قالب وردپرس درنا توس
خانه / ذکر و دعاهای قرآنی / دستورالعملی و دعایی کلیدی برای بخت گشایی فوری و سریع

دستورالعملی و دعایی کلیدی برای بخت گشایی فوری و سریع

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com دستورالعملی و دعایی کلیدی برای بخت گشایی فوری و سریع را برای شما عزیزان قرار دادیم .

دستورالعملی و دعایی کلیدی برای بخت گشایی فوری و سریع
دستورالعملی و دعایی کلیدی برای بخت گشایی فوری و سریع

دستورالعملی و دعایی کلیدی برای بخت گشایی فوری و سریع,دعای قوی برای بخت گشایی,دستورالعمل مجرب و تضمینی برای گشایش سریع بخت,بخت گشایی سریع و آسان,بهترین ذکر و دعا برای گشایش بخت,دعای کلیدی و مجرب برای بخت گشایی

دستورالعملی و دعایی کلیدی برای بخت گشایی فوری و سریع

برای گشایش بخت ، آیه شریفه سیزدهم از سوره مبارکه یس را با نیت خالص در کاغذ بدون خط و با گلاب و زعفران بنویسد و سه بار صلوات بفرستد و سپس آب را بنوشد

*************************************************************

۱-جهت بخت گشایی (بخت نیکو) ذکر یا لطیف را هرروز به طور پیوسته ۱۲۹مرتبه بخواند و سپس از خداوند جل جلاله حاجت بطلبد.

۲- آیه وَ أَنکِحُواْ الْأَیَامَى‏ مِنکمُ‏ وَ الصَّالِحِینَ مِنْ عِبَادِکمُ‏ وَ إِمَائکُمْ إِن یَکُونُواْ فُقَرَاءَ یُغْنِهِمُ اللَّهُ مِن فَضْلِهِ وَ اللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ ( ۳۲نور) را پیوسته به وقت اذان بخواند .

۳-در روایتى منقول است که اسحاق بن جعفر برادر امام کاظم علیه السلام به امام (ع) عرض کرد:
قربانت گردم آن دعایى را که خواندید، به من نیز یاد دهید. فرمود: باشد، ولى آن را به کسى که شایستگى ندارد، یاد مده و تنها به کسانى که از شیعیان ما هستند، تعلیم کن ، آن گاه فرمود بنویس و من دعارا نوشتم:
((یا سابِقَ کُلّ فَوْت یا سامِعاً لِکُلِّ صوتِ قَوىّ ٍ اَوْ خَفىّ ٍ ، یا مُحْیىَ النُّفوسِ ‍بَعْدَ الْمَوت ، لا تَغْشاکَ الظُّلُماتِ الهِنْدِسیَّهِ و لاتَشابَهَ عَلَیْکَ اللُّغاتُ المُخْتلِفَهِ و لایَشْغَلُکَ شَىءٌ عَنْ شَىء، یا مَنْ لایَشْغَلُهُ دَعْوَهَ داعٍ دَعاهُ مِنَ السَّماءِ یا مَنْ لَهُ عَنْدَ کُلِّ شَىء مِنْ خَلْقِهِ سَمْع سامِع ، و بَصَر نافِذ. یا مَنْ لاتُغَلِّطُهُ کَثْرَهُ المَسائِل ، و لا یُبْرِمُهُ اِلْحاحُ الْمُلِحّین ، یا حَىَّ حینَ لا حَىّ فى دَیمومَهِ مُلْکِهِ و بَقائِهِ ، یا مَنْ سَکَنَ الْعُلىٰ و احْتَجَبَ عَنْ خَلْقِهِ بِنورِهِ ، یا مَنْ اَشْرَقَت لِنورِهِ دُجىَ الظُلَم ، اَسْاَلُکَ بِاسْمِکَ الْواحِدُ الْاَحَدُ الْفَرْدُ الصَّمَدُ الَّذى هُوَ مِنْ جَمیعِ اَرْکانِکَ صَلِّ عَلٰى محمد و اَهل بیته))

توجه شود:
۴- بهترین زمان برای نوشتن حرزهای مربوط به بخت گشائی روز یک شنبه اول ماه و در ساعت مشتری میباشد. ولی در همه روزها و ساعات سعد امکان نگارش هست.
۵- در کاغذ زرد و با زعفران و گلاب نگاشته شود.

*******************************************

سوال از محضر آیت الله بهجت(ره): چند سال است که در کارهایم دچار مشکل می شوم که راهها به رویم بسته می شود، از جمله در زمینه اشتغال و ازدواج، و هرچه از خدا طلب یاری می کنم، راه مساعدی گشوده نمی شود؟
پاسخ آیت الله بهجت(ره): بسمه تعالی – زیاد از روی اعتقاد کامل بگویید:(استغفر الله)، هیچ چیز شما را منصرف نکند غیر از ضروریات و واجبات تا کلیه ابتلائات رفع شود، بلکه بعد از رفع آنها هم بگویید، برای اینکه امثال آنها پیش نیاید، و اگر دیدید رفع نشد، بدانید یا ادامه نداده اید، یا آنکه با اعتقاد کامل نگفته اید. والله العالم.(به سوی محبوب،ص83)
همچنین یکی از شاگردان آیت الله بهجت(ره) از قول ایشان نقل می نمودند که برای همسر یابی و ازدواج کردن، باید در روز جمعه یک ساعت قبل از اذان ظهر، نماز جعفر طیار را که در مفاتیح آمده بخواند و در سجده این نماز با تضرع و زاری از خداوند بخواهد تا گشایش در امر ازدواجش ایجاد نموده و همسری مناسب نصیبش فرماید و با اذان ظهر جمعه این نماز را به پایان رساند. و هر جمعه این نماز را تکرار نموده و انجام دهد. تا انشاء الله به نتیجه برسد.

التماس دعا

لینک کانال دعا و اذکار : https://telegram.me/doagooo

کانال علوم غریبه

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *