قالب وردپرس درنا توس
خانه / دعا / ذکر و دعای قوی و مجرب برای باطل کردن هرگونه سحر و طلسم

ذکر و دعای قوی و مجرب برای باطل کردن هرگونه سحر و طلسم

در اين پست از سايت antique-book-treasure.ir ذکر و دعاهاي قوي براي شما عزيزان قرار داديم براي باطل کردن هرگونه سحر و طلسم در ميان مردم ذکرها و دعاهاي مشاهده مي شود .همانطور که می دانیم سحر و جادو و طلسم حقیقت دارد ولی از دست هرکس برنمی آید و این با پذیرش روحی و روانی ما است که آن را قبول می کنیم و می توانیم با تکیه بر خداوند از این تاثیرات در امان باشیم بنابر برخی باورها طلسم دارای خاصیت جادویی بوده و می تواند برای عده ای خوشبختی و برای عده ای هم بدبختی به دنبال آورد در ادامه مطلب ذکر و دعای قوی و مجرب برای باطل کردن هرگونه سحر و طلسم آورده شده است که مشاهده خواهید کرد.

 ذکر و دعای قوی و مجرب برای باطل کردن هرگونه سحر و طلسم
ذکر و دعای قوی و مجرب برای باطل کردن هرگونه سحر و طلسم

طلسم شدن , انواع طلسم , باز کردن طلسم ,باطل کردن طلسم ,بخت گشایی ,دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو,باطل کردن طلسم ,دعا ,طلسم بخت درمان طلسم , روش قرانی باطل کردن سحر و طلسم ,باطل کردن سحرو جنون,دعای باطل کردن جادو چیست؟

 

ذکر و دعای قوی و مجرب برای باطل کردن هرگونه سحر و طلسم

اگر کسی را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده میگردد

دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو

اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، باید که این دعا را با زعفران و گلاب نوشته و سپس در آب حل کرده و بیاشامد و همچنین بر سر بریزد وسپس یکی دیگر را نوشته و در نزد خود نگاه دارد. با عنایت باریتعالی سحر و جادو برطرف خواهد گردید. توجه شود که این دعا همچنین برای گشایش بخت و کارگشائی نیز مفید فایده است.

بسم الله الرحمن الرحیم خَتَمَ الله عَلی قُلوُبِهِم وَ عَلی سَمعِهِم وَ عَلی اَبصارِهِم غِشاوَهٌ وَ لَهُم عَذابٌ عَظیم وَ مِن النّاس مَن یَقول امَنّا بِالله وَ بِالاخِرَهِ وَ ما هُم بِموُمِنین یُخادَعون الله وَالّذینَ امَنو وَ ما یَخدَعون اِلاّ اَنفُسَهُم وَ ما یَشعَروُن فی قُلوبِهِم مَرَضٌ فَزادَهُمُ الله مَرَضاً وَ نُنَزِّلُ مِنَ القُران ما هُوَ شَفاءٌ وَ رَحمَهٌ لِلموُمِنین یا ارحَمَ الرّاحِمین قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحر اِنَّ اللهَ لا یُصلِح عَمَلَ المُفسِدین فَسَیَکفیکََهُمُ الله وَ هُوَ السَّمیعُ العَلیم لا حَولَ وَ لا قُوَّهَ اِلاّ باللهِ العَلیِّ العَظیم اِنّا لُلّه وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعوُن وَ اُفَوِّضُ اَمری اِلی الله اِنَّ اللهَ بَصیرٌ باِلعِباد یا اَرحَم الرّاحِمین.

 

 

 

کانال علوم غریبه

درباره ی نگار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *