قالب وردپرس درنا توس
خانه / علائم در باستان شناسی / معنی و مفهوم نشانه مثلث در باستان شناسی,علامت و نماد مثلث در باستان شناسی نشانه چیست؟

معنی و مفهوم نشانه مثلث در باستان شناسی,علامت و نماد مثلث در باستان شناسی نشانه چیست؟

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir معنی و مفهوم نشانه مثلث در گنج و دفینه یابی,علامت و نماد مثلث در گنج یابی نشانه چیست؟ را برای شما عزیزان قرار دادیم . نماد و علامت مثلث در گنج یابی و دفینه یابی نشانه چیست ؟ آیا نماد مثلث بر روی سنگها و صخره نشانه گنج و دفینه زیرخاکی و عتیقه میباشد ؟ نشانه و نماد مثلث متساوی الاضلاع نشان دهنده محل و مکان گنج و دفینه میباشد ؟ در ادامه مطلب تفسیر و کارشناسی کامل علامت و نماد مثلث در گنج و دفینه یابی + معنی و مفهوم علامت و نقش مثلث در دفینه یابی + رمزیابی و رمزگشایی علامت و نشانه مثلث در گنج یابی + تصاویر و عکسهای خطوط و نقش مثلا و علامت و نماد مثلث حک شده بر روی سنگها و صخره ها در دفینه یابی را مشاهده خواهید کرد .

معنی و مفهوم نشانه مثلث در گنج و دفینه یابی,علامت و نماد مثلث در گنج یابی نشانه چیست؟
معنی و مفهوم نشانه مثلث در باستان شناسی,علامت و نماد مثلث در باستان شناسی نشانه چیست؟

معنی و مفهوم نشانه مثلث در گنج و دفینه یابی,علامت و نماد مثلث در گنج یابی نشانه چیست؟,علامت و نماد مثلث در گنج یابی و دفینه یابی,نماد مثلث در گنج یابی نشانه چیست؟آیا نماد مثلث نشانه وجود گنج و دفینه است؟,رمزیابی و رمزگشایی آثار علائم و نشانه های مثلث در گنج یابی,مثلث نشانه عتیقه زیرخاکی گنج و دفینه میباشد؟,تفسیر و کارشناسی نماد و نشانه مثلث بر روی سنگ,تصاویر و عکسهای نماد و نشانه مثلث در گنج یابی,نقش مثلث حک شده بر روی سنگ و صخره در گنج و دفینه یابی,معنی و مفهوم علامت و نماد مثلث در گنج یابی

معنی و مفهوم نشانه مثلث در باستان شناسی,علامت و نماد مثلث در باستان شناسی نشانه چیست؟

 نقوش مثلث: مثلث متساوی الاضلاع بیانگر الوهیت، هماهنگی و تناسب است. این نماد به عدد اشاره دارد و بدون ارتباط با سایر شکل های هندسی به طور کامل قابل فهم نیست. در واقع تمام اشکال را می توان از طریق ترسیم خطوطی از مرکز به زوایای آنها به مثلث هایی تقسیم کرد. مثلث تشکیل دهندة قاعده هرم است. همچنانکه هر زایشی با تقسیم صورت می گیرد، بشر نیز قابل مقایسه با مثلث متساوی الاضلاع است که به دو مثلث قائم الزوایه تقسیم شده باشد. هر مثلث به عنصری خاص مربوط می شود: مثلث متساوی الاضلاع با زمین، مثلث قائم الزاویه با آب، مثلث مختلف الاضلاع با هوا و مثلث متساوی الساقین با آتش، مثلث متساوی الساقین که زاویة رأس آن ۱۰۸ درجه باشد حاوی ارقام با معنایی است و هماهنگی خاص در خود دارد. مثلث که با خورشید و گندم در رابطه است، نمادی از بارآوری می باشد. مثلث با همین معنا اغلب توسط هندیان، یونانیان و رومیان در قرنیزهای تزئینی ساختمان ها به کار رفته است. مثلث همچون چند وجهی هایی که از خود مثلث متساوی الاضلاع تشکیل می شود.

منبع نوشته : http://antique-book-treasure.ir/

منبع نوشته :http://treasure-antique-discover-symptoms.ir

کانال علوم غریبه

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *