قالب وردپرس درنا توس
خانه / ذکر و دعاهای قرآنی / ختومات و ذکرهای بسیار مجرب و تضمینی برای رفع فوری مشکلات و گرفتاری ها

ختومات و ذکرهای بسیار مجرب و تضمینی برای رفع فوری مشکلات و گرفتاری ها

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com ختومات و ذکرهای بسیار مجرب و تضمینی برای رفع فوری مشکلات و گرفتاری ها را برای شما عزیزان قرار دادیم .

ختومات و ذکرهای بسیار مجرب و تضمینی برای رفع فوری مشکلات و گرفتاری ها
ختومات و ذکرهای بسیار مجرب و تضمینی برای رفع فوری مشکلات و گرفتاری ها

ختومات و ذکرهای بسیار مجرب و تضمینی برای رفع فوری مشکلات و گرفتاری ها,ختم های قوی و مجرب برای کارگشایی فوری,ختومات سریع الاجابه مخصوص حل مشکلات و گرفتاری ها,ختومات تضمینی و موثر و کلیدی به جهت گشایش کارهای سخت و دشوار,ختم ذکر یا الله,ختم سوره حمد,ختم برای بی نیازی و غنی شدن و عزت,ختم مجرب برای افزایش مال و ثروت,ختم مجرب برای شفای بیمار و رفع مریضی

ختومات و ذکرهای بسیار مجرب و تضمینی برای رفع فوری مشکلات و گرفتاری ها

ختم اول : ختم یا الله

از سید بحرالعلوم قدس سره نقل شده که فرمود: بعد از ((تهذیب اخلاق )) بختوم مشغول شدم و چهل شبانه روز به ختم ((یا الله )) مشغول شدم (66 بار هر نوبت ) و شروط ختم را از ((تقوى )) مراعات مى کردم . شب چهل ، شب عرفه بود در حرم مطهر حضرت امام حسین علیه السلام ، نزدیک قبور شهدا شخصى آمد و سیبى به دست من داد و من آن سیب را بوئیدم ، بوى مشک و عنبر مى داد. نزدیک بود بیهوش شوم ، بعدها دانستم آن چه دانسته ام از برکت آن سیب است . پس باید ختم گیرنده ((تقوا)) را رعایت کند.

ختم دوم : ختم سوره حمد

هر که بین نماز صبح و نافله اش سوره حمد را 41 مرتبه چهل روز بدون فاصله بخواند، خداوند حاجت او را برآورده مى کند هرچه که باشد (البته حاجت شرعى ) حتى اگر بنیت اولاد باشد خدا اولاد روزى او مى کند.

ختم سوم

روز چهارشنبه بعد از دورکعت نماز حاجت به نیت بى نیازى و غنى و عزت ، چهل مرتبه سوره مبارکه کوثر را بخواند، مال بسیار روزى او شود، انشاء الله .

ختم چهارم

براى وسعت روزى در سه شب هر شب چهل مرتبه سوره مبارک قدر را قرائت کنید.

ختم پنجم

ازامام صادق علیه السلام نقل شده است که : هرکس سوره حشر را جهت برآورده شدن حوائج و مهمات بزرگ و عظیم چهل روز، روزى یک بار بخواند، حاجت او برآورده مى شود و اگر یک روز فوت شود، باید از سر گیرد ؛ و نوشته اند که هر کس تا چهل روز مداومت کند مستجاب الدعوة گردد.

ختم ششم

از براى قضاء حوائج این دعا را هفتاد مرتبه با اعتقاد صادق بخوانید شیخ بهائى قدس سره مى فرماید که اگر حاجت او روا نشد در قیامت با من مخاصمه کند و فرموده اگر که به نیت شفاى بیمار هفتاد بار بخواند در حال سجده از جمله مجربات است مگر آن که اجل مریض حتمى باشد. دعا این است

لا اله الا الله بعزتک و قدرتک لا اله الا الله بحق حقک و حرمتک لا اله الا الله فرج برحمتک

ختم هفتم

ختم ایام هفته جهت حوائج

امام سوم حضرت حسین علیه السلام فرمود: از پیغمبر اکرم صلى الله علیه و آله روایت شده جهت حوائج تا هفت روز هر روز این اذکار را هزار بار بخواند حاجت روا گردد: شنبه ((یا حى یا قیوم )) یکشنبه : ((ایاک نعبد و ایاک نستعین )) دوشنبه : سبحان الله و الحمد لله سه شنبه : یا الله یا رحمن چهارشنبه : حسبى الله و نعم الوکیل )) پنجشنبه : ((یا غفور یا رحیم )) جمعه : ((یا ذوالجلال و الاکرام )).

ختم هشتم

دانشمند محترم آقاى شیخ محمد رازى مى نویسد: به نقل از حجة الاسلام و المسلمین آقاى حاج سید نورالدین آیة الله زاده میلانى ، از ایشان شنیدم که آقاى یاسرى فرمود در ورقه اى ختمى را با آداب آن دیدم که از قول شیخ بهایى قدس سره نوشته است : هر کس این عمل را در طول ده روز انجام دهد به این ترتیب که روز جمعه شروع و تا ده روز پایان آن روز یک شنبه مى شود، اگر مطلب و حاجتش برآورده نشود مرا لعنت کند، روزى صد بار بگوید:

بسم الله الرحمن الرحیم یا مفتح الابواب یا مقلب القلوب و الابصار و یا دلیل المتحیرین و یا غیاث المستغیثین توکلت علیک یا رب فاقض ‍حاجتى واکف مهمى و لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم و صلى الله على محمد و اله اجمعین . (مجربست )

ختم نهم

از خواجه نصیر طوسى و از علامه حلى قدس سره نقل شده است به جهت مطالب مهمه و دفع اعداء صد مرتبه گفتن یا قاهر العدو یا والى الولى یا مظهر العجائب یا مرتضى على علیه السلام مجرب گفته اند. ایضا صد و یازده مرتبه گفتن ((یا قاهر العدو)) فورا تاثیر مى بخشد و گویا از میرداماد قدس سره نقل شده است .

ختم دهم

هر که به ورطه اى افتد که تدبیرى از خلاص آن نباشد آن دعا را مکرر بخواند و اگر در یک مجلس رو به قبله و با وضو صد و بیست و نه مرتبه بخواند اصوب است و به تجربه رسیده است

بسم الله الرحمن الرحیم و لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم یا لطیف ادرکنى بلطفک الخفى…………

بازنشر : سایت دعاگو

کانال علوم غریبه

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *