قالب وردپرس درنا توس
خانه / دین و اندیشه / تاثیرات شگفت انگیز خوش اخلاقی و برخوردی شاد و محبت آمیز با همسر و فرزندان در زندگی

تاثیرات شگفت انگیز خوش اخلاقی و برخوردی شاد و محبت آمیز با همسر و فرزندان در زندگی

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com تاثیرات شگفت انگیز خوش اخلاقی و برخوردی شاد و محبت آمیز با همسر و فرزندان در زندگی را برای شما عزیزان قرار دادیم .

تاثیرات شگفت انگیز خوش اخلاقی و برخوردی شاد و محبت آمیز با همسر و فرزندان در زندگی
تاثیرات شگفت انگیز خوش اخلاقی و برخوردی شاد و محبت آمیز با همسر و فرزندان در زندگی

تاثیرات شگفت انگیز خوش اخلاقی و برخوردی شاد و محبت آمیز با همسر و فرزندان در زندگی,تاثیر خوش اخلاقی با همسر و فرزندان,نتیجه خوش رفتاری و خوشرویی با مردم و خانواده,ثمرات گشاده رویی و خوش رفتاری با بچه ها و همسر در زندگی انسان,تاثیرات بسیار خوب اخلاق و رفتار خوب با خانواده

تاثیرات شگفت انگیز خوش اخلاقی و برخوردی شاد و محبت آمیز با همسر و فرزندان در زندگی

خوش اخلاق به کسی گفته می شود که با گشاده رویی، زبانی ملایم و برخوردی شاد و محبت آمیز با مردم روبرو می شود، و در هر شرایطی این توانایی را دارد که با خوش رویی برخورد کند.خوش اخلاقی

خوش اخلاقی

بعضی از مردم به طور طبیعی خوش اخلاق و خوش برخوردند و این یکی از مواهب الهی است که نصیب هر کس نمی شود. کسی که دارای اخلاق نیکو است، باید خدا را با تمام وجودش شکر گوید.

اخلاق خوب با خانواده نتیجه های بسیاری دارد که خداوند به انسان عطا می کند.

تاثیر خوش اخلاقی

در مورد خوش رفتاری با زن و فرزند رسول خدا (ص)می فرماید:هر مردی که بر بد اخلاقی زن خود صبر کند خدای متعال پاداش ایوب پیامبر را به او می بخشد و هر زنی که بر بداخلاقی شوهرش شکیبایی کند خدای متعال پاداش آسیه دختر مزاحم(زن فرعون)را به او ارزانی می دارد.

در مورد این حدیث آیت الله مجتهدی تهرانی (ره)می گوید:بعضی مردها انگار با خودشان هم قهر هستند.مردهایی را می شناسم که با هزار من عسل هم نمی شود آنها را خورد.زن بدبخت اینها چه گناهی کرده است؟ در حدیث آمده:زن خوش اخلاق در خانه مرد بداخلاق غریب است و برعکس.

همچنین مرحوم مجتهدی می گوید:خوشا به حال آن زن و مردی که هر دو آنها خوش اخلاق اند.در حدیث آمده:هرکس به خانواده خود نیکی کند و با آنها خوش رفتار باشد خداوند بر طول عمرش می افزاید.

کسانی که با زن و بچه هایشان خوب رفتار می کنند، با بچه ها توپ بازی می کنند، به همسرشان در خانه کمک می کنند ظرف و لباس می شویند اینها صد سال هم عمر می کنند.این ها همه اش امتحان شده همه اش تجربه است.پیرمردی 90 ساله با زنش به ماه عسل رفت به او گفتم:ماه عسل رفته بودی؟ گفت:نه شیره هم نیست.شوخی می کرد.پس کسانی که با زن و بچه هاشان خوب هستند عمر طولانی می کنند.

لینک کانال دعا و اذکار : https://telegram.me/doagooo

کانال علوم غریبه

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *