قالب وردپرس درنا توس
خانه / ذکر و دعاهای قرآنی / دعایی بسیار مجرب برای داشتن زندگی شیرین و داشتن مرگی راحت از آیت الله بهجت

دعایی بسیار مجرب برای داشتن زندگی شیرین و داشتن مرگی راحت از آیت الله بهجت

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com دعایی بسیار مجرب برای داشتن زندگی شیرین و داشتن مرگی راحت از آیت الله بهجت را برای شما عزیزان قرار دادیم .

دعایی بسیار مجرب برای داشتن زندگی شیرین و داشتن مرگی راحت از آیت الله بهجت
دعایی بسیار مجرب برای داشتن زندگی شیرین و داشتن مرگی راحت از آیت الله بهجت

دعایی بسیار مجرب برای داشتن زندگی شیرین و داشتن مرگی راحت از آیت الله بهجت,دعایی قوی و تضمینی برای داشتن زندگی خوب و شیرین,دعا برای زندگی خوب و راحت و دلچسب,دعایی از آیت الله بهجت برای مرگی راحت و زندگی شیرین,دعای قوی و مجرب برای داشتن مرگی راحت و بدون سختی و بیماری

دعایی بسیار مجرب برای داشتن زندگی شیرین و داشتن مرگی راحت از آیت الله بهجت

دعای آیت الله بهجت برای داشتن یک زندگی شیرین و داشتن مرگی راحت در یک جمله خلاصه می شود که ایشان سالهای پیش در محضر آیت الله خامنه ای تلاوت کرد و خواند آن را بسیار توصیه کردند.دعای آیت الله بهجت

دعای آیت الله بهجت

 فقیه عالیقدر و عارف روشن ضمیر حضرت آیت الله آقای حاج شیخ محمدتقی بهجت قدس الله نفسه الزکیه، توصیه ای از ایشان به حضرت آیت الله خامنه ای برای خواندن یکی از ادعیه منتشر شد.

رهبر انقلاب در دیدار با اساتید، فضلا و طلاب نخبه ی حوزه علمیه قم در تاریخ 1389/8/2 در ذیل شرح حدیثی، توصیه ی مرحوم آیت الله بهجت را برای خواندن دعای «یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک» بیان کردند و فرمودند:

حضور آیت الله بهجت در کنار رهبرمعظم 

«مرحوم آقای بهجت (رضوان الله تعالی علیه) میفرمودند این دعا را زیاد بخوانید:«یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک». ممکن بود یک اشکال مقدّری وجود داشته باشد، ایشان به آن هم جواب می داد. ممکن بود کسی بگوید وقتی میگوئیم «ثبت قلبی علی دینک»، ما که دینمان درست است، منطقی است، مستحکم است، این برای آن طبقات پایین است. ایشان میفرمود در هر طبقه ای که دل انسان و ایمان انسان و دینداری انسان هست، تنزل از آن طبقه، برگشت است.

 «ثبت قلبی علی دینک» یعنی دین را در همان طبقه ی عالی نگه دار و تثبیت کن. اگر این شد، آن وقت زندگی میشود شیرین، مرگ هم مرگ راحت. یکی از مشکلات اساسی ماها، مشکل مردن است.

 امام سجاد (علیه السلام) به خداوند متعال عرض میکند:«امتنا مهتدین غیر ضالین، طائعین غیر مستکرهین غیر عاصین». خب، انسان در همه ی طول عمر در طریق هدایت بوده، اما باز امام دعا می کند که:«امتنا مهتدین غیر ضالین، طائعین غیر مستکرهین غیر عاصین»؛ معلوم میشود خطرناک است. 

التماس دعا

لینک کانال دعا و اذکار : https://telegram.me/doagooo

کانال علوم غریبه

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *