قالب وردپرس درنا توس
خانه / ذکر و دعاهای قرآنی / آیاتی بسیار مجرب برای ادای قرض و بدهی و حق والدین

آیاتی بسیار مجرب برای ادای قرض و بدهی و حق والدین

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com آیاتی بسیار مجرب برای ادای قرض و بدهی و حق والدین را برای شما عزیزان قرار دادیم .

آیاتی بسریار مجرب برای ادای قرض و بدهی و حق والدین
آیاتی بسیار مجرب برای ادای قرض و بدهی و حق والدین

آیاتی بسیار مجرب برای ادای قرض و بدهی و حق والدین,آیات قرآنی برای پرداخت قرض و بدهی,مجرب ترین آیات به جهت ادای حق والدین,آیاتی تضمینی و قوی الاثر برای ادین دین و قرض سریع و فوری

آیاتی بسیار مجرب برای ادای قرض و بدهی و حق والدین

در این بخش از ایران ناز شما را با دعایی پر خاصیت که از حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و سلم و امام رضا علیه السلام روایت شده است آشنا میکنیم که خواص بی نظیری در اداء دین و قرض و رفع بدهکاری و همینطور اداء حقوق والدین دارد . به گزارش ایران ناز  در بحر الغرائب نوشته مردی خدمت پیغمبر آمد گفت: جانم به فدایت! بسیار قرض دارم. فرمود: این آیات را بخوان. بار دیگر آمد آمد گفت: قرضم ادا شد. متاع دنیا ندارم. فرمود: این آیات را بخوان. بعد از مدتی آمد و گفت: دشمن و همسایه بد دارم. فرمود: این آیات را بخوان. گفت: از حکام می‌ترسم. فرمود: برای هر مشکلی بخوان و از کسی مترس.

در جواهر القرآن نوشته حضرت رضا (ع) فرمود: هر که این آیات را بخواند و ثواب آنها را به روح‌ والدین بخشد، ایشان را حقی در گردن آن فرزند نماند و آیات کریمه این است:

بِسْم اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم فَلِلهِ الْحَمْدُ رَبَّ السَّمواتِ وَ رَبَّ الْأرْضِ رَبَّ الْعالَمینَ وَ لَهُ الْکِبْریاءَ فِی السَّمواتِ وَ الْأرْضِ وَ هُوَ الْعَزیزُ الْحَکیمُ فَلِلهِ الْحَمْدُ رَبَّ السَّمواتِ وَ رَبَّ الْأرْضِ رّبَ الْعالَمینَ وَ لَهُ الْعَظَمَتُهُ فِی السَّمواتِ والْأرْضِ وَ هُوَ الْعَزیزُ الْحَکیمْ فَلِلهِ الْحَمْدُ رَبَّ السَّمواتِ وَ رَبَّ الْأرْضِ رَبَّ الْعالَمینَ وَ لَهُ الْفَضْلُ فی السَّمواتِ وَ الْأرْضِ وَ هُوَ الْعَزیزُ الْحَکیمُ فَلِلهِ الْحَمْدُ رَبَّ السَّمواتِ وَ رَبَّ الْأرْضِ رَبَّ الْعالَمینِ وَ لَهُ النُّورِ فِی السَّمواتِ والْأرْضِ وَ هُوَ الْعَزیزُ الْحَکیمْ فَلِلهِ الْحَمْدُ رَبَّ السَّمواتِ وَ رَبَّ الْأرْضِ رَبَّ الْعالَمینَ وَ لَهُ الْمُلْکُ فِی السَّمواتِ وَ الْأرضِ وَ هُوَ الْعَزیزُ الْحَکیم

لینک کانال دعا و اذکار : https://telegram.me/doagooo

کانال علوم غریبه

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *