قالب وردپرس درنا توس
خانه / ارتباط با ارواح و موکل و احضار جن / آیا میتوان با جنها ارتباط داشت یا با جن ها ازدواج کرد و صاحب بچه شد ؟!

آیا میتوان با جنها ارتباط داشت یا با جن ها ازدواج کرد و صاحب بچه شد ؟!

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir آیا میتوان با جنها ارتباط داشت یا با جن ها ازدواج کرد و صاحب بچه شد ؟! در ادامه مطلب درباره ارتباط انسان با جن ها و همچنین ازدواج انسان با جن و بچه دار شدن مطالب و اطلاعاتی را مشاهده خواهید کرد .

آیا میتوان با جنها ارتباط داشت یا با جن ها ازدواج کرد و صاحب بچه شد ؟!
آیا میتوان با جنها ارتباط داشت یا با جن ها ازدواج کرد و صاحب بچه شد ؟!

آیا میتوان با جنها ارتباط داشت یا با جن ها ازدواج کرد و صاحب بچه شد ؟!,ارتباط انسان با جن,ازدواج انسان با جن,ایا انسان میتواند با جن ازدواج کند؟,ارتباط انسان با جنیان,آیا میتوان با جن ازدواج کرد ؟,ازدواج با جن و بچه دار شدن

آیا میتوان با جنها ارتباط داشت یا با جن ها ازدواج کرد و صاحب بچه شد ؟!

درباره مسله جنیان باید گفت حقیقت آن است که اجمالاً می‌دانیم جن گاهی در زندگی انسان تأثیر گذاشته و بعضی از انسان‌ها نیز در زندگی جنیان مؤثر می‌باشند اما این موضوع به دلیل پنهان بودنش همراه با قصه سازی‌های زیادی شده است که به بسیاری از داستان‌ها نمی‌توان اعتماد کرد.
جن می‏توانند با بعضی از انسان‏ها ارتباط برقرار کنند. چنان که بعضی از آنها با انسان ارتباط برقرار می‏ کردند. در مورد انبیا و ائمه(ع) در روایت آمده است که چنین ارتباطی داشتند و گاهی نیز ارتباط جن مشرک و کافر با بعضی از انسان‌ها موجب افزایش گمراهی و طغیان آنها می‏ شد: «و انه کان رجال من الانس یعوذون برجال من الجن فزادوهم رهقاً؛ و این که مردانی از بشر به مردانی از جن پناه می‏بردند و آن‏ها سبب افزایش گمراهی و طغیان می‏ شوند».(۱)
بنابراین جن چه مؤمن و چه کافر با انسان ارتباط برقرار می‏کنند و این موضوع به صراحت در قرآن و روایات و حکایات نیز وارد شده است.
از سوی دیگر بنا بر آیات قران مسلم است که جن‌ها هم مانند انسان ها، توالد و تناسل دارند، در چند آیه در وصف حوریان بهشتی آمده است که«لم یطمثهن انس قبلهم ولا جان»(۲)
حوریان بهشتی را قبل از شوهرانشان، نه آدمی و نه جن دست زده است.
این آیه به وضوح دلالت دارد بر این که جن هم آمیزش دارد و تکثیر نوع آن به وسیله مقاربت نر و ماده صورت می‌گیرد اما این که بین آن‌ها و انسان‌ها ازدواجی صورت می‌گیرد یا خیر؟
پاسخی قطعی نمی‌توان به آن داد ولی برخی از مفسران براساس آیه ۲۶ سوره الرحمن ؛ “فیهِن‌َّ قـاَصِرَات‌ُ الطَّرف‌ِ لَم یطمِثهُن‌َّ اِنس‌ٌ قَبلَهُم ولا جان‌ّ؛(۳) در آن باغ‌های بهشتی زنانی هستند که جز به همسران خود عشق نمی‌ورزند و هیچ انس و جن پیش از این‌ها با آنان تماس نگرفته است‌. ازدواج جن با انسان را ممکن دانسته‌اند. (۴ )
ولی ما برای این نوع ازدواج به نمونه‌ای دست نیافتیم‌ تا بگوییم این ازدواج در دنیا واقع می‌شود یا نه ؟ یا این که نشان دهد که اگر جنی با انسانی ازدواج کند فرزند او جن خواهد شد یا انسان.

پی‌نوشت‌ها:
۱. جن (۷۲) آیه ۶.
۲. رحمان (۵۵) آیه ۵۶ و ۷۴.
۳. همان.
۴. الفرقان فی تفسیرالقرآن‌، ج ۲۷ ـ ۲۸، ص ۵۲، مؤسسه اعلمی‌، تفسیرکبیر، فخررازی‌، ج۱۰، ص ۳۷۴، داراحیاء الثراث العربی .

*******************************

ماجرای واقعی ازدواج جن و انسان

ماجرایی واقعی درباره ی ازدواج جن با انسان نقل شده که از این قرار است:

 

 

این ماجرا بر گرفته از کتاب دانستنیهایی درباره جن میباشد.  تالیف حضرت حجته السلام والمسلمین حاج شیخ ابوعلی خداکرمی

 

 

ماجرایی در تاریخ ۱۳۵۹ شمسی مطابق با ۱۹۸۰ میلادی ماه آوریل بوقوع پیوست، که اهالی کشور مصر به شهرهای نزدیک و روستا های مجا ور را به خود معطوف داشت ، و آنرا نویسنده معروف ، استاد اسماعیل ، در کتاب خود به نام ((انسان و اشباح جن)) چنین می نویسد:

 

مرد ۳۳ ساله ای ، به نام عبدالعزیز مسلم شدید ، ملقب به <ابوکف> که در دوم راهنمایی ترک تحصیل کرده بود ، به نیروهای مسلح پیوست و در جنگ خونین جبهه ی کانال سو ئز ، به ستون فقراتش ترکش اصابت کرد واین مجروحیت او منجر به فلج شدن دو پایش گردید ، نا چار جبهه را ترک کرده به شهر خود بازگشت تا در کنار مادر و برادرانش با پای فلج به زندگی خود ادامه دهد.

 

در همان شب اول که از غم و اندوه رنج می برد، ناگاه زنی را دید که لباس سفید و بلندی پوشیده و سر را با پارچه سفیدی پیچیده، در اولین دیدار او همچون شبحی که بردیوار نقش بسته مشاهده کرد.زمانی نگذشت که همان شبح در نظرش مانند یک جسم جلوه نموده ، و به بستر (ابوکف) نزدیک شد و گفت:ای جوان اسم من (حاجت ) است و قادر هستم به زودی بیماری تو را درمان نمایم .

 

لکن به یک شرط که با دختر من ازدواج کنی. ابوکف جوابی نداد ، زیرا که وحشت ، قدرت بیان را از اوگرفته بود و اورا در عرق غوطه ورکرده بود. زن دوباره سخن خود را تکرار نمود ه اضافه کرد که من از نسل جن مومن هستم و قصد کمک به شما و به نوع انسانها را دارم ، و در همین حال از دیواری که بیرون آمده بود ناپدید شد .

ابو کف این قضیه را به کسی اظهار نکرد زیرا می ترسید او را به دیوانگی متهم سازند . باز شب دوم دوباره(حاجت) آمد و تقاضای شب اول را تکرار کرد ، ابو کف نتوانست جواب قاطعی بدهد . شب سوم باز آمد و گفت: تنها کسی که میتواند خوشبختی تو را فراهم کند دختر من است ، ابو کف مهلت خواست که در این خصوص فکر کند ، بعد تصمیم گرفت که اول شب ، در اتاقش را از داخل قفل کند و به رختخواب برود تا کسی نتواند وارو شود اما یکدفعه دید ( حاجت) ودخترش از درون دیوار عبور کردند و نزد او آمدند و تا صبح با او مشغول شب نشینی بودند .

 

در همان شب وقتی که ابوکف به چهره ی دختر نگاه کرد ، دید چهره ی جذاب ،بدن لطیف قد کشیده ، گردن بلند و مثل نقره می درخشید.رو کرد به (حاجت ) و گفت: ((من شرط شما را پذیرفتم )) ، (حاجت) وسیله ی عروسی را فراهم کرد . شب بعد با موسیقی و ساز و دهل عروسی را انجام دادند، در حالی که کسی از انسانها آن آواز را نمی شنیدند ، عروس را با این وضع وارد خانه کردند .(حاجت)عروس و داماد را به یکدیگر سپرد و از خانه بیرون رفت هنوز داماد عروسش را در بستر به آغوش نکشیده بود که احساس کرد پاهایش جان گرفته است.

 

.روز بعد هنگامی که مادر و برادران متوجه شدند که (ابوکف )سلامتی خود را بازیافته و با پای خود راه می رود خوشحال شدند لیکن او سر را به کسی نگفت.این شادی بطول نینانجامید،زیرا که به زودیروش و رفتار ابوکف تغییر کرد او در اتاقش می نشست و بجز موارد محدود بیرون نمی آمد.

 

تمام کارهای لازم را مانند غذا خوردن و استحمام را همانجا انجام می داد ،تمام روز و شبش را در پشت در سپری کرد.آخرالامر برادران متوجه شدندکه او با کسی که قابل رویت نیست صحبت می کند. گمان کردند که عقلش را از دست داده ،اما او با عروس زیبایش در عیش و نوش و خوشبختی بود.

*************************

ازدواج انسان با جن خالص
جن خالص یعنی؟
جنی که نسلش قبلا هرگز با انسانها آمیخته نشده باشه و تمام اجدادش جن بوده باشند، در این وبلاگ جن خالص می نامم.

ممکن است؟ بله ازدواج جن و انسان عملی و ممکنه. بارها اتفاق افتاده. و امکان بچه دار شدن در این ازدواج هست.

به صلاح هست؟ از نظر من نه. داستان خاله سوسکه رو شنیدید که هرکس بهش پیشنهاد ازدواج می داد اول ازش می پرسید: اگه دعوامون بشه، منو با چی می زنی؟
حداقلش اینه که مام در حد خاله سوسکه درمورد آینده ی ازدواجمون فکر کنیم! اگر شما با همسر جنتون دعواتون بشه، بنظرتون شما رو با چی می زنه؟

فرزندان حاصل از این ازدواج بچه های حاصل از این ازدواج دورگه های جن و انسان هستند که بسته به اینکه نسلشون بیشتر به سمت انسان یا جن پیش رفته باشه، قدرتهاشون متغیره.

اگر جنی خواستار ازدواج با یک انسان باشه… اجازه نمی ده هیچ انسان دیگه ای به قصد ازدواج به شخص نزدیک بشه.
از اینکه خواسته های انسان رو برآورده کنه خوشحال میشه.
دائم در اطراف اون انسان و همراه و کمک حالش هست.
به نحوی با انسان تماس برقرار می کنه و علاقه ش رو ابراز می کنه.
و …

درصورت ازدواج با جن…
ممکنه اطرافیان هرگز نفهمند که شخص ازدواج کرده.
معمولا تصور میشه که بخت طرف بسته شده و برای همین تمام شانسهای ازدواجش از بین می ره.
از نظر غذا و لباس و رفاه مالی انسان تامینه، اما اینکه این پولها از کجا بدست میاد خدا داند!
انسان قادر به دیدن و ارتباط با جنهای دیگه هم میشه.
بتدریج قدرت جسمی و سلامت انسان کم میشه و اکثرا ضعیف و بیمار بنظر میاد.
شخص خیلی بیشتر از سایرین در معرض تسلط و نفوذ جنهاست.
اگر مشکل یا کدورتی بین انسان و همسر جنش بوجود بیاد، کسی که آسیب و آزار می بینه معمولا انسانه.
و …

نکته 1: جنها معمولا چند همسر دارند، یک جن مونث یا مذکر ممکنه چندین بار ازدواج کنه و در اینمورد اعتباری به جنها نیست. حتی جنهای مسلمان.

نکته 2: امکان نداره که انسان با جنی ازدواج کنه و خودش ندونه! یعنی به هر حال موضوع برای انسان روشن میشه.

نکته 3: گاهی ممکنه این ازدواج اجباری از طرف جنها باشه و انسان راضی نباشه.

نکته 4: جنهای غیر خالص و دورگه ها هم ممکنه با انسانها ازدواج کنند، در اونصورت موضوع کمی متفاوت میشه اما بنظر من باز هم به صلاح انسان نیست که با نژادهای جن ازدواج کنه. چه خالص چه غیرخالص.

کانال علوم غریبه

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *