خانه / مطالب متفرقه / طلسم مهر و محبت طرطبه و طلسم مقلاص مخصوص افزایش مال و ثروت و شانس

طلسم مهر و محبت طرطبه و طلسم مقلاص مخصوص افزایش مال و ثروت و شانس

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com طلسم مهر و محبت طرطبه و طلسم مقلاص مخصوص افزایش مال و ثروت و شانس را برای شما عزیزان قرار دادیم .

طلسم مهر و محبت طرطبه و طلسم مقلاص مخصوص افزایش مال و ثروت و شانس
طلسم مهر و محبت طرطبه و طلسم مقلاص مخصوص افزایش مال و ثروت و شانس

طلسم مهر و محبت طرطبه و طلسم مقلاص مخصوص افزایش مال و ثروت و شانس,طلسم طرطبه,طلسم مقلاص,خواث و فوائد طلسم طرطبه و طلسم مقلاص,افزایش مال و ثروت با طلسم طرطبه,زیاد شدن ثروت با طلسم مقلاص,جلب فوری مهر و محبت با طلسم طرطبه,تسخیر قلوب و جذب محبت با طلسم طرطبه,بهتر شدن رابطه زن و شوهر با طلسم طرطبه,افزایش شانس و خوش شانسی و پیروزی با طلسم مقلاص

طلسم مهر و محبت طرطبه و طلسم مقلاص مخصوص افزایش مال و ثروت و شانس

طلسم طرطبه و طلسم مقلاص :

در این مطلب مختصری از دو طلسم طرطبه و مقلاص سخن گفته میشود .

طلسم طرطبه و مقلاص دو نوع متفاوت (طلسمات سرخ و سبز) از طلسمات معروف علوم غریبه میباشند که دو عملکرد متداخل و متفاوت دارند. واقع این است که این دو وجه طلسمی در عربستان بسیار رواج دارند و دعانویسان حجاز به انجام این طلسمات بسیار شهره اند.

طلسم طرطبه :

طلسمات مربوط به تسخیر و جلب و جذب و محبت بیشمارند و یکی از این طلسمات مشهور همان طلسم طرطبه است که در اصل برای مستحکم نمودن روابط زن و شوهر است.

طلسم طرطبه  (طلسم آتشین بیقراری) باید بر روی فلز و با توجه به طبع و طالع جفری فرد انجام شود و این طلسم را به سنّی های اهل حجاز منتسب میکنند.

معروف است که این نوع طلسم در اصل برای استحکام روابط زناشویی است (این طلسم ذهن زن را در اختیار میگیرد و باعث زیاد شدن جذابیت در مرد میشود و دیگر اینکه گرایش مرد را به زن مورد نظر بسیار زیاد میکند) ولی غالبا استفاده های دیگری برای جلب القلوب و جلب و جذب پسر و دخترهای نامحرم هم شامل آن است.

به عبارت دیگر ، طلسم طرطبه یک طلسم دوسویه است. یعنی این طلسم باعث زیاد شدن جذابیت و افزایش محبت و تمایل زن به مرد میشود. ولی در عین حال موجبات علاقه بیشتر مرد به زن را نیز سبب میگردد. این علاقه به گونه ای است که یک لحظه طاقت دوری از زن مورد نظر را نخواهد داشت.

معروف است که اگر طلسم طرطبه به شکل انگشتر یا دستبند (طلا یا نقره) بنام زن باشد و انگشترش گوشه ای از لباس مرد مورد نظر را لمس کند، مرد بی تاب شده و دیوانه وار مسحور و مطیع گفته و دستور زن میگردد و حتی پس از نزدیکی هم تمایل به بودن با او ادامه دارد. در اصل برای درمان مسائل زناشویی بین زن و شوهر از طلسم طرطبه استفاده میکنند .

وجه دیگر قضیه این است که اگر طلسم طرطبه به شکل انگشتری در دست مرد باشد و به گوشه ی لباس زن بخورد هر امر و دستوری که به زن دهد اجرا می کند.

طلسم مقلاص :

طلسم مقلاص برای زیاد شدن مال و ثروت و شانس (یک نوع طلسم سبز) است که معمولا در خاورمیانه بسیار معروف و مسبوق به سابقه است و گفته میشود که اهل یهود بیشتر از طلسم مقلاص  و خصوصا در کارهای اقتصادی و قمار استفاده می کرده اند.

غالبا تاثیر طلسم مقلاص برای خوش شانسی و پیروزی و مال و ثروت قابل توجه است . خصوصا این طلسم  گیرایی کلامی و قوت صحبت برای فروشندگان و صاحبان تجارت ایجاد میکند.

یک نکته مهم و قابل توجه در مورد این دو طلسم متفاوت این است که ،  طلسم طرطبه را میتوان با طلسم مقلاص بطور همزمان (با زمان کارکردی یا برابری ستاره هردو ) با هم انجام داد و در یک فلز نقره یا طلا (انگشتر یا لوح و…) جای داد که تاثیراتی شگرف در مواردی که اشاره کردیم دارد.

✅برای ثبت سفارش میتوانید با ما تماس بگیرید :

ساعات تماس با ما

10صبح الی 21

09028201843

09108496864

بازنشر : سایت دعاگو (سایت جامع ادعیه و اذکار مجربه)

درباره ی admin

20 دیدگاه

 1. سلام. شما طلسم مقلاص و طرطبه میفروشید?

 2. سلام ببخشید از چ طریقی میشه با شما تماس گر فت؟

 3. سلام .
  لطفا متوجه باشید که
  مِقلاص؛ موکّل قمار و شانس است.
  طَرطَبه؛ طلسم محبت و زبان بند و جلب است …………..

 4. سلام به همه تشکر

 5. سلام خسته نباشید.. هزینه طرطبه و مقلاص چقدره؟

 6. سلام قیمت دوتا انگشتر باهم چقدر میشه و لطفا میشه بگید چطوری میشه از سایتتون خریداریشون کرد؟؟؟؟با تشکر….اگه هم خودتون فروش ندارید لطفا یه جای مطمءن و معتبر ک خودتون میشناسید لطفا معرفی کنید…مرسی

 7. با سلام
  طلسم طرطبه و مقلاص چطوره

 8. باسلام استفاده همزمان از انگشتر طلسم مقلاص و انگشتر موکلین علوی تداخلی ایجاد نمیکند مشکل ساز نیست ؟

 9. سلام. میخواستم تماس بگیرم….

 10. سلام داداش تلسم طرطبه ومقلاص چند میلیون پولشه چند روز درساعات مختلف باید روش کار بشه …. اگه دقیق و خوب انجام بشه عالیه. ولی…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *