قالب وردپرس درنا توس
خانه / ذکر و دعاهای قرآنی / ذکر و دعای مجرب برای پرداخت قرض و دریافت طلب از مردم

ذکر و دعای مجرب برای پرداخت قرض و دریافت طلب از مردم

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com ذکر و دعای مجرب برای پرداخت قرض و دریافت طلب از مردم را برای شما عزیزان قرار دادیم .

ذکر و دعای مجرب برای پرداخت قرض و دریافت طلب از مردم
ذکر و دعای مجرب برای پرداخت قرض و دریافت طلب از مردم

ذکر و دعای مجرب برای پرداخت قرض و دریافت طلب از مردم,دعای مجرب برای دریافت طلب از مردم,دعایی سریع الاجابه مخصوص پرداخت قرض فوری,بهترین و قویترین دعا برای ادای قرض و دین سریع,ذکر و دعای موثر و قوی مخصوص دادن طلب مردم

ذکر و دعای مجرب برای پرداخت قرض و دریافت طلب از مردم

حسین بن خالد می گوید : من از مردم 300000 درهم طلبکار بودم و عده ای نیز 400000 درهم از من طلب داشتند بدهکاران پولهایم را نمی دادند و طلبکاران نیز بر گرفتن پولهایشان اصرار داشتند تا آنکه در موسم حج مخفیانه به حج رفتم تا به خدمت امام رضا علیه السلام عرض حاجت کنم در حج نتوانستم خود را به امام برسانم اما از طریق نامه ای احوالات خویش را بیان کردم حضرتش در حاشیه نامه نوشتند بعد از هر نماز واجب این دعا را سه مرتبه بخوان.

اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ يَا لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ بِحَقِّ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ أَنْ تَرْحَمَنِي بِلَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ يَا لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ بِحَقِّ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ أَنْ تَرْضَى‏ عَنِّي‏ بِلَا إِلَهَ‏ إِلَّا أَنْتَ اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ يَا لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ بِحَقِّ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ أَنْ تَغْفِرَ لِي بِلَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ

بدرستیکه حاجت تو برآورده خواهد شد . حسین بن خالد می گوید : من بر این دعا مداومت کردم به خدا قسم که چهار ماه نگذاشته بود که پولهایی که در دست مردم داشتم گرفتم و قرض های خود را نیز اداء کرده و 100000 درهم نیز به دست آوردم . این دعا نیز به تجربه ثابت شده است .

بازنشر : سایت دعاگو

کانال علوم غریبه

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *