوساله ای دارد ( که او را منحرف می کند ) و گوساله این امت ( امت پیامبر اکرم ) دینار و درهم است.یعنی همانطور که گوساله بنی اسرائیل پیروان حضرت موسی (ع) را گمراه کرد و آنان گوساله پرست شدند ، مال و ثروت هم موجب انحراف امت پیامبر (ص) می گردد. ( امروز شاهدیم که طبق گفته پیامبر (ص) خیلی از پیروان آن حضرت حتی از به ظاهر خوبان این امت چنین شده اند)  محجة البیضاء جلد ۷ صفحه ۳۲۸

2)امیرالمؤ منین علیه السلام مولا علی (ع) فرمود: رسول خدا صلى الله علیه و آله فرموده : درهم و دینار ( و دوستى آنها ) آنان را که پیش ‍ از شما بودند هلاک کردند، و همان دو هلاک کننده شمایند. اصول کافى جلد ۴ صفحه ۴

3)2)امیرالمؤ منین علیه السلام مولا علی (ع) : مال دوستی عاقبت انسان را تباه می کند و آرزوها را گسترده و طولانی می کند. میزان الحکمة جلد ۴ صفحه ۲۹۸۳ حدیث ۱۹۳۲۹

4)امیرالمؤ منین علیه السلام مولا علی (ع) : وقتی خداوند بنده ای را دوست بدارد ، مال و ثروت را در پیش او منفور و ناپسند جلوه می دهد و آرزوهای او را کوتاه می کند و چون خداوند بدی بنده ای را اراده کند ، مال و ثروت را محبوب او قرار دهد و آروزهایش را گسترش می دهد. خداوند متعال بدی هیچ یک از بندگان خود را نمی خواهد مگر اینکه خود بنده اعمالی را انجام دهد که مورد خشم پروردگار خود قرار گیرد که در این صورت خدا هم او را رها میسازد و به خودش وا می گذارد.  غررالحکم جلد ۳ صفحه ۱۶۶ حدیث ۴۱۱۱ و ۴۱۱۰

5)امیرالمؤ منین علیه السلام مولا علی (ع) : زیادی ثروت قلبها را تباه میسازد و گناهان را پدید می آورد.  میزان الحکمة جلد ۴ صفحه ۲۹۸۵

6)امام صادق (ع) : ثروت از آن خداست و او آن را نزد بندگان خود امانت گذاشته و دستور داده است که از آن در حد متعارف بخورند و بیاشامند و لباس تهیه کنند و ازدواج کنند و برای سواری از آن استفاده کنند وبا بقیه آن به مومنان نیازمند کمک کنند ، بنابراین کسی که در هر قسمت از آن از حد معمول تجاوز کند و بیشتر مصرف کند ، مرتکب گناه شده است و آنچه زیادی خورده یا آشامیده یا پوشیده یا در امر ازدواج و سواری صرف کرده است ، حرام است.  بحارالانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۱۶ حدیث ۷۴

7)امام صادق (ع) : ابلیس ملعون می گوید : در مورد بنی آدم ، هرچه مراخسته و ناتوان کند ( فریبم را نخورد ) ، در این سه چیز به فریب دادن آنها موفق میشوم : ۱٫به دست آوردن مال از راه غیر حلال ۲٫جلوگیری کردن او از پرداخت واجب مالی ( مانند زکات ، خمس و …. ) ۳٫مصرف کردن مال در راه ناروا و حرام.  خصال الصدوق صفحه ۱۳۲ حدیث ۱۴۱

8)امام صادق (ع) : دعای چهارکس مستجاب نمیشود : ۱٫کسی که در خانه بنشیند و بگوید : خدایا روزی مرا برسان ، که خدا به او میگوید : آیا دستور ندادم که پی روزی بروی و تلاش کنی. ۲٫مردی که مغلوب زنش شده است ، که خداوند می گوید : آیا اختیار او را به دست تو واگذار نکردم ؟ ۳٫فردی که دارای مال و ثروت باشد و آن را تباه کند و گوید : خدایا روزیم را برسان که خداوند میفرماید : آیا دستور ندادم که میانه رو باش و اسراف نکن ، سپس این آیه را خواند : بندگان خدا کسانی هستند که هنگام انفاق اسراف نمی کنند و بخل هم نمی ورزند بلکه میان این دو راه میانه را میگرند.۴٫مردی که پول داشته و آن را قرض داده بدون آنکه سندی بگیرد خداوند میفرماید : مگر تو را دستور ندادم که شاهد بگیری ؟ بحارالانوار جلد ۱۰۳ صفحه ۱۲ حدیث

*****************************************

دعایی مجرب و سریع الاجابه مخصوص افزایش رزق و روزی و کسب ثروت فراوان

دعایی مجرب و سریع الاجابه مخصوص افزایش رزق و روزی و کسب ثروت فراوان
دعایی مجرب و سریع الاجابه مخصوص افزایش رزق و روزی و کسب ثروت فراوان

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای مجرب و سریع الاجابه دعاگو 2agoo.com برای شما عزیزان قرار دادیم دعایی مجرب و سریع الاجابه مخصوص افزایش رزق و روزی و کسب ثروت فراوان می باشد . امیدوارم کارگشای مشکلات شما دوستان عزیز واقع شود . التماس دعا داریم از تک تک شما بزرگواران .

این دعا را روزی چهارده مرتبه تا 9 روز بخواند:

اللهمانی اَسْئَلُکَ به حقَّ وَلِیَّکَ مُحَمَدِّ بن عَلیًّ عَلَیهِ السَّلامُ اِلاّ جُدْتَ بِهِ عَلَیَّ مِنْ فَضْلِکَ وَ تَفَضَّلْتَ بِهِ عَلَیَّ مِنْ وُسْعِکَ وَ وَسَّعَتَ عَلَیَّ رِزْقَکَ وَ اَغْنَیْتَنی عَمَّنْ سِواکَ وَ جَعَلْتَ حاجَتی اَلَیْکَ وَ قَضاها عَلَیْکَ اِنَّکَ لِما تَشاءُ قَدیر

دعا جهت توسعه رزق از امام جواد (علیه السلام)

یا مَنْ یَکْفی مِنْ کُلِّ شَیْ‌ءٍ وَ لا یَکْفی مِنْهُ شَیْ‌ءٌ اِکْفِنی ما اَهَمَّنی

دستوری از پیامبر بزرگوار اسلام صلی الله علیه و اله و سلم اگر قرضی دارید و از پرداخت آن عاجز شدید این دعا را ورد خود قرار دهید به ویژه بعد از هر نماز صد مرتبه بگویید انشا الله موفق به ادای قرض خواهید شد

اَللّـهـُـمَّ اَغـنِـنـی بـِـحـَلا لـِکَ عَن حـَرامـِکْ وَ بـِـفـَضـْـلـِکَ عَــمـَّـنْ سـِـواکْ

علاوه بر اینکه بعد از هر نماز می‌خوانید همواره بخوانید

دعا جهت غنی شدن از حضرت رسول (صلی الله علیه و آله و سلم)

حضرت خاتم‌الانبیاء (علیه السلام) به اصحاب صفه در وقتی که از تنگدستی خود شکایت کردند این دعا را تعلیم شان فرمود که دائم بخوانند، غنی خواهند شد.

اللّهُمَّ رَبِ السَّمواتِ السَّبْعِ وَ رَبِّ الْعَرْشِ الْعَظیمِ اِقْضِ عَنّا الدَّیْنِ وَ أغْنِنا مِنَ الْفَقْرِ

 رسیدن به اجابت

امام صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که صد بار لا اله الا الله الملک الحق المبین بگوید، خدای عزیز غائب او را از فقر پناه داده و وحشت قبرش (یا ترس از برونفکنی) را از بین می‌برد، بی نیازی را به دست آورده و در بهشت را کوبیده است. (نقل از کتاب ثواب الاعمال شیخ صدوق)

امام صادق (علیه‌السلام) فرمود: هنگامی که انسان کاری را آغاز می‌کند باید تا یک سال آن را ادامه دهد، سپس اگر خواست به کار دیگری بپردازد. دلیل آن درک شب قدر و وصول به تقدیر الهی است . (اصول کافی، ج 2، ص 83)
 
آیه به جهت زیادی رزق

به تجربه رسیده آن که در هر روز بخواند آیه مبارکه و من یتق الله تا آخر آیه 3 سوره طلاق را سه مرتبه بعد از نمازهای واجب یا سه مرتبه صلوات در اول آن و سه مرتبه صلوات در آخر آن بخواند موجب وسعت رزق خواهد بود. انشاء الله.

وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکِّلْ عَلَی الله فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرا.

تهیه و تنظیم : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی مجرب)

موفقیت و ثروت بی انتها – دعای رزق

ava1111.blogfa.com/post-55.aspx

دعای رزق. دعاي براي افزايش مال و ثروت هرگاه در ساعت اول روز 308 مرتبه بگويد يا رزاق روزي او … حضرت فرمودند اين دعا را بخوان اگر قرض تو به اندازه كوه صبير (يكي از …

دعای بسیار قوی جهت رزق وروزی

www.bargozideha.com/…/دعای-بسیار-قوی-جهت-رزق-و

دعای بسیار قوی جهت رزق وروزی · دعاي رزق و روزيطلسم ثروت … و عیالش محتاج نشوند و هیچ کس نتواند به او بدی برسان 7: برای مال وثروت :روز 5 شنبه دو رکعت … از این به بعد اذکار و دعاهای خاصی را برای افزایش رزق و روزی خدمت شما بزرگواران معرفی کنم …

دعای زیاد شدن ثروت دعای ثروتند شدن ذکر زیاد شدن روزی,اذکار زیاد شدن روزی,زیاد شدن روزی,رزق و … زیاد شدن روزی,رزق و روزی,دعای زیاد شدن رزق و روزی … بعد از اتمام خواندن سوره مبارکه واقعه در هر روز،این دعا نیز خوانده شود: «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ …

دعای قوی برای پولدار شدن – دانلود

sms.1rial.com/tag/دعایقوی-برای-پولدار-شدن/

Oct 7, 2016 – برچسب ها طلسم قوی برای عشق طلسم رزق و روزی دعا و طلسم برای پولدار شدن …. برچسب ها دعای افزایش مال و ثروتدعای رزق و روزیدعای مال و ثروت این …

Apr 10, 2011 – دعاي رزق و روزي،دعاي وسعت رزق،دعاي افزايش مال و ثروت. صفحه ها (2): 1 2 …. جهت زياد شدن روزى اين دعا را روزى چهارده مرتبه تا 9 روزبخواند: اللهم انى …

طلسم مجرب برای کسب مال وثروتمندشدن طلسم قوی جهت ثروت مند شدن در باب این طلسمدعاي رزق و روزي،دعاي وسعت رزق،دعاي افزايش مال و ثروت … 12 . طلسم خیلی قوی …

طلسم افزایش رزق و ثروت – ذکر وسعت رزق – دعا شفا – دعای ازدواج

www.doashafa.com/طلسمافزایشرزق-و-ثروت-ذکر-…

Aug 10, 2016 – طلسم افزایش رزق و ثروت – ذکر وسعت رزق , دعای رزق روزی , دعای برکت مال , طلسم ثروت , دعای افزایش ثروت و برکت مال , دعای برکت مال و ثروت , دعای جلب ثروت و رزق. … دعای بخت گشایی قوی – گشایش بخت آسان و فوری · دعای افزایش …

Jan 29, 2016 – دعا و ذکرهای های مخصوص برای به دست آوردن پول و ثروت و افزایش رزق و … ۱- روایت ازحضرت صادق علیه السلام منقول است که هر که در دو ماه پیاپى هر روز چهارصد مرتبه این دعا بخواند خدا علم بسیار یا مال بسیار او را …. ادله های قوی وجود گنج

You’ve visited this page 3 times. Last visit: 7/21/16

Jan 3, 2015 – در کتاب داروخانه معنوی دعای زیر برای توسعه رزق و روزی و ادای قرض نقل شده است: … همراه خود داشته باشد یا در دکان و یا در منزل خود گذارد فقر او به ثروت و وسعتِ رزق و روزی مبدل شود. … این کار ۳۰ ثانیه ای قوی ترین عوامل جلب روزی است!

معتبرترین دعا برای پولدار شدن

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=283296

Aug 27, 2014 – معتبرترین دعا برای پولدار شدن. روزی. از رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم … برای وسعت رزق و روزی و رسیدن به مال، آیه 2-3 سوره طلاق را به این شکل …

معتبرترین دعا برای پولدارشدن – زیباترین

beautiful-pictur.blogsky.com/…/معتبرترین-دعا-برای…

از برای وسعت رزق و گشایش روزی در روز پنجشنبه اول ماه شروع کرده و تا چهل و یک روز هر روز سیصد و پنجاه و نه … {در برکت در مال و وسعت رزق و روزی} … کلید واژه ها: بهترین دعا برای وسعت رزق و پولدار شدن، دعای مؤثر و معتبر برای گشایش در روزی و رونق …

معتبر ترین دعا برای پولدار شدن-پایگاه بزرگ قرآنی طه

tahaquran.ir › … › علمی-قرآنیاحادیث گهربار

Sep 4, 2014 – معتبرترین دعا برای پولدار شدن از رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم … برای وسعت رزق و روزی و رسیدن به مال، آیه ۲-۳ سوره طلاق را به این شکل ختم …. برچسب زده شده با :پول پول و ثروت پولدار شدن توکل چگونه پولدار شویم دعا دعا کردن راه پولدار … و الله لطیف بعباده یرزق من یشا و هو قوی العزیز هم جز اذکار روزانت باشه

Mar 16, 2016 – دعای برای پولدار شدن,دعا برای ثروتمند شدن,دعای پولدار شدن,نوشتن دعا برای پولدار شدن … آیه جهت وسعت رزق و روزی و گشایش کسب و کار و خیر و برکت بدانیم، بدون شک آن آیه؛ آیات 2و3 سوره طلاق … {در برکت در مال و وسعت رزق و روزی}

دعـای افزایش مال و ثروت – دانلود کتاب

citar.ir/دعـایافزایشمال-و-ثروت/

Aug 6, 2013 – خانه » علوم عرفانی » دعـای افزایش مال و ثروتدعـای افزایش مال و ثروت. 1401. برگرفته از مجموعه نرم افزار صدباب رزق و روزی متاع … طلسم ازدیاد مال یک مربع ۷*۷ می باشد. به هیچ وجه نوشته … نوع کاغذ زرد رنگ می باشد که اثر قوی دارد.

دعا های موثر برای به دست اوردن پول و ثروت و افزایش رزق و روزی

falkade.ir/…/دعا-های-موثر-برای-به-دست-اوردن-پول-و-ث

دعا های موثر برای به دست اوردن پول و ثروت و افزایش رزق و روزی دعاها و ذکرهای … هر روز چهارصد مرتبه این دعا بخواند خدا علم بسیار یا مال بسیار او را کرامت فرماید این …

ذکر افزایش روزی و ثروتمند شدن | نایس استار

nicestar.ir/…/ذکر-افزایشروزی-و-ثروتمند-شدن.html

Sep 19, 2015 – دعاي رزق و روزي،دعاي وسعت رزق،دعاي افزايش مال و ثروت … … دعاي ثروت،دعاي رزق و روزي،نماز،نماز حاجات،طلسم و دعا،ادعيه منتخب،دعاي خيلي … و پاسخ ….. دعای قوی برای گشایش رزق و روزی و ثروت جمعه بیست و چهارم آبان 1392 10:40 …

ملکوتی ها؛احضار عشق و محبت از راه دور،طلسم ازدواج و بخت گشایی،دعای زبان بندی برای ازدواج. Slide 1. منوی اصلی … طلسم رزق و روزی و کسب مال فراوان،طلسم مال و ثروت.

طلسم ثروت فراوان

www.wiki-daro.ir/j.aspx?q=طلسم_ثروت_فراوان…

طلسم قوی . موفقیت و ثروت بی انتها – دعای رزق ava1111./-55 موفقیت و ثروت بی انتها – دعای رزق – … دعای برای افزایش مال و ثروت … . سوره مبارکه ذاریات در هر روز موجب …

طريقه ختم آيه به جهت وسعت روزى: آيه مذكور را از روز دوشنبه شروع كند، تا چهل روز، روزى 153 مرتبه بخواند و روز چهلم 178 مرتبه بخواند به جهت وسعت رزق و بركت مال و …

Jun 12, 2016 – دعا,طلسم,شفای بیماری,کسب ثروت,گشایش بخت,جلب محبت,رسیدن به … پرداخت زکات: قال الباقر (علیه السلام) : اپرداخت زکات موجب افزایش رزق و روزی می شود. ….. آنها از مال دنیا دستشان خالى است ، چیزى ندارند و نمى توانند بدهى خویش …

مجرب ترین طلسم ثروت و رزق و روزی،طلسم قرانی رزق – پورتال خبری

jadooyahodi-blogfa.boty.ir/…/مجرب-ترین-طلسمثروت-و-رزق-و-روزی،طل

طلسم قرانی و قوی ثروت و مال وبلاگ معتبر مجربات مجرب ترین دستور ثروت و مال که … دعا برای ثروتمند شدن بیتوتهرزق و روزی دعای زیاد شدن رزق و روزی افزایش رزق و …

Oct 3, 2015 – دعاها و اذکار الهی – رزق و روزی – وبلاگ انواع دعا و ذکر و خواص ایات قران کریم و مطالب مذهبی – دعاها و اذکار الهی. … را 7 مرتبه بخواند از مال دنیا غنی و بی نیاز می شود. منبع : هزار ….. ذکری برای افزایش روزی و رواج متاع و کالا … هر روز جمعه ۲۰ مرتبه یا ۴۰ مرتبه برای ثروتمند شدن این ذکر را بخواند تا جمعه آینده اثرش ظاهر خواهد شد.

رزق و روزي هر كس دست خداوند عزوجل است و اين را هيچكس نمي تواند انكار كند . … دعا براي پولدار شدن و دعاي وسعت رزق وطلسم افزايش مال وثروت و دعابراي گشايش دركسب وكار و …. بازكردن،دعاي محبت بسيار قوي،طلسم محبت،دعاي عاشق كردن،دعاي جلب محبت،دعاي … گشايي،طلسم احضارمحبت ازراه دور،طلسم افزايش مال وثروت،طلسم افزايش ثروت.

ابوالفضل اسلامی – ثروت

abislami.blogfa.com/tag/ثروت

دعای قوی برای گشایش رزق و روزی و ثروت جمعه بیست و چهارم آبان ۱۳۹۲ 10:40 …. دعای وسعت رزق، افزايش مال و ثروت شنبه چهارم آبان ۱۳۹۲ 20:40 … بعد از اتمام خواندن سوره مبارکه واقعه در هر روز،اين دعا نيز خوانده شود: «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ …

که برکت و خیر…,دعای ازدیاد مال,دعای برکت مال, طلسم افزایش رزق و روزی موضوع : طلسم،ذکر و دعا , دعایدعای مال و ثروت … نوع کاغذ زرد رنگ می باشد که اثر قوی دارد.

طلسم ثروت فراوان

nokia1100.org/طلسم+ثروت+فراوان

این ذکر در زیاد شدن ثروت اثر عجیبی دارد طلسم قوی ثروتمند شدن و کسب مال و ثروت فراوان طلسمطلسم … موفقیت و ثروت بی انتها – دعای رزق طلسم افزایش رزق و روزی …

قبل از هر بار قرائت سوره اين دعا رو بخونيد: اللهم ارزقنا رزقا حلالا طيبا من غير كد استجب … دعاي رزق و روزي،دعاي رزق و روزي،دعاي وسعت رزق،دعاي افزايش مال و ثروت.

Aug 12, 2015 – بایگانی برچسب‌ها : دعای رزق مغازه. محبت … محبت سریع و قوی. ادامه خواندن دعای محبت سریع و قوی ← … دعای باطل کردن طلسم – باطل شدن سحر و طلسم

دعای افزایش رزق و روزی – آسمونی

www.asemooni.com › دین و اندیشهدعا و مناجات

صفحه اصلی > دین و اندیشه > دعا و مناجات > دعای افزایش رزق و روزی … دعاها و اذکاری را جهت گشایش در رزق و روزی که انشااله به ثروتمند شدن شدن شما بیانجامد. … رزق و روزی و رسیدن به مال، آیه 2 و 3 سوره طلاق را به این شکل ختم نماید: شروع آن از روز جمعه یا …

دعاي رزق و روزي ،دعاي وسعت رزق ، دعاي افزايش مال و ثروت … 10: خواندن اين دعا در سجده نماز به خصوص سجده آخر : يا خَيرَ المَسئولينَ و يا خيرَ المُعطين اُرزُقني وارزُق عَيالي …

محمودکندلویی لاریجانی – دعاي رزق و روزي،دعاي وسعت رزق،دعاي افزايش مال و ثروت … 10: خواندن اين دعا در سجده نماز به خصوص سجده آخر : يا خَيرَ المَسئولينَ و يا خيرَ …

Aug 26, 1973 – دعوت سوره مبارکه یس برای افزایش رزق و روزی و برکت مال (باران رزق). دعای …. شدن , دعا برای ثروتمند شدن , دعای افزایش ثروت , دعای زیادی رزق و روزی …

طلسم دعانويس مال ثروت

plusiha.com/طلسم+دعانويس+مال+ثروت/

دعای ازدیاد مال,دعای برکت مال, طلسم افزایش رزق و روزیطلسم قوی ثروتمند شدن و کسب مال و ثروت فراوان این ذکر در زیاد شدن ثروت اثر عجیبی دارد طلسم ثروت – هرچی …

دعای بسیار بسیار مجرب – دعا های بسیار مجرب، دعای رزق و روزی، دعای ازدواج، دعای … یا ثروتمند نمی شوید یا اگر ثروتمند شدید، نمی توانید با آن ثروت معنوی باشید. ….. می بخشم از تمام آنچه که از مال به دست می آورم به فقرا و مسکینان به مقدار (مثلا 2%) … بزرگ رزق و روزیِ من وسعت یافت، افتخار می کنم به این که مقدار درصد را افزایش دهم.

Feb 22, 2014 – آيات رزق و روزی , دعا و ختم برای رزق و روزی , دعانويس خوب , دعای رزق و روزی … آیات ذیل به جهت انجام ختم در زمینه وسعت و افزایش رزق و روزی و برکت مال میباشد و بسیار مجرب است. … دعای افزایش رزق دعای افزایش رزق و روزی مغازه دعای پولدار شدن دعای ثروتمند شدن دعای …. باطل السحر قوی مجرب – دعای قوی باطل کردن طلسم.

طلسم مجرب برای کسب مال وثروتمندشدن طلسم قوی جهت ثروت مند شدن در باب این طلسم اسرار بسیاری … دعاي رزق و روزي،دعاي وسعت رزق،دعاي افزايش مال و ثروت … 17 .

Dec 16, 2012 – 20 posts – ‎3 authors

7 صلوات فرستاده و بر خواندن هر روز اين دعا كه در سوره ي يس،آيه 51(و نفخ في الصّور …. دعای ثروت و مال: … برای افزایش رزق و روزی و ثروت و. …. وده مرتبه بر مقام او افزوده میشود –جسمی قوی یافتن –سالم ماندن در برابر بیماری های کودکانه …

طلسم زیاد شدن مشتری – لادین

ladin.ir/other/طلسم-زیاد-شدن-مشتری/

یا قوی یا غنی یا ملی یا وفی ) و اگر نتواند در دوازده روز در هر روز هزار مرتبه بخواند. ۴۹: هر کس … ۵۶: بعد از نماز صبح این دعا را بخوانید رزق و روزی تان زیاد شود. بسم الله الرحمن …. دعاي رزق و روزي،دعاي وسعت رزق،دعاي افزايش مال و ثروت. هرگاه در ساعت اول …

دعای زیاد شدن وجلب مشتری

www.mod2.text-ahang.ir/…/دعای-زیاد-شدن-وجلب-مشت…

… و توحید و قدر و آیة … برای نجات پیدا کردن از فقر و زیاد شدن روزی در هر روز 110 مرتبه این دعا خوانده شود:. … دعاي رزق و روزي،دعاي وسعت رزق،دعاي افزايش مال و ثروت. جهت زياد شدن روزى … دعای قوی برای زیاد شدن مشتری – مشاره از رازنامه – سايت رازنامه.

دعا و جادو برای رزق و روزی – دعا قوی برای گشایش رزق و روزیبزرگترین …

www.bluesearch.ir/dsdyrensnrnfdycsnvdndnsdcacyrct…Translate this page

بزرگترین مرکز علوم غریبه و ادعیه قرآنی – دعا قوی برای گشایش رزق و روزی . … دعای ازدیاد مال,دعای برکت مال, طلسم افزایش رزق و روزی – ذکر و طلسمدعای بخت وگشایش … دعاي رزق و روزيطلسم ثروت – جذاب ترین ها،وبلاگ ایرانیکاندعا برای افزایش قدرت …

ختم آیه وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ برای رزق و روزی : … برای افزایش رزق و روزی و گشایش : …. به جهت فراخی روزی و استجابت دعا و نزدیک شدن به خدای تعالی و بر آمدن حاجات … سجده گذاشته و هفت مرتبه بگوید : یا غَنیُّ یا قوی برای رسیدن به ثروت حتما موثر است …. سپس بخوابد ( در اواخر شب این اعمال را انجام دهد ) در شب اول تا شب ششم مال فراوانی.

مردی كه با یك دعا پولدار شد! – نیک صالحی

www.niksalehi.com/din-andishe/archives/111163.php

Jun 1, 2009 – دعا کردن شرایط و آدابی دارد، که استجابت آن را آسان تر می کند … از خداوند بخواه كه مال و ثروتى به من موهبت فرماید. پیغمبر فرمود: اى ثعلبه! برو قناعت كن و ….. برای افزایش رزق و روزی طبق روایات چه دعایی بخوانیم؟ برای افزایش رزق و …

دعا برای جذب مشتری – ادعیه برای انواع حاجات

hamejoordoa.samenblog.com/tag/دعا-برای-جذب-مشتری/

بر روي پوست آهو اين دعا را نوشته و در ملك يا مغازه يا در زير جنس مورد نظر پنهان نموده … برچسب ها : دعاهای هنگام وضو گرفتن,دعای حاجت,دعای ثروتمند شدن,دعای غنی شدن,دعا …. برچسب ها : دعای حاجت,دعا برای زیاد شدن رزق,دعا جهت زیاد شدن رزق,دعای زیاد شدن …… هر که در دو ماه پیاپى هر روز چهارصد مرتبه این دعا بخواند خدا علم بسیار یا مال بسیار …

طلسم ثروت فراوان

umut.club/طلسم+ثروت+فراوان/

طلسم … موفقیت و ثروت بی انتها – دعای رزق طلسم افزایش رزق و روزی – telesmodoa.rzb.ir (طلسم ثروت فراوان) … طلسم قوی ثروتمند شدن و کسب مال و ثروت فراوان

دعای ازدیاد مال,دعای برکت مال, طلسم افزایش رزق و روزی

upciran.ir/…/دعای_ازدیاد_مال,دعای_برکت_مال,_طلسم_ا

دعای ازدیاد مال,دعای برکت مال, طلسم افزایش رزق و روزی. دعای ازدیاد … دعاي رزق و روزي،دعاي وسعت رزق،دعاي افزايش مال و ثروت …. دعای بسیار قوی جهت رزق وروزی; جستجو.

دعاهای افزایش رزق و روزی حلال :: tip tOp

tiptop.blog.ir/post/دعاهایافزایشرزق-و-روزی-حلال

Feb 12, 2016 – خدا,دعا,فقر,ثروت,دکان,وسعت,رزق و روزی زیاد شدن رزق و روزی کسب رزق و … Apr 10, 2011 – دعای رزق و روزی،دعای وسعت رزق،دعای افزایش مال و ثروت.

طلسم قوی ثروتمند شدن و کسب مال و ثروت فراوان – خانه

khazesh.ir/…/طلسم+قوی+ثروتمند+شدن+و+کسب+مال+…

بهترین دعا برای ثروتمند شدن ،کسی که می خواهد روزی اش فراوان . … دعای زیاد شدن ثروت دعای ثروتند شدن . … طلسم افزایش رزق و ثروت – ذکر وسعت رزقدعا شفا.

مرحوم سید محمد خامنه ای تبریزی قرائت سوره ذاریات در هر روز موجب ثروت فراوان می‌گردد … اسلام صلی الله علیه و اله و سلم اگر قرضی دارید و از پرداخت آن عاجز شدید این دعا را … هر کس سوره‌ی صافات را در هر روز جمعه بخواند خداوند در دنیا به او رزق و روزی زیاد و …

دعا برای ثروت عظیم

www.tebyan-net.ir/j.aspx?q=دعا_براي_ثروت…id…

جهت زیاد شدن رزق و روزیتان این دعا را هر روز 100 مرتبه بخوانید اللَّهُ لَطِیفٌ بِعِبَادِهِ یَرْزُقُ مَن . … دعای برای افزایش مال و ثروت هرگاه در ساعت اول روز 308 مرتبه بگوید یا رزاق … سریع دعا برای ثروت بی حد وحصر طلسم ثروتمند شدن ذکر ثروت طلسم خیلی قوی …

Nov 30, 2012 – سوره ق هم براي ثروت است و ختمش هم در روز 3 بار براي توسعه رزق در امر معاش و غني و … برای فراوانی رزق و روزی يكي از شرايط اجابت دعا اين است. … (ع) روايت است كه هر كه اين دعا را دو ماه متوالي روزي 100 بار بخواند خداوند گنجي از مال يا …

طلسم دعانويس مال ثروت – دانلود آهنگ بیقرار

sunmag.ir/طلسم+دعانويس+مال+ثروت

برترین دعاهای افزایش رزق و روزی و کسب مال و ثروتطلسم قوی ثروتمند شدن و کسب مال و ثروت فراوان دعـای افزایش مال و ثروت – دانلود کتاب محمودکندلویی لاریجانی …

اسرار دعا

www.doa110.blogfa.com/

برای استجابت دعا و دوستی خلایق و بستن بد گویی زبان دشمنان در مدت چهل روز هر …. اگر چه متولدین آذر حافظه ای بسیار قوی دارند ولی گاهی فراموش می کنند که کت … قدرت و یا رهبری ارزشی قائل نیست و ثروت و مال دنیا برای او جذابیتی ندارد. …… 37-سوره ی صافات: هر کس این سوره ی جلیله را 78 بار بخواند خداوند متعال رزق اورا افزایش می …

در صدد بر آمدم که از این به بعد اذکار و دعاهای خاصی را برای افزایش رزق و روزی …. حضرت صادق ع فرمود: رسول خدا ص این دعا را برای زیاد شدن روزی آموخت: «یا رازق المتقلین، …. «اگر رزق و روزی و ثروت زیادی می خواهی و دوست داری از هر بنده و آزادی بی نیاز باشی ….. از فقر و بیچارگیدر امان شود و رزق او وسعت یابد و خداوند به او از فضل خودش مال …

نتایج جستجوی عبارت دعايي مجرب براي ثروتمند شدن و زياد شدن روزي از بین کلیه … زیاد شدن رزق روزیآیات ذیل به جهت انجام ختم در زمینه وسعت افزایش رزق روزی بركت مال … گندمهای دعا خوانده را به مرغان بدهید حاجت بگیریددعایی بسیار مجربگندمهای دعا …

May 31, 2016 – دعاها و اذکار الهی – رونق مغازه و دکان – وبلاگ انواع دعا و ذکر و خواص ایات قران کریم و … وفق شریف کهیعص حمعسق و تاثیرات آن , دعای بخت گشایی , باطل طلسم قوی بخت … … دعای رزق و روزی،دعای وسعت رزق،دعای افزایش مال و ثروت – …

دعا و جادو برای رزق و روزی – ملكوتی ها دعای رزق و روزی زیاددعای رزق مغازه

www.searchmanager.ir/vcfrensnrvndnsdcacydtnsdqnsn…Translate this page

دعای ازدیاد مال,دعای برکت مال, طلسم افزایش رزق و روزی – ذکر و طلسمدعای بخت … دعاي رزق و روزيطلسم ثروت – جذاب ترین ها،وبلاگ ایرانیکاندعا برای افزایش قدرت دعا برای … ملكوتی ها- دعای رزق و روزی زیاد – دعای رزق مغازه دعا قوی برای گشایش رزق و روزی …

طلسم قوی ثروت

plusiha.org/طلسم+قوی+ثروت/

طلسم و جادو جدایی محبت گنج ثروت عشق طلسم خیلی قوی برای ثروتمند شدن طلسم قویمال,دعای برکت مال, طلسم افزایش رزق و روزی طــلسم فقر و طــلــسم ثروت – دانلود …

طلسم افزايش رزق و ثروت – ذکر وسعت رزقدعا و طلسم افزايش رزق و برکت مال … باطل کننده طلسم قوی و مجرب , ابطال طلسم و سحر , دعای ابطال طلسم مجرب , دعایی برای …

30 راه برای افزایش رزق و روزی – مشرق

www.mashreghnews.ir/…/30-راه-برای-افزایشرزق-و-

Dec 2, 2013 – 24- پس از اذان صبح و نماز صبح مشغول دعا شدن ( امام محمد باقر “ع” : بر شما … نگه داره و اینکه ایمانش به خاطر دارایی مادی قوی تر می شه و میتونه خیرات بده و همه … باعرضهو ثروتمند و قدرتمندکه به دیگران یاری میرسونه و به زیر دستاش کمک …

دعا برای افزایش مشتری یک مغازه – دعا و اذکار الهی

azkarelahi.ir/ronag…/دعا-برای-افزایش-مشتری-یک-مغا…

Nov 6, 2015 – یا در جایی در محل کسب آویزد باذن الله مشتری فراوان شود و رزق روزی …. درسته شما صاحب مغازه نیستید اما این دعا در کل توسط هر کسی نوشته بشه و در …

Jul 20, 2012 – در هشت رکعت نماز شب در سجده های آن این دعا را بخواند مجرب است در کافی نیز آمده است …. برای رسیدن به ثروت و غنی بعد از نماز عشاء سوره های شمس و لیل و … ( در اواخر شب این اعمال را انجام دهد ) در شب اول تا شب ششم مال فراوانی …. از من خواسته بودید که چه کاری خودم می کنم در زمینه رزق و روزی ؟ ….. یا قَویَّ یا غَنِیُّ یا وَلیُّ یا وَفیُّ.

طلسم رزق و روزی – صفحه اصلی

ww2.mofassal.ir/detail/طلسمرزق-و-روزی/article/98/

دعای ازدیاد مال دعای برکت مال در کتاب مجربات ابن سینا دعایی آمده که فوق العاده مجرب و. … دعای توسعه رزق و روزی و ادای قرض،خدا دعا فقر ثروت دکان وسعت رزق و روزی مبعوث یا … دعاهای افزایش رزق و روزی و کسب مال و ثروت تمامی دعاها و طلسمات مربوط به رزق و . … طلسمات رزق، دعانویس طلسم محبت دعانویس استاد علوم غزیبه طلسم قوی برای …

طلسم ثروت فراوان

jansport.plusiha.net/طلسم+ثروت+فراوان/

طلسم قوی ثروتمند شدن و کسب مال و ثروت فراوان طلسم ثروت فراوان بایگانی – دانلود … دعای رزق و ثروت فراوان بایگانی – دعا شفا دعاي رزق و روزي،دعاي وسعت رزق،دعاي افزايش مال و ثروت طلسم افزایش رزق و روزی – telesmodoa.rzb.ir (طلسم ثروت فراوان) …

طلسم قرانی و قوی ثروت و مال وبلاگ معتبر علوم غریبه احضار 110 مجرب ترین … مطالب خود را برای جستجوگرهای وب بهینه کنید و بازدید وبلاگ خود را افزایش دهید. … اگر بدنبال ثروتمند شدن هستین از این طلسم مجرب مال و ثروت و رزق و روزی باید تهیه کنید. … دعا نویس طلسمات علوم غریبه طلسم محبت، دعا و طلسم تسخیر افراد، دعا نویس …

Jun 14, 2016 – طلسم رزق و روزی و کسب مال فراوان،لوح قوی و فوری مال و ثروت … بستن شهوت ، افزایش هوش ، افزایش قدرت ، دعا برای بچه دار شدن ، دعا برای کار پیدا …

دعای برکت مال و ثروت | علوم غریبه

olomgaribe.ir/tag/دعای-برکت-مال-و-ثروت/

خانه » برچسب شده با “دعای برکت مال و ثروت” … دعوت سوره مبارکه یس برای افزایش رزق و روزی و برکت مال (باران رزق) دعوت مبارکه … طلسم ها,باطل کردن طلسم وجادو,قوی.

دعای رزق و روزی مجرب | مرجع پاسخگویی

www.iresearch.ir/Default.aspx?…دعای_رزق_و_روزی

… translate this page دعای رزق و روزی ، ایات افزایش رزق ، دعای برکت مال ایات ذیل به جهت انجام ختم در زمینه … دعا برای …. به جهت وسعت رزق و رسیدن به دولت و ثروت بسیار مجرب است . … دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی · جدید 95 -گهر … دعای بسیار مجرب برای رزق و روزی دعای رزق و روزی فراوان دعای رزق وروزی قوی دعای جذب مشتری 1 2 3 …

دعای رزق و روزی – عرفان و علوم مذهبی

www.doa786.ir/tag/دعایرزق-و-روزی/

وصیت‌نامه شهید مرحمت بالازاده · طلسم قوی زبان بند · طلسم قوی مشکل گشا · طلسم قویدعا برای جلب رزق و محبت و بخت گشایی در اول هر ماه قمری در اول هر ماه قمری … آيات افزایش رزق,دعای رزق و روزی,دعای برکت مال برای عضویت در تلگرام ما و گرفتن … نرم افزار صد باب رزق و روزیافزایش مال و ثروت و فروش ملک و متاع و کالا(اندروید).

سنگ افزایش رزق و روزی

www.answer-star.ir/j.aspx?q…افزایش_رزق_و_روزی

سنگ افزایش رزق و روزی,سنگ ثروت,انگشتر برای رزق وروزی,مهره رزق و روزی … در این سنگ از دو طلسم بسیار قوی و موثر استفاده شده که این دو طلسم از قوی ترین … دعا برای زیاد شدن رزق و روزی رزق و روزی حلال افزایش رزق و روزی, غذای جن, دعای … اقوام مختلف بر تاثیر ان در موارد وسعت رزق و مال ~ب و محبت و عقدالسان و رفع سردرد تاکید دارد …

Mar 27, 2015 – دعای موثر برای افزایش رزق و روزی حلال, دعا برای افزایش مال و ثروت, دعا برای ثروتمند شدن. … عکس های جدید از کاهش وزن و لاغر شدن شدید آنجلینا جولی.

طلسم شرف الشمس زیر آن حک شده است. دفع برای چشم زخم. گشایش امور. برآورده شدن آرزوها. افزایش رزق و روزی. نقش شرف شمس اسم اعظم الهی می باشد. که هر کس این را نقش …

دعا-برای-ثروت-بی-حد-وحصر

www.tebyan-iran.ir/t.aspx?q=دعا-براي-ثروت-بي…

tag/ثروت دعای قوی برای گشایش رزق و روزی و ثروت جمعه بیست و چهارم ابان … دعای رزق و روزی ، دعای وسعت رزق ، دعای افزایش مال و ثروت دعای رزق و روزی،دعای وسعت .

Jul 20, 2015 – دعا جهت افزایش رزق و روزی,دعا جهت برکت در اموال و رونق کاسبی,آیات ۲۸ و ۲۹ سوره حدید جهت … دعاي رزق و روزي،دعاي وسعت رزق،دعاي افزايش مال و ثروت. …. سحر قوی,آسان شدن تمام مشکلات,گشاده شدن روزی,صفای باطن,آسان شدن در امور .

قرآن مجيد اصرار زيادي دارد که مردم درب درآمد و بهره مندي از روزي الهي بيشترتکيه بر. … ابوالفضل اسلامی – دعای وسعت رزق افزايش مال و ثروت … جهت تنگي روزي و رفع …

Nov 22, 2014 – دعای رزق و روزی،دعای وسعت رزق،دعای افزایش مال و ثروت : … 10: خواندن این دعا در سجده نماز به خصوص سجده آخر : یا خَیرَ المَسئولینَ و یا خیرَ المُعطین …. 11) برای رفع شدید و ضیق معیشت و همچنین غنای معنوی 10 جمعه متوالی هر بار 1060 …

دعای مجرب برای زیاد شدن مشتری

www.javab-soal.ir/j.aspx?q=دعای_مجرب_برای…

tag/دعا+برای+جذب+مشتری oct 19, 2015 – دعا برای جذب مشتری,دعای افزایش رزق و روزی,دعا برای … به جهت وسعت رزق و برکت مال و رسیدن به دولت و ثروت بسیار مجرب است. … دعای قوی و مجرب برای جلب محبت معشوق · نماز برای براورده شدن حاجت . … دعای زیاد شدن ثروت دعای ثروتند شدن ذکر زیاد شدن روزی,اذکار زیاد شدن روزی,زیاد شدن روزی …

دعاوذکرانبیا

ss611.blogfa.com/

فرو مانده و متحير مانده ميشود و باعث ثروتمند شدن و نجات از هم و غم ها ميشود. … این دعا را نوشته و همراه خود داشته باشید یا بر خواندن آن مداومت داشته باشید. هيكل اول … برای وسعت رزق و رفع تنگدستی و سختی هر روز هفت مرتبه این دو بیت را بخواند مجرب …. مال او از حلال بسیار و فرزندان صالح خداوند به او عطا کند و همه حاجات او روا شود و گناهان.

Aug 2, 2016 – دعای محبت ، دعای رزق و روزی ، دعای حفاظت از بلایا ، دعای ابطال سحر ، دعای زبانبند … شهوت ، افزایش هوش ، افزایش قدرت ، دعا برای بچه دار شدن ، دعا برای کار پیدا کردن ، خفا …. طلسم زیر یکی از قوی ترین طلسمات احضار شخص و جلب محبت می باشد و اگر بخواهید …… طلسم ثروت و مال، مجرب ترین طلسم رزق و روزی و ثروت.

Feb 9, 2016 – اگر بدنبال ثروتمند شدن هستین از این طلسم مجرب مال و ثروت و رزق و روزی … محبت قوی, طلسم اتشی عشق، دعا نویس طلسمات علوم غریبه طلسم محبت …

Jan 23, 2014 – دعاهایی برای افزایش رزق و روزی از پیامبر اکرم (ص) دعا جهت توانگر شدن گویند … وَ مَنْ یُقْرِضُ اللهُ قَرْضاً حَسَناً یُضاعَفُ لَهُ دعا برای ادای قرض در خواب دیده شده … با حامد بهداد; ازبازیگری تا خوانندگی +تصاویر · کشف مومیایی ۳ هزار ساله در مصر +تصاویر · تظاهرات شدید دانش اموزان …. این ذکر در زیاد شدن ثروت اثر عجیبی دارد!

آشکار شدن اسرار/وسعت رزق/فروش متاع/حافظه قوی/آسانی تحصیل. آگاهی از آینده خود – … فروش مال و متاع–. هر کس مالش … قوی داشتن –. هر کس روز پنجشنبه سیصد نوبت این دعا را بخواند درنزد علما وفضلا عزیز … ختم سوره قاف · ختم مجرب جهت ثروت و دولت.

جستجو

www.dmk.ir/Default_.aspx?…طلسمTranslate this page

… جدایی و آوارگی قویطلسم ثروتمند شدن سریع+طلسم افزایش ثروت و رزق+طلسم برای پول دار شدن . … تاروت کبیر ، دعای محبت قوی ، عاشق کردن سریع ، طلسم جدایی … کار+رزق و روزی + جلب مشتری + رفع ناراحتی روحی و حسمی +ربان بند +جدایی . … زبان بند،تیغ بند،بخت گشایی سریع،سرکتاب بازکردن،طلسم افزایش مال … بین

Dec 30, 2013 – میگن عیبی نداره زیر آسمون نخونی خدا قبول میکنه همه جا مال خداست … خونه دار شدید صرف امور خیر کنید . … برای افزایش رزق و روزی هر روز صبح قبل از شروع هر کاری یک بار سوره … جهت زیاد شدن رزق و روزیتان این دعا را هر روز 100 مرتبه بخوانید … ذکرهای مربوط به پول و ثروت : تا 40 روز هر روز یک بار سوره های ذاریات …

به سوی تو – ثروت ، رزق و روزی

haaajat93.blogfa.com/category/10

Jul 19, 2016 – دعا و ذکرهایی جهت افزایش روزی حلال. مرحوم سید محمد خامنه … اگر بعد از نماز صبح به نیت مال و ثروت ، روزی ۹ بار بخوانی ثروتمند گردی . اگر جهت ادای قرض ۱۵ … دعای افزایش رزق و روزی. هر شخص کاسب یا …. قوی شدن همت : مداومت بر اذکار …

دعای ازدیاد مال,دعای برکت مال, طلسم افزایش رزق و روزی – 1

irannrahnama.ir/…/دعای-ازدیاد-مالدعای-برکت-مالطلسم

دعای ازدیاد مال,دعای برکت مال در کتاب مجربات ابن سینا دعایی آمده که فوق العاده مجرب و به … دعایی که باید نوشته شود بر کاغذی و…,دعای ازدیاد مال,دعای برکت مال, طلسم افزایش رزق و روزی,درج … دعای مال و ثروت … نوع کاغذ زرد رنگ می باشد که اثر قوی دارد.

دعای مجرب ادای قرض – صفحه اول

zahranoorii.vcp.ir/0…/427508-دعای-مجرب-ادای-قرض.ht…

Oct 8, 2012 – مداومت بر این اذکار جهت وسعت رزق و ادای دین و قرض بسیار مفید است انشاء الله … برای رفع شدید و ضیق معیشت و همچنین غنای معنوی 10 جمعه متوالی هر بار 1060 … به جهت وسعت رزق و برکت مال و رسیدن به دولت و ثروت بسیار مجرب است. … دعا جهت اداى دین و قرض هر روز چهل و یک مرتبه یاچهل و یک روز بعد از نماز صبح …

دعایی برای رونق کسب و کار – ایندکس وار

indexwar.ir/دعایی-برای-رونق-کسب-و-کار/

Nov 3, 2016 – طلسم مجرب براي كسب مال وثروت وپولدارشدن. … دعایی برای وسعت و افزایش رزق و روزی و رونق کسب و کار … … وفق شریف كهيعص حمعسق و تاثیرات آن , دعای بخت گشایی , باطل طلسم قوی بخت … … خدا,دعا,فقر,ثروت,دکان,وسعت,رزق و روزی زیاد شدن رزق و روزی کسب رزق و روزی نماز رزق و روزی,رزق حلال,زكات رزق,رزق و …

اسرار و رمزها

kelid40kelid.blogfa.com/

مگر قدیم که اولیای الهی برای کسی ابطال سحر یا دعا و ذکری توصیه می نمودند انتظار … رضای والدین باعث گشایش روزی ، افزایش عمر و دافع مرگ های بد است. …. نیز فرمودند: قرائت سوره انسان1 موجب تقویت و نیرومندی روح و قوی شدن اعصاب و ….. ه : پاسخ به سئوالات (3) ازدیاد رزق … برای ثروت و دو لت روزی ده مرتبه آیت الکرسی بخوانید.

بعد از اتمام خواندن سوره مبارکه واقعه در هر روز،این دعا نیز خوانده شود: «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ … این کار و این ختم، بارها جهت توسعه رزق و تسهیل امور مشکل و ادای دین تجربه شده و …

گفتن این ذكر برای افزایش ثروت بسیار مجرب هستش … باید ۲۰ روز و هر روز بعد از نماز صبح ۱۵ مرتبه بخواند و در نظر مردم بزرگ شود و در رزق و روزی بر …. باید دل قوی كنی و نترسی و در آن مندل نشسته ایی باقی بمانی و بخور بسوزان و بخوان و به كار ….. ابجد ” و معانی آنهادعا برای بفروش رفتن مالدعا برای خوف و چشم زخم دعا برای بیماری های …

Jun 7, 2011 – بعد از اتمام خواندن سوره مبارکه واقعه در هر روز،این دعا نیز خوانده شود: «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی … یا سَیِّدی» (بیان آیت الله العظمی سید “صادق روحانی” در مورد دعایی برای ثروتمند شدن ). این کار و این ختم، بارها جهت توسعه رزق و تسهیل امور مشکل و ادای دین تجربه شده و موثر بوده است. …. عملی با خاصیت پاک کنندگی مال حرام!

علوم غریبه – طلسم افزایش مشتری

doanevic.blogfa.com/tag/طلسمافزایش-مشتریTranslate this page

علوم غریبه – طلسم افزایش مشتری – لا حَوْلَ وَلا قُوَّةَ اِلاّ بِاللَّهِ الْعَلِىِّ الْعَظیمِ – علوم غریبه. … دعای محبت قوی (3) … این آیات به اذن و اراده باریتعالی، وسعت دهنده رزق و روزی و خنثی کننده و از بین برنده اثر … قارون پس از دستیابی به ثروت فراوان گفت : « این ثروت را به وسیله ی دانشی که دارم، به … علم میراث پیامبران است و مال، میراث فرعون ها».

سوره ای برای ثروتمند شدن

www.mci-ava.ir/j.aspx?q=سوره_اي…ثروتمند

سوره ای برای ثروتمند شدن,دعا جهت ثروتمند شدن سریع,طلسم ثروتمند شدن,دعا برای … ثروت,دعا برای ثروت عظیم,طلسم خیلی قوی برای ثروتمند شدن,بهترین ذکر برای … شدن /283296 aug 27, 2014 – برای وسعت رزق و روزی و رسیدن به مال، ایه 2-3 سوره …

دعا واذكار الهي*مهدويت*عرفان حقيقي* – چند نكته – *دعا و اذكار الهي*امام زمان*عرفان … دعاي محبت دعاي رزق وروزي دعاي حفاظت از بلايا دعاي ابطال سحر دعاي زبانبند … طلسم قوي براي عشق … طلسم روزي مهره مار طلسم ثروت دعا نويسي طلسم علم طلسم موفقيت طلسم عاشق … دعاي محبت علم اعداد ادعيه ايجاد محبت طبع افراد دعا براي افزايش محصول

وفق مجرب وسعت برکت رزق روزی از ابن سینا | جستجو | وبلاگ 24 – 1

weblog24.link/…/وفق-مجرب-وسعت-برکت-و-رزق-و-ر

آیات ذیل به جهت انجام ختم در زمینه وسعت و افزایش رزق و روزی و بركت مال میباشد و بسیار مجرب است. – ﴿رَبََّنا افْتَحْ بَیَْنَنا …. دعایی مجرب برای ثروتمند شدن و زیاد شدن روزی … دعایی بسیار مجرب:گندمهای دعا خوانده را به مرغان بدهید و حاجت بگیرید دعایی به …

سنگ افزایش رزق و روزی,سنگ افزایش رونق کسب و کار,سنگ مقدس

www.javaheribina.com/…/سنگ-افزایشرزق-و-روزی/

Oct 20, 2014 – برای افزایش رزق و روزی درآمد و برکت در زندگی استفاده از این سنگ ها توصیه می شود . در صورت تمایل به راحتی می توان روی این سنگ ها حکاکی دعا و …

دعاي مخصوص رزق وروزي داخل کيف جيست

www.fa-wikipedia.ir/g.aspx?…دعايرزق_وروزي

دعای بسیار قوی جهت رزق وروزیbargozideha/دعای-بسیار-قوی-جهت-رزق-و. … خدا,دعا,فقر,ثروت,دکان,وسعت,رزق و روزی زیاد شدن رزق و روزی کسب رزق و روزی نماز رزق و روزی,رزق … و افزایش برکت مال کیسه و کیف، می بایست که هر روز پس از نماز صبح بر 25 .

دعا نویس – Sites – Google

https://sites.google.com/site/14sadat14

دعا و طلسم زبان بند خیلی قوی دعا و طلسمطلسم محبت طلسم روزی مهره مار طلسم ثروت دعا نویسی طلسم علم طلسم موفقیت طلسم عاشق دعانویس-ابطال طلسم-باز کردن بخت-دعای کار گشایی-دعای رزق و روزیدعادعای محبت علم اعداد ادعیه ایجاد محبت طبع افراد دعا برای افزایش محصول رابطه اسم با … جهت برگردانده مال سرقت شده آشتی کردن زن …

مرجع | طلسمات مجرب احضار معشوق از راه دور، طلسمات تسخیر قلب قوی و …

a66-persianb.arf1.ir/Translate this page

طلسم برای احضار محبت و جلب عشق مطلوب، طلسم تسخیر و احضار از راه دور شخص … ،طلسم کردن ، بستن ، بستگی ، بستن شهوت ، افزایش هوش ، افزایش قدرت ، دعا برای بچه دار شدن ، دعادعا برای گشایش کار و رزق و روزی، دعا و طلسم مجرب ثروت … برای افزون شدن رزق و روزی و جذب مال و ثروت این نقش معظم را نوشته و با خود نگاهدارید خداوند …

 
کانال علوم غریبه

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دعا و طلسم
دعا و طلسم