قالب وردپرس درنا توس
خانه / رمالی و دعانویسی / گزارشی از دفتر کار یک دعانویس زن که برای باطل کردن سحر جادو و طلسم از مردم پول میگیرد

گزارشی از دفتر کار یک دعانویس زن که برای باطل کردن سحر جادو و طلسم از مردم پول میگیرد

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir گزارشی از دفتر کار یک دعانویس زن که سحر جادو و طلسم باطل میکند ! را برای شما عزیزان قرار دادیم . زنی که در یکی آز واحدهای ساختمان دفتر دعانویسی باز کرده و بیشترین مراجعینش هم زنان هستند . زنانی که برای باطل کردن طلسم جادو و سحر به این دعانویس خانم مراجعه میکنند تا طلسمشان باطل شود یا مشکلاتشان حل شود . در ادامه مطلب گزارش کامل از دفتر دعانویس زن را مشاهده خواهید کرد .

گزارشی از دفتر کار یک دعانویس زن که سحر جادو و طلسم باطل میکند !
گزارشی از دفتر کار یک دعانویس زن که سحر جادو و طلسم باطل میکند !

گزارشی از دفتر کار یک دعانویس زن که سحر جادو و طلسم باطل میکند !,دعانویس زن,دعانویس خانم,دفتر دعانویسی زن,گزارشی از یک دفتر دعانویسی,مرجعه زنان به دعانویس زن برای باطل کردن طلسم و سحر,بیشترین مراجعین به دعانویس ها زنان هستند,چرا زنان برای حل مشکلاتشان به دعانویس مراجعه میکنند؟,پول گرفتن از مردم برای باطل کردن طلسم و سحر توسط دعانویس,پول گرفتن دعانویس,دعانویسی که برای حل مشکلات مردم از آنها پول میگیرد,هزینه و قیمت باطل کردن طلسم و سحر و جادو توسط دعانویس,هزینه و قیمت دعا و طلسم بخت گشایی و گشایش بخت دعانویس,هزینه و قیمت نوشتن دعا برای حل مشکلات و گرفتاری به وسیله دعانویس,هزینه و قیمت شکستن و ابطال طلسم و سحر

گزارشی از دفتر کار یک دعانویس زن که برای باطل کردن سحر جادو و طلسم از مردم پول میگیرد

این بار خانم دعانویس

اگر گمان کرده اید که دعانویسی فقط مختص آقایان است اشتباه کرده اید! راستش وقتی پای یک حرفه پرسود و بدون دردسر و بدون نیاز به سرمایه به میان می آید دیگر خانم و آقا فرقی نمی کند. بخصوص آن که متاسفانه خانم ها بیشترین مشتری دعانویس ها هستند به همین دلیل ترجیح می دهند به خانم دعانویس مراجعه کنند تا …

آپارتمانی تازه ساز در مجتمعی ۲۰ واحدی در شرق تهران . طبقه اول .

اتاقی ۱۸ متری با حدود ۲۰ نفر زن که همه برای دیدن دعانویس لحظه شماری می کنند. کسی جرات نمی کند بلند صحبت کند چون با کوچکترین سر و صدایی منشی محترم دفتر دعانویس شروع می کند به هشدار دادن. گویا همسایه ها نسبت به رفت و آمدهای مکرر و سر و صدای خانم ها در این واحد آپارتمان شاکی شده اند. برای دیدن خانم دعانویس حتما باید از دو روز قبل وقت گرفته باشی…. .

برچسبها:داستان-داستان و راستان-داستان زیبای زندگی-داستان رمالی-داستان زن رمال-زن رمال-داستان کف بینی

منشی های دفتر اعصاب درست و حسابی ندارند. سه منشی برای خانم دعانویس کار می کنند. یکی همیشه کنار خانوم است و پول دعاها را از مردم می گیرد و دعاهایی که لازم است را به آن ها می دهد. یکی دیگر جوابگوی تلفن هاست و به آن ها وقت می دهد و نفر سوم هم در رفت و آمد بین این دو نفر است و هرجا نیاز به کمک باشد آن جا حاضر می شود. و البته هر سه نفر منشی های مخصوص فوق العاده بی ادبند.

برای این که زیاد معطل نشوم اول وقت پا به دفتر دعانویس می گذارم . اما تعجب می کنم وقتی می بینم هنوز خانوم نیامده بیشتر از ۱۵ نفر منتظرهستند. ناچارا و البته با رغبت منتظر می شوم. خانومی مسن از دلبستگی پسرش به دختری ناراضی است و آمده که آن ها را از هم جدا کند .

زن جوانی برای برادرش آمده که مدتی است بیمار است و معتقد است که برایش دعا گرفته اند.

دختری ۱۷ ساله آمده که دعایی بگیرد تا رقیب عشقی اش را از میدان بدر کند.آن یکی از غیبت ۷ ماهه شوهرش می گوید که با دو بچه زندگی را به حال خود رها کرده .

زن جوانی آمده که برای ازدواج خواهرش دعای خوشبختی بگیرد. خانمی میانسال هم برای پسرش که تازه ورشکست شده است دعای رزق و روزی و گشایش کار می خواهد.البته این دفتر از پذیرش آقایان معذور است اما اگر مردی نیاز به دعا و رفع مشکل داشت می تواند با تلفن و یا از لای در مشکلش را بامنشی مطرح کند تا خانم به او هم دعا بدهد. مثل آقایی که در زد و از پشت در از منشی خواست که به خانم بگوید دختر ۲۵ ساله اش هنوز ازدواج نکرده و دعایی می خواهد که بختش باز شود.

به هرحال این جا بنگاه مشکلات که نه … بنگاه حل مشکلات است. تعداد کمی از کسانی که در این جا حاضر هستند سابقه قبلی از مراجعه به خانم دعانویس دارند. بیشترشان وصف گره گشایی او را شنیده اند. البته دختری که کنارم نشسته است می گوید : یکی دو سال پیش پسری را دوست داشتم و از خانم خواستم کاری کند که ما با هم ازدواج کنیم . خانم گفت که بعد از چند ماه این اتفاق می افتد اما ما از هم جدا شدیم.وقتی به ایشان گفتم دوباره برایم سرکتاب باز کرد و گفت برایم موقعیت بهتر از او افتاده به همین خاطر صلاحم ازدواج با آن پسر نبوده! این دختر باز هم آمده بود تا از خانم دعانویس بخواهد کاری کند تا با دوست پسر جدیدش ازدواج کند !دختری ۲۸ ساله برای بخت گشایی آمده بود . می گفت دعانویس های زیادی را امتحان کرده است اما هنوز نتیجه نگرفته . باز هم آمده تا دعایی دیگر بگیرد شاید بختش باز شود.بیشتر از دو ساعت است که اینجا نشسته ام .

با هر کدام از خانم ها که صحبت می کنم متوجه نگاه های سنگین منشی دفتر می شوم . یکی از خانم ها می گوید این ها خوششان نمی آید که به کارشان شک کنی و در مورد این که نتیجه گرفته ای یا نه از دیگران بپرسی مواظب باش بیرونت نکنند.

نگاه غضب آلود منشی نگرانم می کند که مبادا بعد از دوساعت معطلی دست خالی از آن جا بیرون بروم.خانم ها دو نفر دو نفر وارد اتاق خانم می شوند.من و خانمی جوان و خوش تیپ به اتفاق هم وارد اتاق می شویم. اتاقی تقریبا ۱۲ متری. خانم که زنی حدودا ۴۵ ساله است بر روی زمین نشسته و منشی او هم کنارش. روی درو دیوار این جا خبری از عکس و یا تمثال امام (ع) نیست. تمام وسایل این جا فقط شامل یک میز کوچک که داخلش پر است از کاغذهای مختلفی که بر روی آن دعا نوشته شده و یک تلفن و یک قرآن می شود. اول خانمی که همراه من آمده می نشیند جلوی حاج خانم . سرش را نزدیک گوش او می برد و آهسته می گوید: «شوهرم چند وقتی است که با یک زن آشنا شده و می خواهد با او ازدواج کند. هر کاری کرده ام نتیجه نداشته. شمامی توانید کاری کنید که این زن از زندگیم بیرون برود. خانواده اش هم کمکی به من نمی کنند و به خاطر این که رابطه خوبی با من ندارند بیشتر او را تشویق می کنند.»خانم کتابش را دست می گیرد. زیر لب چیزی می خواند و کتاب را باز می کند. می گوید «می توانم … دعایی بهت می دم که این زن به طور کامل از زندگیت بیرون بره و اصلا شوهرت از او بیزار بشه. یک لباس زیر از همسرت که دیگر نیازی بهش نداری برام بیار. الان هم سه تا دعا به تو می دم دعای مهر و محبت، جدایی و زبان بند برای خانواده شوهرت .» بعد خیلی سریع به خانمی که کنارش است می گوید این دعاها را بده. سریع به من اشاره می کند که جلو بروم . منشی خانوم هم قبل از این که دعا ها را به او بدهد می گوید می شود ۳۰ هزار تومان ۱۰ هزار تومان هم بیعانه بده بابت چال کردن لباس شوهرت برای جداشدن از این زن که هزینه اش می شود ۵۰ هزار تومان ۵ هزارتومان هم بابت سرکتاب. بقیه اش را بعدا می دهی . و بعد هم خیلی سریع چند تا کاغذ نوشته شده از داخل کمد بیرون می آورد و با خط کش آن ها را از هم جدا می کند. دعاها را تا می کند با چسب می چسباند و به زن می دهد. زن هم ۴۵ هزار تومان

از کیفش در می آورد و قبل از این که پرداخت کند سرش را کنار گوش خانم می برد و آهسته چیزی می گوید. خانم درجوابش بلند می گوید:«این کار را هم برایت انجام می دهم بذار این مشکلت حل شود. قدم به قدم همه با هم که نمی شود.»

نوبت من می شود. جلو می روم.

خانم دعانویس لباس داخل خانه گشادی تن کرده با روسری مشکی که البته گره اش باز است و تا نیمه های سرش است. پایش را دراز کرده و قرآن را که(متاسفانه) ابزار کارش است روی پایش گذاشته. می گویم یکی از دوستانم قصد ازدواج با پسری را دارد ولی پدر و مادرش مخالفت می کنند و نگران هستند می خواهم بدانم آیا مناسب هم هستند یا نه ؟ الان ۳ سال است که می خواهند ازدواج کنند ولی نمی توانند. می گوید به خودش بگو بیاید. می گویم تهران نیست از من خواسته برایش کاری کنم. شروع می کند به ذکر خواندن و با انگشتانش تعدادش را می شمارد. ذکرش را ۵ بار می خواند البته همزمان به کارهایش هم می رسد.اسم دوستم را می پرسد. قرآن را باز می کند و می گوید برایش دعا گرفته اند. باید دعا را باطل کنید. می گویم چه کسی گرفته ؟ دوباره قرآن را باز می کند و می گوید: وقتی ۲۱ ساله بوده برایش دعا گرفته اند، نمی دانم چه کسی بوده ولی باید هر چه زودتر باطلش کنید. می گویم با این آقا می تواند ازدواج کند.  نامش را می پرسد .دوباره قرآن را باز می کند و می گوید :می تواند مشکلی ندارند با هم خوشبخت هم می شوند. ولی تا وقتی این دعا را باطل نکنید نمی توانند ازدواج کنند اول دعایش را باطل کنید بعد دعایی می دهم که با هم ازدواج کنند.

بعد هم بدون آن که بپرسد اصلا می خواهم دعایی بگیرم یانه می گوید: مقداری آب که بر آن دعا خوانده شده می دهم بگو با آن غسل کند و مواظب باشد آب داخل چاه نرود. دعایی می دهم که همیشه همراهش باشد و یک دعا هم می دهم که باید با گلاب آن را بشویید و چهار طرف خانه ای که زندگی می کند بریزی . از یک هفته تا ۴۰ روز طول می کشد که دعایش باطل شود. یک هفته دیگر هم بیا تا برای ازدواجش دعا بدهم . همزمان با هم هردو مشکلش رفع می شود.همزمان با او خانم منشی شروع می کند به پیچیدن نسخه . می گوید آب را هم از منشی بیرون بگیر. بیرون که می آیم منشی دو تا مشمای فریزر را داخل هم می کند واز یخچال ظرفی آب بیرون می آورد و داخل آن می ریزد و من می برم تا به دوستم برسانم و با آن غسل کند.دو هفته بعد دوباره مراجعه می کنم تا شاید دعا باطل شده باشد و برای ازدواج دعا بگیرم . ماجرایی که گفته ام واقعی است ولی این که کار این زن نیز واقعی باشد ، … تردید دارم .

۳ ۴ نفری بیشتر منتظر نیستند. من را به خوبی می شناسد. دوباره قرآن را باز می کند و می گوید:دعایی که گرفته بودند باطل شده . الان به راحتی می توانی برای رسیدن دو جوان به هم دعا بگیری . دو نوع دعا می دهد یکی زبان بند و یکی دعایی برای این که محبت دخترو پسر در دل خانواده ها جا باز کند.می گوید این دعاها باید همیشه همراهش باشد. چون دعایش باطل شده از همین امروز می تواند کم کم تاثیر این دعاها را حس کند.

دو ماهی می گذرد اما از ازدواج و تغییر در خانواده‌ها خبری نمی شود.به دوستم پیشنهاد می دهم این بار خودش مراجعه کند تا اصلا ببینیم حرف های خود حاج خانم(ببخشید که این لفظ را به کار می برم چون دعانویس به این عنوان صدا می شد) در مورد اصل ماجرا یکی است یا نه ؟ بیرون منتظر می شوم تا او بدون حضور من داخل برود. این بار هم گویا دفتر کار دعانویس شلوغ است . دوستم از داخل تماس می گیرد که یکی از نمایندگان زن مجلس داخل اتاق خانم دعانویس است و الان نیم ساعت است که بیرون نیامده .با وجود رابطه کاری که با نمایندگان مجلس دارم مطمئنم که آن ها اسیر چنین خرافاتی نیستند اما ظاهرا ممکن است از بین ۲۸۰ نماینده مجلس کسی هم پیدا بشود که فریب چنین مسائلی را بخورد. می گویم به هر نحو شده نامش را پیدا کن .می خواهم بدانم کدام یک از نمایندگان مجلس هم مشتری چنین کلاهبرداری هایی است .از منشی در این مورد سئوال می کند ولی او پاسخ نمی دهد. زمانی نگذشته که زنگ می زند و می گوید…!

نامش را وقتی می فهمد که منشی برای این نماینده مجلس آژانس خبر می کند و بعد هم با اشاره به نام به ایشان خبر می دهد که تا چند لحظه دیگر آژانس می رسد. چند دقیقه بعد هم نماینده مذکور را می بینم که از داخل دفتر دعانویس بیرون می آید .

اما جالب این که دوستم همان مشکلی که من با خانم دعانویس مطرح کردم را عنوان کرد اما جواب کاملا متفاوت بود . حاج خانوم فرموده بودند اصلا طالع شما با هم نیست و اگر هم با هم ازدواج کنید خوشبختی به دنبال ندارد به همین دلیل نمی تواند دعایی بدهد فقط می تواند دعایی بدهد که بختی بهتر از آن به سراغش بیاید البته بعد از این که طلسمش باطل شود .

از آن زمان تا کنون یک ماه می گذرد اما بازهم نه از بخت جدید خبری شده و نه از موافقت خانواده‌ها برای ازدواج آن ها .

جوان ترها پا به میدان می گذارند

از جنسیت «زن یا مرد» دعانویس که بگذریم همیشه تصور ذهنی ما این است که دعانویس ها افرادی پا به سن گذاشته و یا میانسال هستند. اما این تصور هم باطل است. گوی و میدان این بار جوانان را هم به داخل کشانده است. شاید هم حرفه دعانویسی موروثی است که بعد از پدربزرگ و پدر اکنون به فرزند جوان آن ها رسیده است. چه کاری بهتر از این. شهرت و از همه مهم تر پول ندارد! که دارد.

ساختمانی یک طبقه در یکی از بخش های کرج.

منشی پسرجوانی است . تنها یک نفر هم داخل سالن انتظار نشسته. دختری که داخل است بیرون می آید و مادرش را صدا می کند.

تمام در و دیوار سالن انتظار! پر است از تابلوهای شمایل حضرت علی و امام حسین (ع) .

صدای دختر جوان که یک ریزتعارف و دعا نثار دعانویس می کند از داخل اتاق می آید. تشکرپشت تشکر. می گوید .

– آقای … کاری که شما برای من می کنید را نمی توان با وجه مادی جبران کرد. این خیلی ناقابل است .(نمی فهمم چه مبلغی به او می دهد)

تنها مراجعه کننده بعدی من هستم. دلم می خواست شرایط به گونه ای باشد که بتوانم با این مادر و دختر حرف بزنم.

برای منشی بهانه ای می آورم و بیرون می روم پشت در اتاق می ایستم که می آیند. چهره شاد آن ها و رضایت از صحبت های دعانویس ترغیبم می کند که از چند و چون قضایا بپرسم. آن ها هم با کمال میل جواب می دهند.

– ۶ ماه است که شوهرم رفته. بدون هیچ دلیلی . اصلا ازش اثری نیست. ولی آقای … دعایی داد و گفت نگران چیزی نباشم بر می گردد.

گفتم اگر بر نگردد؟

– محال است. سال گذشته هم همسرم رفته بود همین آقا دعا داد بعد از یک ماه شوهرم برگشت.

چه فایده باز که رفته ! لااقل دعایی بگیر که وقتی می آید دیگه نرو.

– نمی دانم شاید چنین دعایی وجود ندارد!!!

حالا چقدر پول گرفت؟

– خودم فعلا ۵۰ هزار تومان دادم .بعد از این که مشکلم حل شود و شوهرم برگردد بیشتر از این ها از کاری که برام کرد تشکر می کنم!

اگر نشد چی؟

– محال است . الان شما برید پیش آقای … خودت می فهمی که چقدر حرف هایش آرامش بخش و کیمیاست.

سریع به داخل خانه می روم .می ترسم از ساعت 1۰:3۰ بگذرد و بعد از طی این همه مسیر قبولم نکند.

در را که باز می کنم فردی می بینم خلاف تمام دعانویس هایی که تا کنون دیده ام. مردی جوان حدود ۳۰ ساله با هیکلی درشت. لباس تنگ اسپرت آستین کوتاه سفید به تن کرده. از آن لباس هایی که تا بالای کمربند شلوار جین است. با موهای کاملا آراسته .اتاقش هم مانند سالن انتظار است .با عکس هایی از شمایل امام حسین (ع) آن طرف تر هم یک کمد است با چند تایی کتاب . کنار دستش هم یک کمد کوچک با قفسه بندی های رو باز که داخلش برگه های کوچک که روی آن احتمالا دعا نوشته شده . همزمان که در حال نوشتن است می گوید حرفتان را گوش می کنم .

می گویم به من گفته اند برایم دعا گرفته اند.طلسم شده ام . نمی دانم این حرف راست است یا نه .

نامم را می پرسد. می گویم … نام مادرم را هم …

بعد هم قرآن به دست می گیرد و خیلی سریع بدون آن که حتی ذکری بخواند آن را باز می کند.دوباره با همان سرعت قرآن را می بندد . می گوید:

– طلسم نداری . همزاد داری.

می گویم : همزاد که همه دارند.

– همزاد همه دارند ولی بعضی همزادها باعث کمک هستند وبعضی باعث دردسر و ناراحتی .

یعنی همزاد من از نوع دوم است .

– تمام مشکلات عصبی که داری به خاطرهمزادت است.

ولی من که مشکل عصبی ندارم.

– تمام گره های زندگیت را می گویم.

ولی من که گره ای در زندگی ندارم .

– ( با دلخوری) پس چرا آمده ای اینجا.

چند نفر از همکاران شما به من گفتند طلسم دارم نگران شدم که مبادا در آینده با مشکلی روبرو شوم. حالا با این همزاد بد چکار باید بکنم

– می توانی یک دعای دفع همزاد بگیری و یک دعای دفع طلسم.

ولی شما که گفتید طلسم ندارم .

– نداری ولی اگرخودت خیالت ناراحت است و به دلت افتاده که طلسم داری می توانی این دعا را با خودت داشته باشی ضرر که نمی کنی .

ولی خودم فکر می کنم کسی برایم دعا گرفته.شما این طلسم را برایم باز می کنید؟

– (فراموش می کند که گفته طلسم ندارم ) ۱۵۰(هزار) تومان هزینه دارد.

شما خوب می گیرید .همکارتان ۳۰۰ هزار تومان از من گرفت. ولی باز هم هنوز طلسمم باز نشده .با این فرق که او می گفت یک زن و شوهر زندگیم را طلسم کرده اند.شما هم می توانید همزاد من را برایم احضار کنید تا خودم صدایش را بشنوم.

– همزادت را که نمی توان احضار کرد. جن باید احضار کنم .جلوی خودت این کار را می کنم.

همکارتان صابون و قند و پارچه خواست .باز هم باید این ها را بیاورم .

– طلسم باطل کردن که به صابون و اینجور حرفها نیاز ندارد. فقط یک سطل آب می خواهد و مقداری خاک همین . با تاکید(مبلغش هم ۱۵۰ هزار تومان است ) . آن آقا می خواسته از شما پول بگیرد. کلاهبردار بوده . (انگار فهمید دیگه قصد باطل کردن طلسم را ندارم) ولی حالا شما فعلا همین دعا ها را با خودت داشته باش بعد برای باطل کردن طلسم تصمیم بگیر. (با دلخوری) چقدر سئوال می کنی .الان آخر وقت است من خسته ام آن وقت شما در مورد چند وچون کارهای افراد کلاهبردار می پرسی .

(گویا با سئوال هایم خیلی خسته اش کرده ام .از داخل کمد کنار دستش شیشه ای عسل در می آورد و قاشق بزرگی را پر از عسل می کند و یک جا داخل دهانش می گذارد)

دعاها چند؟

– هر کدام ۸ هزار تومان .دو تایش می شود ۱۶ هزار تومان.

اجازه بدهید برای همین دعاها هم فکرهایم رابکنم .اگر خواستم بر می گردم.

کاملا می فهمم دلخور شده است با ناراحتی می گوید «به سلامت»

دعاهای جالب

طی این مدت هر زمانی که از ماجرای گزارش دعانویسی با دیگران صحبت کردم ماجراهای عجیب و غریبی شنیدم که من را به سمت در آوردن ته و توی راست و دروغ کیس هایی که معرفی می شدند هل می داد. هر دفعه هم یک جواب البته با روش های مختلف .یکی از دعانویس ها برای رفع مشکل زن و شوهری نسخه ای می پیچد جالب « ۵ گرم مرزن جوش می گیری دم می کنی .یک قاشق گلاب به آن اضافه می کنی وقتی که … شدی اولین ادرار را که رنگی شد به اندازه نصف استکان بر روی آن می ریزی وقتی سرد شد نمک سنگ داخل این مایع می ریزی . بعد هم این مایع را سه جا،ابتدای ورودی محل زندگی خودت ، محل زندگی شوهرت و محل کار او می ریزی وقتی پاک شدی هم همین کار را تکرار می کنی . یک دعا هم به تو می دهم که تا زمان نتیجه با خود داشته باشی . با این کار در کمتر از ۴۰ روز جواب می گیری. نتیجه را هم به من بگو.» البته وقتی تا زمان تنظیم گزارش که البته هنوز چند روز باقی بود تا ۴۰ روز زمان تمام شود موضوع را پیگیری کردم متوجه شدم که اوضاع این زن و شوهر از قبل هم بدتر شده است و مراحل نهایی جدایی را طی می کنند.نمی دانم شاید در چند روز باقی مانده دعا تاثیر کند خدا می داند!ماجرای دو نفر از دوستانم که هر دو برای وصال با دوست پسرهایشان به دعانویس متوسل شده اند نیز جالب است .دستورالعمل هر دو یکی است . بر اساس فرمایشات این آقای دعا نویس برای رسیدن به فرد مورد علاقه باید از ۱۰ خوان عبور کرد. البته هر مرحله دعایی داشت که دعانویس قبلا به آن ها داده بود.نمی خواهم زیاده گویی کنم .درست به ترتیبی که دعانویس گفته است بخوانید.

– دعایی را در دل درسته گوسفند گذاشته و در زیرزمین خانه چال کنید

– دعا را بر سر شاخه بلند یک درخت بلند ببندید(تصور کنید یک خانم بخواهد برای بستن این دعا از چنین درختی بالا برود)

– دعا را حتما بر سر شاخه درخت بید مجنون ببندید(باز هم همان نکته بالا)

– دعا را در زیر سنگ بزرگ بگذارید

– ساعت ۶ و ۵/۶ و ۷ صبح به همراه فلفل بسوزانید

– دعا را به همراه ۱۰ عدد فلفل در ساعت ۱۲ ظهر بسوزانید

– دعا راداخل کوزه گذاشته و درون آتش بگذارید تا بسوزد( تجربه ترکیدن کوزه بسیار زیبا و دیدنی بود)

– دعا را در نهر آب روان بیندازید

– دعا را در وسط سوره یوسف قرآن بگذارید و تا رسیدن به مقصود برندارید

– دعا را داخل زمین زیردرخت سبز چال کنید

و اما نتیجه این همه تلاش : یکی از این دختر ها بعد از دوهفته به فرد مورد نظرش رسید ولی راستش الان به هیچ عنوان از انتخابش راضی نیست اما دومی با وجود این که تمام مراحل را مو به مو انجام داد اما مدتی طولانی است که نه تنها با فرد مورد نظرش ازدواج نکرده بلکه از او جدا هم شده است.

سحر و جادو از نگاه دینی

دیدن و شنیدن این همه ماجراهای عجیب و غریب طی این مدت باعث شد که در هر محفلی که می نشستم با پیش کشیدن این ماجراها نظر دیگران را بدانم تا این که در جریان ماجرایی که برای دوستانم که البته تحصیل کرده و روشنفکر هم هستند پیش آمد و ما وقع آن را قبلا خواندید با یکی از کارشناسان دینی آشنا شدم که صحبت هایی جالب داشت . فردی که قبلا بارها وبارها ترفندهای چنین افرادی را بر حسب کنجکاوی تجربه کرده بود و البته هر بار هم با آشنایی با چم و خم کار این افراد بر میزان اعتقادش به این که فقط خداوند است که قادر مطلق است افزوده شده بود.شاید خالی از لطف نباشد که صحبت های کوتاه این کارشناس علوم دینی را هم بخوانید . «محمدی» می گوید: اگرچه انسان برترین مخلوق روی زمین است اما گاهی بعضی از انسانها، مقام خود را فراموش می کنند بعضی از افراد فریب شیادان و جادوگران را می خورند با این تصور که آن ها از غیب باخبرند اما این که سحر حقیقت دارد مورد تایید علما هست اما پذیرش این امر بدین معنا نیست که هر چه ساحر ادعا کند توانایی انجام آن را هم دارد .البته این امکان وجود دارد که امور خارق العاده ای که تحت قدرت بشر است، به دست فردی عمل شود اما سحر که در قرآن آمده است نمایاندن چیزی به گونه ای است که انسان آن را به گونه ای دیگر می بیند و در اصل به اشتباه انداختن دیگران در اموری است که شبهه اعجاز دارد که این مسئله نیز عملی حرام است. با این وصف کسی نمی تواند به وسیله جادو کسی را مریض کند، یا در میان زوجین جدایی بیندازند یا عقل کسی را زایل یا عضو کسی را معیوب کنند، این کارشناس دینی اصل وجود دعا و دعا نویس را که حتی در کتاب های دعا مانند مفاتیح الجنان آمده است تایید می کند و می گوید حتی خود افراد نیز می توانند این دعاهایی که در کتاب های مستند ما آمده است را بنویسند و از آن استفاده کنند و نیازی نیست در این موارد به سراغ کسی بروند.اما با وجود شرایطی که وجود دارد یک سئوال ذهنم را مشغول کرده است که چگونه می توان فهمید دعانویس کلاهبردار نیست. محمدی دراین باره به نشانه هایی اشاره می کند که می تواند ما را در شناسایی چنین افرادی کمک کند«دعانویس واقعی برای عمل خود اجر و مزدی طلب نمی کند و دعانویسی را شغل و حرفه خود قرار نداده است. مردم این گونه افراد را به ایمان، تقوا و اعمال صالح می شناسند. در دعاهای چنین افرادی طلسم و جملات نامفهوم وجود ندارد. آن ها دعاهایی را استعمال می کنند که از رسول خدا و ائمه اطهار نقل شده است.برای این گونه افراد مسائل شرعی دارای اهمیت است و هیچگاه به خود اجازه نمی دهند که با زنان بیگانه خلوت کنند و یا به بدن آن دست بزنند.»اما آیا می توان برای هر امری که برای آن راهکاری وجود دارد که از دست خود ما بر می آید به دعانویس مراجعه کرد . این کارشناس امور دینی در این باره معتقد است که «به عنوان مثال اگر زن و شوهری از هم جدا شدند و یا احیانا فردی در شغلش متضررشده موضوع غیر از اصل سحر است . بسیاری از این حرف هایی که گفته می شود دکان هایی است که برخی باز کرده اند و خیلی نمی شود آن را تایید کرد.چنان چه بسیاری از تصوراتی که در بین مردم وجود دارد، صحت ندارد.

 کیومرث چه خبر کیو کیو کیو کیو کیو کیو کیو کیو کیو کیو چه جالب نکنه شدی کیومرث کیو جون مزخرفی کسو تو هم با حالی کیومرث
قاطـــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
چهارشنبه 6 بهمن 1395 09:05 بعد از ظهر
من کیو دوس دارم اسمشو میگم خیلی مزخرفه بخدا کیو کیو فقط کیو
حانی
چهارشنبه 6 بهمن 1395 04:35 بعد از ظهر
جان خودتان این کلاش و ملاش رو جمع کنید مثل ادم بیاید بگین که کارش درسته مردم گرفتارن یه عده روانی از خدا بی خبر میاین اینجا کردنش مسخره بازی خودشان جمع کنید این حرفها رو . یکی میاید میگه کیو یکی دیگه مگه کلاش . یکی دیگه میاد نجفی تبلغ میکنه . یکی دیگه میاد یه حرف مزخرف میگه و میره . بابا بخدا کارمان شده مسخره بازی مثل انسان بیاین بگین کی خوبه . بخدا اینهایی که نظر میدن همشان حقه بازن که میخان با مسخره بازی مردمو سرگردتن کنن . بسه دیگه
فرزاد
چهارشنبه 6 بهمن 1395 04:31 بعد از ظهر
ارش و سارا یه کلاش هستند مثل کیو / کیو کجایی خخخخخخخخخخخخخخخ
کیومرث
چهارشنبه 6 بهمن 1395 04:19 بعد از ظهر
سیمین ///راضیه///زهرا///یک نفر که داره نجفی تبلیغ می کنه شاید خود نجفی باشه گولش نخورین م دعا نویس کلاش.ا
قاطـــــــــــــــــــــــــــــــــی
چهارشنبه 6 بهمن 1395 02:08 بعد از ظهر
کیو کجایی دقیقا کجایی
قاطــــــــــــــــــــــــــــــــی
چهارشنبه 6 بهمن 1395 02:07 بعد از ظهر
زنگ بزن کیو / کیو فال گیره / فقط کیو
بارون
چهارشنبه 6 بهمن 1395 01:35 بعد از ظهر
سلام بچه ها
فالگیر خوب سراغ ندارید
دعا اینا نمیخوام
یکی که آینده رو بگه
ناصر
سه شنبه 5 بهمن 1395 05:21 بعد از ظهر
سلام کسی دعا نویس خوب سراغ داره . ممنون میشم
سیمین
سه شنبه 5 بهمن 1395 05:19 بعد از ظهر
بابا مردم گرفتارن این حرفها چیه اینجا زده میشه کیو کیو چیه . بچه یه خبر خوش این استاد نجفی که میگن بهش زنگ زدم خدایش کارش درسته خیلی راهنمایی کرد و گفت احتیاج به دعا داری فقط همین . شمارشم اینه 09393427383
قاطــــــــــــــــــــــــــــــــــی
سه شنبه 5 بهمن 1395 05:16 بعد از ظهر
کیو کیو منم کیو تو هم کیو . کیو بازم کیو خیلی مزخرفی کیو خخخخخخخخخخخخ
کیومرث
سه شنبه 5 بهمن 1395 06:34 قبل از ظهر
قاطی سیمات قاطی، سیستممت قاط زده
آرش
دوشنبه 4 بهمن 1395 08:02 بعد از ظهر
ندا جان هروقت اومدی ایمیل بده منتظرم
قاطــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
دوشنبه 4 بهمن 1395 01:50 بعد از ظهر
کیو کجایی دقیقا بگو کجایی
قاطـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
دوشنبه 4 بهمن 1395 01:48 بعد از ظهر
کیو اسمت خیل مزخرفه کیو کیو کیو
کیو
دوشنبه 4 بهمن 1395 09:58 قبل از ظهر
راضیه پایین نوشتی زهرا اسمت که تغییر کرد لابد تورو مبلغ این نجفی هستی حالا با اسم های مختلف میای ابن و تبلیغ میکنی من با تمام شماره هایی که اینجا نوشتن حتی کشمیری تماس گرفتم الان همشون دیگه خط شون بس که کلاهبرداری کردن خاموش کردن کشمیری هم فقط ادای دعا نویس درمیاره هیچ کاری نکرد حتی اون که نوشته بعد 6 سال کار من انجام داد طرف زاهدان حتی از ترسش ی اسمش نگفت چطور به این آدما پول دادین.تف
کیو
دوشنبه 4 بهمن 1395 09:57 قبل از ظهر
راضیه پایین نوشتی زهرا اسمت که تغییر کرد لابد تورو مبلغ این نجفی هستی حالا با اسم های مختلف میای ابن و تبلیغ میکنی من با تمام شماره هایی که اینجا نوشتن حتی کشمیری تماس گرفتم الان همشون دیگه خط شون بس که کلاهبرداری کردن خاموش کردن کشمیری هم فقط ادای دعا نویس درمیاره هیچ کاری نکرد حتی اون که نوشته بعد 6 سال کار من انجام داد طرف زاهدان حتی از ترسش ی اسمش نگفت چطور به این آدما پول دادین.تف
قاطــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتی
یکشنبه 3 بهمن 1395 10:24 بعد از ظهر
ما هر جا میریم یا ارش هستش یا ساره چرا
راضیه
یکشنبه 3 بهمن 1395 10:22 بعد از ظهر
دوستان عزیزی که واقعا مشکل دارن و میخان نتیجه بگیرن تضمینی ضرری نداره یه تماس با استاد نجفی بگیر بعد ایشاله میفهمی که با چه کسی طرف میشی ایشاله هر چه ادم خوبه حفظ کنه . خیلی ازش من سپاسگزارم شمارشم اینه 09393427383 استاد نجفی کرمانشاه
آرش
یکشنبه 3 بهمن 1395 06:31 بعد از ظهر
ممنون ندا جان به ایمیلم پیام بده
arashhh1981@gmail.com
ندا
یکشنبه 3 بهمن 1395 02:27 بعد از ظهر
ارش اگه طلسمت دفینه هست باید بری شمال یه اشنایی رفته بود خودش مونده بود طلسمش دراورده بودن براش میگفت بعد اون کارم سر و سامون گرفت .کد.م شهری ؟ شماره یا ایمیل بده ادرس دقیق بگیرم بهت بدم .میگفت پول نمی گیره خودم بهش خیلی کم پول دادم . من مشکلم چیز دیگه بود یعنی گلی خانم کارش خوب نیست .من اگه طلسم دفینه داشتم میرفتم شمال
آرش
یکشنبه 3 بهمن 1395 01:40 بعد از ظهر
ندا جان من از گلی خانوم نتیجه ندیدم ظاهرا طلسمی که برای من کردن از نوع دفنیه خدا میدونه چجوری باطل میشه ولی باز خداروشکر درست میشه توکل به خودش
راستی اگه دوستت پیش غلام بهبهان رفت حتما بپرس روش کارش چیه درست شد کارش یا نه بمن خبر بده
ممنون
ندا
جمعه 1 بهمن 1395 05:03 بعد از ظهر
دوست من اهوازی میگه اسمش غلام فامیلش یه چیز دیگست قرار اون بره پیشش کارش درست شد من برم زیدون بهبهان .
ندا
جمعه 1 بهمن 1395 05:01 بعد از ظهر
سلام ارش من رفتم پیش گلی خانم پلاک 7 هست نه 17 نخ دونه ای 3 هزار تومن میگیره یعنی یه راهی رفتم صبح تا ظهر تو راه بودم گفت طول میکشه کارت درست بشه.تهران کسی و سراغ نداری این گلی خانم کارت و انجام داد یا هنوز اثری از کارش ندیدی ؟ منم تازه رفتم
سحر
چهارشنبه 29 دی 1395 05:28 بعد از ظهر
یه خانم دعا نویس در خیابان خوش بودن شمارش دارین بعد اینکه نتیجه گرفتین گفته بودن پول میگیره یه خانم دعا نویس در خیابان آزادی هستن کسی آدرس و شمارش داره بگه نیاز مبرم دارم مخصوصا خانم خیابون ازادی می شینه
زهرا
سه شنبه 28 دی 1395 09:35 بعد از ظهر
معذرت این شمارشه اون یکی اشتباه بود استاد نجفی 09393427383
زهرا
سه شنبه 28 دی 1395 09:32 بعد از ظهر
سلام یه دعا نویس عالی هستش تو کرمانشاه به اسم استاد نجفی کافی هستش تماس بگیری شمارش اینه 093933427383
فاطی
سه شنبه 28 دی 1395 02:34 بعد از ظهر
سلام
دوستان
اگه واقعا کسی مطمئن دارمیشناسین
برام جدایی راه بندازه رو
بم بگید
خیلی نیادارم
مهدی
سه شنبه 28 دی 1395 11:15 قبل از ظهر
مرد حسابی دعا نویس اگه دعا نویس باشه نمیاد خودش تبلیغ کنه اونم کجا افتادی به مفلسی و بی پولی آقای م این جا دنبال مشتری هستی کشمیری هیچ غلطی نکرد بچه دعا نویس. تو هم مثل قافله باشی کلاخبردار شارلاتانی

 من دعا نویس در قزوین هستم پول زیاد هم نمیگیرم 09193836741
آرش
یکشنبه 26 دی 1395 01:13 بعد از ظهر
مینا خانوم بیشتر در مورد برهویی توضیح میدی شماره نداره؟
جن میگیره یعنی چی؟
منظورت جنگیره یا موکل سحرو میگیره؟کدوم؟ممنون
seri
پنجشنبه 23 دی 1395 02:48 بعد از ظهر
اقاناصر
شماره تونمیدی
برا جدایی یاایمیل تون دقیق
seri
پنجشنبه 23 دی 1395 02:34 بعد از ظهر
ناصر
شماره تونمیدی
برا جدایی
مهدا
سه شنبه 21 دی 1395 03:28 بعد از ظهر
دعایی دل سیاهی ب ام توی قبرستان انجام دا ن‌
میلا
دوشنبه 20 دی 1395 09:37 قبل از ظهر
سلام هفته گذشته یک کیسه کوچک پرازطلا ازمنزل خواهرم دزیده شدوچون من جاریشم شوهرش من وبرادرشو متهم کرده، میخام ببینم طلاهاراچه کسی وچگونه برداشته چون نه خواب دارم نه، استراحت فکرم مشغوله ازخونه هم بیرون نمیرم بیزحمت کسایی که سرکتاب میبینندتوروخدامسأله روبرام حل کنن
میلا
دوشنبه 20 دی 1395 09:35 قبل از ظهر
سلام هفته گذشته یک کیسه کوچک پرازطلا ازمنزل خواهرم دزیده شدوچون من جاریشم شوهرش من وبرادرشو متهم کرده، میخام ببینم طلاهاراچه کسی وچگونه برداشته چون نه خواب دارم نه، استراحت فکرم مشغوله ازخونه هم بیرون نمیرم بیزحمت کسایی که سرکتاب میبینندتوروخدامسأله روبرام حل کنن
مینا
پنجشنبه 16 دی 1395 12:15 قبل از ظهر
دوستان سلام تنها کسی که واقعا کارش خوبه خودم با دو چشم خودم دیدم که جن میگیره معروف هستش تو خوزستان از تهران کیش فارس تبزیز کرمان حتی میان پیشش غلام براهویی هستش تو شهر زیدون بهبهان هستش دوشنبه و چهارشنبه تنها کار میکنه دوشنبه مشکل خانوادگی چهارشنبه مریضی
شهلا
یکشنبه 12 دی 1395 09:04 قبل از ظهر
اسمم ژیلا است اما تو شناسنامه شهلا هستم مادرم فریده است متولد 59 هستممتاسفانه تا بحال ازدواج نکرده ام و بی سامان هستم لطفا برای رضای خدا برایم کاری کنید تازگی ها وقتی عصبانی می شوم حالت غش پیدا می کنم .
شهلا
یکشنبه 12 دی 1395 09:04 قبل از ظهر
اسمم ژیلا است اما تو شناسنامه شهلا هستم مادرم فریده است متولد 59 هستممتاسفانه تا بحال ازدواج نکرده ام و بی سامان هستم لطفا برای رضای خدا برایم کاری کنید تازگی ها وقتی عصبانی می شوم حالت غش پیدا می کنم .
محمد
یکشنبه 5 دی 1395 11:40 بعد از ظهر
۰۹۳۶۱۲۳۳۵۵۴ دعا نویس بسیار عالی خوب که کار منو راه انداخت
محمد
شنبه 27 آذر 1395 02:32 بعد از ظهر
با سلام همه ما انسان های یک جادوگری در وجودمون داریم به اسم ضمیرناخودآگاه بهتون پیشنهاد میکنم یه تحقیق درموردش بکنید
حسن
شنبه 27 آذر 1395 02:04 بعد از ظهر
سلام همه این دعا نویس کاله برداران هیچ کدوم انسانیت ندارن
جمعه 26 آذر 1395 11:30 بعد از ظهر
پلیس فتا خواهشا پیگیری كن حرفای زیادی از شارلاتانها دارم بزنم از شیادی و حقه بازی این دعا نویسا
درضمن این سایت فیلتر نیست و به راحتی میشه كامنت گذاشت
اینكه به اسم پلیس فتا كامنت گذاشته میشه
خودش برای شما فرد شارلاتان كه احتمالا تو این سایت
دستتو رو كردن میزاری تا ادامه پیدا نكنه مایه ی دردسر خواهدشد شك نكن
عزیزان حتما كامنتهارو از ابتدا تااخر بخونید
مطالبی پیدا میكنید كه شوكه میشید در مورد خیلی از افراد
جمعه 26 آذر 1395 11:30 بعد از ظهر
پلیس فتا خواهشا پیگیری كن حرفای زیادی از شارلاتانها دارم بزنم از شیادی و حقه بازی این دعا نویسا
درضمن این سایت فیلتر نیست و به راحتی میشه كامنت گذاشت
اینكه به اسم پلیس فتا كامنت گذاشته میشه
خودش برای شما فرد شارلاتان كه احتمالا تو این سایت
دستتو رو كردن میزاری تا ادامه پیدا نكنه مایه ی دردسر خواهدشد شك نكن
عزیزان حتما كامنتهارو از ابتدا تااخر بخونید
مطالبی پیدا میكنید كه شوكه میشید در مورد خیلی از افراد
کیومرث
جمعه 26 آذر 1395 11:29 بعد از ظهر
حاج.ابراهیم.چناقچی.رمال.کثیف.دزد.حرومزاده.شهر.قدس.میدان.ساعت.روبروی.مسجد.واد.سه
جمعه 26 آذر 1395 11:28 بعد از ظهر
پلیس فتا خواهشا پیگیری كن حرفای زیادی از شارلاتانها دارم بزنم از شیادی و حقه بازی این دعا نویسا
درضمن این سایت فیلتر نیست و به راحتی میشه كامنت گذاشت
اینكه به اسم پلیس فتا كامنت گذاشته میشه
خودش برای شما فرد شارلاتان كه احتمالا تو این سایت
دستتو رو كردن میزاری تا ادامه پیدا نكنه مایه ی دردسر خواهدشد شك نكن
عزیزان حتما كامنتهارو از ابتدا تااخر بخونید
مطالبی پیدا میكنید كه شوكه میشید در مورد خیلی از افراد
کیومرث
جمعه 26 آذر 1395 11:27 بعد از ظهر
حاج.ابراهیم.دعانویس.دزد.کلاش.میدان.ساعت.شهرقدس
جمعه 26 آذر 1395 11:23 بعد از ظهر
پلیس فتا خواهشا پیگیری كن حرفای زیادی از شارلاتانها دارم بزنم از شیادی و حقه بازی این دعا نویسا
سارا
دوشنبه 22 آذر 1395 09:23 قبل از ظهر
سلام دوستان مشکل من بعد۶سال حل شد با کمک حاجی…ان شاء الله مشکل همه حل بشه…کار انجام میده و برای دعاها قیمت تعیین نمیکنه….هرچقدر خود افراد دادن هر دعایی هم انجام میده ….

۰۹۳۶۷۳۴۲۰۲۳
نیما
شنبه 20 آذر 1395 08:37 قبل از ظهر
سلام ایا طلسمی هست که بتونم باهاش با خواهرم نزدیکی کنم؟
نیما
شنبه 20 آذر 1395 08:36 قبل از ظهر
سلام ایا طلسمی هست که بتونم باهاش با خواهرم نزدیکی کنم؟
سالار
جمعه 19 آذر 1395 05:40 بعد از ظهر
سلام خانم سپیده چطور میشه با ای آقایی که میگید ارتباط پیدا کنیم؟
سالار
جمعه 19 آذر 1395 05:40 بعد از ظهر
سلام خانم سپیده چطور میشه با ای آقایی که میگید ارتباط پیدا کنیم؟

 راضیه نکنه تو.خودت همون دعا نویس هستی با نام راضیه اومدی لعن و نفرین میکنی مشتری جمع کنی 25 سال ریاضت کشیدی تو مگه با طرف بودی خبر ث داری لعنت به دروغگو ،دعا نویس دنبال مشتری نیمره. بعدش مگه. ابن زمونه کسی برای کسی مفت فاتحه نمی خونه تو دعا نویس تبلیغ میکنی مردم خودشون عقل دارن
چهارشنبه 17 آذر 1395 10:55 بعد از ظهر
خداوند لعنت کند هرچه ادم درغگو را. شما عقل رو تو چی میبنید تو سن و سال . چرا دروغ میگی شما . محیا خانم همینه که مشکل براتون پیش میاد این استادی که گفتم بهت 25 سال ریاضت کشیده و کسی تا حالا ازش بد نگفت من واگذارت میکنم به خدا و وجدان درغگوی خودت . در مورد مردم بد نگو .
آ.م.
سه شنبه 16 آذر 1395 10:59 قبل از ظهر
آقا این شماره ٠٩١٧١٩٠١٤٠٤تماس از رو نت پا كنید لطفا . اشتباه فرستادین.
Leyla
سه شنبه 16 آذر 1395 05:04 قبل از ظهر
سلام من با اون شماره ٠٩١٧١٩٠١٤٠٤تماس گرفتم . اول كه اصلا زیر بارنمیرفت وقبول نمیكرد و میگفت من دعانویس نیستم. وقتی اصراركردم یه راه حل های اساسی و كارگشا بهم نشون داد اول به نظرم مسخره اومد اما دیدم نه واقعا كارگشا بود. خیلی عالیه . جالب اینجا بود كه برخلاف بقیه اصلا اسم پول و اینا رو نیورد و مثل یه دوست باهام مشاوره كرد . سعی كنین با تلگرام یا پیامك باهاش تماس بگیرین . راحت تر جوابتون میده.
سه شنبه 16 آذر 1395 01:36 قبل از ظهر
من تعداد زیادی از اینارو میشناسم
از نزدیك زندگیشون و پرونده روانیشونو بررسی كردم
حتی سوابق كیفری و …
اسم شخصی رو نبردم اما همه اطلاعاتی كه دادم
در مورد ١٠٠ درصد افرادی بوده كه من میشناسم
و اسمش تو اینترنت و تو تبلیغات اینترنتی شمارهای مختلفشون و اسمهای جعلیشون ریخته
حداقل این شمارهارو بررسی كنید به پلیس اطلاع بدید پروندهارو در بیارن یا سوابقشون بررسی بشه
براتون ارزو میكنم و از خدای بزرگ عاجزانه میخوام به هممون سلامت ذهن و جسم و روان و زندگی عاقلانه عنایت كنه، ارزوی موفقیت دارم براتون.
میثم
سه شنبه 16 آذر 1395 01:29 قبل از ظهر
درضمن ببینید طرف دیپلم ردیه میاد خودشو استاد خطاب میكنه
چون هیچ قدرتی نداره مدام امتناع میكنه از انجام كاری برای شما
چون قرار نیست با توهمات نتیجه ای براتون حاصل بشه
نزارید تو عقل و شعورتون با هیپنوتیزم و … این شیاد ها اختلال ایجاد كنن
كسی كه ذهن میخونه دلیل نداره ادم خوبی باشه
كسی كه از شما سو استفاده میكنه خودشیطان یا نوچه شیطان از لحاظ رفتاری و غیر انسانی بودنش
این مثالا رو میزنم كه براتون ملموس بشه همه چی

 سلام راضیه خانم من به اون شماره تل زدم 00393427383 یه پسر کم سن بود کاری هم از دستش بر نمیومد چطور مشکل تو رو حل کرده اینا کلاه بردارن
امیر حسین
دوشنبه 15 آذر 1395 02:25 بعد از ظهر
اقا حسین بزرگوار شما میگید که بنیامین وفلانی واقای ایکس کلاهبرداره درسته؟وتنها کسی که اینجا تبلیغ میشه اقای کشمیری هستند شما دارین اقای کشمیری را تبلیغ میکنید یا خود کشمیری هستید ؟ حسین اقا من خودم خدمت استادبینامین رسیدم ودر مورد کاری با ایشان مشورت کردم و هزینه ومبلغ کلانی هم پیشنهاد دادم ولی ایشان گفتند که نمیشه وشدنی نیست اگر کلاهبردار بود میگرفت وبعدش خدمت استاد بزرگ اقای ترک رسیدم وایشون کلا نهی کردند وگفتن گناه کبیره هست وازاین حرفها زدند شما چه جوری نشناخته در مورد کسی قضاوت میکنید به خدا روز قیامتی هست و باید پاسخ گو باشید که ابروی بنده خدایی را میبرید میدونم نظر من تایید نمیشه چونبر خلاف میل این سایت هست
دلشکسته
یکشنبه 14 آذر 1395 09:27 بعد از ظهر
سلام من یه پسر17 ساله هستم . مشکلم خیلی جدیه به طوری که چندبار به فکر خودکشی افتادم یه نفر تو مدرسه باهاش دوست شدم بعد باهم قهر کردیم نمیدونم چی شدم نمیدونم چرا اینقدر وابستگی شدید بهش پیدا کردم تو را خدا کمکم کن یاباهاش دوست شم یا از ذهنم بیاد بیرون خواهش میکنم جوابم را بده کامل توضیح میدم منم دعای مهرومحبت میخوام
http://blackmail.mihanblog.cor
میثم
شنبه 13 آذر 1395 02:55 قبل از ظهر
اگه پول خواست حداقل بدونید فقط میخواد پول بگیره و فقط یه ضرر مالی به شما میرسه
خود دانید و عقل و شعورتون
میثم
شنبه 13 آذر 1395 02:53 قبل از ظهر
عزیزان اگه كسی رایگان براتون خواست كاری انجام بده منتظر یه فاجعه باشید
نقشه داره كه انواع سواستفاده ها رو از شما ببره
خدا لعنتتون كنه
هر چه زودتر ریشتون كنده بشه از كره زمین
همشون سایكوزن و كاملا متوهم و اختلالات شدید شخصیتی دارن
amiralii
دوشنبه 1 آذر 1395 04:16 بعد از ظهر
سلام عزیزان من به مشکل عشقی برخوردم.و شدیدا کسی دوست داشتم.ولی اون به من خیانت کرد.شماره دعانویسی
09306303647
راضیه
یکشنبه 30 آبان 1395 07:16 بعد از ظهر
سلام دوستان این شماره یه استاده بخدا من خودم ازش نتیجه گرفتم اگه کسی مشکل داشت حتما بهش زنگ بزن که ایشاله راحت شی 09393427383
hana
یکشنبه 30 آبان 1395 03:46 قبل از ظهر
سلام بر همگی عزیزان

من چند راه حل میگم شنیدم خیلی خوبن و مجـــــــرب:
۱-هرکس تا چهل روز پشت سر هم ، دود کندر و اسفند توی خونه بزاره و خودشم بره بالای سرش که دودش بهش بخوره و این دود باید به کل اتاقها و خونه برسه
۲-غسل با سرکه و آب( اجنه بشدت از سرکه متنفرن، و از اونجاییکـــــــــــه ،هر سحر و جادویی موکـــــــل داره وموکل همان جن هست که ماموریت انجام آن جادو را دارد پس هدف نابودی و کشتن جن بد وکافر(موکلین سحرهای یهودی یا سحرهای بد و بستگی و جدایی و..)میباشد…پس تامیتونین با اب و سرکه غسل کنین و سرکه به همه جای بدنتون برسه

۳-هر روز سرکه بپاش گوشه اتاقها و خونه و روی دیوار هم بپاش(خیلی این عمل تکرار کن)

۴-در موارد سحر و جادو باید به امام علی توسل کرد
چون اجنه بشدت از ایشون و هیبتشون هراس دارن
پس خیلی به ایشون التماس کنین ….مثلا نمازهاشون توی مفاتیح هست که مخصوص امام علی هست زیاد بخونین و اصرارشون کنین که کمکتون کنه…یا چهل روز ،روزی چهل بار سوره فیل به نیت ایشون بخونین، عالیــــــــــــه

۵-نمــــــک، جن رو میسوزونه!!!! پس غسل نمک وآب مخلوط شده رو هم فرامــــوش نکن و هی تکرارش کن.
۶-یه سایتی معرفی میکنم بهتون. اون اقا بدون هیچ چشمداشت دستورالعمل فوق الـــــــــعاده باطل هرگونه جادو داده و با کافور هست.سایتش اسمش citar هست
برید خوب سایتشو بخونید و راهنمایی های ایشونو بخونید…
و در آخـــــــــر توکل بر قدرت لایزال الهـــــــــــی
الهـــــــــی به خاک سیاه بشینه هرکی دعای بد و جادوی بد میکنه برای زندگی کسی
شک نکنین بدترین بلاها سرشون میاد ،حاضرم قسم بخورم چون به چشم دیدم.قربون خدا برم که جای حق نشســـــته و چوب همیشه دستشـــــــــــه
بچه ها راستی هر دستوری انجام دادین به احدی نگین تا لو نره چون هرکسی قابل اعتماد نیست،پس بین خودتون و خدای خودتون باشه فقط و فقط

hana
یکشنبه 30 آبان 1395 03:46 قبل از ظهر
سلام بر همگی عزیزان

من چند راه حل میگم شنیدم خیلی خوبن و مجـــــــرب:
۱-هرکس تا چهل روز پشت سر هم ، دود کندر و اسفند توی خونه بزاره و خودشم بره بالای سرش که دودش بهش بخوره و این دود باید به کل اتاقها و خونه برسه
۲-غسل با سرکه و آب( اجنه بشدت از سرکه متنفرن، و از اونجاییکـــــــــــه ،هر سحر و جادویی موکـــــــل داره وموکل همان جن هست که ماموریت انجام آن جادو را دارد پس هدف نابودی و کشتن جن بد وکافر(موکلین سحرهای یهودی یا سحرهای بد و بستگی و جدایی و..)میباشد…پس تامیتونین با اب و سرکه غسل کنین و سرکه به همه جای بدنتون برسه

۳-هر روز سرکه بپاش گوشه اتاقها و خونه و روی دیوار هم بپاش(خیلی این عمل تکرار کن)

۴-در موارد سحر و جادو باید به امام علی توسل کرد
چون اجنه بشدت از ایشون و هیبتشون هراس دارن
پس خیلی به ایشون التماس کنین ….مثلا نمازهاشون توی مفاتیح هست که مخصوص امام علی هست زیاد بخونین و اصرارشون کنین که کمکتون کنه…یا چهل روز ،روزی چهل بار سوره فیل به نیت ایشون بخونین، عالیــــــــــــه

۵-نمــــــک، جن رو میسوزونه!!!! پس غسل نمک وآب مخلوط شده رو هم فرامــــوش نکن و هی تکرارش کن.
۶-یه سایتی معرفی میکنم بهتون. اون اقا بدون هیچ چشمداشت دستورالعمل فوق الـــــــــعاده باطل هرگونه جادو داده و با کافور هست.سایتش اسمش citar هست
برید خوب سایتشو بخونید و راهنمایی های ایشونو بخونید…
و در آخـــــــــر توکل بر قدرت لایزال الهـــــــــــی
الهـــــــــی به خاک سیاه بشینه هرکی دعای بد و جادوی بد میکنه برای زندگی کسی
شک نکنین بدترین بلاها سرشون میاد ،حاضرم قسم بخورم چون به چشم دیدم.قربون خدا برم که جای حق نشســـــته و چوب همیشه دستشـــــــــــه
بچه ها راستی هر دستوری انجام دادین به احدی نگین تا لو نره چون هرکسی قابل اعتماد نیست،پس بین خودتون و خدای خودتون باشه فقط و فقط

hana
یکشنبه 30 آبان 1395 03:46 قبل از ظهر
سلام بر همگی عزیزان

من چند راه حل میگم شنیدم خیلی خوبن و مجـــــــرب:
۱-هرکس تا چهل روز پشت سر هم ، دود کندر و اسفند توی خونه بزاره و خودشم بره بالای سرش که دودش بهش بخوره و این دود باید به کل اتاقها و خونه برسه
۲-غسل با سرکه و آب( اجنه بشدت از سرکه متنفرن، و از اونجاییکـــــــــــه ،هر سحر و جادویی موکـــــــل داره وموکل همان جن هست که ماموریت انجام آن جادو را دارد پس هدف نابودی و کشتن جن بد وکافر(موکلین سحرهای یهودی یا سحرهای بد و بستگی و جدایی و..)میباشد…پس تامیتونین با اب و سرکه غسل کنین و سرکه به همه جای بدنتون برسه

۳-هر روز سرکه بپاش گوشه اتاقها و خونه و روی دیوار هم بپاش(خیلی این عمل تکرار کن)

۴-در موارد سحر و جادو باید به امام علی توسل کرد
چون اجنه بشدت از ایشون و هیبتشون هراس دارن
پس خیلی به ایشون التماس کنین ….مثلا نمازهاشون توی مفاتیح هست که مخصوص امام علی هست زیاد بخونین و اصرارشون کنین که کمکتون کنه…یا چهل روز ،روزی چهل بار سوره فیل به نیت ایشون بخونین، عالیــــــــــــه

۵-نمــــــک، جن رو میسوزونه!!!! پس غسل نمک وآب مخلوط شده رو هم فرامــــوش نکن و هی تکرارش کن.
۶-یه سایتی معرفی میکنم بهتون. اون اقا بدون هیچ چشمداشت دستورالعمل فوق الـــــــــعاده باطل هرگونه جادو داده و با کافور هست.سایتش اسمش citar هست
برید خوب سایتشو بخونید و راهنمایی های ایشونو بخونید…
و در آخـــــــــر توکل بر قدرت لایزال الهـــــــــــی
الهـــــــــی به خاک سیاه بشینه هرکی دعای بد و جادوی بد میکنه برای زندگی کسی
شک نکنین بدترین بلاها سرشون میاد ،حاضرم قسم بخورم چون به چشم دیدم.قربون خدا برم که جای حق نشســـــته و چوب همیشه دستشـــــــــــه
بچه ها راستی هر دستوری انجام دادین به احدی نگین تا لو نره چون هرکسی قابل اعتماد نیست،پس بین خودتون و خدای خودتون باشه فقط و فقط

hana
یکشنبه 30 آبان 1395 03:46 قبل از ظهر
سلام بر همگی عزیزان

من چند راه حل میگم شنیدم خیلی خوبن و مجـــــــرب:
۱-هرکس تا چهل روز پشت سر هم ، دود کندر و اسفند توی خونه بزاره و خودشم بره بالای سرش که دودش بهش بخوره و این دود باید به کل اتاقها و خونه برسه
۲-غسل با سرکه و آب( اجنه بشدت از سرکه متنفرن، و از اونجاییکـــــــــــه ،هر سحر و جادویی موکـــــــل داره وموکل همان جن هست که ماموریت انجام آن جادو را دارد پس هدف نابودی و کشتن جن بد وکافر(موکلین سحرهای یهودی یا سحرهای بد و بستگی و جدایی و..)میباشد…پس تامیتونین با اب و سرکه غسل کنین و سرکه به همه جای بدنتون برسه

۳-هر روز سرکه بپاش گوشه اتاقها و خونه و روی دیوار هم بپاش(خیلی این عمل تکرار کن)

۴-در موارد سحر و جادو باید به امام علی توسل کرد
چون اجنه بشدت از ایشون و هیبتشون هراس دارن
پس خیلی به ایشون التماس کنین ….مثلا نمازهاشون توی مفاتیح هست که مخصوص امام علی هست زیاد بخونین و اصرارشون کنین که کمکتون کنه…یا چهل روز ،روزی چهل بار سوره فیل به نیت ایشون بخونین، عالیــــــــــــه

۵-نمــــــک، جن رو میسوزونه!!!! پس غسل نمک وآب مخلوط شده رو هم فرامــــوش نکن و هی تکرارش کن.
۶-یه سایتی معرفی میکنم بهتون. اون اقا بدون هیچ چشمداشت دستورالعمل فوق الـــــــــعاده باطل هرگونه جادو داده و با کافور هست.سایتش اسمش citar هست
برید خوب سایتشو بخونید و راهنمایی های ایشونو بخونید…
و در آخـــــــــر توکل بر قدرت لایزال الهـــــــــــی
الهـــــــــی به خاک سیاه بشینه هرکی دعای بد و جادوی بد میکنه برای زندگی کسی
شک نکنین بدترین بلاها سرشون میاد ،حاضرم قسم بخورم چون به چشم دیدم.قربون خدا برم که جای حق نشســـــته و چوب همیشه دستشـــــــــــه
بچه ها راستی هر دستوری انجام دادین به احدی نگین تا لو نره چون هرکسی قابل اعتماد نیست،پس بین خودتون و خدای خودتون باشه فقط و فقط

صفا
چهارشنبه 19 آبان 1395 10:59 بعد از ظهر
برادر خواهر گرامی – عا طلسم و جادو هرسه وجود دارد و واقعیت دارد ما عادت کردیم به اینکه حتما باید خودمان ببینیم یا بر سر خودمان بیاید در این مورد عده ای هم هستن که از احساسات مردم سوئ استفاده کرده و موجب نارضایتی مردم میشوند . حرف اخر اینه که باید حتما اعتقاد داست و صبر . موفق باشید . جهت ادعای حرف هم میتوانید با این شماره تماس بگیرید جهت راهنمایی های بیشتر 09393427383
محبت
چهارشنبه 12 آبان 1395 11:15 قبل از ظهر
سلام
کسی شماره جدید استاد احمدی را داره؟
من یه بار از ایشون دعا گرفتم واقعا عالی بود شمارش را از اینجا برداشتم
اگر کسی شمارش را داره بزاره
به خیلیا زنگ زدم خالی بندی بود و کلی ه م هزینه کردم
ضد مینا و کشمیری
چهارشنبه 12 آبان 1395 10:21 قبل از ظهر
مینا خانم یا آقای کشمیری
خوبه از خودت تعریف میکنی آقای کشمیری و یا ببخشید مینا خانم
بدنبال ان باش که خدا شما را بالا برد نه با تعریف و تمجید خود
آرش
دوشنبه 10 آبان 1395 03:24 بعد از ظهر
شهرک ویره
آرش
دوشنبه 10 آبان 1395 03:24 بعد از ظهر
اسم شهرک بعد از میدان نماز شهریار : شهرک ویره بود
شهریار شهرک ویره جنب تالار پاسارگاد داخل کوچه پ 17 منزل گلی خانوم
آرش
یکشنبه 9 آبان 1395 09:30 قبل از ظهر
اشکان جان من یه خانومی میشناسم نمیدونم طلسم یهودی رو باطل میکنه یا نه ولی جن داره خودشم میلیونی پول نمیگیره هر چی داشته باشی بهت میگه اگه هم نتونه کاری بکنه حداقل کسی رو میشناسه کمکت کنه
فقط باید خانوم بره پیشش مرد قبول نمیکنه
شهریار بعد از میدان نماز اولین خیابون سمت چپ (اسم منطقه یا شهرکشو یادم رفته) ولی میدونم از سمت تهران به شهریار که میری به میدان نماز که رسیدی بعد میدون اولین خ سمت چپ داخلش که رفتی بپرسی تالار پاسارگاد بقلش کوچه داره که اول کوچه خاکیه داخل میری فکر کنم پلاک 17 ی در قهوه ای بزرگ داره بنام گلی خانوم
بپرسی میگن
به جای دعا نخ میده که گره میزنه کارقرآنی میکنه هرنخی 2500 تومن
برو توکل بخدا مشکلت حل بشه
من رفتم گفت طلسم نداری فقط سنگینی افتاده تو زندگیت
ashkan
یکشنبه 9 آبان 1395 04:11 قبل از ظهر
خیلی جاها رفتم خیلی هم هزینه کردم فقط چند نفر ازدعانویسها گفتن طلسمی که برات کردن مال یهودیه وبازکردنش کار مانیست ۳۹سالمه اون زن شوهر دارکه همسایمون بود سالها دنبالم بود اما چون موفق نشدکه به من برسه ومن بالطف خداوند محل زندگیم عوض کردم وازدستش نجات پیدا کردم اونم به طلافی کرده و۲۲ساله که بیچارم کرده فقط دنبال کسی هستم که باطل سحر قوی بده ومنو ازین سالهل کابوس وگرفتاری نجاتم بده وامیدوارم دوستانیکه مثل من خیلی گرفتارن هم نجات پیدا کنن امین
ashkan
یکشنبه 9 آبان 1395 04:09 قبل از ظهر
خیلی جاها رفتم خیلی هم هزینه کردم فقط چند نفر ازدعانویسها گفتن طلسمی که برات کردن مال یهودیه وبازکردنش کار مانیست ۳۹سالمه اون زن شوهر دارکه همسایمون بود سالها دنبالم بود اما چون موفق نشدکه به من برسه ومن بالطف خداوند محل زندگیم عوض کردم وازدستش نجات پیدا کردم اونم به طلافی کرده و۲۲ساله که بیچارم کرده فقط دنبال کسی هستم که باطل سحر قوی بده ومنو ازین سالهل کابوس وگرفتاری نجاتم بده وامیدوارم دوستانیکه مثل من خیلی گرفتارن هم نجات پیدا کنن امین
ashkan
یکشنبه 9 آبان 1395 03:47 قبل از ظهر
سلام ۲۲ساله توسط زنی جادو شده ام ازعرش به فرش سقوط کردم اگه دعا نویس یهودی کار بلد میشناسین لطفا ادرسشو بدین ممنون جبران میکنم
آرزو
شنبه 8 آبان 1395 12:26 بعد از ظهر
یکی شماره 1 دعانویس خوب بهم بده اینا که تو کامنتا گفتید تو نت سرچ کردم شمارش نبود
آرزو
شنبه 8 آبان 1395 12:00 بعد از ظهر
یکی شماره 1 دعانویس خوب بهم بده اینا که تو کامنتا گفتید تو نت سرچ کردم شمارش نبود
علی
شنبه 8 آبان 1395 08:52 قبل از ظهر
سلام
دوستان لطفا جواب منم بدید
خدایی کسی تا حالا از دعا جواب گرفته بگه چون من کارم گیره نمیدونم باید چیکار کنم
لطفا هرکی دعا نویس با وجدان سراغ داره و ازش جواب گرفته بده جای دوری نمیره
التماس دعا
مهسا
چهارشنبه 5 آبان 1395 09:06 قبل از ظهر
خاک تو سر هر کسی که رفته قافله باشی قزوین برای دعا ادم مشروب خوار دعاهاش همه فریزری و امادس از زیر میز درمیاره مده ک نفر دگه مینویسه اماده میاره .دخترش میرن دبی میدن اونوقت میگید دختر امیر دبی اومده ازش دعا گرفته.اینستا دختراش ببینید
مشون دبی میدن.کاسبی اره دختراش طلاق گرفتن.واسه دخترای خودش دعا بنویسه راست میگه
علی
سه شنبه 27 مهر 1395 03:52 بعد از ظهر
منم یه نفرمیشناسم البته دعا نمینویسه مگركسی روبشناسه یا اصرارخاص داشته باشه . پولی ام نیست .فقط به اندازه ی پول وسایل دعاش. البته اگه قبول كنه اینم شمارشه٠٩١٧١٩٠١٤٠٤
زهرا
یکشنبه 25 مهر 1395 11:05 بعد از ظهر
سلام این دعانویس دستش خوبه و بستن مرد دو زنه کارشه شمارش 09305836293
علی
یکشنبه 25 مهر 1395 09:39 قبل از ظهر
سلام دوستان
خداوکیلی ،قرآنی، کسی از دعا جواب گرفته ؟
اگه کسی جواب گرفته بگه من به یه مشکلی خوردم
با کسی دوست بودم و خواستگاری رفتم اما اون خانم یهو زد زیر همه چی و الان 2 ماه که ازم جدا شده
آیا با دعا میشه هم این خانم رو برگردوند و هم خانوادش راضی بشن واسه ازدواج یا نه؟
هر کی جواب گرفته بگه لطفا
آتش
جمعه 23 مهر 1395 01:50 قبل از ظهر
من خانمی میشناسم کارفالش عالیه خیلی هم خوش اخلاقه و واسه مشتریش وقت میزاره با فال میگه کسی دعاداره یا نه من که خیلی راضی بودم ازفالش اینم شمارشه 09363297984
حسن
چهارشنبه 21 مهر 1395 02:24 بعد از ظهر
سلام خسته نباشید.من مدت 8ماه است بایکی دوست خستم وقصد ازدواج داشنیم .واگه یک دقیقه همدیگررا نمیدیدیم سکته میکردیم حتی اگه یک باربه تلفن اون دیرجواب میدادم گریه میکرد متاسفانه حدوا7روز پیش درعرض یک روز کلا نظرش عوض شده حتی راضی نیست منو ببینه .ومن هم انقدربه اون وابسته شدم خواب خوراکی ندارم .مثل دیونه ها توبیابونها راه میرم ..لطفا به من کمک کنید چرا اینطوری شده ..واونو برام برگردونیدممنون منتظرجوابتون هستم
مرجان
چهارشنبه 21 مهر 1395 10:09 قبل از ظهر
سلام من چندبار رفتم دعانویس البته با قرآن باز کردن برام چندسالی،یعنی ازبچگی شخصی رادوست دارم حتی فالم که گرفتم یاستاره من واونو که گرفتن گفتن دوستت داره اما خانوادش،همش منصرفش میکنن حتی دعا هم گرفتم خیلی،خرج کردم اما نتیجه ای نگرفتم اونهایی که واقعا دعانویس،کار بلد مجرب وواقعا کارش با دعاهای قرآنی دارند و بهم معرفی میکنید ممنون میشم…مرجان

 پنج ساله مثل برده پای یه دختره نشستم مادرش بمن قول ازدواجم با دخترشو داد در ضمن قیمشم مادرشه.خدا گواهه پنج ساله تمااااام زیر و رو و زندگیه دختره رو تٲمین میکنم وکم نزاشتم براش اما این اواخر دختر سرد و سردتر شده بهش هزار بار گفتم اگه منو نمیخوای صادقانه بهم بگو.میگه عااااشقتم خیلی اذیتم میکنه دیوونم کرده بخدا پیرم کرده یروز گفتمش میخوام بیام خاستگاری به ظاهر خوشحال شد اما دو روز مونده به خاستگاری رفتنمون گفت مادرش تصادف کرده دو دست و دوتاپاش شکسته حتی نزاشت ملاقات مادرشم بریم اخر فهمیدم دروغ گفته اخرش یروز قاطی کردم گفتم برم سراغ مادرش باهاش صحبت کنم من ابادان هستم دختر اهواز میشینه وقتی رفتم به ادرسی که بهم داده بود دیدم ادرسم اشتباه داده خدا گواهه دارم میمیرم شب و روزم اشک و آه و تضرع به خداست بحضرت عباس بیشتر از ایوب زجر کشیدم و بیشتر از پیامبرها ذکرمیگم و نماز میخونم اما قربون عظمتش خدا هم با وجودی که میبینه من واقعا بیکسم نه پدری نه برادری نه هیچکیو ندارم و همه کسم خود خداست اما نگامم نمیکنه چه برسه که حاجتمو روا کنه پنج ساله زندگیه من اینه مگه من چقدر میخوام عمر کنم که اینقدر باید صبر کنم و زجر بکشم هیچ خوشیی تو زندگیم ندیدم ادمی بینهایت دلرحم.دلسوز و عاطفی هم هستم.خوب وقتی خدا نگام نمیکنه من نوعی هم مجبورم انسانم طاقت ندارم میرم سراغ یمشت کلاش بنام دعا نویس.خوب اگه خدا گوشه چشمی نگام میکرد من چرا باید دست نیاز بسوی بنده ی دزد و کلاهبردارش بلندکنم..شما رو به این ماه عذای امام حسین برام دعا کنید خیلی درمونده و داغونم مرسی
محمد
پنجشنبه 15 مهر 1395 05:13 بعد از ظهر
از مدیریت محترم وبلاک میخوام کامنت های خسرو رو پاک کنند من راضی نیستم بدون اجازه شماره پخش کردند
محمد
پنجشنبه 15 مهر 1395 05:06 بعد از ظهر
با سلام خدمت عزیزان فقط میخواستم بگم از صاحب شماره اجازه بگیرید بعد شماره اش رو پخش کنید چرا اینقدر بی فکر هستید حالا ی نفر محض رضای خدا ی دعای رایگان به شما داد درسته برید همه جا پخش کنید ؟؟ لطفا دیگه از این کارها نکنید
علی
چهارشنبه 14 مهر 1395 05:37 بعد از ظهر
سلام کسی از دوستان اینجا هست که مشکل منو داشته باشه؟ من با یه خانمی دو سال دویت بودم و 2 ماه پیش خواستگاری رفتم اما خانوادش جواب منفی دادن و دختره هم گفت چون جواب خانوادم منفی منم فکر کردم دیدم نمیشه ازدواج کنیم چون طلاق می گیریم حالا الان 1 ماه که جدا شدیم اما من می خوام که برگرده به نظرتون میشه؟
شماره آقای کشمیری رو هر کی داره بده لطفا
ترنم
شنبه 10 مهر 1395 02:52 بعد از ظهر
دوستان مشگل بزرگی دارم،هرکسی میتونه کمک کنه شماره و ادرس یه دعا نویس خوب میخوام که کارشو دیده باشین و ادم منصفی باشه
مریم
یکشنبه 4 مهر 1395 02:17 قبل از ظهر
پیش خانمی فال گرفتم که کارفالش عالیه هرچی گفت شده خیلی هم خوش اخلاقه و وقت میزاره واسه مشتری دعا هم داشته باشید میگه چیه 09363297984
لیلا
پنجشنبه 1 مهر 1395 12:02 قبل از ظهر
سلام منو پسری 7سال بام بودیم بعدش فهمیدم پسره معتاد بدرد هم نمیخوریم مخوام ازم متنفر بشه میخوام از من بدش بیاد پیش 4نفر طلسم انجام دادم هیچکدوم اثر نکردن پسره ولکن من نیس تورو قران تورو امام حسین کی میتونه کمکم کنه از زندگی خسته شدم
مهناز
دوشنبه 29 شهریور 1395 12:21 قبل از ظهر
من واقعا به كمك احتیاج دارم اما الان با خوندن كامنتهای این سایت میبینم كه نمیشه به كسی اعتماد كرد…
دوشنبه 29 شهریور 1395 12:19 قبل از ظهر
اینقدر شوكه شدم كه نمیتونم حرفی بزنم…
چطوری میتونم تحقیق كنم؟
دوستان میتونید كمكم كنید؟
دعا و سحر و جادو واقعا تاثیر گذارن؟
همه كه كلاهبردار از اب دراومدن
به كی میشه اعتماد كرد؟!!!
چهارشنبه 24 شهریور 1395 01:16 بعد از ظهر
این اوسعی كه به استادیت در رذالت و شقاوت معروف با اون شكار غیر قانونی پلنگ تو چند سال اخیر فرد معلوم الحالیه،
یادمه ده سال پیش این عكسو تو وبلاگش گذاشت ، اون موقع ها مطالبشو میخوندم بعد هم پاكش كرد چند سال پیش تو یكی از خبرگزاری ها نوشته بود گفته این من نیستم و اصلا فوتوشاپه و … اختلال شخصیتی داره، میومد علوم غریبه رو زیر سوال میبرد بعد میگفت فقط یه نفر تو این دنیا علوم غریبه. بلده اونم منم،
اومد تو بحث ازاد ادعای مخالفان دینو كپی پیست كردو كلا دینو زیر سوال برد البته اینو هم بعدا پاك كرد بعد از اون طرف اومد و یه خدای توحیدی و اذكار كه باز كپی پیست صاحب نظران و علمای دین بود مطالبش و گفت فقط جزوه توحید من درسته بقیه غلط میگن…اون اوایل از ارتباطش با امام زمان میگفت و بعدا گفت اصلا امام زمانی وجود نداره و… در كل كسی كه واقعا شخص عالم و دانایی هست واقعا نیازی به تبلیغات نداره …
نیازی به منم گویی های بسیار و له كردن بزرگان و افراد صاحب نظر نداره ….اینو هر عقل سالمی تشخیص میده …
این از وضع این شخص حالا دیگه وضعیت بقیه افراد امثال این شخصو خودتون قضاوت كنید.
زهرا
سه شنبه 23 شهریور 1395 11:15 قبل از ظهر
سلام شماره دعانویس میخوام اهواز باشه وکار تضمینی انجام بده
علی
دوشنبه 22 شهریور 1395 12:18 قبل از ظهر
من هیچ هزینه ای نمیگیرم وطلسم راهم باطل می کنم شماره تماس 09183592101
سولماز
جمعه 19 شهریور 1395 02:19 قبل از ظهر
کس شعر بیش نیست رمالی
Elnazz
چهارشنبه 17 شهریور 1395 01:26 قبل از ظهر
سلام بچه ها كسی جادوگری سراغ داره كه هر كاری بكنه یا دعا نویس قدری باشه .این شمارم هست لطفا اگه كسی سراغ داشت بهم بگه ٠٩١٢٨٦٨٠٣٨٥
سه شنبه 16 شهریور 1395 08:50 بعد از ظهر
این كامنتهایی كه ظاهرا از طرف پایس فتا فرستاده میشه كار خود همین شارلاتانها هست تا با كامنتهای قبل كه در موردشون حقایقو گفتن فاصله بندازن
ایشالا كه هر چه زوردتر همین پلیس فتا شناساییتون كنه به محل واقعی كه انتظارتونو میكشه برسید
سه شنبه 16 شهریور 1395 08:48 بعد از ظهر
استاد رذالت و شقاوت هستش كامنت قبل
سه شنبه 16 شهریور 1395 08:47 بعد از ظهر
استاد رذالت و شقاوت هستش كامنت قبل
سه شنبه 16 شهریور 1395 08:44 بعد از ظهر
استاد رذالت و شقاوت هستش كامنت قبل
سه شنبه 16 شهریور 1395 08:24 بعد از ظهر
خیلی حواستونو جمع كنید، مخصوصا هر كسی كه بیشتر ادعا میكنه كه با بقیه فرق داره مطمئن باشید شیادتر و شارلاتان تره
و خطرناك تر ، زندگی چندتاشونو از نزدیك دیدم اه در بساط ندارن بعد ادعای میلیاردر بودن دارن،یكیشون یه خراب شده ای ی تو بالا شهر داشت نمیدونم كدوم دختر پولداری رو تیغ زده بود یا دزدی های كلان داشت از شركای رانت خوارهای بزرگ بود
نمیدونید چه ادمهای كثیف و پست فطرتی هستن لااقل این چند نفری كه من دیدم یكیشون اگه ولش میكردی ادعای خدایی داشت و میگفت فقط منو چند نفر دیگه استاد علوم غریبه تو دنیا هستیم
همونیكه محسن راجع بهش نوشته،فكر میكنم خودش بود
ادعای هزارتا مدرك داشت همشون فیك بودن انواع و اقسام حرومزادها و دخترای خراب و دور خودش جمع كرده از پسرای پولدار تهران
كلاشی میكنن و واسه این پول جمع میكنن و تو انواع و اقسام كارهای خلاف هستن
تو روخدا به خودتون به جونیتون رحم كنید درسته تو این كشور
مشكلات مخصوصا برای نسل جدید فراوون اما یكمی عاقل باشید از اون ور بوم نیوفتین تو سفره این شیادها خیال نكنید اگه الان زندگیتون جهنمه اینا با قدرتهای نداشتشون تبدیل به بهشتش میكنن
محض رضای خدا عاقل باشید و از افراد خبره و مشاورهای رسمی برای هر مشكلی كمك بگیرید.به من خیلی كمك كردن.
آرش
دوشنبه 15 شهریور 1395 09:44 قبل از ظهر
من پیش شیخ جیواد تبریز خسروشهر فلکه اصلی رفتم کارش خوبه هرکی میتونه بره متاسفانه به کسی شماره نمیده ولی کارش خوبه
آرش
دوشنبه 15 شهریور 1395 09:42 قبل از ظهر
زهرا یا برو تبریز خسروشهر پیش شیخ جیواد چون اینکاره س 10 تومن بیشتر نمیگیره ارتباط با جن داره
یا به این شماره زنگ بزن شمال شهر ساری پیش مجتبی درویش اونم 10 تومن بیشتر نمیگیره 09111546035
یا اگه مشکل بخت وازدواج داری فقط برو پیش خانوم محمدی تهران که تخصصش همینه تو میدون خراسون میدون شهدا تهرانه
زهرا
جمعه 12 شهریور 1395 04:36 بعد از ظهر
دوستان شماره ی دعا نویس خوبو بدین توروخدا کمکم کنین بدجور
زهرا
جمعه 12 شهریور 1395 03:35 بعد از ظهر
اقاحسین شماره اون دعا نویسو بدین بخدا بدجوری گرفتارم برام دعا؛کنین دوستان کمکم
جمعه 12 شهریور 1395 03:17 بعد از ظهر
دوستان من ی مشکل دارم ی دعا نویس خوب میخام توروخدا کمکم کنین بدجوری گرفتارم
سه شنبه 9 شهریور 1395 12:15 بعد از ظهر
منکه به این آقای کشمیری که حسین آقا گفت زنگ زدم یه دعای زبون بند گفت 300تومن پس چطور گفتین پول نمیگیرن؟؟؟؟به هیچ وجه راضی نشد بعد انجام کارش پول بگیره چون من الان 300تومن نداشتم
دوشنبه 8 شهریور 1395 10:53 قبل از ظهر
من که هیچی ندیدم مطلبی نبود
آرش
چهارشنبه 3 شهریور 1395 12:46 بعد از ظهر
سلام کسی پیش حاج جیواد تبریز خسروشهر رفته ؟
اگه کسی هست از تجربیات بگه
مریم
پنجشنبه 28 مرداد 1395 01:06 قبل از ظهر
سلام دوستان گرامی یک مشکل خیلی بزرگی گیر کردم زندگیم وابروم وشغلم در خطره در حقم دشمنی کردن زندگی ندارم بخدا خیلی دعا نویسها هم رفتم ولی نتیجه نگرفتم یکساله زندگیم جهنمه تو رو خدا اگر دعا نویس خوبی میشناسید معرفی کنید نه امنیت جانی دارم نه مالی
نازی
چهارشنبه 27 مرداد 1395 12:35 بعد از ظهر
سلام…اقا ناصر به چه ادرسی ایمیل بزنیم؟؟شماره هم که نذاشتید؟؟؟من شمار ه مو میذارم لطفا یه پیام به من بدید..09108841278..من کارم خیلی مهمه
چهارشنبه 27 مرداد 1395 11:52 قبل از ظهر
سلام…اقا ناصر به چه ادرسی ایمیل بزنیم؟؟شماره هم که نذاشتید؟؟؟من شمار ه مو میذارم لطفا یه پیام به من بدید..09108841278..من کارم خیلی مهمه

 شخص هست که هم توی مسائل روانشناسی و مشاوره خبره و کارشناس هست و هم توی علوم غریبه و مسائل متافیزیکی اصلن کار دعانویسی هم انجام نمیده یعنی روش و کارش خاص خودش هست و من بدون هیچ گونه دعایی شب اول که با ایشان کار کردم طلسماتم رو در خواب دیدم که در یک برگ زرد رنگ و همینطور بر روی آهن نوشته شده بودند و بعد از اون با راهنمائی هایی که به من کردند حالم بسیار بهتر شد در خیلی موارد هم یا هزینه ای نمیگیره و یا در حد پنجاه تومن و صد تومن هست بیشتر این کسانی هم که میگن دعانویس هستیم اکثرن دروغ گو و کلاهبردار هستند من شخصن بالای پانزده ملیون برای حل مشکلم خرج کردم و تمام این دعانویس ها رو میشناسم به هر ترتیب اسمش اقای شمس هست و ساکن اصفهانه اینهم شماره اش 09359859673
Ayda
جمعه 31 اردیبهشت 1395 10:54 بعد از ظهر
ای خداا ببیننن چ روزی افتادیمم هیچ نمیشناسیم دعانویسارو خدا تو اگ کمکون کنی عمرا ب بنده های ک سرنوشتشون تو نوشتی دست دراز کنیم.خدا کمکممون کنن یا خداااااااا

 کمال غفاری خدا لعنتت کنه این کلاش یک میلیون و چهارصد هزار از من اخاذی کرده شماره حساب اش دادم قانون بالاخره گیر می افته .
سینا
سه شنبه 10 فروردین 1395 08:11 بعد از ظهر
با سلام و درود بر همه عزیزان متاسفانه بسیاری از مردم اطلاعی از علوم غریبه و یا دعانویسی ندارند و برای همین سراغ رمال و دعانویس ها میروند و اینها هم هرکدام یک قران دستشان گرفته و دارند با ان کاسبی میکنند اولن هرگز برای کارهایی مانند ازار و اذیت کسی سراغ این افراد نروید که هر چه بکنید به زندگی خودتان برمیگردد این یک اصل در علوم غریبه است و هرچه بکنید بدتر از ان به خودتان برمیگردد برای همین بیشتر این دعانویس ها بچه های مریض و دختراهای خراب و طلاقی دارند دوم اینکه برای کارهای دیگه ای هم مثل انداختن مهر و محبت کسی به دل کسی و از این کارها هم نروید که بسیاری از امور به خیر و صلاح نیست اتفاق بیفتد فقط تنها و تنها در صورتی که شخصی دچار سحر و طلسم شده باشد میتواند به اشخاص ماهر مراجعه کند که البته نود و پنج درصد این دعانویس ها کلاهبردار هستند چون شخصی که دعا مینویسد باید موکل هم تسخیر داشته باشد برای انجام دعا و همینطور موکلش قدرتمند باشد نه از این موکل های جن شرور و معمولی !! اگر کسی واقعن بستگی دارد و یا سحر و طلسم شده به این شخص زنگ بزند امیدوارم که مشکل دوستانی را که به خاطر این مسائل ازار و ادیت میشوند حل بشود 09010529451

 دعانویس چطوربشم
حمیدرضا
پنجشنبه 29 بهمن 1394 11:05 قبل از ظهر
سلام.این دعانویسای الان همشون کلاهبردارن به هیچ کدومشون اعتمادنکنین اخه چقدبایدسرتون کلاه بره و پولتون خورده بشه؟ دعانویساشرایط بسیارخاصی دارن که هیچ کدوم ازاینا ندارن ،هیچ دعانویس واقعی واستادعاملی در ایران وجودنداره هرچیکه هست یه مشت بیسواد هستن پس خودتونو خسته نکنین.یاحق.
درسا
پنجشنبه 29 بهمن 1394 01:53 قبل از ظهر
بیچاره همون خیلیا همش خود کشمیری بود برو توی یاهو اپ کن نظرات رو میبینی که همش یه نفر بود ..فاتحه پولت رو بخون از کشمیری شیادتر نیست.وقتی هیچی دستت رو نگرفت میفهمی که مردم الکی حرف نمیزنن
لیدا
دوشنبه 26 بهمن 1394 11:29 بعد از ظهر
سلام 09121580913این شماره اقای کشمیری اکثر دوستان ازش تعریف کردن یه عده کمی هم ازش بد گفتم منم توکل کردم به خدا و 300فرستادم براش برام ارسالشون کرده هنوز دستن نرسیده تا ببینم خدا چی میخواد بهش گفتم صددرصد کارمو درست میکنی گفت اگه بگم صددرصد که کفر خدارو گفتم بهم گفت 90درصد کارت درست میشه البته قرار دوتا کار واسم انجام بده هاخودمم نمیدونم دیگه همه چیو سپردم دست خدا
دوشنبه 26 بهمن 1394 06:46 بعد از ظهر
بچه ها کمال غاری کسی میدونه چطوریه جواب گرفتین؟شماره کشمیری رو لیدا خانم دارین؟
دوشنبه 26 بهمن 1394 06:45 بعد از ظهر
بچه ها کمال غاری کسی میدونه چطوریه جواب گرفتین؟شماره کشمیری رو لیدا خانم دارین؟
محمد
سه شنبه 20 بهمن 1394 03:23 بعد از ظهر
بچه کلاه بردار بزرگ اقای کشمیری هست لطفا به ایشون مراجعه نکنید هشدار دادم
سه شنبه 20 بهمن 1394 11:51 قبل از ظهر
بدبختا طرف این یارو کشمیری نریدیه ادم کلاش هست کاملا درست میگن دوستان
افسانه
سه شنبه 20 بهمن 1394 11:45 قبل از ظهر
مینا خانم دعایی كه از كشمیری گرفتی نتیجه داد؟
دوشنبه 19 بهمن 1394 10:58 بعد از ظهر
بله خانم کشمیری سرمارو کلاه گذاشت .وقتی هم اعتراض کردیم.صدتا فحش رکیک پیام برامون داد .بیچاره اونی وه دست بدامن کشمیری شده واسه مشکلش .این بابا اصلا دعانویس نیست یه شیاده
لیدا
دوشنبه 19 بهمن 1394 10:56 بعد از ظهر
سلام تورو قران راستشو بگید بخدا دلم واسه پولم نمیسوزه زندگیم داره نابود میشه خیلی درموردش تحقیق کردم
نیل
دوشنبه 19 بهمن 1394 08:15 بعد از ظهر
خانم سارا شما از کشمیری دعا گرفتی نتیجه نداده ؟ تو رو خدا راستشو بگین ما موندیم حرف کیو باور کنیم
سارا
دوشنبه 19 بهمن 1394 12:10 بعد از ظهر
به گوش باشید که کلاهبردار بزرگ کشمیری هست کشمیری یا کلاهبرداری نکن یا با زندان و قانون روبه رو هستی
سارا
دوشنبه 19 بهمن 1394 12:10 بعد از ظهر
به گوش باشید که کلاهبردار بزرگ کشمیری هست کشمیری یا کلاهبرداری نکن یا با زندان و قانون روبه رو هستی
سارا
دوشنبه 19 بهمن 1394 12:07 بعد از ظهر
کشمیری کلاهبردار هست بخدا کلاهبرداره .طرفش نرید .این خانمی که اینجا تبلیغ میکنه خودشه .قران بزنه توی کمرم اگه دروغ بگم هرکی میخواد پولش خورده بشه بره سمت کشمیری
دوشنبه 19 بهمن 1394 02:01 قبل از ظهر
لیدا جون ایشالا از کشمیری نتیجه بگیری اگه نتیجه گرفتی تو رو خدا بیا بگو منم مثل خودت گرفتارم برم بگیرم
لیدا
یکشنبه 18 بهمن 1394 11:36 بعد از ظهر
سلام دوستان یک ماه پیش از سهرابی طلسم گرفتم گفت 21روزه کارت درست میشه اما هیچ اثری نکرد امروز 300 برای آقای کشمیری ریختم دوستانی که از کشمیری نتیجه دیدید تورو قران راستشو بگید بخدا وضعیت رو حی بدی دارم
نیل
جمعه 16 بهمن 1394 05:44 بعد از ظهر
بچه ها من قبل از اینکه بیام اینجا با کشمیری اشنا شم رفتم از دکتر بابایی سایت ملکوتیها دعای باطل سحر و دعای محبت خریدم الان یه هفته میشه که برام پست کرده و به دستم رسیده حالا کسی از شما در مورد کار بابایی چیزی میدونه ایا نتیجه داره ، موندم صبر کنم یا برم زودتر پیش کشمیری ، به کشمیری هم زنگیدم میگه ۴۰۰ میگیرم تازه معلوم نیس بشه از طرفی یه خانم یهودی پیدا کردم میگه طلسم محبت میدم نهایت تا یک ماه نتیجشو میبینی نمیگه چقد میگیره میگه باید احضار بزنم بعد میگم چقد ولی من ترسیدم جناش بیفتن تو زندگیم نمیدونم باید چیکار کنم ولی با اونکه یهودیه گفت نصف پول اول میگیره نصف پول بعد از اوکی شدن کارت ولی ترجیح میدم یه مسلمون کارمو اوکی کنه
لیدا
چهارشنبه 14 بهمن 1394 10:46 بعد از ظهر
منصوره جان نمیدونم والا چی بگم بهم گفت هزینه طلسم 250 میشه بهش گفتم چندجا انجام دادن برام کارم درست نشده گفت 150 بده بعداز اینکه کارت درست شد بقیشو بفرست بخدا دلم واسه پول نمیسوزه ازاینکه سرکارم بزاره و وقتم هدر برسه میسوزم حالا تا 40 روز منتظر میمونم تاببینم خداچی میخواد اگه خدایی نکرده کارم درست نشد میرم پیش آقای کشمیری
لیدا
چهارشنبه 14 بهمن 1394 10:40 بعد از ظهر
آخه این چه وضعیه شورشو در آوردن هی پیامارو حذف میکنن والا بخدا گرفتاریم که میایم اینجا پیام کسیو که حرف ناجور میزنه حذف کنین نه همه ی پیاما رو

ﻣﻨﺼﻮﺭﻩ
چهارشنبه 14 بهمن 1394 12:23 بعد از ظهر
اﻭﻟﻴﻦ ﻛﺎﺭﻡ ﻃﻠﺴﻢ ﺭﺯﻕ ﺭﻭﺯﻱ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺧﻮاﻫﺮﻡ ﮔﺮﻓﺖ اﺯﺵ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ اﻭﻝ ﻛﺎﺭ ﺷﻮﻫﺮﺵ ﺧﻮﺏ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻭﻟﻲ ﺑﻌﺪ اﺯ ﭼﻨﺪ ﻣﺪﺕ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺭاﻛﺖ ﺷﺪ ﻣﻨﻢ ﮔﻮﻝ ﻫﻤﻮﻥ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ و ﺧﻮﺭﺩﻡ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﭘﻮﻝ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻡ ﻭاﺳﺶ ﺑﺮاﻱ ﻛﺎﺭ ﺧﻮﺩﻡ ﻛﻪ ﺯﺑﻮﻥ ﺑﻨﺪ ﺩﺭﺳﺖ ﻛﻨﻪ ﻭاﺳﻪ ﻣﻦ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩ ﻭﻟﻲ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﻧﮕﺮﻓﺘﻢ ﮔﻔﺖ ﻃﻠﺴﻢ ﺑﻔﺮﺳﺖ ﻣﻦ ﭘﻮﻝ ﭘﺲ ﻣﻴﺪﻡ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻡ ﻭاﺳﺶ ﻭﻟﻲ ﻫﻴﭻ ﭘﻮﻟﻲ ﭘﺲ ﻧﺪاﺩ ﺑﻬﻢ ﺗﻮ ﻭاﺗﺴﺎﺏ ﺑﻼﻛﻢ ﻛﺮﺩ ﺗﻮ ﺗﻤﺎﺳﻬﺎ ﻫﻢ ﻟﻴﺴﺖ ﺳﻴﺎﻩ ﻗﺮاﺭﻡ ﺩاﺩ ﺧﺪا اﻳﺸﺎﻻ اﺯﺵ ﻧﮕﺬﺭﻩ.
لیدا
سه شنبه 13 بهمن 1394 10:46 بعد از ظهر
منصوره جان آخه دیده بودم تو پیاما شما از سهرابی خیلی تعریف کرده بودید گفته بودید یکی از کاراتون درست شده الان قراره طلسم دوم بفرسته که؟آخه تعریفشو زیاد شنیدم بخاطر همینم ازش طلسم گرفتم پس را نصف پول الان گرفت گفت نصف دیگشم هروقت کارت درست شد بده؟
گمنام
سه شنبه 13 بهمن 1394 04:03 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان عزیزم
لطفا هر كی مشكلی داره همینجا قید كنه با اسم خودش و مادرش …من در همین سایت راهنماییتون میكنم بدون هیچگونه هزینه ای و این رو بدونید كسانی كه با علوم غریبه آشنایی دارن اصلا بنابه دلایلی رو نمیكنن و ناشناس میمونن و دعانویس هیچ دستمزدی نمیگیره جز زكات دعا كه از 110 تومان به بالاست …كوچیك همه شما بزرگواران
ﻣﻨﺼﻮﺭﻩ
سه شنبه 13 بهمن 1394 03:13 بعد از ظهر
ﻟﻴﺪا ﺧﺎﻧﻮﻡ اﻗﺎﻱ ﺳﻬﺮاﺑﻲ ﻛﻼﻫﺒﺮﺩاﺭﻩ ﻣﻦ ﺑﻴﺶ اﺯ 3 ﻣﺎﻩ اﺯﺵ ﺩﻋﺎ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻧﻪ ﺗﺎﺛﻴﺮ ﮔﺬاﺷﺖ ﻧﻪ ﭘﻮﻟﻤﻮﻧﻮ ﺩاﺩ. ﻛﻴﺸﻤﻴﺮﻱ ﻫﻢ ﻓﻚ ﻛﻨﻢ ﻟﻨﮕﻪ ﻫﻤﻮﻧﻪ
لیدا
دوشنبه 12 بهمن 1394 04:53 بعد از ظهر
سلام دوستان توروخدا کمکم کنید الان یک ماه از سهرابی طلسم گرفتم هنوز هیچ تاثیری نداشته خیلی گرفتارم چیکار کنم بنظرتون هنوز منتظر بمونم آخه بهش زنگ زدم گفت تا 40روز صبر کن نمیدونم چیکار کنم منتظر بمونم یا برم پیش آقای کشمیری؟
چهارشنبه 7 بهمن 1394 10:55 بعد از ظهر
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﺷﻤﺎﺭﻩ اﻳﻲ اﺯ ﻛﺮﻡ ﺻﺒﻲ ﻛﻪ اﻫﻞ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﺩاﺭﻩ اﻭﻥ ﺩﻭﺗﺎ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺯﺩﻩ ﺗﻮ ﺳﺎﻳﺘﺶ ﺧﺎﻣﻮﺷﻦ. ﻳﺎ ﻫﺮ ﺩﻋﺎﻧﻮﻳﺲ ﺻﺒﻲ ﻛﻪ اﻫﻞ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺪﻳﺪ ﺗﻮﺭﻭ ﺧﺪا ﻣﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﻭﻗﺘﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺩﻋﺎﻧﻮﻳﺲ ﺻﺒﻲ ﻣﻴﮕﺮﺩﻡ ﻛﻤﻜﻢ ﻛﻨﻴﺪ ﻓﻘﻄ و ﻓﻘﻄ ﺻﺒﻲ و اﻫﻞ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﺑﺎﺷﻪ. ﻣﻤﻨﻮﻥ
نیل
چهارشنبه 7 بهمن 1394 04:56 بعد از ظهر
ما که فقط تعریف شنیدیم از اقای کشمیری ولی یکی شمارشو نداد ، خوب شماره بدین دیگه
دوشنبه 5 بهمن 1394 05:36 بعد از ظهر
بدلیل اهانت و عدم رعایت ادب ای پی شما بسته می شود

 سلام دوستان برید تو سایت یاهو آپ کنید پیامهارو ایمیلها میاد آقا محسن وآقای هزار اسمه خودت هستی ینفر با اسمهایرمختلف میای پشت کشمیری حرف میزنی خیلی تابلو هستی یروز به اسمه زنا میای یروز به اسم مردا البته جنسیتت مشخص نیست راست میگی شماره بزار ببینیم زنی یا مردی بچه ها باهات تماس بگیرن ببین چی میگی خودت بیکاری با 100 تا اسم هروز میای پیام میدی فکردی کشمیری مثل تو بیکاره آقای دعانویس فکر کنم همون ابراهیم جادوی سیاه هستی کلاهبرداری میکنی
محسن
یکشنبه 20 دی 1394 07:04 بعد از ظهر
این کشمیری از روزی که فهمید توی این سایت رسواش کردند حرامزداه با اسم های مختلف میاد و از خودش تعریف میکنه بابا اینها همه دزد و کلاهبردار هستند کشمیری هم از همه دزد تر و پولتون هم رفته هیچ کاری هم از دستش بر نماید اینهایی هم که مدام شمارشو میذارن و ازش تعریف میکنند خودشهبابا این یارو کلاهبرداره و به دروغ میاد اینجا از خودش تعریف میکنه ولله اینها همشون دزد هستند و کلاهبردارند اعتماد نکنید به این دروغ گو ها
مینا
یکشنبه 20 دی 1394 06:19 بعد از ظهر
سلام دوستان منم چنجا اینترنتی پولم خوردن تا حضوری رفتم پیش خود آقای خوشه یی کشمیری سر کتابش حرف نداره همرو بهت میگه دوستان امتحان کنید دعای رزق روزی وبخت گشایی گرفتم الان کارم خیلی بهتر شده ولی هنوز ازدواج نکردم از روزی دعا گرفتم خوستگار بیشتر میاد ولی اون چیزی که من میخوام نیست درکل خوشه یی کشمیری کارش خوبه اینم شمارشه مطمعنه آدم بری نیست 09121580913
مینا
یکشنبه 20 دی 1394 06:19 بعد از ظهر
سلام دوستان منم چنجا اینترنتی پولم خوردن تا حضوری رفتم پیش خود آقای خوشه یی کشمیری سر کتابش حرف نداره همرو بهت میگه دوستان امتحان کنید دعای رزق روزی وبخت گشایی گرفتم الان کارم خیلی بهتر شده ولی هنوز ازدواج نکردم از روزی دعا گرفتم خوستگار بیشتر میاد ولی اون چیزی که من میخوام نیست درکل خوشه یی کشمیری کارش خوبه اینم شمارشه مطمعنه آدم بری نیست 09121580913
ﻣﻨﺼﻮﺭﻩ
یکشنبه 20 دی 1394 02:53 بعد از ظهر
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺨﺪا ﻣﺜﻞ ﮔﻮﻝ اﺩﻡ ﻫﺎﻱ اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ و ﻧﺨﻮﺭﻳﺪ ﺩﻟﺘﻮﻥ ﻭاﺳﻪ ﭘﻮﻟﺘﻮﻥ ﺑﺴﻮﺯﻩ ﻭاﺳﻪ ﻣﻦ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺷﺪﻩ ﻧﺰاﺭﻳﺪ ﻭاﺳﻪ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺑﺸﻪ ﻣﻦ ﺳﻬﺮاﺑﻲ ﻳﻚ ﻣﻴﻠﻴﻮﻥ اﺯﻡ ﺧﻮﺭﺩ ﺳﺮﻡ ﻛﻼﻩ ﺭﻓﺖ ﺑﺨﺪا ﻫﻤﺸﻮﻥ ﻣﺜﻞ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ
مهشید
یکشنبه 20 دی 1394 01:05 بعد از ظهر
خیلی از دوستان شماره آقای کشمیری رو گذاشتند. آدرسشون کجاست؟ حضوری بخوام برم پیششون چقد میگیره کار انجام بده
مهشید
یکشنبه 20 دی 1394 01:02 بعد از ظهر
سلام دوستان من مشکل خیلی حاد دارم و احتیاج به یک نفر کاربلد دارم که بتونه طلسم باطل کنه ممنون میشم راهنمایی کنید
اگر جایی جواب گرفتین
ناهید
یکشنبه 20 دی 1394 12:29 قبل از ظهر
دوستان قیمت سر کتاب رو 30 تومان میگیره واقعا راست میگه زنگ بزنید خودتون بپرسید بعد دعا بگیرید خیلی کارش خوبه به من از گذشتم گفت فقط خودم میدونستم شماره آقای خوشه یی کشمیری 09121580913 استخاره هاشم حرف نداره مجانی میگیره

 دوستان این شماره آقای کشمیری دعانویس هست دختر خالمم برابخت گشایی رفت پیشش الان دوهفته هست نامزد کرده کارش خوبه 09121580913
مینا
یکشنبه 20 دی 1394 12:24 قبل از ظهر
دوستان خیلی آقای کشمیری کارش خوبه اینجا خیلی ینفر ازش با اسمهای مختلف بد گفته بود من رفتم تو سایت یاهو دیدم اون نفربا اسمهای مختلف اومده بود از آقای کشمیری بد گفته بود دوستان نظرات بازه برید ببینید همون شخص میاد با همون ایمیل هی خال پست میزاره که نتونید نظر بزارید برید پایین مشکلاتتون رو بنویسید این همون شخصه دنبالشن پیداش کنن مدیر سایت باهاش صحبت کردم گفت شکایت میخواد بکنه از طریق پلیس فتا قراره مثل اینکه پیگیری کنه ممنون پیداش کرد بهتون خبر میده
مینا
یکشنبه 20 دی 1394 12:19 قبل از ظهر
سلام دوستان من کارم درست شد 2ماه پیش اینجا شماره آقای خوشه یی کشمیری برداشتم رفتم مشکلم حل شد ممنون شوهرم برگشت دیگه از طلاق منصرف شد اومد ازم عذرخواهی کردممنون که شماره آقای کشمیری رو گذاشتید.

 ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﭘﺴﺘﺎﻡ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ اﺯ اﻗﺎﻱ ﺳﻬﺮاﺑﻲ ﺩﻭ ﺗﺎ ﻃﻠﺴﻢ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﻳﻜﻲ ﺭﺯﻕ و ﺭﻭﺯﻱ ﺩﻳﮕﺮﻱ ﺯﺑﻮﻥ ﺑﻨﺪ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ اﺯ ﺯﺭﻕ ﺭﻭﺯﻱ ﻛﻤﻲ ﺭاﺿﻴﻢ ﻭﻟﻲ اﺯ ﺯﺑﻮﻥ ﺑﻨﺪ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﻧﮕﺮﻓﺘﻢ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮاﺳﺘﻨﺪ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺑﻴﺎﻡ اﻳﻨﺠﺎ و اﻋﻼﻡ ﻛﻨﻢ اﻻﻥ ﻣﻴﮕﻢ ﻛﻪ ﻣﻦ اﺯ ﻫﻴﭻ ﻛﺪﻭﻡ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﻧﮕﺮﻓﺘﻢ ﻧﻪ ﺭﺯﻕ و ﺭﻭﺯﻱ ﻧﻪ ﺯﺑﻮﻥ ﺑﻨﺪ اﻭﻥ ﺧﻴﺎﻝ ﺑﺎﻃﻞ ﺑﻮﺩ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺗﻠﻘﻴﻦ ﻣﻴﻜﺮﺩﻡ ﺑﻠﻪ ﻃﻠﺴﻢ ﺭﺯﻕ و ﺭﻭﺯﻳﺶ ﺧﻮﺑﻪ اﺛﺮ ﻛﺮﺩ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺳﻬﺮاﺑﻲ ﻳﻚ اﺩﻡ ﺷﻴﺎﺩ و ﻛﻼﻫﺒﺮﺩاﺭﻩ ﺑﺰﺭﮔﻲ ﻋﺴﺖ ﻳﻚ ﻣﻴﻠﻴﻮﻥ ﻣﻦ و ﺧﻮﺭﺩ و ﺭﻓﺖ ﺩﻳﮕﻪ ﺟﻮاﺏ ﺗﻠﻔﻨﻢ ﻧﻤﻴﺪﻩ ﮔﻮﻝ اﺩﻡ ﻫﺎﻱ اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ ﻧﺨﻮﺭﺩﻳﺪ اﻳﻨﻢ اﺯ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺮاﻱ ﺩﻭﺳﺘﺎﻱ ﻋﺰﻳﺰ.
دنیا
جمعه 18 دی 1394 12:27 قبل از ظهر
سلام من چند وقت پیش تو این سایت میخواستم برم پیش آقای خوشه یی کشمیری ی آقایی کلی بااسمهای مختلف وویک ایمیل اومده بود پست ایشون بد گفته بود مردد بودم که برم یا نه تا اینکه بخدا سپردم ورفتم امروز دوروزه مشکلم حل شده اومدم بگم آقایی که اومده بودیدپشت ایشون فحش داده بودیدهنوزم داری میدی ایشون خیلیم آدم خوبیه مشکلمم حل شد خوب شده بحرفت گوش ندادم ممنونم از آقای خوشه یی کشمیری من گناهکارم شاید دعام مستجاب نشه ولی خدا عمرش بده همیشه خوشش باشه پولیم که گرفت از شیر مادر حلالترش باشه بعدداز 4 ماه مشکلم حل شد باورم نمیشد خدایا خودتو شکر بچه لطفا به این نفراتی که میان اینجا به همه فحش میدن گوش ندید خودتون برید قضاوت کنید .
رحیم
پنجشنبه 17 دی 1394 10:35 قبل از ظهر
سلام عزیز م شما که دنبال جادو هستی حواست باشه درسته جادو تضمینیه ولی خواست خدا درش نیست تو زندگی چوبشو میخوری دمش گرم که جادو نمیکنه خوشه یی کشمیری منم رفتم اون فقط دعای خیر مینویسه اینجا کسی جادوگر سراغ نداره
چهارشنبه 16 دی 1394 06:14 بعد از ظهر
شماره آقای خوشه یی کشمیری اینه سرکتاب 30 تومان میگیره 09121580913
ابراهیم
چهارشنبه 16 دی 1394 06:06 بعد از ظهر
سلام کسی شماره دعانویسی که جادووکنه نداره رفتم پیش خوشه یی کشمیری یکی از کارام درست شد ولی جادوومیخوام نمیکنه اگر کسی جادو سراغ داره شماره بزاره مننون میشم ای کاش کشمیری جادو انجام میداد کهرش خیلی خوبه ولی چه فایده جادو نمیکنه آخه جادووتضمینیه
ابراهیم
چهارشنبه 16 دی 1394 06:06 بعد از ظهر
سلام کسی شماره دعانویسی که جادووکنه نداره رفتم پیش خوشه یی کشمیری یکی از کارام درست شد ولی جادوومیخوام نمیکنه اگر کسی جادو سراغ داره شماره بزاره مننون میشم ای کاش کشمیری جادو انجام میداد کهرش خیلی خوبه ولی چه فایده جادو نمیکنه آخه جادووتضمینیه
Mahsa
چهارشنبه 16 دی 1394 01:01 بعد از ظهر
Shomarasho az koja bayad gir avord
مهنوش
چهارشنبه 16 دی 1394 12:51 بعد از ظهر
سلام من هم رفتم پیش آقای خوشه یی کشمیریخوب بود من برای سر کتاب رفتم 30 هزار تومان گرفت ولی خدایش همه چیزو راست گفت از کذشته من که کسی نمیدونست حتی مادر وپدرم مسائل خصوصی خودمو گفت واقعا کارش خوب سرکتاب 30 تومان میگیره دیگه پولی نیست خودتون میدونید پدرش هم کارش عالی بود که اون الان نجف زندگی میکنه
معین
سه شنبه 15 دی 1394 07:38 بعد از ظهر
سلام خواهرم برا چه کاری گفته 900 تومان فکر کنم مشکلت حاد باشه من برا رزق وروزی گرفتم 250 تومان خیلیم خوب بود من که راضیم رفیقمم دوست دخترش رفته بود اونم 350 داد کار جفتمون درست شده ولی 900 خیلی نمیدونم والا خودت میدونی ولی درکل کارش خیلی خوبه من ندیدم تا الان کسی رفته باشه نتیجه نگیره اینجا چند نفر هستن باهاش لج هست با یک ایمیل هستن هی میان با اسمهای مختلف ازش بد میگن ما کارمون با رفیقم پارسال رفتیم درست شد اونموقع دفترش نیاواران بود الان مثل اینکه رفته آقای خوشه یی کشمیری تلفنش همونه که اون خانم گذاشته
معین
سه شنبه 15 دی 1394 07:37 بعد از ظهر
سلام خواهرم برا چه کاری گفته 900 تومان فکر کنم مشکلت حاد باشه من برا رزق وروزی گرفتم 250 تومان خیلیم خوب بود من که راضیم رفیقمم دوست دخترش رفته بود اونم 350 داد کار جفتمون درست شده ولی 900 خیلی نمیدونم والا خودت میدونی ولی درکل کارش خیلی خوبه من ندیدم تا الان کسی رفته باشه نتیجه نگیره اینجا چند نفر هستن باهاش لج هست با یک ایمیل هستن هی میان با اسمهای مختلف ازش بد میگن ما کارمون با رفیقم پارسال رفتیم درست شد اونموقع دفترش نیاواران بود الان مثل اینکه رفته آقای خوشه یی کشمیری تلفنش همونه که اون خانم گذاشته
ندا
سه شنبه 15 دی 1394 12:00 بعد از ظهر
عزیزم اگر 900 میخواد خیلی بالا هست درست کارش خوبه معروفه ولی 900 پول کمی نیست ازش تخفیف بگیر آدم خوبیه بگو دست بالم بسته هست باهات راه میاد دوستم 250 داد کارشو درست کرد من تا الان نشده ببینم کسی بره کارش درست نشه خودت میدونی ولی 900 اصلا نده خیلیه
ندا
سه شنبه 15 دی 1394 12:00 بعد از ظهر
این شماره آقای کشمیریه 09121580913 بد نیست من که کارم حل شد بازم خودتون تحقیق کنید ماکه راضی بودیم
ندا
سه شنبه 15 دی 1394 11:59 قبل از ظهر
عزیزم اگر 900 میخواد خیلی بالا هست درست کارش خوبه معروفه ولی 900 پول کمی نیست ازش تخفیف بگیر آدم خوبیه بگو دست بالم بسته هست باهات راه میاد دوستم 250 داد کارشو درست کرد من تا الان نشده ببینم کسی بره کارش درست نشه خودت میدونی ولی 900 اصلا نده خیلیه

 سلام دوستان من با پسری دوسال دوست بودم ولم کرده با با ی دختر دیگه رفته بود رفتم پیش آقای خوشه یی کشمیری اون کارمو درست کرد الان عقد کردیم دوست عزیز فکر نکنم از این پولها که شما گفتی بگیره من 2تا مشکل داشتم جفتشو ازم 400 گرفت حل کرد نمیدونم مشکلت چیه
سحر
سه شنبه 15 دی 1394 08:04 قبل از ظهر
دوستان سلام
من توزندگیم برام خیلی مشکل پیش اومده و واقعا احتیاج به کمک دارم کسی نتونسته کارم رو انجام بده آقای کشمیری که دوستان معرفی کردند کسی جواب گرفته؟ من زنگ زدم مبلغ بالایی میگه حدود 900 تومن نمیدونم مانجام بدم یا نه

 سلام منصوره.شماکه طلسم سهرابی برات 30روزه گذشته وهیچ تاثیری نکرده پس چرابهش نمیگی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!،میزاری 400هزارتومن ازت بخوره به همین راحتی، وهیچ کاری انجام نده؟مگرپول علف خرس هست که بزاری سهرابی ازت دزدی کنه؟مگرنگفتی طلسمش100درصدنتیجه میده درغیراینصورت هزینه طلسم روبرمیگردونه؟دیدی دروغ بود.اگراثرنکرد پولتوازش بگیر.به هرحال خوددانی ،مثل این هست که به یک دزدپول بدی!
ناصر
چهارشنبه 18 آذر 1394 10:47 قبل از ظهر
من یه دعانویس خوب سراغ دارم کارش خیلی عالیه،خیلی هم مهربونه.نتیجه گرفتم ازش واسه رزق وروزی ومحبت نتیجه گرفتم.09013248014.دعانویس جالبی هست.
صدیقی
چهارشنبه 18 آذر 1394 08:21 قبل از ظهر
لطفا بگید اقای سهرابی کلا کار طلسمشون چطور هست ؟ و اگه بهتر از این کسی دیگه ای را سراغ دارید بدون تبلیغ کردن بگید. چون اینجا انگار فقط اولش تبلیغ میکنن و بعدشم تکذیب.ممنون.خدانگهدار.
صدیقی
چهارشنبه 18 آذر 1394 08:11 قبل از ظهر
مرسی خواهر عزیز منصوره جان. میشه لطفا بگی طلسم رزق و روزی اقای سهرابی چقدر بعد تاثیر گذاشت و وضع کار و درامدت قبلا چطور بود الان چطور شد ؟ درباره زبانبند هم به خودش گفتی تاثیر نداشته توی این 30 روز چی گفت !؟
ازت ممنونم اگه بگی تا اگه خوب بود ازش بگیریم ببینیم چطوره. :-(((((((((((((
ﻣﻨﺼﻮﺭﻩ
چهارشنبه 18 آذر 1394 02:18 قبل از ظهر
ﺳﻼﻡ ﺑﻨﺪﻩ ﻳﻪ ﻃﻠﺴﻢ ﺭﺯﻕ ﺭﻭﺯﻱ ﮔﺮﻓﺘﻢ اﺯ ﺳﻬﺮاﺑﻲ ﺗﻘﺮﻳﺒﺎ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺩاﺩ ﻳﻪ ﻃﻠﺴﻢ ﺯﺑﺎﻧﺒﻨﺪ ﮔﺮﻓﺘﻢ اﻻﻥ 30 ﺭﻭﺯ ﺷﺪﻩ ﻭﻟﻲ ﻫﻴﭻ ﮔﻮﻧﻪ ﺟﻮاﺑﻲ ﻧﮕﺮﻓﺘﻢ
صدیقی
سه شنبه 17 آذر 1394 03:03 بعد از ظهر
لطفا راهنمایی کنید ، اینجا همه مشکل دارن گیرن. اگه کسی طلسم زبانبند و رزق و روزی از اقای سهرابی گرفته و اثر داشته بیاد بگه. و بگه چقدره بعد اثر کرده ؟
اون خانومی که اسمش (منصوره) بود و یا اقایی که اسمش واثقی یا یک نفر دیگه به اسم محسن و خیلیای دیگه که توی همین سایت قسمت نظرات جادوی سیاه نظر گذاشته بودن یا هر کسی که گفته بودن طلسم گرفتن ازش و اگه اثر کرد میان میگن لطفا بیان بگن. ممنون.
سه شنبه 17 آذر 1394 01:36 بعد از ظهر
سلام دوستان خواهشا به من بگین کسی از طلسمات سهرابی نتیجه گرفته؟به خدا دارم نابودمیشم این وسط.کسی هم توجه نمیکنه.

سه شنبه 17 آذر 1394 12:11 بعد از ظهر
اﻳﻦ ﺷﻤﺎﺭﻩ اﻳﻲ ﻛﻪ ﮔﺬاﺷﺘﻦ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻦ ﻣﺠﺎﻧﻴﻪ ﻣﻦ ﺗﻤﺎﺱ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺧﺎﻧﻮﻣﺶ ﺟﻮاﺏ ﺗﻠﻘﻦ ﺭﻭ ﺩاﺩﻥ ﮔﻔﺘﻦ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻓﻘﻄ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻗﺮاﻥ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻫﻴﭻ ﮔﻮﻧﻪ ﺩﻋﺎﻳﻲ ﻧﻤﻴﺪﻩ
هادی
دوشنبه 16 آذر 1394 07:19 بعد از ظهر
دعانویس سهرابی یک کلاهبرداره ،یکی از دوستان بنده یه طلسم محبت ازش گرفته و65روزه تاثیرنکرده.فهمیدم کلاهبرداره
سوال
دوشنبه 16 آذر 1394 05:38 بعد از ظهر
لطفا بگید کسی از اقای سهرابی طلسم های رزق و روزی و زبانبد گرفته ؟ تاثیرش چطور بوده ؟ چقدره بعد اثر کرده ؟
ارتیمیس
دوشنبه 16 آذر 1394 05:31 بعد از ظهر
سلام.کسی خبرداره شیوه کاراین دعانویس رایگان09391278110 چطورهست؟وایا نتیجه میده ودعاهاروپست میکنه؟
سپیده
دوشنبه 16 آذر 1394 03:11 بعد از ظهر
با سلام دوستان این اقا ابراهیم یه كلاه بردار به خدا من یبار فریب ایشون وو خوردم و مبلغ ٥٠ تؤمن هم به حسابش ریختم ولی هیج كاری نكرد و منم از ایشون شكایت كردم و شكایتم در حال بررسی هست و فرودین ٩٥ دادكاه داریم دوستان فریب این ادم وو اصلا نخورید .
سپیده
دوشنبه 16 آذر 1394 03:07 بعد از ظهر
با سلام دوستان من خودم شخصا پیش اقای كشمیری رفتم و جواب كرفتم تا قبل ایشون پیش خیلی ها رفتم و كاری نكردند ایشون ادم خدا شناسی هست به خدا أهل دورغ و كلاه برداری هم نیست هركی بره بیشش میفهمه ججور ادمی هست .

 میشه دقیقا بیشتر توضیح بدی ؟یعنی دعاهای نامشروع انجام نمیده؟ یکم توضیح بدید!
شنبه 14 آذر 1394 08:25 بعد از ظهر
سلام اقا خسرو که شما میگید دعانویس رایگان من باهاشون تماس گرفتمایشون میگن من کار بین دوتا نامحرم نمیکنم…خواستم که طرفم برگرده
شنبه 14 آذر 1394 03:48 بعد از ظهر
سهرابی برای شما چه طلسم یا دعایی نوشت و چند روز بعد اثر کرد ؟ طلسم زبان بند و رزق و روزیش چطوره ؟ اثر داره ؟
حمید
شنبه 14 آذر 1394 03:05 بعد از ظهر
ازسهرابی طلسم گرفتی یا دعا؟اگرطلسم گرفتی 40 روز صبرکن اگرنتیجه نگرفتی به خودش زنگ بزن بگو بعد پولتو برمیگردونه.درضمن اگرهم نتیجه گرفتی اعلام کن

شنبه 14 آذر 1394 02:35 بعد از ظهر
ﻣﻦ ﻛﻪ ﻧﮕﺮﻓﺘﻢ اﻻﻥ 29 ﺭﻭﺯﻩ
هاشم
شنبه 14 آذر 1394 02:32 بعد از ظهر
سلام کسی ازاین دعانویس سهرابی نتیجه گرفته؟یا اینکه کسی اطلاع داره کارش نتیجه میده؟

شنبه 14 آذر 1394 12:51 بعد از ظهر
ﻛﺪﻭﻡ?
شنبه 14 آذر 1394 11:16 قبل از ظهر
سلام . این آدرس و شماره تماس آقای سهرابی
مریمی
شنبه 14 آذر 1394 01:26 قبل از ظهر
سهرابی که خیلی تعریفش رو همه میکردن. لطفا راستشو بگید نه برای تبلیغ کسی یه نفره دیگه ای رو تخریب کنید. بزارید مشکل ادما حل بشه. اینجا کلا نمیشه اعتماد کرد. چند وقتی یک بار یکی رو معرفی میکنن بعد میان میگن کلاه برداره. اول یکی بود به اسم جاوش بعد نعومان بعد امیرخان بعد استاد ارومیه بعد اقای سهرابی بعد اقای غفاری الان هم این شماره های جدیدی که نوشته شده. هرکس خودش باید تحقیق کنه انگار.
یا حق.
khanom khanoma
شنبه 14 آذر 1394 12:28 قبل از ظهر
هر دعا ی کفاره ای داره آخه.کفارشو ندی میگن بعدن عوضش درمیاد.خودت مشگلت چی بوده؟!حل شده آیا؟!کدوم شهره این دعانویس رایگان

شنبه 14 آذر 1394 12:15 قبل از ظهر
اﻳﻦ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻴﺪ ﻣﺠﺎﻧﻴﻪ ﺧﺎﻧﻮﻡ ﻫﺴﺖ ﻳﺎ اﻗﺎ?
خسرو
جمعه 13 آذر 1394 10:45 بعد از ظهر
دعانویس واقعی کسی هست که پول نمیگیره ودعانویسی رو شغل خودش قرار نداده باشه ازقرنهای قدیم همینطوربوده ،اینهاییکه پول میگیرن همشون کلاهبردارن.بازهم خوددانید دعانویس رایگان 09391278110.کلاهبردارهم نیست
khanom khanoma
جمعه 13 آذر 1394 10:21 بعد از ظهر
مگه میشه رایگان
مگه داریم آخه
مفتی کار انجام میده ک چی
خسرو
جمعه 13 آذر 1394 10:05 بعد از ظهر
دعانویس فقط این09391278110 رایگان کارانجام میده ،کلاهبردازهم نیست کارش عالیه نظیرنداره

جمعه 13 آذر 1394 09:58 بعد از ظهر
09354905107 اﻳﻦ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺭﻭ ﺑﺰﻧﻴﺪ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ ﺗﻮ ﻧﺖ ﭼﻲ ﻣﻴﺎﺩ ﺭاﺟﺒﺶ ﺑﺎﻻ. ﻻﻗﻞ ﻳﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﻣﻴﺰاﺷﺘﻲ ﻧﺎﺑﻠﻮ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﻭاﻗﻌﺎ ﻛﻼﻩ ﺑﺮﺩاﺭﻳﻪ
خدام الطلسم
جمعه 13 آذر 1394 06:22 بعد از ظهر
این یه شماره دعانویسه طلسم ودعای یهودی میده کارش خیلی خوبه من ازش واسه بخت گشایی نتیجه گرفتم .09354905107
خسرو
جمعه 13 آذر 1394 11:01 قبل از ظهر
سلام.این یک شماره دعانویسه کارش خیلی عالیه درضمن پول هم نمیگیره وهمه نوع دعا وطلسم هم مینویسه ،کلاهبردارهم نیست رایگان کارانجام میده .کارش100درصدنتیجه میده.09391278110
اصف
پنجشنبه 12 آذر 1394 10:47 قبل از ظهر
اقاحسین خداخیرت بده اگراز این دعانویس سهرابی کلاهبردارشکایت کنی واقعا ازشما کمال تشکر رو دارم .یه ادم کلاهبرداره خواهشا همه ازاین سهرابی شکایت کنین.اصلا دعانویس نیست فقط پول دزده .واقعا متشکرمیشم اگرازاین سهرابی کلاهبردارشکایت کنین .خدا امواتتون روبیامرزه .واقعاممنونم.ایشالا همیشه موفق باشی.
حسین
پنجشنبه 12 آذر 1394 04:08 قبل از ظهر
دوستان این شماره 09176060431بنام سهرابی کلاهبرداره حواستون باشه پول ندید بهش این خودش ی آدم عادیه مواظب باشین من وچند تا از دوستان ازش شکایت کردیم
حسین
پنجشنبه 12 آذر 1394 04:08 قبل از ظهر
دوستان این شماره 09176060431بنام سهرابی کلاهبرداره حواستون باشه پول ندید بهش این خودش ی آدم عادیه مواظب باشین من وچند تا از دوستان ازش شکایت کردیم
حسین
پنجشنبه 12 آذر 1394 04:02 قبل از ظهر
دوستان این سهرابی دیگه از کی پول گرفته یعنی چی موکل برات بگیره موکل رو کسی میتونه بگیره چله بگذرونه نه کسی برا کسی بفرسه یا بگیره حواستون باشه دوستان این سهرابی وبنیامین کلاهبردارن پولتون رو بالا میکشن مواظب باشین من پیگیری میکنم قول میدم بهتون
محمدرضا
سه شنبه 10 آذر 1394 02:27 بعد از ظهر
سلام حسین،خواهشا ازاین سهرابی دعانویس شکایت کنین .شمارش هم اینه09176060431.پول منو به بهانه موکل خورد.اگرازش شکایت کنین خیلی ممنون میشم.
حسین
سه شنبه 10 آذر 1394 01:33 بعد از ظهر
خیلی تابلو کلاهبرداری میکنی آقای سهراب شانس اوردم گلتو نخوردم 500 بهت ندادم معلوم بود کسی که قول صدرصد میده باید ازش بترسی مگه خدایی که قول صدرصد میدی بعدشم همه نامها واسمها با یک ایمیل و تو ی ساعت مشخص اومدی از خودت تعریف کردی فکر کردی مردم خرن وقتی ازت شکایت کردم میفهمی نباید مردم رو خر فرض کنی دوستان برید تو یا هو آپ کنید ببینید طرف کلاهبرداره
حسین
سه شنبه 10 آذر 1394 01:29 بعد از ظهر
دوستان این هایی که از سهرابی تعریف کردن همشون با یک ایمل ونامهای مختلف هستن مواظب باشید این خودشه برید تو سایت یاهو پیامها رو آپ کنید ببیند چطوری داره ازتون کلاهبرداری میکنه این خودشه میاد تبلیغ میکنه با اسمهای مختلف مواظب باشی برید تو یا هو ببینید سهرابی کلاهبرداره مثل بنیامین و غفاری حواستون باشه
ساناز
یکشنبه 8 آذر 1394 07:06 بعد از ظهر
بچهها به نظرتون من تا کی صبر کنم تااین دعا ها نتیجه بده؟
یکشنبه 8 آذر 1394 06:57 بعد از ظهر
تا کی نتیجه میگیریم از این دعا ها برای برگشتن پسر؟ من به بنیامین زنگ زدم میگه یک میلیون میگیره من میترسم بدم

 جدی دو میلیون ! قدر گرون میگیره غفاری ! کاش اثر میکرد لااقل !
شنبه 7 آذر 1394 11:42 بعد از ظهر
سهیلا خانم اگه اشکال نداره توضیح بدین از کجا ایشونو میشناسین و دیدینشون یا نه و برای شما یا اشناهاتون اقای سهرابی چکار کرد و چقدر بعد اثر کرد و کلا راضی بودین ؟
راهنمایی کنید.
سیلا
شنبه 7 آذر 1394 10:28 بعد از ظهر
سلام دوستان اگرمشکلی دارین حتما به اقای سهرابی09176060431 طلسم نویس. مراجعه کنین ،ایشون هیچ ریگی به کفششون نیست ،یکی ازدوستان من دریکی ازشرکتهای خدماتی هست میگه شماره این اقاثابت وبه نام خودشون هست،ادرس منزلشون هم ثابت وبه نام خودشون هست ،درخونه شون همیشه برروی افرادیکه مشکل دارن بازهست ،ابدا آدم کلاهبرداری نیست ،خیلی باوجدانه.مطمئن باشین ضررنمیکنین ،اگردروغ بگم لعنت عالم برمن.
khanom khanoma
شنبه 7 آذر 1394 09:29 بعد از ظهر
بمن هم همین حرفو میگف.از من هم دوتومن گرف تاثیری نداشت.کسی ک ریگی ب کفشش نباشه ادرسشو میده ولی آقای غفاری هرسری ک چیزی میفرستاد آدرسهاش مختلف بود.با وعده های دروغ پولتم میخوره
شنبه 7 آذر 1394 02:03 بعد از ظهر
کسایی که گفتن از کمال غفاری دعا و چیزی گرفتن ازش پرسیدین با کی کار میکنه ؟ به اشنا ما گفته با ساسارشام کار میکنه ماله هنده . اما واسه اون اثری نداشته.
شنبه 7 آذر 1394 12:58 بعد از ظهر
کسایی که گفتن از کمال غفاری دعا و چیزی گرفتن ازش پرسیدین با کی کار میکنه ؟ به اشنا ما گفته با ساسارشام کار میکنه ماله هنده . اما واسه اون اثری نداشته.
حامد
جمعه 6 آذر 1394 10:23 بعد از ظهر
سلام.به عقیده من حاج اقاسهرابی بهترین دعانویس وطلسم نویس ،اصلا کلاهبردار نیست،به جون مادرم قسم سهرابی کارش بهترینه.
جمعه 6 آذر 1394 09:45 بعد از ظهر
سلام بچه ها من نتونستم تحمل کنم 200 برای کشمیری ریختم دعا رو برام فرستاد.من با پسری دوسال بودم ولم کرد میخوام ک زنگ بزنه…دو تا نعل داد و دو تا قفل و چندتا چیز ک باید آتیش میزدم…تا دوماه باید انجام بدم…ولی الان دو هفتس هیچ نتیجه ای نگرفتم چیکا کنم؟
جمعه 6 آذر 1394 09:24 بعد از ظهر
بچه ها
خادم ارباب
جمعه 6 آذر 1394 07:59 بعد از ظهر
با آقا سینا موافقم.. عشقی که بخاد با دعا بدس بیاذ با دعا هم میره. خودتون رو بسپارید دست خدا نماز اول وقت بخونید قول شرف میدم نتیجه بگیرید. نگرفتید هم آدرس وبلاگم هست بیاید و هر چی خاستین فحش بدین.
http://yaabaabdelahelhosein.blogfa.com
وحید
جمعه 6 آذر 1394 06:39 بعد از ظهر
سلام.من ازسهرابی یه طلسم واسه محبت گرفتم به قیمت 400تومن وحدودا15روزبعد تاثیرکرد ،باورم نمیشد،، این اقاکارش عالیه ،فکرنمیکردم کارم درست بشه وخیلی ناامیدوافسرده بودم ،،ولی طلسمات اقای سهرابی عالیه.
خسرو
جمعه 6 آذر 1394 02:39 بعد از ظهر
سلام .این دعانویس کشمیری دعاهای جدایی وشر وهلاکت وبیماری انجام میده؟
جمعه 6 آذر 1394 01:34 بعد از ظهر
یه سوال مهره مار راسته ؟ کسی خبر داره واسه چی خوبه کسی از دوروبریاتون داشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جمعه 6 آذر 1394 01:32 بعد از ظهر
از سهرابی بگید. چقدر ازتون گرفته و چه کاری کرده و چقدره بعد جواب گرفتین.
معین
جمعه 6 آذر 1394 01:25 بعد از ظهر
دوستان که شماره خوشه یی کشمیری رو میخواستن 09121580913 کارش خوبه من که کارم درست شد انشاءالله کارتون درست بشه فقط خیلی بد وقت میده سرش شلوغه درضمن دعای رزق روزیش وبخت گشایش عالیه بقیه کاراشو نمیدونم تحقیق کنید این کاراشو خودم دیدم
جمعه 6 آذر 1394 11:45 قبل از ظهر
سلام.من فقط میدونم سهرابی طلسم نویس کارش عالیه ،همینو بگم که حسین واثقی رئیس شرکت نفت استان خوزستان که یکی ازدوستان بنده هم هست مشکل خیلی بزرگ وحل نشدنی داشت ولی وقتیکه ازسهرابی طلسم نویس ،طلسم گرفت مشکلش به کلی حل شد که خودش باورش نمیشد.مطمئن باشین سهرابی کلاهبردارنیست.شمارش هم اینه.09176060431.
جمعه 6 آذر 1394 11:44 قبل از ظهر
سلام.من فقط میدونم سهرابی طلسم نویس کارش عالیه ،همینو بگم که حسین واثقی رئیس شرکت نفت استان خوزستان که یکی ازدوستان بنده هم هست مشکل خیلی بزرگ وحل نشدنی داشت ولی وقتیکه ازسهرابی طلسم نویس ،طلسم گرفت مشکلش به کلی حل شد که خودش باورش نمیشد.مطمئن باشین سهرابی کلاهبردارنیست.شمارش هم اینه.09176060431.
جمعه 6 آذر 1394 11:43 قبل از ظهر
اگربرین وازکل استان فارس بپرسین همه ازاستادسهرابی راضی هستن ،یعنی یک استان ازایشون راضی هست.اگرباورندارین برین ازاستاد سهرابی تحقیق کنین.من که مشتری دائمیش هستم .اصلا کلاهبردارنیستن.
جمعه 6 آذر 1394 11:35 قبل از ظهر
سلام.من فقط میدونم سهرابی طلسم نویس کارش عالیه ،همینو بگم که حسین واثقی رئیس شرکت نفت استان خوزستان که یکی ازدوستان بنده هم هست مشکل خیلی بزرگ وحل نشدنی داشت ولی وقتیکه ازسهرابی طلسم نویس ،طلسم گرفت مشکلش به کلی حل شد که خودش باورش نمیشد.مطمئن باشین سهرابی کلاهبردارنیست.شمارش هم اینه.09176060431.
سایه ، سوال
جمعه 6 آذر 1394 11:15 قبل از ظهر
لطفا راستشو بگید که کسی گمراه نشه.
سایه
جمعه 6 آذر 1394 11:14 قبل از ظهر
درست یا غلط رو نمیدونم ولی تعریف استاد ارومیه و استاد سهرابی را خیلی شنیدم.
اگه کسی تجربه ای داره از این دو شخص بگه. ممنون.
سایه
جمعه 6 آذر 1394 11:10 قبل از ظهر
کمال غفاری میگه برای یکی به اسم ساسارشام کار میکنه و انگار خودش منشیه و کاره ای نیست . والا دوستم جلو خودم یکبار یک میلیون و دویست هزار تومن براش ریخت بعد از چند ماه دید اثر نکرد زنگ زد بهش کمال غفاری باز پول خاست و یک بار دیگه هم یک میلیون و سیصد هزار تومن براش به حسابش ریخت یعنی کلا شد دو میلیون و پانصد هزار تومن دوستم !!!!!!!!!! ولی یک ذره هم فایده نداشت و مشکل دوستم هنوز که هنوزه حل نشده.
کسی این اقا رو میشناسه !؟
رامین
جمعه 6 آذر 1394 10:16 قبل از ظهر
سلام دوستان این شماره یه دعانویس یهودی هست کارش خیلی خوبه من ازش نتیجه گرفتم،امتحانشوبرامن پس داده .09354905107.خیالتون راحت کلاهبردارنیست
ی
پنجشنبه 5 آذر 1394 05:05 بعد از ظهر
سلام خواهشا به من یه دعانویس مجرب وکاربلدمعرفی کنین دارم نابودمیشم خواهشا بگین داره زندگیم ازهم میپاشه
کریم
پنجشنبه 5 آذر 1394 03:14 بعد از ظهر
استادسهرابی 09176060431به هیچ وجه کلاهبردارنیست ،ایشون یکی ازبهترین دعانویسهای ایران هستن .درضمن تخصص استادسهرابی درنوشتن طلسم هست .حتی میگه اگرتا40روز طلسم اثرنکرد هزینه روبرمیگردونه،برچه اساسی میگید کلاهبرداره؟
حسین
پنجشنبه 5 آذر 1394 01:34 بعد از ظهر
دوستان سهرابی واین بنیامین رو مواظب باشید جفتشون کلاهبردارن برید ایمیلهاشونو ببینید
پنجشنبه 5 آذر 1394 01:33 بعد از ظهر
دوستان به ساعتهای پیام ها نگاه کنید این آقایی که شماره دعانویس گذاشته خودش دعانویسه مواظب باشید کلاهبرداره برید تو سایت یاهو آپ کنید با یک ایمیل اومده به دعانویسها فحش داده به غفاری کشمیری ….بعد خودش شماره خودشو برای دعانویسی گذاشته مواظب باشید خودش دعانویسه برید تو سایت یاهو آپ کنید تمام پیامها وایمیلها مشخص بابا خیلی ضایعی تو دیگه
کریم
چهارشنبه 4 آذر 1394 05:40 بعد از ظهر
سلام ،کسی ازسهرابی طلسم نویس نتیجه گرفته؟بیادبگه.
نجمه
چهارشنبه 4 آذر 1394 03:17 بعد از ظهر
سلام این اقای کشمیری کیه؟از کچا نیشه میداش کرد تورا خدا کمکم کنید
نجمه
چهارشنبه 4 آذر 1394 03:17 بعد از ظهر
سلام این اقای کشمیری کیه؟از کچا نیشه میداش کرد تورا خدا کمکم کنید

 سلام کسی ازاقای سهرابی طلسم نویس 09176060431نتیجه گرفته؟
ارشمیدس
سه شنبه 3 آذر 1394 08:05 بعد از ظهر
سلام دوستان این شماره استاددعانویسی که میدم یه دعانویس یهودی هست وکارش عالییییه معجزه میکنه واقعا کارش بینظیره من ازش نتیجه گرفتم واسه جدایی .استاد بنیامین 09384229519
سینا
سه شنبه 3 آذر 1394 08:05 بعد از ظهر
ریدم به اون عشقی که بخواد با دعانویسی بهش برسه اخه بیشرف این که دیگه عشق نیست بی ناموس عوضی این بردگی و بی شرفیه عشق اگه واقعا عشق باشه که احتیاج به این کثافت کاری ها نداره ضمن اینکه تاثیر دعا همیشه موقته این رو بدونید ! بعد از اینکه تاثیرش رفت تازه مشکلات شروع میشه و طرف تازه میفهمه و آنوقت زندگی تبدیل به جهنم میشه در ضمن این دعاها هم عاقبت بدی داره برای کسی که میره دنبالش مطمئن باشید عاقبت به خیری نداره برای همینه که دعانویس ها بچه هاشون یا مریض اند یا توی جوانی می میرند یا فاسد و فاحشه میشند
سامان
سه شنبه 3 آذر 1394 08:00 بعد از ظهر
دوستان چه خانم و چه اقا هرگز دنبال عانویس برای کارهایی مثل ازدواج و دوست پسر و دوست دختر نرید چیزی که مردم نمیدونند اینکه این دعانویس ها البته تازه اونهایی که وارد باشند نه این هایی که از روی کتابهای الکی رونویسی میکنند و ریاضت نکشیده اند از اجنه برای موکل دعاهاشون استفاده میکنند کخ خود جن ها خاصیت بدبیاری و بدبختی و نحوست دارند و اگر پای اینها رو به زندگیتون باز کردید تا اخر عمر باید بکشید ! پیش این دعانویس ها نرید متاسفانه ایمان مردم کم شده و همه میخوان به اون چیزی که فکر میکنند براشون خوبه برسند نمیدونند شاید چیزی به صلاح و مصلحت زندگیشون نباشه یکی میگه عاشق شدم و نمیدونم ولم کرده رفته خوب احمق اگه مناسبت بود که می ماند و اگه نیست خدا اون رو از سر راهت برداشته حالا بری پیش دعانویس که چی بشه ضمن اینکه این پدرسوخته ها از غفاری و کشمیری و هر کدومشون که بگی با اسم خدا و قران کلاهبرداری میکنند در واقع این چیزها براشون یک نوع پوشش محسوب میشه و همه کلاهبردار هستند نرید پیش اینها که با این کار هم کافر و مشرک میشید و هم پای اجنه رو به زندگیتون باز میکنید و انوقت بدبختی رو میفهمید
انیسا
سه شنبه 3 آذر 1394 07:48 بعد از ظهر
سلام به ها منم پیش خیلی از دعا نویسا رفتم و پول دادم
اگه کسی و پیدا کردید بمنم بگد من خلیییی نیاز دارم
سه شنبه 3 آذر 1394 02:39 بعد از ظهر
سلام این اقای کشمیری کیه؟کجاس ؟چطور میشه پیداش کرد
khanom khanoma
سه شنبه 3 آذر 1394 08:41 قبل از ظهر
بهرحال شما راهنمایی خواستید منم نظرمو گفتم.من دوسال پیش شایدم سه سال پیش از غفاری دعا گرفتم.نزدیک دو تومن گرف ب اسم تضمینی.هر سری ششصد میگرف میگف این صد در صد تاثیر داره بعد ی مشت اسپند میداد.در صورتی ک دعای معشوق ربطی ب اسپند نداره
رضا قاضی
سه شنبه 3 آذر 1394 12:15 قبل از ظهر
کسی دعانویس خوب سراغ نداره شماره بزاره ممنون میشم بزارید
رضا
سه شنبه 3 آذر 1394 12:14 قبل از ظهر
دوستان پس خیلیها میگن غفاری وسرپرست کارشون خوبه همه راضی بودن که کسی رفته جواب نگیره پیش این دونفر به من گفتن 800 غفاری سرپرستم میگه 900 تضمینی نمیدونم بدم یا نه
رضا
سه شنبه 3 آذر 1394 12:11 قبل از ظهر
آقا محسن نفست از جای گرم در میاد عاشق نشدی نمیدونی چه دردی داره عشقت بهت خیانت کنه قضاوت نکن بسرت میاد من مثل تو هی فحش میدادم به دعانویسها قبولشون نداشتم الان خودم هر روز پیش یکیشونم قضاوت نکن مثل من به سرت میاد همین
محسن
دوشنبه 2 آذر 1394 07:42 قبل از ظهر
آقای رضا اون پدر پدرسوخته ات وقتی پست انداخت ایکاش به جای اینکه کارش رو زود انجام میداد کمی دقت میکرد آخه ولد حرام اینطور که با مادرت صحبت میکنی با دیگران صحبت نکن توله سگ ! آقایان خانمها تمام اینهایی که اسم دعانویس بسته اند به خودشون و جانماز اب میکشند دزد و کلاهبردار هستند ضمن اینکه تا میتونید از مراجعه به این افراد خودداری کنید دوست دخترم رفته و دوست پسرم رفته و نمیدونم میخوام با دختر فلانی ازدواج کنم و با پسر فلانی ازدواج کنم و از این کثافت کاری ها دنبال دعانویس نرید که همش گناهه شاید اون فرد اصلا راضی به ازدواج با شما نباشه و یا اصلا مصلحت نباشده و خودت داری با دست خودت خودت رو نابود میکنی ضمن اینکه مراجعه به این افراد کفر و شرک هست اینهایی که میگن از قرانه و دعا های شریعیه در واقع یک پوششی است برای کار اصلی که از اجنه استفاده میکنند که شرک و کفر هست هر کسی که مشکل سحر و جادو و بدیباری و گرفتاری توی زندگیش داره نیت بکنه برای رفع گرفتاری و سوره بقره رو هر روز گوش بده و اگر میتونه بخونه به مرور زمان موکلین و فرشته های سوره باعث رفع گرفتاری و نحوست و ارواح شرور و اجنه از خونه و زندگی شخص میشن و دیگه سحر و جادو بهش کارگر میست فقط باید مداومت بکنه پیش این دعانویس ها هم با هر اسمی که دارند نرید اینها همه کلاهبردار هستند
khanom khanoma
شنبه 30 آبان 1394 01:31 بعد از ظهر
معیوبیا
پسر مگه برای برگشتوندن دختر دعا میگیره
آخرالزمان شده
غفاری دزده
اونیکیو نمیشناسم
تو اینستا هم هرچی هست همه دزدن.یکیش بیگی.ک زنه خودشو ی آقا.جا زده داره ملتو میچاپه
جمعه 29 آبان 1394 02:32 قبل از ظهر
سلام.اقا تو اینیستا دعانویس یا طلسم نویس هست از اونا کمک بگیر نظرات زیاد دارن.
رضا
چهارشنبه 27 آبان 1394 11:29 بعد از ظهر
کسی نیست ی شماره دعانویس بده کسی پیش سرپرست یا غفاری رفته اگر خوبه بگید بهم گفته غفاری 800 تومان بده کارتو درست کنم سرپرست میگه 700تومان بنظرتون خوبه کارشون بدم یانه دوست دخترم رفته میخوام بر گرده
رضا
چهارشنبه 27 آبان 1394 11:26 بعد از ظهر
دوستان اگر کسی پیش غفاری یا آقای سرپرست رفته بگیددببینیم خوبه یا نه من خیلی مشکل دارم این کشمیری دیوث بهم وقت نداد گفت وقت ندارم تا دوماه دیگه دعانویس خوب کسی سراغ داره شماره بنویسه مننون
رضا
چهارشنبه 27 آبان 1394 11:24 بعد از ظهر
دوستان کار آقای سرپرست چطوره کسی پیشش رفته میخوام برم نمیدونم کارش خوبه یا نه کشمیری میگه وقت ندارم کار سرپرست چطوریه خوبه برم یا نه لطفا اگر رفتید خوبه بگید
رضا
چهارشنبه 27 آبان 1394 11:21 بعد از ظهر
آقا محسن کس نگو من امروز زنگ زدم خواستم برم پیش این آقا گقت وقت ندارم تا یک ماه دیگه بهش پیشنهاد دادم دوبرابر پول میدم گفت بحث پول نیست اصلا وقتشو ندارم اگر کلاهبردار بود من که پیشنهاد پول زیادو دادم قبول میکرد چرا نکرد درضمن کسی که پیشنهاد پولو رد میکنه انقدر مشتری داره لازمه بیاد اینجا تبلیغ کنه پس خواهشن کس نگو خودت دعانویس حتما دستت کوتاه شده
محسن
یکشنبه 24 آبان 1394 01:43 قبل از ظهر
نمیدونم چطوریه که پشت سر هم یه عده ای میان و از این کشمیری دفاع میکنند ؟ بابا این یاور کلاهبرداره دروغ میگه هر کی رفت پولش هم رفته نه تنها این اکثر قریب به اتفاقشون کلاهبردار هستند اینهای که هم پشت سر هم میان خودشه که داره برای خودش تبلیغ میکنه وگره حالا کسی هم رفته باشه هی هر روز که نمیاد اینجا بگه من رفتم کارش خوبه و از این دورغ ها این یارو کلاهبرداره من امتحانش کردم ضررش رو هم دیدم حالا هر کی میخواد دست کم سیصد چهارصد تا ششصد تومن بره تو پاچه اش بره پیش این کلاهبردار دروغ گو
مرضیه
شنبه 23 آبان 1394 11:31 بعد از ظهر
دوستان اینو یادم رفت بگم اگر قرار بود همه مشکلات رو این آقا حل کنه میشد خدا من به خودشم گفتم بنده خدا خودش میگفت من وسیله هستم موانع برمیدارم درنهایت خدا باید کارتون رو درست کنه همین توقع نداشته باشیم این آقا مشکل همه رو حل باید بکنه ولی تا اونجا که من میدونم آدم خوبیه کار سیاهی جادو و غیر شرعی نمیکنه خودتون زنگ بزنید بهش پیشنهاد پول زیاد بدید ببینید کار اشتباه میکنه بعد قضاوت کنید به حرف من واین واون گوش ندهید خودتون تحقیق کنید
مرضیه
شنبه 23 آبان 1394 11:26 بعد از ظهر
سلام بله خانم شما درست میگی اول خدا ولی من 32 سالم بود همه خواستگاریهام دقیقه 90 بدون دلیل بهم میخورد خیلی برام سنگین تموم شد خیلی جاها رفتم کارمو کسی درست نکرد همین آقای خوشه یی کشمیری آخر فهمید چشم زخم باهامه درست کرد با 100هزارتومان دعای چشم زخم دار من الان ازدواج کردم باردارم هرجا میرفتم میگفتن بختت بسته است یا جادو داری پیش کشمیری رفتم اون گفت هیچ جادو و طلسمی نیست فقط چشم زخم داری دعای چشم زخم داد الان درست شد کارم امثال آقای کشمیری وسیله خیرن ولی خدا باید بخواد منم موافقم ممنون بهتره ما قضاوت نکنیم شاید این آقا مشکل یکی مثل منو حل کنه شما اینجوری میگی خوب نیست
s
شنبه 23 آبان 1394 09:40 قبل از ظهر
دوستان اگه چیزی خواست خدا باشه بدون طلسم و اینکارها هم میشه.من پیش آقای کشمیری رفتم ولی جواب نگرفتم.حتی چندسال پیش هم دعا گرفتم باز اونم تاثیر نداشت.
بیخیال این حرفا
امیدتون ب خدا باشه
از رو احساس تصمیم نگیرید ک دوسپسرم رفت برش گردونم
من همه دعاهارو ریختم دور و ب خدا توکل کردم ک حالا پسری میخواد منو ک سرش ب تنش می ارزه.از هر نظر خوبه.اینها فقط واسه خودشون منبع درآمد دراوردن.
حبیبه مرادی
جمعه 22 آبان 1394 09:30 بعد از ظهر
نمیشناسی خب نده براچی بدی من میشناختم رفتم دادم کارم درست نشد ولی دوستام همشون کارشون درست شد من اگر بازم کارم گیر کنه میرم چون واقعا آدم خوبیه بی ناموس نیست مثل بعضی از این رمالها بهمم گفت کارت درست نمیشه خودم اسرار کردم اگرونمیشناشیش نرو برو جایی که میشناسی طرف رو درضمن برا چی کاری میخوای بری احضاراش وسر کتابش فوق العادس از گذشته همرو میگه بعد میبینی راست میگه برو پیشش خیالت راحت شد پول بده دروغ گفت نده بای
ساناز
پنجشنبه 21 آبان 1394 01:43 بعد از ظهر
سلام کسی هست؟
ساناز
سه شنبه 19 آبان 1394 08:34 بعد از ظهر
من حالم بده
ساناز
سه شنبه 19 آبان 1394 06:32 بعد از ظهر
کسی نیس؟
ساناز
سه شنبه 19 آبان 1394 02:47 بعد از ظهر
بچه ها یعنی واقعا کسی نیس؟ای خدا چیکا کنم؟
سه شنبه 19 آبان 1394 02:20 بعد از ظهر
بچه ها تورو خدا زودتر جواب بدید الان باید برم پول بریزم براش دو دلم.خواهش میکنم؟
سه شنبه 19 آبان 1394 01:55 بعد از ظهر
من به اقای کشمیری زنگ زدم پول میخوان 300 هزار تومن.نمیدونم بدم یا نه؟
کمکم کنید؟
حسین
سه شنبه 19 آبان 1394 12:28 بعد از ظهر
بعد دوستان ایشون دیگه دعا نمینویسه دعا ارزنه تا 40 روز تاثیر میزاره قیمت دعا 50 تا70 تومانه همه جا آقای خوشه یی کشمیری فقط کاره طلسمات میکنه کار طلسماتم کفارهاش سنگینه چون آیه ها به اعداد تبدیل میشه و باید تو آتش بسوزونید باید کفاره بدن برا همین قیمتاش بالاست اگر پول ندارید برید پیش دعانویس ایشون کار طلسمات انجام میده بازدهیش بالاتر از دعا هست بعد این شخص خدا که نیست من رفتم گفت تا 60%کارت درست میشه خدا باید بخواد من قبول کردم خدا خواست کارم درست شد دوستان دعانویسها رو با خدا اشتباه نگیرید بعضی وقتها نمیشه خوب اونا خدا نیستن تضمین بدن که ممنون از سایت خوبتون
حسین
سه شنبه 19 آبان 1394 12:22 بعد از ظهر
دوستان من حضورن رفتم پیش آقای خوشه یی کشمیری دستم خیلی خالی بود بهش گفتم بهم تخفیف داد کارمم درست شد به من گفت 300 میشه من نداشتم رفتم ازم 80 تومان گرفت پشت تلفن تخفیف نمیده ولی حضورن برین خودش میفهمه ندارین ازتون نمیگیره امتحان کنید

سیما
جمعه 15 آبان 1394 09:20 بعد از ظهر
@ mishe lotfan begin k pishe ki raftin k aval vasatoon doa neveshte baad gofte age anjam shod pool beriz b hesabam age shomarei darin b manam bedin
جمعه 15 آبان 1394 01:08 بعد از ظهر
ندا خانم توروخدا کسی رو پیدا کنین کار جدایی انجام بده بهم خبر بدین اینجا.بخدا دارم میمیرم.
ندا
پنجشنبه 14 آبان 1394 11:20 قبل از ظهر
نه بابا بهش گفتم 600میدم جادو کن قبول نکرد گفت جادو کار کفری جدایی انجام نمیدم ولی یکی از کارامو درست کرد ولش کنید دوستان چی شد شماره ندارید کسی جادو کنه به خدا لازم دارم دعاتون میکنم
چهارشنبه 13 آبان 1394 10:41 بعد از ظهر
سلام .راستی به قول یکی از دوستان ایا کمال غفاری دعانویس هم کلاهبردار هست هرکی مراجعه کرده لطفا جواب رو سریعا بده .ممنون
ساناز
چهارشنبه 13 آبان 1394 08:47 بعد از ظهر
کشمیری بهش بگی پول میگیره برای جادو ولی نه جادش به درد میخوره و نه دعاهای محبت و نه گشایش بخت همش الکیه کلی پول میگیره و اصلا هیچ فایده ای نداره بعدش هم با پدرسوختگی میگه تقصیر خودته و اعتقاد نداشتی و از این دروغها
ندا
سه شنبه 12 آبان 1394 12:43 قبل از ظهر
این شماره کشمیریه 09121580913 بدرد نمیخوره جادو انجام نمیده بکی از کارامو درست کرد ولی چه فایده جادو انجام نمیده خیلی بداخلاقه فقط طلسمات محبت یا بخت گشایش خوبه جادو نمیکنه بدرد نمیخوره آخه جادو 100%جواب میده اگر دوستان شماره داشتید بزارید ممنون دعاتون میکنم
ندا
سه شنبه 12 آبان 1394 12:39 قبل از ظهر
دوستان پیش کشمیری رفتم یکی از کارامو درست ولی من جادو میخوام نمیکنه اگر شماره کسی داره کسی جادو میکنه بهم بدید ممنون خیلی کارم گیره میخوام دهنه یکیو که زندگیمو بهم ریخت با شوهرم ریخت رو هم داغون کنم توروخدا اگر کسی داره شماربزاره ممنون
ندا
سه شنبه 12 آبان 1394 12:35 قبل از ظهر
سلام دوستان من شماره یکی رو میخوام جادو بکنه کسی داره پیش کشمیری رفتم میگه جادو نمیکنم پیش غفاری قافله باشی تو قزوین رفتم میگه جادو نمیکنم اگر شماره داری کسی جادو ونه براره ممنون میشم مرسی
بهاره
دوشنبه 11 آبان 1394 11:30 بعد از ظهر
یکی شماره کشمیری میده به کن
http://blak
مهین
دوشنبه 11 آبان 1394 02:04 بعد از ظهر
سودابه جان البته اگه اسم واقعیت همینه این رو بدون که تمام این دعانویس هایی که اسم بردم یک مشت دزد و دروغگو هستند و همه هم جوری تظاهر میکنند که انگار پیغمبر هستند و معجزه میکنند البته تا قبل از دعانوشتن و بعدش دیگه مثل شما هزارتا بهونه میارن که اعتقاد نداشتی و کاری رو که بهت گفتم درست انجام ندادی و از این دورغ ها ولی مشکل از منه که خوب معلومه هر کی یه مشکلی داره که میره پیش دعانویس ولی اینها چه جوری قبل از پول گرفتن میگن حلش میکنیم بعد از پول گرفتن بهونه میارن میگن مشکل از خودته ؟ اینها همشون کلاهبردار هستند مخصوصا همین کشمیری که شما نمیدونم حالا چه دخلی بهت داره که میای اینجا و انقدر خودت رو براش جر میدی من تجربه خودم رو گفتم هر کی دوست داره بره و خودش تجربه کنه تا هم پولش بره و هم بفهمه این دروغگوها فقط برای شیادی از مردم قران دست میگیرن تو هم از کجا که اصلا خود نامرد کشمیری نباشی که میای اینجا و به اسم این و آن داری براش تبلیغ میکنی و دروغ میبافی
سودابه
دوشنبه 11 آبان 1394 01:20 قبل از ظهر
وقتی ینفر همه جا رفته مشکلش حل نشده بنظرتون دوستان مشکل از طرف هست یا اون دعنویسها اونا دعا میدن عملکرد خودت چی بدوه الان نمونش اومدی راجب همه غیبت کردی الان من باچه منطقی شمارو آدم درستی ببینم؟
سودابه
دوشنبه 11 آبان 1394 01:16 قبل از ظهر
خیلی خیلی ببخشید مهین خانم تو فکر کنم مشکل داری پیش همه رفتی حتما مشکل ازدخودته ولا ما یبار پیش کشمیری رفتیم 100 گرفت الان 2 ساله کار شوهرم درست شده خودت داری میگی پیش همه رفتی یعنی همه مشکل دارن تو نداری الان من با چه منطقی حرف شما رو قبول کنم خودم رفتم مشکلم حل شده ؟
مهین
شنبه 9 آبان 1394 02:54 بعد از ظهر
آقایان و خانمها من پیش اکثر این دعانویس ها رفتم از احمد شمس قمی تا سید محمد انصاری تا اینکه کتاب مجربات باقر رو نوشته تا همین دزد دروغگو کشمیری همشون رو رفتم و ترفند همشون هم مثل همه دعا میدن و کلی از خودشون تعریف میکنند که انگار پیغمبر هستند و معجزه میکنند و همش هم از نماز و قران میگن مثلا همین دزد آخری کشمیری کلاهبردار به تمام معنی است همین که میگن با سی تومن دعا میده آخر دروغه حداقل سیصد تومن بعدش هم میگه بگیر نگیر داره که هیچ وقت هم نمیگیره اینهایی هم که پشت سر هم میان ازش تعریف میکنند خودشه که داره یکریز از خودش تعریف میکنه سر ما کلاه رفت سر شما نره دیگه با خودتونه
@
پنجشنبه 7 آبان 1394 11:29 بعد از ظهر
منظورم شما نبودی
با خانم حمیده ترابی بودم ک میگه من خیلی خوب بودم و یکی از بندگان خوب هستم ک مشگلم حل شده و ماها شدیم بنده ی بدخدا!!!
بله هیچ ضمانتی ندادن.گفتن 90درصد ضمانت میدم ک مشگلت حل بشه.یکماه گذشت ولی هیچ تاثیری نداشت
اعظم
پنجشنبه 7 آبان 1394 10:44 بعد از ظهر
عزیزم من به شما توهین نکردم وای کل پیامها روبخون ببین توهین کردن یا نه ولی عزیزم مشکلت حتما حاد بوده بهت قول نداده به من تضمینی قول وشد حالا من نمیدونم چیبوده ولی میدونم انشالله خدا کمکت میکنه امثال کشمیری وسیله خیرن نباید سمبل بسازیم ولی کارش خوبه من خیلی ها رو دیدم جواب گرفتن فقط ی دوستم بود به اون گفت 60% که اصلا درست نشد خدا که نیست دعا میده اعتقاد نماز خوندن و قرآن خوندن خیلی کمک میکنه بهت عزیزم
@
پنجشنبه 7 آبان 1394 06:07 بعد از ظهر
اعظم خانم مشگل من این بود ک دوسپسرم خواستگارم بود قرار بود تشریف بیارن برا خواستگاری ک ورشکست شدن و میشه گف از لحاظ مالی نسبت ب سابقشون خیلی ضعیف شدن.من پیش آقای کشمیری رفتم ایشون رمپ انداخت و نگاه کرد و گف ایشون شمارو خیلی دوسداره و نمیخواد تو زندگی مشترک سرسوزن شما سختی ببینید ک خودش هم بخاطر ورشکستگیش سردرگم شده و نمیدونه چیکار کنه.ب بخت من هم نگاه کرد و گف خداوکیلی تا حالا اینهمه دختر اومدن پیش من ی همچین آینده ای ندیدم من و…
ی دعای احضار دادن گفتن نهایت تا یکماه آینده 90درصد باید برگرده اگه برنگرده ک هیچ
خودش گف تا 30روز دیگه اثر نکرد دعا همرو بریز دور.
@
پنجشنبه 7 آبان 1394 05:36 بعد از ظهر
اگه بحث قبول داشتن یا اینه که چرا رفتم پیش ایشون فکر کنم بخودم مربوط باشه.شما اگه خودت خوب بودی از خودتون تو ی فضای مجازی انقد تعریف نمیکردید
من از ایشون هیچ شناختی نداشتم شمارشو از همینجا برداشتم زنگ زدم
@
پنجشنبه 7 آبان 1394 05:02 بعد از ظهر
الآن مثلآ تو خیلی حالیته یا مشگل منو میدونی ک پیشداوری میکنی؟!من بیاد ندارم اینجا نه ب کسی فحش داده باشم نه تهمت زده باشم.برو اول پیامهای منو بخون خودتو تفهیم کن بعد بگو
خودت هم اینو میدونی ک بچه دار شدن بحث و مقولش جدا از کار بنده هستش.نمیشه ک ی هفته ای بچه دار شد!!
خوده آقای کشمیری بمن گف حداکثر و نهایت تا چهل روز دیگه باید اثر بزاره اگه نزاره ک هیچ بعد شما میگی دعا از روز چهلم تازه اثر میکنه!!
حمیده ترابی
پنجشنبه 7 آبان 1394 01:01 بعد از ظهر
خانمها من 12 سال بچه دار نمیشدم 3 سال پیش رفتم پیش آقای خوشه یی کشمیری الان بچه ام 1 سالشه کارم 3 ماهه درست شد خانمی که میگی 50 روزه رفتم درست نشده دنبال کسی دیگه میگردی مگه خدا هست یکی دوروزه کارت درست بشه برید تحقیق کنید دعا تازه تاثیرش از دوماه شروع میشه انقدر پشت اینو اون حرف نزنید شما ها اگر خوب بودید غیبت نمیکردید فحش نمیدادی الان فهمیدم چرا من کارم درست شده چون غیبت حتی دشمنمو نمیکنم به دشمنمم بد بیاره نمیگم اگر به آقای کشمیری اعتقاد نداشتید چرا رفتین چرا مال من درست شد دکترا به من گفتن دیگه نمیشه ولی خدا بخواد میشه یادتون باشه باید خدا بخواد عملتون خیلیدمهمه دعا به تنهایی کارساز نیست همین
اعظم
پنجشنبه 7 آبان 1394 08:56 قبل از ظهر
من دختر خالم رفتمیم تو یک ماه مشکلمون حل شد جفتمون 400 دادیم ولی خدایش حل شد نمیدونم برا شما چرا حل نشده چی بوده من دوست پسرم نیومد دعا داد آقای کشمیری برگشت الان عقد کردیم دختر خالم باشوهرش مشکل داشت شوهرش خیلی الان خوب شده تو این شش ماه اصلا عوض شده من که از آقای خوشه یی کشمیری را ضیم نمیدونم مشکل شما چی بوده
ساناز
چهارشنبه 6 آبان 1394 07:56 بعد از ظهر
کیه میگه کشکیری دعا میده با سی تومن وقتی خودتون زنگ بزنید میبینید که زبر سیصد و پنجاه تومن نداره و تازه میگه تضمین نداره یعنی وقتی بعدا دیدی سرت کلاه رفت نیای و یقه اش رو نگیری تازه انقدر پررو هست بعد هم دبه میکنه میگه ششصد تومن و بالاتر کلاهبرداری توی روز روشن
@
سه شنبه 5 آبان 1394 11:45 قبل از ظهر
بمن اول گف مشگلت حاده و راه سختی رو در پیش گرفتی برو فکراتو بکن خبر بده.سری بعدش گف نه همچین راه سختی نیس.با ی دعای ساده نهایت40روزه مشگلت حل میشه.من پدرم هم بابت مشگلی ازشون دعا گرفتن جواب نداد.هرکی میخواد بره پیش کشمیری بره ولی ماها جواب نگرفتیم.دیگه هم این بحث کشمیری رو تموم کنید.طرفدارشی یا مخالفشی بیخیال دیگه
من یکیو پیدا کردم ک میگه بعد اینکه دعات جواب داد پولش رو بیار برام یا واریز کن.حالا اگه رفتم پیشش اطلاع میدم.برای منکه رایگان سرکتاب با احزار موکل انجام داد
@
سه شنبه 5 آبان 1394 11:37 قبل از ظهر
نه طرفداری کسی رو بکنید نه فحش بدید بهم.عزیز من دعای بخت روهمه جواب میده و دعای سختی هم نیس.من از آقای کشمیری دعا گرفتم اول گف350بعد دبه کرد گف600.برا کسی ک پولش،رو داره امتحانش ضرر نداره.ولی بمن گف90درصد مشگلت حل شدنیه ولی، نزدیک به 40روزه ک گذشت کوچکترین تاثیری نداشت
ربابه
سه شنبه 5 آبان 1394 12:40 قبل از ظهر
دوستان 231 نظر تو این سایت هست برید از اول بخونید ببینید این آدم چرا میخواد ینفر رو خراب کنه چون دستش رو شده همین زنده باد کشمیری باشرف
ربابه
سه شنبه 5 آبان 1394 12:38 قبل از ظهر
کشمیری کاری نشه رو میگه نمیشه مثل شما که خودت دعانویس جادوی سیاه میکنی کلاهبرداری نیست تضمین میدی دستت براوهمه روشده تلاش نکن ایران کشمیریو میشناسه کیو میخوایدخراب کنی اینجوری داری بزرگش میکنی خودت خبر نداری حتما خوبه که انقدر ینفر میاد راجبش بر میگه این آدم 3 تا از دوستهای خودم که بالای 35 سالشون بود بخت گشایی داد الان سر خونه زندگیشونن چی میگی جادوگر سیاهی ابراهیم جادو ودزد پول مردمو بالا میکشی به اسم شایان میای الان دیگه اسم نمیزاری برو ببینم
ربابه
سه شنبه 5 آبان 1394 12:33 قبل از ظهر
دوستان سلام من وهمه دوستام پیش آقای خوشه یی کشمیری رفتیم خیلی انسان باشرفیه این آقا از اون اول من پیامها رو خوندم اومده هی فحش داده به همه این آقا سگ در خونه کشمیری نمیشه تا الان من 11 سال ایشون رو میشناسم نشده دروغ بگه هرچی گفته درست بوده خودتون برید ببینید خیلیم کارش خوبه ما و دوستان خیلی قبولش داریم
@
یکشنبه 3 آبان 1394 08:58 بعد از ظهر
دوسندارم زیرآب بزنم ولی من تو این سایت دیدم بدوبیراه نوشتن براش گفتم دعاهات گویا برا کسی اثر نداره اسم سایت رو پرسید دقیقا از همون موقع یهو سیل پیامهای تشکر ازش جاری شد!!جالب اینجاس ک بمن میگف دعا اثر نکرد باید ممنون هم باشی ازم.چون هرکی ک ج نگرفته از دعاهام دوسال بعد با هدیه های فراوان و پول اومدن سراغم برا تشکر!!
یکشنبه 3 آبان 1394 06:53 بعد از ظهر
آقایان و خانمها هشدار بهتون میدم کشمیری کلاهبرداره کدام حرامزاده ای میگه با سی تومن دعا میده زنگ بزنی زیر سیصد و پنجاه تومن نداره و بعد هم میگه تضمین نداره خوب بعد از یه ماه میبینی هیچی به هیچی زنگ هم میزنی میگه تقصیر خودته اعتقاد نداشتی آخه اعتقاد به چی اگه راست میگه باید تاثیر بذاره چیکار به من داره که اعتقاد دارم یا ندارم آخه ؟ این یک کلاهبردار به تمام معنی است گولش رو نخورید
@
شنبه 2 آبان 1394 11:45 بعد از ظهر
حرف بنده هم همینه.کشمیری فقط سرکتاب باز کردنش 40تومن میگیره.دعا زیر 200هزار تومن هم نداره ک شماها میگید با 30تومن مشگل ما حل شد و…من زنگ زدم گف350تومن.بعد رفتم پیشش گف600تومن.دبه کرد یجورایی.گف هیچگونه ضمانتی هم نمیدم.ی دعا داد گف 90درصد مشگلت حل میشه ولی هیچ تاثیری نداشت.زمانی هم ک بهش گفتم گف اعتقاد نداشتی و…
کمال غفاری هم ی دزده حرفه ای هست.گولش رو نخورید
شنبه 2 آبان 1394 08:41 بعد از ظهر
کشمیری و غفاری هر دوتا دزد هستند مواظب باشید هر دوتا کلاهبردارهستند پولتون رو میکشند بالا و اصلا هیچ فایده ای هم نداره گول این پدرسوخته هایی که تبلیغ میکنند را نخورید

 این کشمیری یه دزد به تمام معنی است آخه اون بی همه کسی که میگه با سی تومن دعا میده زنگ میزنی حداقل دویست سیصد تومن میگه و بعد هم میگه تضمین نداره یعنی کشک و بعدا هم نمیتونی چیزی بهش بگی اینهایی که دارن براش تبلغ میکنند از خدا بترسند که گناه کارهای اون گردن شما ها هم هست این پول حرامه و کلاهبرداریه
پنجشنبه 30 مهر 1394 01:42 بعد از ظهر
ربطی ب اون نداره.منم رفتم پیش کشمیری اسم پسرو آمار کل جدوابادشم دادم نگآه کرد گف خیلی دوستداره ولی دوتا بخت خییلی عالی داری ک تاحالا هرکی اومده پیشم من همچین چیزی ندیدم و….من یکماهه انجام دادم تاثیری ندیدم
چهارشنبه 29 مهر 1394 04:12 بعد از ظهر
بنظرم مینا خانم اسم پسر رو و مادر پسر رو داده ب دعانویس و اونم بهش دعا داده, درسته مینا خانم؟ اگه اینطور ک من میگم باشه, درسته چون اون دعاها یه هفته نشده ج میده و طرف بر میگرده دوباره پیشت
مینا
سه شنبه 28 مهر 1394 11:57 قبل از ظهر
شما خیلی راحت دارید منو دروغگو خطاب میکنید وقتی میگید چهار روز مگه میشه درصورت اینکه برای من سودی نداره که بخوام اینجا ثابت کنم که جواب گرفتم به هر حال هر کسی قدرت اختیار و تصمیم گیری داره و بد و خوب رو تشخیص میده .فقط خواهشن هر کسی رو که نمیشناسین دروغگو خطاب نکنیدو توهین نکنید
بی پناه
سه شنبه 28 مهر 1394 10:15 قبل از ظهر
من سه هفته است ک دارم دعاهایی ک کشمیری داده رو انجام میدم تا ب الآن ک فعلا هیچ اتفاق خاصی نیفته و تاثیری نداشته.حالا اگه جواب داد در جریان میزارم
ناشناس
دوشنبه 27 مهر 1394 06:36 بعد از ظهر
دوست گرامی.کدوم دعا اخه4روزه جواب میده؟دیگه انقد ماورا تصور نکنید.بخود من گف دعا بعد دوهفته جواب میده تادوماه.بعد شما3روزه جواب گرفتید
مینا
دوشنبه 27 مهر 1394 12:32 بعد از ظهر
من آقا پسری رو دوس دارم که یکماه میشه بی دلیل منو ترک کرد و رفته بود حتی من وقتی رفتم سمتش کلی به من بدوبیراه گفت از آقای کشمیری دعای احزار و ازدواج گرفتم که دیشب ساعت دو بهم زنگ زده و برگشته من صبح که برای نماز بیدار شدم دیدم خیلی خوشحال شدم با امروز پنج روز میشه دعا رو استفاده کردم مطمئنم اول خدا خواسته اما بعضی ها واسطه هستن خداخیرشون بده
دوشنبه 27 مهر 1394 12:06 بعد از ظهر
میناخانم مشکلت چی بود.
لیدا خانم حتماخبربده ببینیم کارافای حسینی چطوره.
مینا
دوشنبه 27 مهر 1394 09:58 قبل از ظهر
سلام دوستان دیشب پیام گذاشتم که از استاد کشمیری دعا گرفتم و چهار روزه استفاده کردم امروز که میشد روزپنجم جواب گرفتم خداخیرشون بده بخدا باورم نمیشه دیشب که بعضی از پیامارو خوندم داشتم کم کم ناامید میشدم اما بخدا قسم امروزجواب گرفتم و خیلی خوشحالم بعضی ها که میگن تضمین نمیدن درست میگن به منم گفتن تضمین نمیدن چون خواست خدا هم هست پولی هم که میگیرن خدایی درست کار انجام میدن و راهنمایی میکنن من پیش خیلیا رفتم اما ایشون واقعن کارشون درسته .کسایی هم که میان اینجا و اظهار نظر میکنن اول درمورد اون شخص تحقیق کنید بعد حرف مفت بزنید استاد کشمیری کارشون عالیه ازنظرمن خدا خیرشون بده
لیدا
دوشنبه 27 مهر 1394 12:06 قبل از ظهر
سلام نه من منظورم سید حسینی است الانم دعا بهم داده اگه به لطف خدا نتیجه داد خبرتون میکنم
مینا
دوشنبه 27 مهر 1394 12:02 قبل از ظهر
دوستان منم از استاد کشمیری دعا گرفتم الان 4روزه دارم استفاده میکنم دعاهام رو خیلی ها از ایشون تعریف میکنن منم کارشون رو قبول دارم خیلیا جواب گرفتن حداقلش خوبه به مردم مثل بعضی ها قول صددرصد نمیده پس خواست خدا چی میشه ایشالله مشکل همه حل شه برا منم دعا کنید مشکلم حل شه .فقط نباید به هر کسی اعتماد کرد
ناشناس
یکشنبه 26 مهر 1394 11:33 بعد از ظهر
کمال غفاری ک ی دزده بتمام معناس.حتی ب دعاهایی م میفرسته ب آدرسهاش دقت کنید آدرس ملت رو برمیداره مینویسه.انقدم پررو هستش میگه تضمینی ولی دوماه بعد میزنگی میگه دوباره 600یا800بهم بده
یکشنبه 26 مهر 1394 08:42 بعد از ظهر
سلام, لیدا خانم. این اقای حسینی که میگی, منظورت همان حسین حسینی هستش
یکشنبه 26 مهر 1394 08:42 بعد از ظهر
از نظر شما کمال غفاری هم کلاهبرداره
پری
یکشنبه 26 مهر 1394 08:39 بعد از ظهر
من یه دعانویس میشناسم ک همیشه میگه دعا قیمت نداره که . هرچقدرم که بهش بدی قانعست. مث بقیه نیس ک رو دعا قیمت بزاره. خدایی کارشم خوبه. اینم شمارش 09361608536 اقای حسین حسینی
یکشنبه 26 مهر 1394 08:33 بعد از ظهر
از نظر شما کمال غفاری هم کلاهبرداره
یکشنبه 26 مهر 1394 08:14 بعد از ظهر
سلام, لیدا خانم. این اقای حسینی که میگی, منظورت همان حسین حسینی هستش
بتوچه
یکشنبه 26 مهر 1394 12:38 بعد از ظهر
کشمیری ک اصلا 30تومن دعا نداره چی میگید شما؟!
40تومن فقط پول سرکتاب باز کردنشه.دعا هم بخود من گف از 200تومن شروع میشه.
یچیزم گف ک ضمانتی نمیده دعا اثر کنه
افسانه
یکشنبه 26 مهر 1394 12:37 بعد از ظهر
احمق تویی من خرج 3 تا یتیم از این آرایشگاه میدم سه تا خواهر ضغیر میدم نمیدونی قضاوت نکن ماهی 700 اجاره خونمونه پدرم فوت شده صاحب مغازه اجاره یک میلیونی رو کرده 1500 چطور اون آدم خوبیه ولی استاد محسن خوشه یی کشمیری که دعا داد با 50 تومان همه مشکلم حل شد بده دوستان خودتون برید این آدم روببینید متوجه میشید خوبه یا بده بعد قضاوت کنید به حرف من ودوستان توجه نکنید
شنبه 25 مهر 1394 11:45 قبل از ظهر
خانم افسانه که میگی رفتی پیش کشمیری و یه دعا داده که صاحب مغازه اجاره رو زیاد نکنه خوب اگر هم درست بگی که نمیگی این نشونه اینکه این اقا دستش توی کار حرومه چون کاری رو کرده که صاحبش راضی نبوده اینکه کسی اختیار مالش رو داشته باشه حلاله و اینکه مجبورش کنند و کار حلال رو حرام کنه نشونه اینکه این اقا با اجنه کار میکنه و عاقبت کاری که میکنه هزار بار بدتر از خود مشکله این اقای کشمیری از همه کلاهبردار تره دوستان نه پیش این احمق نادان و نه پیش هیچ دعانویس دیگه ای نرید که کارتون رو بدتر میکنند دیگه خو.د دانید
عاطفه
شنبه 25 مهر 1394 11:42 قبل از ظهر
کلاهبر دار تر از همه سید محمد انصاری دعانویس یعنی دروغگو و حرامخور و سر و کارشون با اجنه است و اجنه هم هر جا که میرن بدبختی با خودشون میارن پیش اینها نرید که همه کلاهبردار هستند و قران و اسم ائمه هم وسیله کلاهبرداریشونه
سمیرا
شنبه 25 مهر 1394 11:39 قبل از ظهر
گول این دعانویس ها رو نخورید آخه پیش هزارتاشون رفته اید و جواب نداده دیگه بازهم ول نمیکنید من آدرس همشون توی اینترنت رو دارم و پیش همشون هم رفتم از سید دعانویس گرفته تا استاد رهنما تا استاد ترک تا سید محمد انصاری تا این کشمیری تا حاج اقا بابائی تا … خلاصه کنم اینها همه کلاهبردار هستند و با این دعاهایی که میدن بدتر کارتون رو خراب میکنند بنزین روی اتیش میریزن گول حرف این پدرسوخته هایی که پشت سر هم میان و خیلی ضایع از یه دعانویس و یه اسم خاص تعریف میکنند نخورید همه اینها دستشون توی یه کاسه است به خدا به پیر به پیغمبر اینها همه حرامخور و بی پدر و مادر هستند نرید پیش اینها که کارتون رو صدبرابر بدتر میکنه آخه مردم نادان اینها مگه خدا هستند که برای مشکلاتی که خودتون برای خودتون درست کردید با یه ورد و دعا مشکلتون رو بخواهند حل کنند خوب چرا مشکلات مالی خودشون رو حل نمیکنند تا محتاج کلاهبرداری از مردم نباشند
شنبه 25 مهر 1394 11:36 قبل از ظهر
09121580913کشمیری.جواب گرفتی خبر بده.
ساره
جمعه 24 مهر 1394 11:20 بعد از ظهر
بچه ها كسی شماره ای از اقای خوشه ای كشمیری داره؟میشه به منم بدین كارم گیره
افسانه
جمعه 24 مهر 1394 10:48 بعد از ظهر
دوستان من رفتم پیش ایشون 30هزارتمان وردی ایشون اگر مشکلی داشته باشی دعا بخوای جدا بهت میگه من درحال ورشکستگی بود آریشگاهم صاحب مغازم کرایشو زیاد کرده بود میخواست جوابم کنه رفتم پیش آقای خوشه یی کشمیری دعا بهم داد باوپول وردیش شده 50 تومان خیلی آدم خوبیه دروغ راجبش خیلی اینجا گفتن من الان مغازه مو تمدید کردم و مشتریم خوب شده دستش خوب بود من که راضیم باید بهتون بیفته نمیدونم برادشما خوب باشه یا نه که توصیه کنم ممنونم خودتون تصمیم بگیرید برید با نه .
محدثه
پنجشنبه 23 مهر 1394 01:10 قبل از ظهر
دوست گرامی من رفتم دوبار مشکلم حل شد ولی مال دوستم هنوز حل نشده من که راضیم ازشون ولی دوستم هنوز مشکلش حل نشده ولی در کل کارش خوبه آدم خوبیه ازین عوضیها نیست حالا خودت میدونی بری یا نه .
پنجشنبه 23 مهر 1394 12:39 قبل از ظهر
دوستان که از اقای کشمیری جواب گرفتند پاسخ بدن ممنون
پنجشنبه 23 مهر 1394 12:37 قبل از ظهر
Kasi az keshmiri j gerefte ya na?harfe kio bavar konim ala
دیانا
چهارشنبه 22 مهر 1394 04:36 بعد از ظهر
دوستان اول خدا کمک کرد بعد رفتم پیش آقای محسن خوشه یی کشمیری 30 تومان دادم دعا داد مشکلم حل شد
مهتاب
چهارشنبه 22 مهر 1394 04:31 بعد از ظهر
ممنون دوستان من هم رفتم الان دوهفته مشکلم حل شدم خدارو شکر

 ابراهیم بودن این نوشته رو برام ثابت کنین.
فاطمه طبا طباییی
سه شنبه 21 مهر 1394 05:36 بعد از ظهر
دوستان من رفتم تو یا هو دیدم آقای شایان یا همون ش دست بردار بابا تو خودت دعانویسی همون ابراهیم جادوی سیاه هستی از همه کلاهبرداری کردی خیلی تابلو هستی ایمیلها همش یکی هست با اسمهای مختلف که به استاد خوشه یی کشمیری توهین کردی چون بهت گفتن رفتی دوبار با یک ایمیل دیگه دوبار با اسمهای مختلف فحش دادی قرن اتم وتکنولوژی رو فراموش کردی خیلی هم بی ادب تشریف داری دستت برا همه رو شده تلاش نکن
سه شنبه 21 مهر 1394 02:02 بعد از ظهر
سلام.دیانا پیش کی رفتی مشکلت حل شد؟؟؟؟
فاطمه طباطبایی
سه شنبه 21 مهر 1394 01:16 بعد از ظهر
دوستان هر کس اومده یک نظر گذاشته رفته ودیگه نیومده جواب بده این ش یا شایان همش وهروز اینجا اصرار داره بیاد و خودشو توجیح کنه به نظر شما چرا یکنفر هرروز باید بیاد اینجا وبخواد کسی رو خراب کنه نتیجه اخلاقی اینه که این آقا که جادوی سیاه میکنه دعانویس هست که اسمش ابراهیمه یا همون شایان تمام قضاوت با شما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@@@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فاطمه طبا طباییی
سه شنبه 21 مهر 1394 01:11 بعد از ظهر
دوستان من رفتم تو یا هو دیدم آقای شایان یا همون ش دست بردار بابا تو خودت دعانویسی همون ابراهیم جادوی سیاه هستی از همه کلاهبرداری کردی خیلی تابلو هستی ایمیلها همش یکی هست با اسمهای مختلف که به استاد خوشه یی کشمیری توهین کردی چون بهت گفتن رفتی دوبار با یک ایمیل دیگه دوبار با اسمهای مختلف فحش دادی قرن اتم وتکنولوژی رو فراموش کردی خیلی هم بی ادب تشریف داری دستت برا همه رو شده تلاش نکن
دیانا
دوشنبه 20 مهر 1394 08:43 بعد از ظهر
ما که مشکلمون حل شد مال شماهم انشالله حل بشه
دیانا
دوشنبه 20 مهر 1394 08:42 بعد از ظهر
ما که مشکلمون حل شد مال شماهم انشالله حل بشه
دیانا
دوشنبه 20 مهر 1394 08:42 بعد از ظهر
ما که مشکلمون حل شد مال شماهم انشالله حل بشه
دیانا
دوشنبه 20 مهر 1394 08:42 بعد از ظهر
ما که مشکلمون حل شد مال شماهم انشالله حل بشه
دیانا
دوشنبه 20 مهر 1394 08:42 بعد از ظهر
ما که مشکلمون حل شد مال شماهم انشالله حل بشه
دیانا
دوشنبه 20 مهر 1394 08:42 بعد از ظهر
ما که مشکلمون حل شد مال شماهم انشالله حل بشه
ناهید
دوشنبه 20 مهر 1394 04:25 بعد از ظهر
آقای ش یا همون شایان خیلی بابا تابلو هستی لطفا با ایمیلهای مختلف میومدی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخیلی ضایع هستی دوسان برید تو سایت یاهو آپ کنید پروفایلها را مشخص میشه ایمیلها
ناهید
دوشنبه 20 مهر 1394 04:21 بعد از ظهر
سلام دوستان اسم ایشون حاج محسن خوشه یی کشمیری هست کشمیری لقبشون هست مال کشمیر هستن من از خودشون پرسیدم من وقتی رفتم به من گفت 50%در صد امکانش هست مشکلت حل بشه تضمین هم نمیدم من مشکلم خیلی حاد بود خیلی جاها رفتم ولی وقتی پیش ایشون رفتم 70هزهرتومان ازم گرفت ولی 2 هفته ای مشکلم حل شد پچه ها خیلی آدم خوبی هست برید پیشش متوجه میشید به این جور حرفها توجه نکنید
ش
دوشنبه 20 مهر 1394 11:44 قبل از ظهر
سلام شما چطور ایمل شایان یا عاطفف رو بررسی کردین
لطفا بگید ماهم ببینیم
ایمیل ها رو
ش
دوشنبه 20 مهر 1394 11:44 قبل از ظهر
سلام شما چطور ایمل شایان یا عاطفف رو بررسی کردین
لطفا بگید ماهم ببینیم
ایمیل ها رو
احمد
یکشنبه 19 مهر 1394 06:18 بعد از ظهر
سلام بچه ها ولی کاری ندارم این شایان همه جابه همه فحش داده معلوم که خودش با همه مشکل داره بیننده وشنونده باید عاقل باشه
ناشناس
یکشنبه 19 مهر 1394 01:13 بعد از ظهر
دوستان خواهشا جواب بدید.مشگلتون. چی بوده و اینکه چندوقت بعد جواب داد دعاهاش.؟ع
بمن گف دوماه طول میکشه کارا درست شه درحدود90درصد
یکشنبه 19 مهر 1394 02:17 قبل از ظهر
اینهایی که همش میگن کشمیری همه یه نفر هستند و دارن براش تبلیغ میکنند بی همه کس تو اونجا بودی که داری میگی صد سال عبادت میکرده آخه حرامزاده ها لعنت به همتون که دارید برای یه رمال تبلیغ میکنید همه هم یه نفر هستید اقا همه دعانویس ها کلاش و کلاهبردار هستند و دارن با قران و اسم اهل بیت و این حرفها سر مردم رو کلاه میذارن اول از همه همین کشمیری مال حرامخور بی ناموس
شایان
یکشنبه 19 مهر 1394 02:14 قبل از ظهر
مادرقحبه بی ناموس کسی که اسم خودت رو گذاشتی عباس حمیدی کشمیری کرده تو کس مادرت که انقدر داری ازش طرفداری میکنی حرامزاده بی ناموس سگ پست لعنت به خودت و کشمیری حرامزاده دروغگوی مال مردم خورت
لیدا
شنبه 18 مهر 1394 10:24 بعد از ظهر
سلام دوستان چرا به هم بدوبیراه میگین چیکار دارین هرکی خودش خوب و بد و تشخیص میده چرا به هم و به کسی توهین میکنین از خدا بترسین به شما چه که اقای کشمیری یا هر کس دیگه کلاهبردار یا نه.شما فقط نظر خودتونو بدین بدون توهین کردن به کسی فقط این اجازه رو دارین که بگید کارتون درست شده یا نه .از خشم خدا بترسید
……k
شنبه 18 مهر 1394 06:08 بعد از ظهر
……..
p
شنبه 18 مهر 1394 06:08 بعد از ظهر
Hjhgb
خسرو
شنبه 18 مهر 1394 06:07 بعد از ظهر
دوستان من خودم تا الان تو دوستام ندیم برن پیش استاد کشمیری مشکلشون حل نشه معمولا همه مشکلشون حل شده زنگ بزنی راهنمایتون میکنه.
خسرو
شنبه 18 مهر 1394 06:07 بعد از ظهر
دوستان من خودم تا الان تو دوستام ندیم برن پیش استاد کشمیری مشکلشون حل نشه معمولا همه مشکلشون حل شده زنگ بزنی راهنمایتون میکنه.
خسرو
شنبه 18 مهر 1394 06:04 بعد از ظهر
دوستان بابا دست بردارید هیچ میدونید استاد کشمیری کی هست مثل بچه ها راجبش حرف میزنید بابا اون خیلی کله گندس برادرش هم دعانویسه خیلی اینا سرشناسن دست بردارید از این بچه بازیها آقا شایان اگر به گوشش برسه واقعا توانایی این رو دارد که برات مشکا درست کنه منودوستانه عرض کردم ولی استاد کشمیری مورد تایید خیلی از بزرگان قرار گرفته
امیر پایبند
شنبه 18 مهر 1394 05:07 بعد از ظهر
دوستان من نظر ها رو خوندم و برسی کردم ایمیلها رو بچه ها درست میگن این آقا شایان همون عاطفه هست و با اسامی مختلف اومده وپشت این آقا که فکر کنم کشمیری هست بد گفت مشخص هست که دشمنی داشته یا دار چرا ایشون انقدر اصرار به این داره یکنفر رو به کلاهبرداری محکوم کنه؟من کشمیری رو نمیشناسم نمیدون خوبه بده ولی یک چیز رو فهمیدم که خود این آقا شا یان ب اسمهای مختلف به همه بد بیار گفته واین درست نیست امیدوارم با دقت وهوشمندی قضاوت کنیم وبه حرف چند نفر تکیه نکنیم ممنون هستم.
ناشناس
شنبه 18 مهر 1394 12:37 بعد از ظهر
خب دوستانی ک از کشمیری دعا گرفتن مشگلشون چی بوده و چندوقت بعد جواب داده دعاشون؟!
http://guhh
امیر پایبند
شنبه 18 مهر 1394 11:19 قبل از ظهر
دوستان من نظر ها رو خوندم و برسی کردم ایمیلها رو بچه ها درست میگن این آقا شایان همون عاطفه هست و با اسامی مختلف اومده وپشت این آقا که فکر کنم کشمیری هست بد گفت مشخص هست که دشمنی داشته یا دار چرا ایشون انقدر اصرار به این داره یکنفر رو به کلاهبرداری محکوم کنه؟من کشمیری رو نمیشناسم نمیدون خوبه بده ولی یک چیز رو فهمیدم که خود این آقا شا یان ب اسمهای مختلف به همه بد بیار گفته واین درست نیست امیدوارم با دقت وهوشمندی قضاوت کنیم وبه حرف چند نفر تکیه نکنیم ممنون هستم.
عباس حمیدی
جمعه 17 مهر 1394 11:43 قبل از ظهر
از روی ایمیل پیدا میکنیم اونموقع بهتونشون میدم مادرجنده بلاخره جای عضو شدی با این ایمل شماره دادی فکردی نمیشه تو رو پیدا کرد شایان کسکش ننتو میگام
عباس حمیدی
جمعه 17 مهر 1394 11:37 قبل از ظهر
بچه ها این شایان کسکش همون آدمی هست که میگه جادوی سیاه میکنه ابراهیم حواستون باشه پول میگره هیچ گهی نمیخوره برید از اول پیامها رو چک کنید ببینید این ینفر هست میاد با اسمهای مختلف راجب استاد کشمیری حرفهای زشت میزنه خودش کلاهبرداره

 حرمزاده تو با اسمهای مختلف و یک ایمیل اومدی پیام دادی شایان کسکش جنده ننه همون ابراهیم دعا نویس هستی دیوث جادوی سیاه میکنی مثلا پول مردمو بالا میکشی حرمزاده دستت برادهمه رو شده فقط تو هستی با اسمهای مختلف هی راجب استاد کشمیری حرف زشت میزنی اگر وجود داری شمارتو بزار بهت نشون بدم مادرجنده
جمعه 17 مهر 1394 03:26 قبل از ظهر
کشمیری یا هر سگ دعانویس و رمال دیگه ای اینها همه دروغگو و حرامخور هستند همه دعانویس ها فقط بدبخت میکنند اقا خانم به دست خودتون خودتون رو بدبخت نکنید نرید پیش اینها یه مشت دروغگو که خودشون رو به اهل بیت نسبت میدن و از قران سوءاستفاده میکنند
شایان
جمعه 17 مهر 1394 03:20 قبل از ظهر
سگ تویی و اون کشمیری عوضی رمال حرام خور کثافت ها همه یه نفر هستید و آمدید دارید بازار گرمی میکنید اصلا مثلا به شما چه که همه یه دفعه پیداتون شد و از یه نفر دفاع میکنید مثلا ؟ گول نخورید گول این کثافت های خانه مردم خراب کن رو نخورید اینها همش کلاشیه همه دعانویس ها کارشون کلاشیه اینها کار راه بنداز نیستند آخه حرامزاده ها کشمیری دیگه چه سگیه که شماها در خونش میرید عوضی خوب انقدر التماس این سگ رو میکنید برید دم خونه خدا برید دم خونه ائمه مگه نمیگید خادم بوده البته اینهم از دروغهاتونه خوب برید دم خونه صاحبش نه این سگ های پست دروغگوی حرامخور بی دین و ایمان
جمعه 17 مهر 1394 03:16 قبل از ظهر
خوتون قضاوت کنید چطور میشه صد نفر بیان و از یه دروغگوی حرام خوری به اسم کشمیری دفاع کنند به اسم عابد و زاهد آخه سگ دروغگو شما همه یه نفر هستید و آمدید پشت سر هم زر زدید که میگید نود درصد عمرش تو عبادت بوده عوضی مگه تو اونجا پیشش بودی یا میگه خادم حرم بوده اخه بی شرف هر دروغگویی خودش رو به اهل بیت نسبت میده گول این کثافت ها رو نخورید لعنت به همه دعانویس لعنت به کشمیری و سگ هاش اصلا این یارو خودشه که داره مینویسه اینها همش کلاهبرداریه گولش رو نخورید
انسیه
جمعه 17 مهر 1394 12:58 قبل از ظهر
………گ
انسیه
جمعه 17 مهر 1394 12:55 قبل از ظهر
دوستان این شماره استاد کشمیری هست خودتون برید پیشش ببیند واقعا میفهمید چطور آدمیه خودتون قضاوت کنید 09121580913به حرف این اون گوش نکنید کارش حرف نداره خدا عمرش بده
انسیه
جمعه 17 مهر 1394 12:53 قبل از ظهر
جالب بود من رفتم دیدم یکنفر با اسمهای مختلف راجب استاد کشمیری نظر داده که کلاهبردار ایشون درست گفتید دوستان این آقا یا خانم خودش دعانویس با اسمهای مختلف اومده کامنت گذاشته علیه استاد کشمیری
انسیه
جمعه 17 مهر 1394 12:47 قبل از ظهر
سلام بچه ها اینا دروغ میگن من خودم پیش کشمیری رفتم 40 تومان میگیره برسی میکنه اگرومشکل حاد داشته باشی جدا بهت میگه خیلیم کارش خوبه من و دوستان همیشه میریم هر کاری داشته باشی یدفعه میری حل میشه این وصله ها به آقای کشمیری نمیچسبه خدارو خوش نمیاد تهمت میزنید.
رقیه
پنجشنبه 16 مهر 1394 07:05 بعد از ظهر
سلام دوستان راست میگه اضغر من الان پیامها رو چک کردم دیدم همه رو یکنفر به اسمهای مختلف گذاشته برام جالب بود چون من آقای کشمیری رو از نزدیک میشماختم کنجکاو شدم خداوکیلی آقای کشمیری استاد هست اینا چی میگن خیلی ایشون سرشناسه خادم صحن حضرت امام حسین هستومن خود کربلا رفتم دیدم بابا دست بردارین از این اراجیف
اضغر محبی
پنجشنبه 16 مهر 1394 06:47 بعد از ظهر
دوستان پیامهای(((((شایان)))))ووو((((سمیرا))))رو بخونید همش تو ی ساعت گذاشته شده با اسمهای مختلف همی اینا که پیام گذاشتن یکنفر هست با اسمهای مختلف ی ذره با هوش باشید دوستان من ایمیل شونو چک کردم همش یکنفر بوده پشت آقای کشمیری حرف زده دیگه قرن اتم ونور هست نمیتونید سر کسیو کلاه بزارید آقا شایان دعانویس تو سگ درخونه گشمیری هم نمیشی اون استاد استاد میفهمی نفهم
ناهید اشراقی
پنجشنبه 16 مهر 1394 06:42 بعد از ظهر
سلام لطفا یکبارم که شده برید پیش آقای کشمیری خودتون میفهمید که اینهایی که حرف های زیادی وزشت زدن خودشون کلاهبردارن حتما برید ببینید من 1سال پیش رفتم با 80 هزارتومان مشکل حل شدبرادرم هم 120تومان داد اونم مشکلش حل شد منکخیلی جاها رفتم بر عکس همونا کلاهبردار بودن
مهلا شایان
پنجشنبه 16 مهر 1394 04:39 بعد از ظهر
معذرت میخوام بعضی ها غلط اضافه میکنن درباره استاد کشمیری حرف میزنن من وهمه دوست وآشنا هامون رفتیم پیش استاد کشمری همه کارمونو درست کرده اینا خودشون دعانویس هستن وکلاهبردار حسودیشون میشه به استاد کشمیری نوش جونش پول میگیره ولی کار انجام میده مثل شما بالا نمیکشه که همتون دزد وکلاهبردارین
رضوان
پنجشنبه 16 مهر 1394 04:34 بعد از ظهر
سلام بچه ها لطفا بعضی ها میخوان راجب استاد کشمیری صحبت کنن دهانشون رو آب بکشن خجالت داره واقعا ایشون رو نمیشناسین یا خودتون رو به نفهمی زدید همه این خانواده بزرگ رو تو ایران میشناسن خنده داره واقعا میگید کلاهبرداره
رضا قاضی
پنجشنبه 16 مهر 1394 12:55 قبل از ظهر
من دفعه بعد ببینم شدیدا برخورد میکنم اگر مدیر سایت پیام من رو خوندید با بنده تماس بگیرید من مشخصات این آقا رو که گفتن آقای کشمیری کلاهبردارن رو میخوام من پیداش میکنم و بشدت با ایشون برخورد میکنم خواهش میکنم دوستان اول راجب افراد تحیقیق کامل کنید بعد نظر بزارید ممنون دوستدار شما رضا قاضی پیشا پیش محرم وایام سوگ سالار شهیدان رو تسلیت میگم
رضا قاضی
پنجشنبه 16 مهر 1394 12:50 قبل از ظهر
سلام بچه ها خیلی به خدا زشته میدونید استاد کشمیری کی هست اینجوری تهمت زدید نکنید معلوم هست این آقایی که هی ایشون رو کلاهبردار خطاب میکنن دعانویس هستن ای داد بیداد ایشون در از درای خلقت بروییشون باز هست نزنید برید خودتون ببینید بعد قضاوت کنید اسم رسم این مرد باخدا رو تریلی هم نمیتونه بکشه چه برسه ی مشت آدم بی سواد بخوان راجب ایشون حرف بزنن به قول علی آقا خجالت بکشید من حاضرم این آقایی که گفت کلاهبردارن شمارشونو بزارن بنده خودم مامور هستم ببینم چطوری ازشون کلاهبرداری کرده 10 نفر از همین بچه ها شاهد بشن ومدیر سایت بریم محظر آقای کشمیری ببینیم این طرف که میگه کلاهبرداره درست میگه یا نه
علی طباطبایی
پنجشنبه 16 مهر 1394 12:42 قبل از ظهر
سلام دوستان عزیز راجب مشت حسن یا مشت قاسم که صحبت نمیکنید طرف آقای کشمیری هست کل ایران عراق پاکستان هندوستان این آقارو میشناسن ایشون خیلی معروف هستن ومورد تایید خیلی از اساتید قرار گرفتن من ایشون وخانواده ایشون رو میشناسم 12 سال خادم صحن حضرت باب الحواحج قمر بنی هاشم بودن احترام خودشونو نگه نمیدارید به احترام خادم قمر بنی هاشم حرفهای زشت ورکیک نزنید اون الان کربلا هست وخادم صحن هست این چه حرفهایی هست 90%عمر ایشون عبادت بوده زشته به خدا دست بردارید آقای )))ش(((((شایان((((زشته بخدا بابا ایشون حافظ کل قرآن ونحج البلاغه هست خجالت بکشید
زهرا
چهارشنبه 15 مهر 1394 05:04 بعد از ظهر
دوستان اینهایی که پشت آقای کشمیری حرف زدن خودشون دعا نویس هستن دستشون کوتاه شده دربارش بد میگن اصلا آقای کشمیری کار جدایی وتفرقه انجام نمیدن اگر پول میگیرن نصبت به کاری که داری قیمت بهت میده زنگ بزنید این شمارشه بپرسید ببینید اصلا کار جدایی انجام میده بعد قضاوت کنید اینا دشمنهاش هستن ایشون الان کربلا هستن ایران نیستن زنگ بزنید تا بفهمید 09121580913من زنگ زدم اصلا گفتن صحبت جدایی رو نکن این که پیام گذاشتن خودشون دعا نویس هستن مواظب باشید وباهوش ومنطق ارزیابی کنید من که مشکلم با 50 هزار تومان حل شد امیدوارم مشکل شما هم حل بشه
زهرا
چهارشنبه 15 مهر 1394 04:43 بعد از ظهر
دوستان اصلا اینجوری نیست من پیش آقای کشمیری رفتم کار خلاف وجادو وجدایی انجام نمیده پشتش خیلی حرفهای بدی زدید خدایش با 50 هزار تومان مشکل منو حل کرد این چه تهمتهایی میزندید
عاطفه
چهارشنبه 15 مهر 1394 12:40 قبل از ظهر
کشمیری کلاهبرداریه مثل بقیشون گولش رو نخورید و پولتون رو الکی هدر ندید وقتی بهش زنگ میزنی اول میگه 350 تومن بعد هم یه مشت دروغ و دلنگ سر هم میمنه میده به خوردتون
چهارشنبه 15 مهر 1394 12:39 قبل از ظهر
این خانمی که میگه مشکل کسی درست شده منظورت این بوده تو کار کسی زدن و کسی رو بدبخت کردن نه اینکه درست کردن هیچ کسی تا حالا برای کار خیر و خوبی نرفته پیش این دعانویس ها و بگه مشکلم درست شده قسم هم نخورید علت هم داره چون اینها با اجنه کار میکنند البته اونهایی که خیلی سرشون میشه و موکل دارند و اجنه هم فقط برای بستن و اذیت کردن استفاده میشه و برای کار خیر باید موکل فرشته داشته باشه که اینها هیچ کدام ندارند پس فقط بلد هستند اذیت کنند و تو کار مردم بزنند ولی کاری رو نمیتونند درست کنند
سه شنبه 14 مهر 1394 01:11 بعد از ظهر
سلام.فرشته خانم شماره اقای کشمیری تو نظرات هست ولی کسانی هم هستن گفتن کشمیری کلاهبرداره.
Fereshteh
دوشنبه 13 مهر 1394 03:42 بعد از ظهر
سلام سپیده خانم میشه شمارشونو بدین
http://www.man-to-94.blogfa.com
یکشنبه 12 مهر 1394 02:40 بعد از ظهر
سلام.والا خیلی بچشم دیدم با دعا و طلسم مشکل کسی درست شده منم با این پسر که بودم نامزد بودیم قرار ازدواج داشتیم دختری با دعا کشید سمت خودش منم موندم دردمو بشما گفتم شاید کسی رو بشناسین بگین.
پنجشنبه 9 مهر 1394 02:39 بعد از ظهر
لعنت به کسی که شماره این کشمیری بی همه کس رو اینجا گذاشت کلاهبردار عوضی بی شرف
شایان
پنجشنبه 9 مهر 1394 02:37 بعد از ظهر
آقا و یا خانم ش زن ها هم دست کمی از مردها ندارند بیشتر این کسانی که میرن دنبال دعانویس برای بدبخت کردن دیگران زن هستند ولی در مورد راه حل این خانم خوب من جراح پلاستیک نیستم که بتونم کمک اینچنینی بکنم ولی دنبال دعانویس رفتن به هیچ وجه کمکی به حل مشکل این خانم نمیکنه و تازه کارش رو بدتر میکنه این مسائل باید درس عبرتی برای بقیه باشه که متاسفانه نیست همین چند وقت پیش یه دختری توی شیراز با پسری رابطه برقرار کرد و اون پسر از این خانم فیلم گرفت و همه جا پخش کرد دختر بیچاره که دانشجو بود توی همون دانشگاه خودسوزی کرد و فوت شد خوب متاسفانه باز هم این چیزها برای خیلی ها درس عبرت نمیشه و جامعه پر شده از این فیلم ها و این افراد حالا دختر یا پسر فر قی نمیکنه
ش
چهارشنبه 8 مهر 1394 04:55 بعد از ظهر
آقای شایان این جواب مشکل ایشون نشد راه حل خواستن ایشون ….
مردا کلا پست فطرتن بی غیرتن با زندگی آدم بازی میکنن
شایان
چهارشنبه 8 مهر 1394 02:35 قبل از ظهر
متاسفانه بعضی افراد خودشون با اشتباهاتشون برای خود و خانواده هاشون مشکل درست میکنند و بعد میخوان یکی با یه فوت و یه دعا و یه ابی که روش وردی چیزی خوندن معجزه کنه و دردهاشون رو درمان کنه نمیدونند که تازه بدترش هم میکنند هم پولشون رو میبرن و هم با این دعاها پای اجنه رو به خونه زندگیشون باز میکنند و مثل بنزین روی آتیش کار رو خرابتر میکنه شما که با پسری بودید و خودتون رو بازیچه و اسیر دست کسی کردید که هیچ تعهدی نسبت به شما نداشت و گول وعده و عیدش رو خوردید حالا میخوای دعانویس چیکار کنه برات آخه تازه اگر اینها رو پیششون بگی خودشون هم میخوان ازت سوءاستفاده کنند و بدتر زندگیت رو خراب میکنند راه حل مشکلت پیش اینها نیست و دوما وقتی پسری از دختری سوأاستفاده میکنه و یا باهاش رابطه برقرار میکنه اون رو به چشم یه فاحشه میبینه و نه یه شریک زندگی برای اینده و حاضر نیست باهاش زندگی کنه فقط برای سوءاستفاده وعده ازدواج میده کارش که تموم شد همه چیز رو رها میکنه به هر حال راه مشکلت دعانویس نیست و بدتر کارت رو خراب میکنه
شایان
چهارشنبه 8 مهر 1394 01:51 قبل از ظهر
متاسفانه بعضی افراد خودشون با اشتباهاتشون برای خود و خانواده هاشون مشکل درست میکنند و بعد میخوان یکی با یه فوت و یه دعا و یه ابی که روش وردی چیزی خوندن معجزه کنه و دردهاشون رو درمان کنه نمیدونند که تازه بدترش هم میکنند هم پولشون رو میبرن و هم با این دعاها پای اجنه رو به خونه زندگیشون باز میکنند و مثل بنزین روی آتیش کار رو خرابتر میکنه شما که با پسری بودید و خودتون رو بازیچه و اسیر دست کسی کردید که هیچ تعهدی نسبت به شما نداشت و گول وعده و عیدش رو خوردید حالا میخوای دعانویس چیکار کنه برات آخه تازه اگر اینها رو پیششون بگی خودشون هم میخوان ازت سوءاستفاده کنند و بدتر زندگیت رو خراب میکنند راه حل مشکلت پیش اینها نیست و دوما وقتی پسری از دختری سوأاستفاده میکنه و یا باهاش رابطه برقرار میکنه اون رو به چشم یه فاحشه میبینه و نه یه شریک زندگی برای اینده و حاضر نیست باهاش زندگی کنه فقط برای سوءاستفاده وعده ازدواج میده کارش که تموم شد همه چیز رو رها میکنه به هر حال راه مشکلت دعانویس نیست و بدتر کارت رو خراب میکنه
شایان
چهارشنبه 8 مهر 1394 12:21 قبل از ظهر
متاسفانه بعضی افراد خودشون با اشتباهاتشون برای خود و خانواده هاشون مشکل درست میکنند و بعد میخوان یکی با یه فوت و یه دعا و یه ابی که روش وردی چیزی خوندن معجزه کنه و دردهاشون رو درمان کنه نمیدونند که تازه بدترش هم میکنند هم پولشون رو میبرن و هم با این دعاها پای اجنه رو به خونه زندگیشون باز میکنند و مثل بنزین روی آتیش کار رو خرابتر میکنه شما که با پسری بودید و خودتون رو بازیچه و اسیر دست کسی کردید که هیچ تعهدی نسبت به شما نداشت و گول وعده و عیدش رو خوردید حالا میخوای دعانویس چیکار کنه برات آخه تازه اگر اینها رو پیششون بگی خودشون هم میخوان ازت سوءاستفاده کنند و بدتر زندگیت رو خراب میکنند راه حل مشکلت پیش اینها نیست و دوما وقتی پسری از دختری سوأاستفاده میکنه و یا باهاش رابطه برقرار میکنه اون رو به چشم یه فاحشه میبینه و نه یه شریک زندگی برای اینده و حاضر نیست باهاش زندگی کنه فقط برای سوءاستفاده وعده ازدواج میده کارش که تموم شد همه چیز رو رها میکنه به هر حال راه مشکلت دعانویس نیست و بدتر کارت رو خراب میکنه
سه شنبه 7 مهر 1394 06:20 بعد از ظهر
مشکلم اینکه با پسری بودم شرمنده دختریمو ازم گرفت حالا هم رفته من میخوام برگرده بخدا اگه کسی بتونه کمکم کنه دعاگوشم.ابروم در حال رفتنه.خیلی به دعانویسا پول دادم.

 این کشمیری بابت چکارایی ازتون پول گرفته کاری انجام نداده ؟چند وقته ک رفتین پیشش ؟اگه میشه ، میشه بگید مشکلتون چی بوده ؟؟؟
سه شنبه 7 مهر 1394 04:19 قبل از ظهر
سگ پست کشمیری حرامزاده دروغگو پولم رو کشید بالا و هیچ غلطی نکرد
سه شنبه 7 مهر 1394 01:51 قبل از ظهر
سگ پست کشمیری حرامزاده دروغگو پولم رو کشید بالا و هیچ غلطی نکرد
بهرام
سه شنبه 7 مهر 1394 01:49 قبل از ظهر
خدا از بعضی از این زنها نگذره همش میرن دنبال دعانویس ها برای طلسم جدایی و عشقی و بعد هم دعانویس ها از سادگیشون سوءاستفاده میکنند و هم پولشون رو میخورن و هم از خودشون سوءاستفاده میکنند
سه شنبه 7 مهر 1394 01:46 قبل از ظهر
کشمیری کلاهبرداره دوستان اطمینان نکنید بهش هر کی رفته پولش هم دیگه از بین رفته
سه شنبه 7 مهر 1394 01:45 قبل از ظهر
لطفا دوستانی که مشکل دارند حداقل بگن مشکلشون چیه شاید کسی اینجا بتونه از روی تجربیاتش کمکی بکنه اینجا که کسی کسی رو نمیشناسه
سه شنبه 7 مهر 1394 01:43 قبل از ظهر
کسی که انسان درستیه برای دعا یا پول نمیگیره یا مبلغ تعیین نمیکنه این کشمیری هم از اون کلاهبردارهاست بهتون گفته باشم پولتون رفته است دیگه خود دانید
سه شنبه 7 مهر 1394 01:37 قبل از ظهر
همینکه یکی بگه کار جدایی هم میکنه یعنی انسان نادرستیه و کسی که دعا مینویسه باید واقعا پاک باشه تا دعاش اثر کنه این بی همه چیز کشمیری دستش توی همه کثافت کاری هست خوب اینها نمیتونند کار خوب بکنند و هر کی هم از این کارها میکنه هزار برابر بر میگرده به خودش این بابا دروغگو هست و پولتون هم رفته
سمیرا
سه شنبه 7 مهر 1394 01:34 قبل از ظهر
عزیزان به این کشمیری اطمینان نکنید کلاهبردار عوضیه سیصد و پنجاه تومن میخواد برای هیچ کاری که انجام میده همش وعده وعید دروغ و کلاهبرداریه باور کنید دروغ میگه هیچ کاری نمیکنه
سه شنبه 7 مهر 1394 01:32 قبل از ظهر
این کسی که میگه ختم گرفتم و هیچی نشد آخه انسان نادان خوب اولا توی ختم باید نیتت پاک و خالص باشه دوما باید به صلاحت باشه اصلا شاید خواسته شما به صلاحت نبود و خود نادانت داری روش اصرار میکنی با نیت خوب ختم بگیر و وقتی هم داری مثلا ختم میگیری دیگه به مشکلت فکر نکن و اون رو به خدا بسپار و بهش اطمینان کن تا حلش کنه یا بهترین راه رو جلوی پات بذاره
شایان
سه شنبه 7 مهر 1394 01:29 قبل از ظهر
نه داداش این کشمیری هم یه کلاهبرداریه مثل بقیه و پولت رفته است آخه این بی پدرها مگه خدا هستند که انقدر بهشون التماس میکنید همه میگن ما کارمون گیره خوب ببین مشکلت چی بوده و از کجا اب میخوره خیلی از این آدمها خودشون باعث مشکلات خودشون هستند و اینکه خداوند مشکل جلوشون میذاره برای اینکه بفهمند راهشون اشتباست و باید عوض بشه ولی مردم نادان نمیفهمند و میرن پیش رمال و دعانویس و اقای کشمیری و خانم دعانویس و التماس و خواهش و پول و منت که مشکلمون رو حل کنید آخرش هم حتی ایمانشون رو به این آدمها میدن و هیچی گیرشون نمیاد
ش
دوشنبه 6 مهر 1394 10:43 بعد از ظهر
واله من از هر شهر هر چقد و با هزینه های مختلف دعا گرفتم هیچی نشد
الان از ابراهیم گرفتم فعلا ک هیچ جوابی نگرفنم قراره کدعای بعدیو بفرسته و قول داده سریع جواب میگیرم اگه شد اینجا خبر میدم
نشد میرم پیش کشمیری بمن گفته ۳۵۰ چاره ای نیست جز آخرین دری ک میتونم بزنم
دوشنبه 6 مهر 1394 12:03 قبل از ظهر
سلام اگه امکانش هست تو رو خدا کمکم کنید
من با اقای کشمیری تماس گرفتم و مشکلمو بهشون گفتم و بابت اینکه مشکلمو حل کنه گفت دویست تومن بهش بدم نمیدونم این پولو بهش بدم یا نه من یه کارگرم که واسه هزار تومن جون میکنم خواهشا کمم کنید این اقای کشمیری کار راخ میندلزه یا نه گرفتارم و مشکلم خیلی حاده لطفا کمکم کنید میتونید
سپیده
یکشنبه 5 مهر 1394 10:34 بعد از ظهر
این كه شما میكید ختم برادرم انجام دادم من هیج ذی نفع نیستم اون دوستی هم كه نفرین میكنه بر میگرده به خودش جون من هیج إصراری ندارم كسی پیش ایشون یا هر كسی دیكه بره از من سوْال پرسیدن منم جواب دادم نه زوری هست نه جیزی واقعا متاسفم برأی اونایی كه فكر میكند اكه كسی دلسوزی میكنه ذی نفع هست .
مهدی
یکشنبه 5 مهر 1394 09:34 بعد از ظهر
زهرا خانم مشکل شما ربطی به دعانویس و این کارها نداره با رفتن پیش این افراد هم بدبختی هات رو بیشتر میکنی و هم پولت از دستت میره یه ختم صلوات بگیر به این شکل که از اول ماه قمری هر روز هزار صلوات به نیت یک معصوم بفرست اول هم از پیامبر شروع کن و از اولین شب جمعه باشه بهتره با وضو و رو به قبله باشه به نیت حل مشکلت البته خودت هم باید تلاش کنی و بخوای و البته چله زیارت عاشورا به همراه دعای علقمه هم خیلی خوب و مجربه
محسن
یکشنبه 5 مهر 1394 09:30 بعد از ظهر
اینکه این خانم سپیده داره زور میزنه به اسم یکی دیگه الکی نیست خوب چه اصراری داری بگی کارش خوبه و کار جدایی هم انجام میده همینکه از این کارها انجام میده نشون میده که این اقا اولا کلاهبرداره دوما کسانی که از این کثافت کاری ها انجام میدن اصلا آدم های درست و قابل اطمینانی نیستند اینها هزار برابرش برمیگرده به کسی که از این بی شرف بازی ها در میاره چه اونکه مینتوسیه و چه اونکه درخواست میکنه مطمئن باشید و شک نکنید خانم سپیده شما هم انشالله گرفتار همین بدبختی ها میشی باور کن آه و ناله مردم شاید دیر بگیره ولی سخت میگیره و انشالله به خاک سیاهت مینشونه
محسن
یکشنبه 5 مهر 1394 09:29 بعد از ظهر
اینکه این خانم سپیده داره زور میزنه به اسم یکی دیگه الکی نیست خوب چه اصراری داری بگی کارش خوبه و کار جدایی هم انجام میده همینکه از این کارها انجام میده نشون میده که این اقا اولا کلاهبرداره دوما کسانی که از این کثافت کاری ها انجام میدن اصلا آدم های درست و قابل اطمینانی نیستند اینها هزار برابرش برمیگرده به کسی که از این بی شرف بازی ها در میاره چه اونکه مینتوسیه و چه اونکه درخواست میکنه مطمئن باشید و شک نکنید خانم سپیده شما هم انشالله گرفتار همین بدبختی ها میشی باور کن آه و ناله مردم شاید دیر بگیره ولی سخت میگیره و انشالله به خاک سیاهت مینشونه
زهرا
یکشنبه 5 مهر 1394 04:22 بعد از ظهر
خواهش میکنم به من هم راهنمایی بدید.زندگیم داره از هم میپاشه.من شهرستانم نمیتونم برم جاییی.هر روز کتک کاری نصیبمه.همسرم شغل نداره.خانوادش دخالت میکنند.شما یه کاری بکنید.بهم بگید با کی تماس بگیرم.من هر روز به اینجا سر میزنم..اینم ایمیلمamirhafez1395@yahoo.com
زهرا
یکشنبه 5 مهر 1394 04:16 بعد از ظهر
خواهش میکنم به من هم راهنمایی بدید.زندگیم داره از هم میپاشه.من شهرستانم نمیتونم برم جاییی.هر روز کتک کاری نصیبمه.همسرم شغل نداره.خانوادش دخالت میکنند.شما یه کاری بکنید.بهم بگید با کی تماس بگیرم.من هر روز به اینجا سر میزنم..اینم ایمیلمamirhafez1395@yahoo.com
سپیده
شنبه 4 مهر 1394 11:26 بعد از ظهر
دوست عزیز كار جدایی هم اكه نا مشروع و حرام باشه هم انجام میده ایشون به خدا كارش واقعا خوبه و پول الكی نمیگیره من كه همیشه دعا گوی ایشون هستم .
سپیده
شنبه 4 مهر 1394 11:25 بعد از ظهر
سلام دوستان أره انجام میده كارش خیلی درسته خدایی حرف نداره من كه جواب كرفتم مشكل سختی داشتم بهش زنك بزنید صحبت كنید متوجه میشید من اكه زیادی از ایشون بكم دوستان فكر میكنند من ریگی به كفش دارم ولی اینقدر میدونم كه ایشون واقعا كارش درسته و از این دعا نویس های الكی كه فقط پول میكیره نیست من خودمم از اینجا ایشون وو پیدا كردم كه یكی از مشتری های ایشون شماره رو كذاشته بود من همیشه دعا گوی ایشون هم هستم و انشاله همیشه موفق باشه .
شنبه 4 مهر 1394 11:12 بعد از ظهر
سپیده مشکلت چی بود؟؟.
لیدا
شنبه 4 مهر 1394 09:46 بعد از ظهر
سپیده جان عزیزم یعنی مشکلت حل شد؟ کارجدایی هم میکنه جدایی بین دو حرام؟
سپیده
شنبه 4 مهر 1394 12:24 بعد از ظهر
دوستان این شماره آقای كشمیری 09121580913
سپیده
شنبه 4 مهر 1394 12:17 بعد از ظهر
شماره آقای كشمیری رو یكی از دوستان قبلا اینجا كذاشته دوستداشید بعش زنك بزنید بینید اصلا جی میكه بهتون من كه خودم خدارو شكر میكنم كه بعد اینهمه این در واون در زدن ایشون وو پیدا كردم .
سپیده
شنبه 4 مهر 1394 12:13 بعد از ظهر
سلام دوستان من خودم به همه و هرجا سر زدم كلی هم پول دادم تا اتفاقی آقای كشمیری رو پیدا كردم من ازش زیاد جیزی نمیكم كه دوستان فكر نكنند من ذی نفع هستم من اكه جیزی هم كفتم به خاطر اینكه كه مشكل دیكران هم مثل من حل بشه أؤنم به دست كسی كه استاد این كار هست اون دوست عزیزی كه میخوای عشقت برگرده باهاش ازدواج كنی اگر دوستداری برو پیش آقای كشمیری هیج هم نكو اون خودش همه جی رو بهت میكه حتی از طرفت وطالع اش اگر بیینه فرد خوبیه بهت دعا میده كاری میكنه كه برگرده من چون كار ایشون رو دیدم میگم دیكه میل خودتون هست برید یا نه برأی این كارهم ٣٠ بیشتر نمیگیره ولی اكه دعا یا طلسمی داشته باشید مبلغ میكه .
لیدا
پنجشنبه 2 مهر 1394 02:00 بعد از ظهر
سلام ایمیلتو بده تا شمارشو بفرستم
ش
چهارشنبه 1 مهر 1394 04:48 بعد از ظهر
شماره این آقای حسینی رو لطفا بزارید لیدا خانم
لیدا
چهارشنبه 1 مهر 1394 02:03 بعد از ظهر
قبلا واسم دعای جدایی انجام داد البته جدایی حرام مثلا بین زن و شوهر انجام نمیده قبلا واسم دعا انجام داده تا حدودی انجام شده واسم اینبارم قرار بفرسته برام اگه به لطف خدا انجام شد خبرشو بهتون میدم این آقا ابراهیم کارش چطوره چقد پول میگیره؟البته اگه به اقای حسینی بگید دستم تنگه میگه هرچقد دادین
سه شنبه 31 شهریور 1394 08:04 بعد از ظهر
سلام.اره قرار بود از اقای حسینی من دعا بگیرم پولم داده بودم این اقا ابراهیم رو پیدا کردم پولمو مقداریشو برگردوند اقای حسینی دادم به اقا ابراهیم.جدایی انجام میده این اقای حسینی؟؟؟؟؟جواب گرفتی بیا بگو.

 سلام اره اقای حسینی وبلاگش 110 میشناسیش؟
دوشنبه 30 شهریور 1394 10:51 بعد از ظهر
سلام.لیدا خانم اقای حسینی همون طلسم 110 وبلاگش؟
ramin
دوشنبه 30 شهریور 1394 05:03 بعد از ظهر
سلام دوستان. من خودم ادم مذهبی هستم. منم خیلی دنبال این مثلا دعا نویسا رفتم. اما همش الکیه. با اعتقادات دینی و مذهبی و قرآن و تکیه بر خدا مشکلاتتون حل می شه شاید مسخره ام کنید ولی باور کنید من خودم نتیجه گرفتم. خیلی دوست دارم با بعضی از شما ها که اعتقاد ندارید به این چیزای مذهبی صحبت کنم.
ایمیل من اینه ramin_rara@yahoo.com
یکشنبه 29 شهریور 1394 09:39 بعد از ظهر
سلام.تورو خدا کسی از دعانویسی برای جدایی نتیجه دیده بیاد بگه من مشکلم حادتره نمیتونم دووم بیارم.اقای کشمیری جدایی انجام میدن؟؟؟؟؟
ش
یکشنبه 29 شهریور 1394 06:25 بعد از ظهر
سلام سپیده خانم از کارتون با اقای کشمیری جواب گرفتین
میشه لطفا ما باهم دز ارتباط باشیم من مشکلم حاد
میخام مشکلم حل بشه اگه نتیجه ای گرفتین بهم بگید
این ایمیلمه لطفا ایمیل بدید تا شمارمو بهتون بدم لطفا
ASRA-PZ7@YAHOO.COM
من راهم با تهران دوره
مهدیه
جمعه 27 شهریور 1394 05:30 بعد از ظهر
اقا ناصر میشه ایمیلتونو بدین
مهدیه
جمعه 27 شهریور 1394 05:23 بعد از ظهر
سلام من میخوام ک ی نفر واسم ی دعا بنویسه ک عشقم برگرده و ما با هم ازدواج کنیم..تو رو خدا کمکم کنید
ش
جمعه 27 شهریور 1394 03:45 بعد از ظهر
من از همه تو سایت فکر کنید دعا گرفتم
غفاری . استاد ترک .نعومان .سید بزرگوار . سید محمد .سید بزرگوار .سید . پرشین دعا . از همه پولهای کلانی هم دادم تو این ۱ سال از هیچ کدوم از این بی شرفا جواب نگرفتم هموشون دروغ میگن
من الان از اقا ابراهیم دعا گرفتم برام فرستادن با خیلی قیمت کم فعلا دارم انجام میدم
جواب گرفتم میگم دوستتم دعا گرفت ازش
ولی قول داده ک مشکلم حل میشه فقط ایمان داشته باش
اینطور ک من بهش اس میدم جوابمو میده با ملایمت و خوب از اثر کارش نمیدونم
اقای کشمیری ازم ۳۵۰ تومن خاست واس لوح دستمزد ازاینچیزا
اگه واقعا کس از دعانویسی واقعا جواب گرفت اینجا خبر بده مام مشکلمون حل بشه
ش
جمعه 27 شهریور 1394 03:45 بعد از ظهر
من از همه تو سایت فکر کنید دعا گرفتم
غفاری . استاد ترک .نعومان .سید بزرگوار . سید محمد .سید بزرگوار .سید . پرشین دعا . از همه پولهای کلانی هم دادم تو این ۱ سال از هیچ کدوم از این بی شرفا جواب نگرفتم هموشون دروغ میگن
من الان از اقا ابراهیم دعا گرفتم برام فرستادن با خیلی قیمت کم فعلا دارم انجام میدم
جواب گرفتم میگم دوستتم دعا گرفت ازش
ولی قول داده ک مشکلم حل میشه فقط ایمان داشته باش
اینطور ک من بهش اس میدم جوابمو میده با ملایمت و خوب از اثر کارش نمیدونم
اقای کشمیری ازم ۳۵۰ تومن خاست واس لوح دستمزد ازاینچیزا
اگه واقعا کس از دعانویسی واقعا جواب گرفت اینجا خبر بده مام مشکلمون حل بشه
لیدا
پنجشنبه 26 شهریور 1394 11:31 قبل از ظهر
البته قبلا هم از اقای حسینی دعا گرفتم داداشم و زنش دعوای شدید داشتن تا جایی که دااشم خواست خودکشی کنه دعا گرفتم براشون الان خداروشکر یه کم زندگیشون بهتر شده البته هنوز چهل روز نشده که دعاگرفتم
لیدا
پنجشنبه 26 شهریور 1394 11:28 قبل از ظهر
البته قبلا هم از اقای حسینی دعا گرفتم داداشم و زنش دعوای شدید داشتن تا جایی که دااشم خواست خودکشی کنه دعا گرفتم براشون الان خداروشکر یه کم زندگیشون بهتر شده البته هنوز چهل روز نشده که دعاگرفتم
لیدا
پنجشنبه 26 شهریور 1394 11:20 قبل از ظهر
سلامدوستان من از اقای حسینی دعاگرفتم میگن کارش خوبه پولم زیاد نمیگیره ادم مومن و باخداییه الان برام دعانوشته پست کرده تا شنبه احتمالا برسه دستم انجامشون میدم اگه به امید خدا کارم درست شد شمارشو میدم بهتون تا شماهم مشکلتون حل بشه
محمدرضا
چهارشنبه 25 شهریور 1394 11:50 بعد از ظهر
دعانویسی یعنی کلاشی خانم سپیده حالا فرض جواب گرفتی چه اصراری داری حرفت رو به مردم بقبولونی اگه ریگی به کفشت نیست من تا حالا ندیدم کسی بره پیش دعانویس و بگه مشکلم حل شده حقیقتا ندیدم یکی از دروغگو ترینشون همین آخونده است که اسمش بابایی استاد صالح یا همون سد محمد انصاری استاد داود کتولی طب روحانی یوسف و …… همش یه کلام کلاه برداریه
سپیده
چهارشنبه 25 شهریور 1394 03:51 بعد از ظهر
اقا ابراهیم خودش وقتی دید من بهش كفتم اصلا هیجی بلد نیستی كفت پول تو میدم كفتم باشه بعد كفت پول مَس ها وو كم میكنم میدم كفتم باشه عیبی نداره اخر كفت نه كارتو انجام میدم میفرستم كفتم باشه ایشون مطمن شدم كه فقط دورغ میكه واقعا متاسفم كه یه ادم باید اینجور دؤوغ بكه خدا ازشون نكذره .
سپیده
چهارشنبه 25 شهریور 1394 03:47 بعد از ظهر
اقا ابراهیم خودش وقتی دید من بهش كفتم اصلا هیجی بلد نیستی كفت پول تو میدم كفتم باشه بعد كفت پول مَس ها وو كم میكنم میدم كفتم باشه عیبی نداره اخر كفت نه كارتو انجام میدم میفرستم كفتم باشه ایشون مطمن شدم كه فقط دورغ میكه واقعا متاسفم كه یه ادم باید اینجور دؤوغ بكه خدا ازشون نكذره .
سپیده
چهارشنبه 25 شهریور 1394 03:42 بعد از ظهر
من هر جی كه اینجا برأی دوستان كفتم به خود خدا از سر دلسوزی بوده شاید بعضی وقتها گره ای از كار یكی باز بشه وگرنه من نه هیج نسبتی با آقای كشمیری دارم نه دشمنی با اون اقا ابراهیم هر جند كه ایشون دورغ زیاد میكه واینكه اشتباه از من یود كه به كسی اعتماد كردم كه تو شهر خودم نبود و بدون اینكه كاری انجام بده پول دادم تنها اشتباه من اعتمادم بوده ولی مهم نیست باعث شد دیكه به این جور ادم ها أعتماد نكنم و خواستم كاری كنم حضورا خودم برم و بیینم .
سپیده
چهارشنبه 25 شهریور 1394 03:36 بعد از ظهر
آقای مهدی ام حرفهاشون درسته ولی یه وقتهایی بعضی از گره ها به دست بعضی ها باز میشه من خودم مشكلم هاد بود ختم عاشورا رو برداشتم از خدا خواستم خودش رَآه درست جلوم بزاره به خود خدا من اتفاقی اومدم اینجا بعد اون كاری كه اقا ابراهیم كرد دوباره سر زدم شماره آقای كشمیری رو دیدم ایشون خودش اصلا خبر نداره كه شماره اش اینجاست من پیش هزار نَفَر رفتم برأی مشكلم هر جی داشتم دادم كفتم این اخرین كسی كه پیشش میرم ایشون همونطور كه حسین اقا كفت اصلا مادی نیست به خدا با همه فرق داره یكی از افرادی كه میتونه طلسم های بد و باطل كنه اصلا ادعای نداره كه موكل جن داره یا فلان حتی اگر مشكل مادی داشته باشید با ادم كنار میاد من خودم از وقتی پیش ایشون رفتم تغییر دیدم و از همه لحاظ و همیشه هم دعا گوی ایشون هستم و خدارو شكر میكنم كه مورد لطف خودش بودم كه نذاشت بیشتر از این سرم كلاه بره و همه جی ام وو ببازم هركی باور نداره میتونه بره پیشش البته همه وو قبول نمیكنه این إنسان اصلا مادی نیست و به خاطر پول این كارارو نمیكنه .
سپیده
چهارشنبه 25 شهریور 1394 03:23 بعد از ظهر
دوست عزیز آقای ابراهیم هم روزی كه من زنك زدم تمام اینارو كفت كفت من استاد رزمی كارم فلانم بیصارم بهم كفت اكه بخوای بهت دعا ووی مَس بدم ٥٠ تؤمن بریز به حسابم منم ریختم كفتم بعد هرجی ازش خواستم باهاش حرف بزنم بیینم جی میكه طفره رفت من نمیدونم شما جطور میكید برأی شما كار انجام داده .
سپیده
چهارشنبه 25 شهریور 1394 03:19 بعد از ظهر
سلام دوستان نه دوست عزیز من به هیج كس جسارت و فحش ندادم نخواهم داد به خود خدا قسم من فقط كفتم باورم نمیشد اینقدر بی وجدان باشید و سر یه زن كلاه بزارید چون شنیده بودم تركها خیلی با غیرت تَر از این حرفها باشند دوست عزیز این هم یكی از دررغهای ایشون بهش بكید اسمسی كه من براش دادم رو براتون بقرسته منم خواستید اون اسمس ها وو میدم ببینید من مهم نیست برام كه در موردم قضاوت كنید فقط اینكه كسی دورغ بكه متنفرم من فقط چون دستتشو رو كردم أؤنم اینجور كرد من اكه فحشی داده بودم به ایشون جه لزومی داشت ازش شكایت كنم نه به خاطر ٥٠ تؤمن بلكه یه این خاطر كه با كسی دیكه این كارو نكنه من اخرشم بهش كفتم وإكذارت كردم به خدای بالای سر جقدر یه إنسان باید دؤوغ كو باشه كه به شما إینو كفته به هرحال من كه وإكذارش كردم به خدا .
محسن
چهارشنبه 25 شهریور 1394 08:34 قبل از ظهر
دعانویس یعنی دزد و دروغگو منم به همه جای ایران سر زدم مخصوصا توی اینترنت همشون رو میشناسم و به همشون م پول دادم از این یارو سید محمد انصاری گرفته تا یه پسر عربی به اسم یوسف تا اینکه اسم خودش رو گذاشته احمد شمس قمی تا این عربه که کتاب مجربات باقر رو نوشته تا اینکه اسم خودش رو گذاشته استاد رهنما و میگه جفر بلدم تمام این نت رو من زیر و رو کردم از همشون دعا گرفتم و همشون هم فکر میکنند علامه دهرند و دم مسیحایی دارند همشون هم پر مدعا و البته دروغگو اصلا انقدر رفتم که دیگه اگه بخوام خودم هم بلدم کلاهبرداری کنم یه سایت میزنم اسم خودم رو هم میذارم سید و هر کی بهم زنگ بزنه ده تومن واسه سرکتاب میگیرم و یا میگم جن عاشق داری یا میگم همزاد داری یا میگم طلسمت کردن یا میگم سحر داری یا میگم آزار جن دیدی و به دخترهای شوهر نکرده هم میگم بختت رو بستن بعد نفری دویست سیصد تومن هم میگیرم و برای اینکه پیگیر نشه با زعفران و گلاب از روی قران یه سوره مینویسم و میفرستم برای یارو و میگم باهاش غسل کنه یا دود بده به خودش یا بندازه تو اب و بخوره به همین راحتی طرف هم میبینه از قرانه دیگه نمیتونه حرفی بزنه وقتی هم میبینه جواب نمیده میره سراغ یکی دیگه و منم منتظر نفر بعد میشم این روش کار همشونه به خدای احد و واحد ده چونزده ساله دنبال دعانویس ام ندیدم یکی بره پیش این بی شرف بی ناموس ها و کارش راه بیفته خودم تمام اینها رو گشتم اسم همشون هم اقا سیده یا اگه زن باشه سادات خانمه همشون هم عکس پشت زمینه وبلاگشون عکس حضرت علی که داره میره و اگه بری پیششون اول از همه قران رو باز میکنه و برای فریب و بعد شروع میکنه چرت و پرت سر هم کردن و خالی بستن همه اینها هم که شماره میذارن از خودشون هستند یکیشون یه دروغگوی بی شرفیه به اسم استاد محمد اوسعی عین سگ دروغ میگه و لاف میزنه از خودش تمام مدالهای المپیک مال این بوده و استاد تمام توی همه چی تو هنرهای رزمی و استاد تمام دعانویسی البته استاد تمام دروغگویی همه از هم بدترن اینها همشون دروغگو و حرام خور قران هم ابزار کار اینهاست باهاش کاسبی میکنند و سر مردم رو گرم میکنند این نتیجه سالها دنبال دعانویس بودن و ملیونها خرج کردن منه
سه شنبه 24 شهریور 1394 03:49 بعد از ظهر
من از هرجا هر شهری ک دلتون بخاد واس دعا پول دادم از 200 تومن بگیر تا 2 ملیون ولی هیچ فایده ای نداشت یا خاموش میکردن
شما ک تازه 50 تومن دادین
اگه از آقای کشمیری جواب گرفتین خبر بدین منم خبر میدم
ش
سه شنبه 24 شهریور 1394 03:36 بعد از ظهر
سلام سپیده خانم واس منم فرستاده واس دوستمم فرستاده و چیزایی ک نوشته واقعا راسته با هزینه کم 30 تومن
اگه واس شمام ک نفرستاده واس این بوده که بعد کارایی ک برای شما انجام داده گفتین پولتونو بده جای دیگه میخان دوستتون شمارو ببرن و ایشون هم بشما گفته ک من همچیو براتون خریدم هفت جوش 4 تا مس آماده کرده بودن شما میگفتین والله من بودم نمیدادم از جیب باید میدادم
اون آقای کشمیری هم ک میگین من زنگ زدم ازم 350 تومن خواست به این نمیشه چون نمیدونم کارم واقعا جور میشه یانه
غصه 30 تومن میشه خورد نه 350 تومن
در ضمن شما به آقا ابراهیم گفتین که اس دادین بهش گفتین میگن (( میگن ترکا خرن راسته ))
سپیده خانم اشتباه از شما بوده
مهدی
سه شنبه 24 شهریور 1394 11:50 قبل از ظهر
آدمیزاد در بلا و امتحان آفریده شده چه کسی هست که مشکل نداره همه مشکل دارند ولی متاسفانه عده زیادی به جای فکر کردن به راه حل درست و یا صبر کردن و یا قوی تر کردن رابطه با خداوند و اهل بیت دنبال این هستند که کسی یه شبه با یه ورد جادویی مشکلشون رو حل کنه ولی نمیدونند با دست خودشون گره کارشون رو بدتر میکنند دعانویس ها فقط کار رو خرابتر میکنند هیچ چیزی از علوم غریبه نمیدونند اینها اصلا بدون موکل فرشته کاری از دستشون بر نمیاد و اگر هم داشته باشند موکل جن دارند که هزار برابر کار رو بدتر میکنه پس دنیال اینها نرید به خدا قسم مشکلاتتون صد برابر بدتر میشه و حل نمیشه
مهدی
سه شنبه 24 شهریور 1394 04:45 قبل از ظهر
آدمیزاد در بلا و امتحان آفریده شده چه کسی هست که مشکل نداره همه مشکل دارند ولی متاسفانه عده زیادی به جای فکر کردن به راه حل درست و یا صبر کردن و یا قوی تر کردن رابطه با خداوند و اهل بیت دنبال این هستند که کسی یه شبه با یه ورد جادویی مشکلشون رو حل کنه ولی نمیدونند با دست خودشون گره کارشون رو بدتر میکنند دعانویس ها فقط کار رو خرابتر میکنند هیچ چیزی از علوم غریبه نمیدونند اینها اصلا بدون موکل فرشته کاری از دستشون بر نمیاد و اگر هم داشته باشند موکل جن دارند که هزار برابر کار رو بدتر میکنه پس دنیال اینها نرید به خدا قسم مشکلاتتون صد برابر بدتر میشه و حل نمیشه
مهدی
سه شنبه 24 شهریور 1394 12:18 قبل از ظهر
آدمیزاد در بلا و امتحان آفریده شده چه کسی هست که مشکل نداره همه مشکل دارند ولی متاسفانه عده زیادی به جای فکر کردن به راه حل درست و یا صبر کردن و یا قوی تر کردن رابطه با خداوند و اهل بیت دنبال این هستند که کسی یه شبه با یه ورد جادویی مشکلشون رو حل کنه ولی نمیدونند با دست خودشون گره کارشون رو بدتر میکنند دعانویس ها فقط کار رو خرابتر میکنند هیچ چیزی از علوم غریبه نمیدونند اینها اصلا بدون موکل فرشته کاری از دستشون بر نمیاد و اگر هم داشته باشند موکل جن دارند که هزار برابر کار رو بدتر میکنه پس دنیال اینها نرید به خدا قسم مشکلاتتون صد برابر بدتر میشه و حل نمیشه
مهدی
سه شنبه 24 شهریور 1394 12:12 قبل از ظهر
عزیزان این دعاهای حادوی سیاه و جدایی و محبت و تماما با موکلین اجنه نوشته میشه و اصلا موکلین فرشته از این کثافت کاری ها نمیکنند و موکل جن هم بعد از یه مدت انرژی خودش رو به خاطر کاری که کرده از شخصی که انجام داده میگیره و تمام این افراد بعد از یه مدتی دچار بدبختی های بزرگی برای خودشون و خانوادشون میشن هر گز سراغ این کثافت کاری ها نرید اگه کسی بهتون ظلم کرده به خدا بسپارید و یا دنبال عاشق کردن کسی با این راهها نرید که عاقبتش بسیار بده این دعانویس ها هم برای پول همه کاری میکند اصلا اگر توانا هستند چرا دیگه با همون موکلین برای ثروتمند نمیشن و از مردم پول میگیرند ؟ دنبال اینها نرید مخصوصا خانم ها که از نظر عاطفی حساستر هستند به خدا قسم عاقبت نداره و کسی که از این کارها میکنه کافر به خداوند میشه
مهدی
سه شنبه 24 شهریور 1394 12:05 قبل از ظهر
همیشه هم برای دور شدن شیاطین و اجنه از خونه و زندگیتون عطر گل محمدی استفاده کنید و هر روز سوره بقره گوش بدید سراغ این دعانویس ها هر گز نرید اینها فقط با اسم قران و اهل بیت مردم رو فریب میدن و سرکیسه میکنند و هر کی بره پیششون یا میگن همزاد داری یا جن عاشق و یا طلسم و یا دعا و سحر و از این حرفها که اکثرا دروغ میگن فقط اگه مشکلی دارید خودتون میتونید ختم صلوات بگیرید و یا ختم زیارت عاشورا همراه با دعای علقمه و با اعتقاد بخونید
سه شنبه 24 شهریور 1394 12:00 قبل از ظهر
یه روش دیگه برای باطل السحر اینکه 100 گرم قلیاب رو با یه لیتر سرکه قاطی کنید و بذارید بجوشه و بعد از سرد شدن یه مقدار گلاب قاطی کنید و به همین روش برید توی حمام و رو به قبله بگید برای از بین بردن تمام سحر و یا جادو و یا طلسمی که در طالع من فلانی فرزند فلانی وجود داره قربتن الی الله الله اکبر و اولین جا بریزید روی سرتون بعد از پنج دقیقه خودتون رو بشورید و بیاید بیرون
دوشنبه 23 شهریور 1394 11:51 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز اکثر این دعانویس ها کلاهبردار هستند و مشکل از کم اطلاعی مردمه که میرن طرف اینها اولا برای هر کاری نباید بر سراغ دعانویس در تمام کارها باید به خداوند توکل کرد چون مردم اعتقاداتشون ضعیف شده میرن سراغ این آدمها که اکثرا کلاهبردار و دروغگو هستند دوم اینکه بعضی از اینها با موکل جن کار میکنند که فقط کار رو بدتر میکنه موکل جن خودش باعث بدبختی و نابودیه و سوم اینکه هرگز برای ضرر به کسی سراغ اینکارها نرید چون صد برابرش به خودتون بر میگرده به خاطر دهمین اکثر دعانویس ها بچه های مریض دارند و خانواده های از هم پاشیده اگر کسی فکر میکنه سحر شده این روش رو امتحان کنه

دویست گرم اسفند رو با دو لیتر اب بجوشونه تا آب نصف بشه و بعد از صافی رد کنه و یه مقدار گلاب بهش اضافه کنه و با یه لیتر سرکه قاطی کنه و نیم ساعت مونه به اذان بره توی حمام و بگه برای از بین بردن هرگونه سحر و یا جادو و یا دعایی که در طالع من فلانی فرزند فلانی وجود دارد قربتن الی الله الله اکبر و بریزه اولی جا روی سرش بعد از پنج دقیقه خودش رو بشوره و بیاد بیرو نهفت روز اینکار رو انجام بده
سپیده
دوشنبه 23 شهریور 1394 10:50 بعد از ظهر
دوستان من قبض وأریز پولم هم دارم كه برأی اقا ابراهیم ریختم ایشون كاری نكرد برأی من هر كی مایل باشه میتونم بهش شماره پیگیری وو بدم ایشون اصلا تهران نیست و أرومیة تشریف دارند فقط اشتباه من وو نكنید .

 آقای حسین اقا كه شماره آقای كشمیری رو دادید ازتون واقعا متشكرم خدا خیرتون بده ایشون یه مرد مؤمن با خداست خودتون حضورا میتونید برید پیشش هزینه ای هم تا كاری انجام نده نمیگیره من كه پیشش رفتم و قرار شد مشكلم رو حل كنه تو خدا دوستان من با كسی دشمنی ندارم فقط خواستید كاری كنید حضورا برید پیش طرف اشتباه من رو نكنید من كه ٥٠ تؤمن دادم ضرر كردم به اقا ابراهیم ولی شما اینارو نكنید .آقای كشمیری یكی از استاد های این علوم هست تا كسی پیش ایشون نره نمیتونه درك كنه كه چیكار میكنند .
سپیده
دوشنبه 23 شهریور 1394 11:38 بعد از ظهر
برأی من كه نفرستاد تو خدا دوستان بهش اعتماد نكنید اگر خواستید كاریی بكنه بهش پول ندید هروقت كاری كرد پول بریزید به حسابش من واسه خودتون میگم من نمیدونم این دوست ما ججوریه كه میگه براش فرستاده در صورتی كه منم پول به حسابش ریختم كاری نكرد دریغ از یه كلمه كه بهم بگه
ش
دوشنبه 23 شهریور 1394 10:04 قبل از ظهر
کسی ک از آقا ابراهیم جواب گرفته ببخشید میشه بگید مشکلتون چی بود و چقدذ زمان برد حل بشه
یکشنبه 22 شهریور 1394 09:44 بعد از ظهر
سلام سپیده خانم برا منو فرستاده منم جواب گرفتم.
شادی
یکشنبه 22 شهریور 1394 12:53 بعد از ظهر
سلام آقا ناصر میشه ایمیلتونو بدین ممنون میشم
سپیده
شنبه 21 شهریور 1394 11:15 بعد از ظهر
فقط اكه واقعا براتون كاری انجام داد بی زحمت اینجا اطلاع بدید من اینجا سر میزنم میخونم .
سپیده
شنبه 21 شهریور 1394 09:58 بعد از ظهر
منم به خاطر دلسوزی بود كفتم وگرنه هرجور راحتید بعدا متوجه میشید یك هفته كه بكذره میفهمید اون هرجی كفته دورغ بوده و كاری انجام نمیده .
سپیده
شنبه 21 شهریور 1394 09:55 بعد از ظهر
نه عزیزم من خواستم اون نداده بعد اكه كاری نمیخواستم انجام بده زنك نمیزدم بهش و هزینه ٥٠ تؤمن وأریز نمیكردم حتی كفتم مشكلم حل شه ده برابر این پول هم بهتون میدم ولی اون انجام نداد بعدش مگه برأی شما فرستاده جیزی اون مرد أصلا این كاره نیست و هیج جی بلد نیست .
جمعه 20 شهریور 1394 10:14 بعد از ظهر
شما انگار کار ازش نخواستین خودتون اونم نفرستاده.
سپیده
پنجشنبه 19 شهریور 1394 02:32 بعد از ظهر
به منم كفت نكران نباش حل میشه ولی وقتی فهمید دستشو خوندم جا زِد اون یه كلمه هم نمیتونه كاری انجام بده بنویسه یه ادم كلاشه نمیدونم جرا مدیر اینجا باهاش برخورد نمیكنه من اینارو كفتم كه دیكران گول شو نخورند
سپیده
پنجشنبه 19 شهریور 1394 02:30 بعد از ظهر
عزیزم منم به خدا دقیقا مشكل توو دارم داشتم ولی این ادم دورغ میكه هیج كاری نمیكنه الان قرار بود یه روزه برام پست كنه ولی یك هفته كذشته نكرد اخرشم كفت نمیكنم این اقا یه شیاده من حاظرم شماره قبضی كه پول به حسابش ریختم هم هرجا كه بگید بزارم تا ببینید دورغ نكفتم این مرد دورغ میكه من خودم لبه تیغ بود زندكیم فكر میكردم رأست میكه ولی وقتی پول به حسابش ریختم دیدم دورغ كفته شما هم حتما خانم یا دختر خانم هستید این فقط با خانم ها و دختر خانم ها حرف میزنه دورغ میكه اكه برات كاری كرد و انجام داد به منم بگو
پنجشنبه 19 شهریور 1394 02:19 بعد از ظهر
پس چیکار کنیم؟بخدا مشکل من حاد باید حل بشه.الان باهاش حرف زدم گفت نگران نباش حل میشه.
سپیده
پنجشنبه 19 شهریور 1394 01:09 بعد از ظهر
میدونید جیه جیزی كه برام نفرستاد حتی وقتی پاپییج شدم جیزی بهم بكه طبق كفته های خودش طفره رفت و اخرشم كفت من كاری إنجام نمیدم دیكه جواب منو نداد .
سپیده
پنجشنبه 19 شهریور 1394 01:07 بعد از ظهر
أون شگردش اینه كه از ادمهای ساده اینجور پول میگیره كاری هم بلد نیست من برأی محض امتحان بهش كفتم تو دوكلمه از طرف مورد نظر من بكو هیج نمیدونست نكفت در صورتی كه ادعا كرده بود موكل جنی داره همه جی رو میدونه بهش میگند این ادم یه كلاه برداره دوستان گول شو نخورید أینم شماره اشه 09149499210اسمشم زده ابراهیم اون هیج كاری نمیكنه فقط وعده میده
سپیده
پنجشنبه 19 شهریور 1394 01:04 بعد از ظهر
وای نه به خدا هیجی نداد نمیده دورغ میكه یه ادم كلاش و كلاه برداره شما كی پول دادی اصلا اون این كاره نیست
سپیده
پنجشنبه 19 شهریور 1394 01:03 بعد از ظهر
من از این سایت و مسولین این سایت هم شكایت دارم و در حال پیگیری شكایتم هستم پول من رفت فقط میخوام با دیكران این كارو انجام ندهند خدا ازشون نكذره .
پنجشنبه 19 شهریور 1394 12:56 بعد از ظهر
پول دادی چیزی نفرستاد بهت؟
پنجشنبه 19 شهریور 1394 12:51 بعد از ظهر
سلام.سپیده خانم من تازه بهش 50دادم یعنی انجام نمیده؟؟؟
سپیده
پنجشنبه 19 شهریور 1394 12:01 بعد از ظهر
من از این سایت و مسولین این سایت هم شكایت دارم و در حال پیگیری شكایتم هستم پول من رفت فقط میخوام با دیكران این كارو انجام ندهند خدا ازشون نكذره .
سپیده
پنجشنبه 19 شهریور 1394 12:00 بعد از ظهر
سلام دوستان تو خدا گول و فریب این اقایی كه زده جادوی سیاه انجام میده رو نخورید این اقا یك كلاه بردار و دورغكو هست كه فقط ازتون پول میگیره كاری انجام نمیده من خودمم فریب ایشون رو خوردم و مبلغ ٥٠ هزار تؤمن هم به حساب ایشون ریختم وقتی بعش زنك زدم دیدم جواب سر بالا میده و تازه فهمیدم كه یك شیاد و دررغكوه توخدا شماها فریب این ادم و. نخورید اسم ایشون ابراهیم هست و ادعا داره كه جادو ی میكته مشكلاتت تون حل شه ولی اصلا اینجور نیست منم جون دیدم این بلا سرم اومد وطیفه خودم دونستم به بقیه هم بكم الان از ایشون شاكی هستم و از مدیر سایت هم شاكی ام كه اجازه این كارو به این أقل داده دوستان ایشون تهران هم نیست و أرومیة زندكی میكنه هركی فكر میكنه من دورغ میكم بهش زنك بزنه از صحبت های این اقا متوجه میشه كه فقط یه شیاد و دورغكو و كلاه برداری بیش نیست .
چهارشنبه 18 شهریور 1394 09:09 بعد از ظهر
سپیده خانم من سعی میکنم اینجا سر بزنم با هم در ارتباط باشیم منم مشکل دارم به هر دری زدم حل نشده از این اقا کمک گرفتم ببینم میشه کاری کنه بهت خبر میدم حتما.
چهارشنبه 18 شهریور 1394 09:06 بعد از ظهر
سلام.من به این اقایی که نوشته جادوی سیاه انجام میده پول دادم اگه میتونی صبر کنی صبر کن مشکل منو حل کنه بخدا میام اینجا میگم شما هم بگیری ازش.
سپیده
سه شنبه 17 شهریور 1394 09:19 بعد از ظهر
سلام دوستان كسی این اقایی كه نوشته جادوی سیاه انجام میده رو میشناسه لطفا اكه كسی جیزی میدونه اینجا بگه ممنون میشم .
سپیده
سه شنبه 17 شهریور 1394 09:17 بعد از ظهر
سلام دوستان كسی این اقایی كه نوشته جادوی سیاه انجام میده رو میشناسه لطفا اكه كسی جیزی میدونه اینجا بگه ممنون میشم .
شنبه 14 شهریور 1394 08:31 بعد از ظهر
سلام.حسین اقا چکاری برای شما انجام دادن این اقای کشمیری؟؟
شنبه 14 شهریور 1394 08:29 بعد از ظهر
سلام.تورو خدا کسی رو میشناسین دعای جدایی تضمینی بده با مبلغ کم؟بخدا ابرو م در خطره.
حسین
جمعه 13 شهریور 1394 03:33 بعد از ظهر
دوستان اکثر این دعا نویسها کلاهبردار هستن من خیلی جاها رفتم فقط تنها جایی که درست بهم گفت بدون اینکه من حرفی بزنم حج محسن خوشه یی کشمیری بود تو تهران محله تهرانپارس 3 سال پیش رفتم ولی میگن الان دیگه کار نمیکنه این شمارشه بپرسید شاید کار بکنه نمیدونم 09121580913من که خیلی مشکل داشتم خداوکیلی همرو حل کرد پول هم نمیگیره خودش خیلی وضعش خوبه همه کس روهم قبول نمیکنه خودش میفهمه اگر واقعا مشکل داشته باشی قبولت میکنه انشاءالله مشکل همه حل بشه نمیدونم چرا تو ایران انقدر براوهمدیگه دعا جادو میگرن ودشمنی میکنن خدا به خیر بگزرونه
sara
دوشنبه 9 شهریور 1394 10:07 قبل از ظهر
سلام تورو خدا کمکم کنین ی نفر زندگیمو بهم ریخت میخوام تلافی کنم برام دعا نوشته بود چیکار کنم بهم میگن براشون دعا بنویس ولی نمیتونم برم پیش دعا نویس کسی میتونه کمکم کنه اینجا خواهش میکنم زود جواب بدین
فاطمه
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:39 بعد از ظهر
سلام نزدیک 40 سالمه هنوز نتونستم ازدواج کنم میگن از ارمنی دعا گرفتن؟ کسی میتونه کمک کنه ممنون
ارش
یکشنبه 25 مرداد 1394 04:55 بعد از ظهر
سلام من ده سالی بود که یکی برام طلسم کرده بود دیوانه شده بودم هرجا رفتم نتونستند باطل کنند این استاد جوان با علوم غریبه باطلش کرد خدا ازش راضی باشه منم چون دیدم شماها هم مشکل دارید شمارشو میدم تاثواب کنم اهل ارومیه هست پسر۰۹۰۱۷۰۷۴۸۵۴

 میخام خونواده شوهرم دست از سر شوهرم بردارند همه خرجشون رو شوهرم میده درحالیکه خودشون دارن 6
ناصر
شنبه 17 مرداد 1394 10:49 بعد از ظهر
هر کس مشکلی دارد. نام خود و مادرش را بگوید.

برایش دعای مجانی و تضمینی می نویسم ( غیر حضوری)
اهواز هستم.

ایمیل کنید؟
ناصر
شنبه 17 مرداد 1394 10:48 بعد از ظهر
هر کس مشکلی دارد. نام خود و مادرش را بگوید.

برایش دعای مجانی و تضمینی می نویسم ( غیر حضوری)
اهواز هستم.

ایمیل کنید؟
مهسا
جمعه 16 مرداد 1394 06:29 بعد از ظهر
یه پسری از منم خوشش میادداستان زندگیشوبرام گفته ولی جلونمیاد میگه مادرش سخت گیر اصلا خواستگاری نمیتونه بیاد توروخدا میشه کمک کنید
قادر
شنبه 10 مرداد 1394 12:19 قبل از ظهر
با سلام
لطفا راهنماییم کنید ,من احساس می کنم طلسمی برای سیاه کردن من از چشم جامعه و نزدیکانم ایجاد شده , من چطوری می تونم بفهمم که آیا طلسمی شده یا نه و چطور می تونم باطلش کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
ابراهیم
یکشنبه 4 مرداد 1394 06:53 بعد از ظهر
09149499210
نوشتن جادوی سیاه تضمینی
برای کسانیکه مشکلات حل نشدنی دارند
یکشنبه 7 تیر 1394 12:47 قبل از ظهر
سلام.دعانویس خوب پول نمیخواهد. انشاالله مشکل حل شود 09391278110
شنبه 6 تیر 1394 03:32 بعد از ظهر
دوستان کسی نتونست کمکم کنه
اگه کسی میتونه دریغ نکنه
Yalda.sh68@yahoo.com
09109395964
جمعه 5 تیر 1394 10:52 بعد از ظهر
سلام
منم ازتون تقاضای کمک دارم
یک سال پیش برادرم علی رغم مخالفت خانواده م به طور پنهانی و تنها ب خواستگاری دختری رفت و با اون عقد کرد بعد سه ماه قضیه رو با خانواده م در میون گذاشت با این وجود خانواده م کوچکترین بی احترامی ب همسرش نکردن و اونو قبول کردن
با این وجود از زمانی ک وارد خانواده ی ما شد از کمترین تلاشی برای برهم زدن و جدایی اعضایی خانواده م از هم دیگه کوتاهی نکرد
کل خانواده مو ب هم زده کم مونده بود باعث جدایی برادر بزرگم و همسرش از هم بشه
با دیدن دعوا و بهم زدن ما لذت میبره
هرکسی بهش نزدیک میشه زندگیشو بهم میریزه
با این وجود خانوادهم ب خاطر برادرم کوچیکترین حرفی بهش نزدن
حتی ب خانواده ی خودشم رحم نکرده
ب معنای واقعی یک شیطان
انگار دعا کرده باشه برادرمم اونو شناخته اما کاری نمیتونه کنه
دوماه دیگه عروسیشونه
برادرم متولد70
اما ما اینو نمیخوایم از همه کاراش وحشت داریم از نزدیک شدن ب خودمون میترسیم
هواهش میکنم اگه کسی میتونه کاری کنه این از برادرم جداشه
حتی خانواده ی خودشم قبولش ندارن و برادرم میگه بخاطر این موضوع هم شده از من جدا نمیشه
yalda.sh68@yahoo.com
صالح
جمعه 5 تیر 1394 10:33 بعد از ظهر
سلام..از وقتی که یادمه بدبختی و درد و رنج کشیدم…پیش هر دعا نویسی هم که بگی رفتم ولی درست نشده که نشده….5سال دارم مشکی میپوشم و افسردگی شدی دارم..هیچ دعا خونی بفکر من و شما نیست همه اول پول میگیرن بعد دعا مینویسن…بقول خودشون هه باید. صدقه بدی یا کفاره بدی…خوب من اگه داشتم چرا بیام سراغ دعانویس…هر کی گفتم گفتم بعدا ک اثر کرد کفاره میدم ولی نشد…اگ کسی کارش درست بود بهم بگین مشهدی هستم…..09105637299…. فقط اونایی که واقعا مشکل حل میکنن بزنگن مه اونایی که مشکل بیشتر میکنن
fariba
جمعه 5 تیر 1394 01:50 بعد از ظهر
سلام من میخوام دوست پسرم بیادخواستگاریم چون یه سری مشکل فکری داره نمیاد میخوام خیلی زودبیادچیکارکنم؟
م
سه شنبه 2 تیر 1394 03:33 بعد از ظهر
منم دعامیخوام کنم چیکازکنم
الهم عجل لولیک الفجر
چهارشنبه 27 خرداد 1394 09:20 قبل از ظهر
واقعا نمیدونم چرا دنیارا این بدی فراگرفت ولی از ته قلبم میخوام مهدی ظهور کنه چون میخوام تو رکابش باشم این همه از دعا نویسی گفتن از سحروجادو گفتن نمیگم خرافات ولی ما انسان هستیم خدا بهمون عقل و شعور داده چه بسا که این عقل و شعور گاهی اونقدر پایین میاد که از حیوان هم پست ترمیشیم مگه نمیگن خدا تمام حیله ها رو باطل میکنه چرا به خودش رو نمیبریم چرا همش دنبال عوامل بیرونی هستیم چرا تو خودمون نفوذ نمیکنیم طلسم هست ولی قدرت قلب آدم اونقدر زیاد که عشق تو قلبشو آزاد کنه تمام هستی رو مغلوب میکنه پس همیشه به خودتون رجوع کنید مثل این عربهای بی فکرودیوونه پست نباشید ما هرچی سرمون از همین زود باوریمون چون توی این زمونه دیگه هیچ اثری از اون علمای که سالها پیش بودن نمونده و معدود کسانی هستن که قدرت خارق العاده دارن بقیه شیاد هستن من خیلی توی این زمینه تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که همیشه حق بر باطل پیروز خداهم هیچ وقت بدی انسان رو نمیخواد پس به خودش توکل کنید به قول آیت الله بهجت صلوات زیاد بفرستید و استغفار زیاد بکنید که حلال مشکلات همون قرآنی رو که دعانویس بازمیکنه اون به بدترین نوع شما به بهترین نحو بخونید اگه جواب نگرفتید همیشه هم گفتن خدا گر زحکمت ببند دری ز رحمت گشاید در دیگری یه مسئله هم هست همیشه توی خودتون جستجو کنید برید توی گذشته ببینید چه اشتباهی کردید که الان اینطوری دارید توان میدید دنیا دار مکافات پس سعی کنید از چاله در بیاید نه اینکه از چاله در بیایید بی افتید توی چاه
الهم عجل لولیک الفجر
چهارشنبه 27 خرداد 1394 09:16 قبل از ظهر
واقعا نمیدونم چرا دنیارا این بدی فراگرفت ولی از ته قلبم میخوام مهدی ظهور کنه چون میخوام تو رکابش باشم این همه از دعا نویسی گفتن از سحروجادو گفتن نمیگم خرافات ولی ما انسان هستیم خدا بهمون عقل و شعور داده چه بسا که این عقل و شعور گاهی اونقدر پایین میاد که از حیوان هم پست ترمیشیم مگه نمیگن خدا تمام حیله ها رو باطل میکنه چرا به خودش رو نمیبریم چرا همش دنبال عوامل بیرونی هستیم چرا تو خودمون نفوذ نمیکنیم طلسم هست ولی قدرت قلب آدم اونقدر زیاد که عشق تو قلبشو آزاد کنه تمام هستی رو مغلوب میکنه پس همیشه به خودتون رجوع کنید مثل این عربهای بی فکرودیوونه پست نباشید ما هرچی سرمون از همین زود باوریمون چون توی این زمونه دیگه هیچ اثری از اون علمای که سالها پیش بودن نمونده و معدود کسانی هستن که قدرت خارق العاده دارن بقیه شیاد هستن من خیلی توی این زمینه تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که همیشه حق بر باطل پیروز خداهم هیچ وقت بدی انسان رو نمیخواد پس به خودش توکل کنید به قول آیت الله بهجت صلوات زیاد بفرستید و استغفار زیاد بکنید که حلال مشکلات همون قرآنی رو که دعانویس بازمیکنه اون به بدترین نوع شما به بهترین نحو بخونید اگه جواب نگرفتید همیشه هم گفتن خدا گر زحکمت ببند دری ز رحمت گشاید در دیگری یه مسئله هم هست همیشه توی خودتون جستجو کنید برید توی گذشته ببینید چه اشتباهی کردید که الان اینطوری دارید توان میدید دنیا دار مکافات پس سعی کنید از چاله در بیاید نه اینکه از چاله در بیایید بی افتید توی چاه
مینا
یکشنبه 17 خرداد 1394 03:31 بعد از ظهر
سلام شوهرم چند وقته منو پسر 5 سالم ول کرده به بهونه کار رفته شیراز اما الان فهمیدم با یک خانوم رابطه داره که فاسده گفته نمیاد تروخدا کمک کنید برگرده واز اون زن فاسد جدا بشه.
دعای مهر ومحبت قوی میخواهم که هر جا باشه دلتنگش برگرده
لیلا leila
سه شنبه 5 خرداد 1394 05:23 بعد از ظهر
سلام.منم دعا نویسم اما اول کار انجام شد بعدا پول می‌گیرم، خیابان خوش هستم بخاطر پول نیست گره مردم راباز می
http://ghsemi
سه شنبه 22 اردیبهشت 1394 09:57 بعد از ظهر
ای مردم شما چقدساده ایدکه خداوقسمت وحکمت رافراموش میکنیدومیخواهیدبزورچیزی راکه متعلق به شما نبوده ازی بنده ی ناتوانی که اونم محتاج خداست بگیریدیامشکلی که براتون پیش اومده میخواهید بزورهم که شده اونوبرطرف کنیددرحالیکه اگرایمانتان قوی کنید متوجه میشوید که هرچیز یدست خدای متعال است انوقت شما ناراحت هم میشوید که امریکایرها واروپاییهاشما رامسخره کنند.پروانه خلیلی ازبندرابوالخیر
جمعه 7 فروردین 1394 12:14 قبل از ظهر
سلام.این خانم هزینه هاش چنده؟
ایران
چهارشنبه 6 اسفند 1393 09:46 بعد از ظهر
من اثر كارای این خانم رو به جشم دیدم كارای ازدواج خودمو دوستمم انجام دادن واقعا عالیه
٠٩٣٣٠٨٧٠٧٥٦
خ حسینی
دوشنبه 4 اسفند 1393 03:15 قبل از ظهر
سلام من دچار مشکل جن زدگی شدم تاکنون تلاشهای زیادی کردم ولی نتوانستم با قران هم دفع کردم ولی دوباره برگشت و به من گفتند برای دفع آن باید مبلغی را بپردازم که خودم و خانواده ام توان پرداخت آن را نداریم خواهش می کنم کسی مطمئن را معرفی کنید مسئله مرگ و زندگیست 09194362058
سمیرا
شنبه 2 اسفند 1393 12:41 قبل از ظهر
سلام
یکی کمکم کنه میگن طلسمم کردن بختمو بستن قبلا خیلی واسم خواستگار میومد تا ب یکی جواب دادم ولی نشد بریم عقد کنیم ب هم خورد بعد از اونم خواستگارام خیلی کم شد یعنی تبدل ب هیچی شد
چیکار کنم
نگار
دوشنبه 27 بهمن 1393 01:23 قبل از ظهر
سلام.خواهشا کمکم کنید یه زنه پیدا شده داداشمو دیوونه خودش کرده مطمئنم جادوش میکنه خونوادرو به هم ریخته حالا میخوان عقدکنن چیکارکنم
محمد
یکشنبه 26 بهمن 1393 04:29 بعد از ظهر
iranco_2008@yahoo.com
محمد
شنبه 25 بهمن 1393 10:39 قبل از ظهر
سلام

اناهیتا خانم شما هم یه ایمیل بزن ببینم کیشخ برای شما هم کاری کرد
محمد
شنبه 25 بهمن 1393 10:38 قبل از ظهر
سلام

محیا خانم یه هیمیل بزنید ببینم چه میشه کرد براتون
محمد
شنبه 25 بهمن 1393 10:33 قبل از ظهر
سلام

سارا خانم یه ایمیل بزن بینم چه میشه کرد
سارا
یکشنبه 19 بهمن 1393 06:10 قبل از ظهر
دیشب به ی نفر دیگه زدم گفت خواهان زیادی داری اما سیاه هستی.هرکی بیاد اولش گرمه بعد سرد میشه میره
توروخدا بچه ها کمک کنید
سارا
یکشنبه 19 بهمن 1393 06:08 قبل از ظهر
سلام بچه ها الان 3ماه ی پسری منو میخات
اما متاسفانه پسر ی بابای داره هرروز بهونه ی بارمیگفت ماه محرم.ی بارمیگفت مادر دختر بیان ی جای وببینمش صبحت کنم.ی بار میگفت چادرباشه.به خدا23سالمه انقد تا الان سختی کشیدیم.اخرش گفت استخاره میگرم اگه خوب باشه میایم خواستگاری اگه بد بود.ن.بعد بابا رفت گردن خودش استخاره گرفت گفت بد اومده دخترخانم خوشبخت شه .فلان.پسر عرضه نداره گفته بود که استخاره بد بیاد دیگه تمام.والا دوست دارم حرف بزنم اما
نمیدونم چطور
دعا گرفتم پدر راضی شه بیاد اما
سارا
یکشنبه 19 بهمن 1393 06:02 قبل از ظهر
Slm
سمیرا
جمعه 17 بهمن 1393 01:40 قبل از ظهر
سلام ببخشید شما خودتونم دعا میدین؟

 سلام
من دنبال یکی میگردم ک طالعمو بخونه ببینم عشقم برمیگرده یا نه؟
خواهش میکنم اگه کسی و سراغ دارین شمارشو بدین
چهارشنبه 15 بهمن 1393 04:43 بعد از ظهر
سلام خسته نباشید
میخواستم بگم واقعا دعای که خانما مینویسن مثل بمپ اثر میکنه
یکشنبه 5 بهمن 1393 11:49 قبل از ظهر
1نفر میشناسم كه واقعا تو این كار خبره است.شمارشم
٠٩٣٣٠٨٧٠٧٥٦.واقعا باخداست.
مریم
دوشنبه 15 دی 1393 02:12 قبل از ظهر
منم دعاهای خوبی مینویسم
اینم شماره امه 09305034961
محیا
چهارشنبه 19 آذر 1393 10:05 بعد از ظهر
ارمیتا خانوم میشه توورو خدا منم ب ایشان معرفی. کنید ببینید منو قبول میکند خاهش میکنم واقععا احتیاج دارم اخه بین منو نامزدم سحر کرده اند الان ی سالی هس ک از هم جدا شدیم من واقعا خیلی دوسش دارم توروخدا ججواب را ب ایمیلم بفرس لطفا تا اخر عمر دعا گوید می شوم حتماااا,توروخدا با ایشان صحبت کنید و راضیش کنید خاهش میکنم,انشالا ک ب امید خدا قبول میکندو ما را از شر این سحر خلاص میکند تورا ب خدا جواب بددید سریعع
محیا
چهارشنبه 19 آذر 1393 10:03 بعد از ظهر
ارمیتا خانوم میشه توورو خدا منم ب ایشان معرفی. کنید ببینید منو قبول میکند خاهش میکنم واقععا احتیاج دارم اخه بین منو نامزدم سحر کرده اند الان ی سالی هس ک از هم جدا شدیم من واقعا خیلی دوسش دارم توروخدا ججواب را ب ایمیلم بفرس لطفا تا اخر عمر دعا گوید می شوم حتماااا,توروخدا با ایشان صحبت کنید و راضیش کنید خاهش میکنم,انشالا ک ب امید خدا قبول میکندو ما را از شر این سحر خلاص میکند تورا ب خدا جواب بددید سریعع
سه شنبه 18 آذر 1393 08:42 قبل از ظهر
slm armita jan mishe adres in khanomo bdi mmnon misham
دوشنبه 10 آذر 1393 01:02 قبل از ظهر
هرکسی بر توواین راه برگشتی نداره باید به مردم خدمت کنه
دوشنبه 10 آذر 1393 12:58 قبل از ظهر
سلام
خودم دعا نویس وجن گیر هستم وچندتاخادم وموکل دارم از جادو طلسم متنفرم اشنایی به علوم غریبه وابجدم و کیمیا وهلمیا و سیمیاهستم
دوشنبه 10 آذر 1393 12:56 قبل از ظهر
سلام
دوشنبه 10 آذر 1393 12:55 قبل از ظهر
سلام

اناهیتا
شنبه 3 آبان 1393 11:43 بعد از ظهر
عزیزم ارمیتا جان می شه لطف کنید و ادرس خانمی که پیشش رفتی را به من هم بدی خواهش می کنم
اناهیتا
شنبه 3 آبان 1393 11:43 بعد از ظهر
عزیزم ارمیتا جان می شه لطف کنید و ادرس خانمی که پیشش رفتی را به من هم بدی خواهش می کنم
ارمیتا
سه شنبه 11 شهریور 1393 10:43 قبل از ظهر
سلام دوستان .من این کار ها رو قبول نداشتم ولی به اصرار مادرم پیش یک خانم مسن رفتم .خیلی کارشان درست است چون آدم با خدایی هستند .همه کارشان با قران است .برای ازدواجم کار میکنند و ستاره ها را میبینند یا با کمک حروف ابجد میگویند خوب است یا .علم این کار رو واقعا دارن.
کلاش هم نیستن چون اصلا حرفی از پول و … نیست.مثلا برای ستاره های ازدواج هزار تومن یا سخت ترین کاری که بکنن نهایتش پنجاه تومنه.اگر کار خیر باشه حرفی از پول نمیزنن میگن هروقت حل شد شیرینیشو بهم بدید.فقط مشکل اینجاست که بخاطر کسالتشون زیاد نمیتونن کار کنن و یا فقط برای آشناها کار میکنن ولی نه دفتر دارن و نه منشی و …..
باید بگردید آدم اینکار را پیدا کنید .نه اینکه کسی باشه که از هزار تومن هم نگذره.
درسته خدا خودش همه کارست ولی افراد ی هم هستند که به کمک اجنه و قران و … مشکلات مردمو حل میکنن نه اینکه دلالی کنن..
باید مواظب باشید
موفق باشید دوستان
یکشنبه 8 مرداد 1391 04:48 بعد از ظهر
کاری که انجام میدی خیلی خطرناکه بینشون واقعیم هست