قالب وردپرس درنا توس
خانه / ذکر و دعاهای قرآنی / دعا و ذکر برای جلوگیری از سقط

دعا و ذکر برای جلوگیری از سقط

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com  دعا و ذکر برای جلوگیری از سقط را برای شما عزیزان قرار دادیم .

 

دعا و ذکر سريع الاجابه برای جلوگیری از سقط,دعاي بسيار مجرب برای جلوگیری از سقط,ذکر برای جلوگیری از سقط,ذکر قوي و تضميني برای جلوگیری از سقط

 

دعا و ذکر برای جلوگیری از سقط

برای جلوگیری از سقط جنین در دوران بارداری ، بر بازو بند یا همان حرز ، صد وشش مرتبه بسم الله الرحمن الرحیم بنویسید . در طول بارداری به همرا داشته باشید که مانع از سقط مکرر می شود .

آیات بیست و پنج و بیست و شش سوره ی مبارکه ی کهف نیز مانع از سقط جنین در دوران بارداری می شود :

( وَ لَبِثُوا في‏ کَهْفِهِمْ ثَلاثَ مِائَةٍ سِنينَ وَ ازْدَادُوا تِسْعاً. قُلِ اللَّهُ أَعْلَمُ بِما لَبِثُوا لَهُ غَيْبُ السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ أَبْصِرْ بِهِ وَ أَسْمِعْ ما لَهُمْ مِنْ دُونِهِ مِنْ وَلِيٍّ وَ لا يُشْرِکُ في‏ حُکْمِهِ أَحَداً (

ختم مجرب برای سالم ماندن جنین در دوران بارداری مادر : 1023 مرتبه ذکر ( توکلت علی الله ) را بخوانید که مانع از سقط جنین در دوران بارداری مادر می شود . باید توسط مادر خوانده شود .

به نقل از پیامبر اکرم ( صلی الله علیه و آله ) ، سوره ی مبارکه ی حجرات برای جنین خوب است و مانع از آسیب دیدن و سقط شدنش می شود .

از میان سوره ها ، سوره ی مبارکه ی قلم نیز برای ماندن جنین بسیار موثر می باشد .

در ماه اول : روز های پنج شنبه و جمعه ، سوره های مبارکه ی یس و صافات را بخوانید و بر شکم خود بدمید .

در ماه دوم : روز های پنج شنبه و جمعه ، سوره ی مبارکه ی ملک بخوانید . روز پنج شنبه 140 مرتبه و روز جمعه 100 مرتبه صلوات بفرستید .

در ماه سوم : در روز های پنج شنبه و جمعه سوره های مبارکه ی آل عمران را بخوانید . هر روز بعد از نماز ، 140 مرتبه صلوات بفرستید .

 

لینک کانال دعا و اذکار: https://telegram.me/doagooo

کانال علوم غریبه

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *