قالب وردپرس درنا توس
خانه / ذکر و دعاهای قرآنی / دعایی برای ثروتمند شدن و افزایش رزق و روزی از حضرت محمد (ص)

دعایی برای ثروتمند شدن و افزایش رزق و روزی از حضرت محمد (ص)

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com دعایی برای ثروتمند شدن و افزایش رزق و روزی از حضرت محمد (ص) را برای شما عزیزان قرار دادیم .

دعایی برای ثروتمند شدن و افزایش رزق و روزی از حضرت محمد (ص)
دعایی برای ثروتمند شدن و افزایش رزق و روزی از حضرت محمد (ص)

دعایی برای ثروتمند شدن و افزایش رزق و روزی از حضرت محمد (ص),دعای ثروتمند شدن از حضرت محمد,دعایی قوی مخصوص زیاد شدن رزق و روزی,دعای افزایش روزی از حضرت محمد

دعایی برای ثروتمند شدن و افزایش رزق و روزی از حضرت محمد (ص)

وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً

آیه و من یتق الله ختم آیه من یتق الله جهت وسعت رزق و روزی از برای وسعت رزق و گشایش روزی در روز پنجشنبه اول ماه شروع کرده و تا چهل و یک روز هر روز سیصد و پنجاه و نه مرتبه آیه مذکور آیات دو و سه سوره طلاق : و من یتق الله تا لکل شی قدرا  را بدون تکلم با کسی بخواند که بسیار مجرب است و بعد از اتمام هر آیه بگوید: “یا فتاح یا رزاق یا واسع” خاصیت آیه ” من یتق الله ..

در برکت در مال و وسعت رزق و روزی هر کس تقوای الهی پیشه کند و از گناه دوری کند , خداوند راه نجاتی برای او فراهم می کند و او را از جایی که گمان ندارد روزی می دهد و هر کس بر خدا توکل نماید خدا او را کفایت می کند و خداوند فرمان خود را به انجام می رساند و خدا برای هر چیزی اندازه ای داده است.

این آیه از امید بخش ترین آیات قرآن کریم است که تلاوت آن دل را صفا و و جان را نور می بخشد در حدیثی از ابوذر غفاری نقل شده که حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود : من آیه ای را در قرآن می شناسم که اگر تمام انسانها دست به دامن آن زنند برای حل مشکلات آنها کافی است پس آیه فوق را سه مرتبه با تکرار تلاوت فرمود و در حدیث دیگر فرمود : خداوند پرهیزگاران را از شبهات دنیا و حالات سخت مرگ و شدائد روز قیامت رهایی بخشید.

البته مفهوم آیه این نیست که انسان دست از تلاش و کوشش بکشد.

چنانچه حضرت صادق علیه السلام فرمود : وقتی آیه فوق نازل شد عده ی درها را به روی خود بسته و رو به عبادت آوردند و گفتند خداوند روزی ما را عهد ه دار شد.

این خبر به گوش پیغمبر رسید کسی را نزد آنها فرستاد که چرا چنین کرده اید هر کس چنین کاری کند دعای او مستجاب نمی شود بر شما باد بر کار و تلاش همراه با تقوا

گردآوری : سایت دعاگو

کانال علوم غریبه

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *